Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc idézetek 3.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Winterpsy
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 16. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

" A világ nem jó és nem rossz.... csak közömbös"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 16. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Winterpsy írta:
" A világ nem jó és nem rossz.... csak közömbös"

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Winterpsy
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 16. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem túl pozitív idézet ez tény. Egy evolúciós elméletes könyvben olvastam és ott nagyon a helyén volt.
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Előre eldobták már a kockát, a legelején? Vagy pedig rajtunk múlik, hogy hogyan befolyásoljuk végzetünk folyamát? Az összes képességünk közül a szabad akarat az, ami igazán különlegessé tesz bennünket. Segítségével van egy apró, de döntő erejű esélyünk, hogy megtagadjuk a sorsot. És csak a segítségével találhatjuk meg az utat vissza emberi mivoltunkhoz." ("Heroes")
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Egy fiú és egy lány őrülten egymásba szeretett... Elhatározták, hogy eljegyzik egymást. A jegyesek mindig megajándékozzák egymást, de a fiú szegény volt: minden vagyona az az óra volt, amelyet a nagyapjától örökölt. Kedvesének szép hajára gondolt, és úgy döntött, hogy eladja az órát, hogy az árából vehessen egy szép ezüst hajcsatot. A lánynak se volt pénze ajándékra. Elment tehát a falu legnagyobb kereskedőjéhez, és eladta a haját. Az árából pedig vett egy aranyláncot kedvese órájára. Amikor találkoztak, az eljegyzés napján, a lány odaadta a fiúnak a láncot az órára, amit az eladott, a fiú pedig odaadta a lánynak a hajcsatot, amelyet már nem volt hova tűzni."
/Paulo Coelho: A Piedra folyó partján ültem, és sírtam/

/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...
Lehet hogy nem vagy gyáva és
A végén te maradsz állva
De mire jó úgy ez az élet
Hogyha futnod kell, amíg éled...

(Tankcsapda:Mennyország Tourist)
Vissza az elejére
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez pedig nem biztos, hogy teljesen pontos, de szeretném, ha a sírkövemre kerülne egyszer ...(nem sürgős Wink )

Itt ül az idő a nyakamon
Kifogy az út a lábam alól
Akkor is megyek, ha nem akarok
Ha már senki nem kísér utamon
Arcom mossa eső, szárítja a szél
Az ember mindig jobbat remél
Porból lettem s porrá leszek
Félek, hogy a ködbe veszek

(Bikini:Közeli helyeken(?))
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilácska írta:

Ez pedig nem biztos, hogy teljesen pontos, de szeretném, ha a sírkövemre kerülne egyszer ...(nem sürgős Wink )

Itt ül az idő a nyakamon
Kifogy az út a lábam alól
Akkor is megyek, ha nem akarok
Ha már senki nem kísér utamon
Arcom mossa eső, szárítja a szél
Az ember mindig jobbat remél
Porból lettem s porrá leszek
Félek, hogy a ködbe veszek

(Bikini:Közeli helyeken(?))

Ezt nagyon szeretem én is!
A Menyország Touristot is, de amikor új volt, napi tizen-huszon alaklommal ment, a kisfiam imádta, a szomszédok meg minket Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel"
Bertrand Russell
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lady_Zed írta:
"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel"
Bertrand Russell

... és nem az a baj, h nagy az isten állatkertje, hanem, h alacsony a kerítés.....
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
"Egy fiú és egy lány őrülten egymásba szeretett... Elhatározták, hogy eljegyzik egymást. A jegyesek mindig megajándékozzák egymást, de a fiú szegény volt: minden vagyona az az óra volt, amelyet a nagyapjától örökölt. Kedvesének szép hajára gondolt, és úgy döntött, hogy eladja az órát, hogy az árából vehessen egy szép ezüst hajcsatot. A lánynak se volt pénze ajándékra. Elment tehát a falu legnagyobb kereskedőjéhez, és eladta a haját. Az árából pedig vett egy aranyláncot kedvese órájára. Amikor találkoztak, az eljegyzés napján, a lány odaadta a fiúnak a láncot az órára, amit az eladott, a fiú pedig odaadta a lánynak a hajcsatot, amelyet már nem volt hova tűzni."
/Paulo Coelho: A Piedra folyó partján ültem, és sírtam/

No igen. No communication. Wink
imádom Coelhot.... Rájöttem h Garciára emlékeztet...
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy pozitív hozzáállás nem fogja megoldani minden problémádat, de elég embert fog bosszantani ahhoz, hogy érdemessé tegye az igyekezetet.
Herm Albright

Laughing
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lady_Zed írta:
Egy pozitív hozzáállás nem fogja megoldani minden problémádat, de elég embert fog bosszantani ahhoz, hogy érdemessé tegye az igyekezetet.
Herm Albright

Laughing
ez jó,tetszik Laughing
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

perdy írta:
Lady_Zed írta:
Herm Albright

Laughing
ez jó,tetszik Laughing

Very Happy dettó
Black Lady
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 17. 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amor Omnia Vincit!!!

/A Szerelem mindent legyőz!!!/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Következő
4 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.