Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Hanyatt cica
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sipi 8 írta:
Egy személyben nemcsak a saját jegye érvényes, hanem a másik 11 is. kinek melyik van jobban előtérben. Nem biztos h a Halak segíteni fog. Nekem sincs még akkora tapasztalatom, h ,,mindent" biztosra tudjak. De azis lehet h csak lekellene ülni a pároddal és megbeszélni a dolgokat, ez általában segíteni szokott.

Sajna ezen már túl vagyunk egy párszor, nem segít Crying or Very sad Ez már ilyen se veled se nélküled kapcsolat Rolling Eyes Bár az tény , hogy bármilyen jegyű is egy ember mindegyik más. Csak sokszor hajlamosak vagyunk ebből kiindulni Rolling Eyes Akit említettem szűz ismerősőm is olyan. hogy együtt olvastuk a horoszkópokat és rá jó ha fele igaz amit írtak Twisted Evil
Hanyatt cica
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paripa írta:
Hát természetesen szerelmi élet terén Laughing Most így és itt azért nem nagyon részletezném Embarassed Asszem kicsit lemaradtam Embarassed Nekem még soha nem volt repülös álmom Rolling Eyes És soha nem volt még kapcsolatom skorpió fiúval Shocked De az biztos érdekes lehet , két skorpió Smile

Szia!
Bocsi h belekontárkodok, de ha kíváncsi vagy a kezdeti témára a skorpió vs. skorpió ügyben, akkor olvasd a 'szenvedő' irományaimat... ja és a halacskák érdekesek, de asszem az összesnek van 1 kis beütése (bocs Kitti:) hangulat emberek stbstbstb. talán azért jók, mert csodálva figyelik a skorpiók kívülről erősnek tűnő természetét és szeretik humorát, ez pedig ugyebár fontos nekünk:))[/quote]
Nem kontárkodsz azért vagyunk itt mert beszélgetni szeretnénk egymással Laughing olvastam az eseted arra írtam, hogy nem tudok hozzá szólni mert nem volt még skorpióval kapcsolatom Rolling Eyes Viszont ha a jegyektől eltekintünk velem is meg eset már, hogy annyira vonzodtam egy emberhez, hogy meg se tudtam magyarázni miért Rolling Eyes Sőt akkor már elárulom, hogy teljesen hasonló szituációba vagyok csak én egy szűzzel Wink
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 08:16    Hozzászólás témája: Skorpió Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én férjem , vagy volt férjem ? , már magam sem tudom Skorpió.
Én Nyilas vagyok .
Egyik sem könnyű jegy , de az a bosszúálló természet , cinizmus , ami a a Skorpió jegyű férjemet jellemzi , hát .......... Rolling Eyes Shocked Pedig egyetemet végzett mérnök ember . De ugye nem a diploma számít , az emberi viselkedések terén .
Belülről mélyérzésűek , viszont kifelé ezt soha nem mutatnák . Nagyon megtud bántani , miközben az én tűzjegyem azonnal robban . Mert ugye a Skorpió vízjegy . A víz pedig igyekszik elnyomni a tüzet . Evil or Very Mad
Viszont kitartóak , okosak , céltudatosak . Csak amit ki kellene mutatniuk , az valahogy nagyon nehezen megy a számukra , miközben belülről szétmarcangolják önmagukat . Confused
Na azért a Nyilas sem semmi . A hangulatváltozásai , tüzes érzelem kifejezése , szókimondása .

HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Muszáj hozzá szólnom!! Muszáj! Ugyanis nem értem!!! Miért fél egyik skorpió a másiktól?????????? Rolling Eyes
Tapasztalatból tudom, hogy kapcsolatban két skorpió szuper!!
Az biztos, hogy erős jellem, makacs stb.....
A barátom skorpió. Nagyon jól megértjük egymást, sokszor csak azért beszélünk hangosan mert jó hallani a hangunkat, de különben kitaláljuk sokszor egymás gondolatát.
Előző kapcsolataim, egy kivételével, skorpió-skorpió párosítás volt, és ha valaki megkérdezné, hogy miért lett vége, ha olyan jó volt , akkor válaszolok neki! wave

vigasz Nagyon igaz amit mondtál!!!! Sajnos ez így van nálunk, hogy csípünk, rúgunk, harapunk, de nem adjuk ki az érzelmeinket. ???? Fura. És azt bántjuk akit szeretünk, aztán pedig bánjuk, de bocsánatot nem kérünk, mert az olyan nehéz!
Meg kell neki tanítani ezekről beszélni. Nekem megtanította egy olyan skorpió, aki megtanulta egy másik nem skorpiótól. Én pedig vittem a lángot tovább. Laughing Nagyon nehéz viszont a mai napig is kiadni a lelkemet és beszélni a legmélyebbekről.
Sokszor csak kérdezzük egymástól, hogy Te is érzed?? És tudjuk mindketten, hogy mire gondolunk. Igen, érzem. (jelentése:szeretlek).

A Nyilasok(is) ... értékes emberek, sokat lehet tanulni tőlük.

[color=darkred][/color]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Sziasztok!!

Muszáj hozzá szólnom!! Muszáj! Ugyanis nem értem!!! Miért fél egyik skorpió a másiktól?????????? Rolling Eyes
Tapasztalatból tudom, hogy kapcsolatban két skorpió szuper!!
Az biztos, hogy erős jellem, makacs stb.....
A barátom skorpió. Nagyon jól megértjük egymást, sokszor csak azért beszélünk hangosan mert jó hallani a hangunkat, de különben kitaláljuk sokszor egymás gondolatát.
Előző kapcsolataim, egy kivételével, skorpió-skorpió párosítás volt, és ha valaki megkérdezné, hogy miért lett vége, ha olyan jó volt , akkor válaszolok neki! wave

vigasz Nagyon igaz amit mondtál!!!! Sajnos ez így van nálunk, hogy csípünk, rúgunk, harapunk, de nem adjuk ki az érzelmeinket. ???? Fura. És azt bántjuk akit szeretünk, aztán pedig bánjuk, de bocsánatot nem kérünk, mert az olyan nehéz!
Meg kell neki tanítani ezekről beszélni. Nekem megtanította egy olyan skorpió, aki megtanulta egy másik nem skorpiótól. Én pedig vittem a lángot tovább. Laughing Nagyon nehéz viszont a mai napig is kiadni a lelkemet és beszélni a legmélyebbekről.
Sokszor csak kérdezzük egymástól, hogy Te is érzed?? És tudjuk mindketten, hogy mire gondolunk. Igen, érzem. (jelentése:szeretlek).

A Nyilasok(is) ... értékes emberek, sokat lehet tanulni tőlük.

Kedves HAJAS BABA !

Tudod , amikor 14 évvel ezelőtt megismertem Őt , én olyan elvakultan Szerelmes voltam , hogy ( amely hibát mindig elköveti az ember ) olyan tulajdonságokkal "öltöztettem fel" , melyek csak ÉN vagyok , voltam !
Már a legelején látnom kellett volna , hogy ez nem megy . Nem tudja az én nyíltságomat , szeretet , és harag kifejezésemet követni .
Én pedig nem értettem Őt ! Shocked Hírtelen haragú vagyok , viszont pár perc alatt lenyugszom . Míg Ő ezek után több napig nyaldossa a sebeit , és egy szót sem szól . Képtelen vagyok vele kommunikálni . Szerintem valamelyest változott , de ugye előszőr Önmagunknak kell megváltozni , viszont én nem tudok ennyire zárt lenni . Sokat beszéltem Neki az érzelmek kimutatásáról , arról , hogy érintsen , símogasson , lelkesedjen , nyíljon meg . Hiszen tudom , hogy belülről eszi magát . Rolling Eyes
De alapjaiban képtelenség valakit átalakítani . Én pedig ÉLNI akarok , lángolni , SZERETNI , VESZEKEDNI , aztán kibékülni . Meleg öleleléseket szeretnék , a SZERETLEK szó kimondását . ( na nem minden percben , de azért néha ) Én magam sem vagyok egy túl romantikus fajta , de NŐBŐL vagyok .
Sokat tanultam Tőle . Bölcsességet , türelmet , még nagyobb precizitást , mint amilyen voltam .
De már NINCS KEDVEM HADAKOZNI . Szerintem egy vízjegyű Nővel jobban megértenék egymást . Confused Rolling Eyes
Lehet , hogy én vagyok erősebb jellem , és elnyomva érezte magát ???? Shocked Evil or Very Mad
Lehet . Vagy nem tudott engem követni , én pedig Őt ? Pedig nagyon ragaszkodott hozzám . De én a szemtől - szembe játékot szeretem . Nem azt , ha hátulról , csendben támadnak .
Pedig biztosan NAGYON TUDNAK SZERETNI !

HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Istenem!! Ez annyira tipikus! és annyira szomorú...... ez a "nem szólók hozzád egy hétig is ha kell" Sad ... hányszor el játszottam ezt.... nem vagyok egy sokat tapasztalt a 27 évemmel, de úgy látom előbb sikerült változtatnom ezen a hozzá állásomon, hogy nem beszélek ha meg sértődök. Most már kiadom magamból. Ne haragudj de sajnálom/sajnállak, hogy így alakult az életed. Mert lehetne másképp is. Tudom, hogy nagyon tudnak szeretni ezek az "állatok"!!! (jó értelemben mondva) Ijesztően nagyon. Ettől rémültem meg egy májusi napon, és hagytam ott azt a skorpiót aki imádott (de sajna nagyon féltékeny is volt!).
A Te skorpiód, úgy látom nagyon zárt. Azt olvastam egy skorpió jellemzésben, hogy azok akik nem találják meg a küldetésüket, vagy ha meg is találták, de ellenállnak neki, azok boldogtalanok lesznek. De nem másoktól, hanem saját maguktól.
Én sokat gondolkodom mindenfélén. Táltos dobolásokra is jártam, ahol azt tanítják, hogy tegyük fel azt a kérdést ami a legjobban foglalkoztat bennünket naponta többször, és aztán figyeljük a megérzéseinket, vagy a környezetünket. Figyeljünk a jelekre, arra hogy mi kerül a kezünk ügyébe, akár egy könyv, vagy egy ember egy érdekes mondattal. A kérdésünkre egy szép nap meg jön a válasz. Leginkább az a jó válasz ami nem tetszik nekünk és ellenérzést vált ki... ne adj! Isten nehéz. Mert a sorsfeladatunk többnyire nehéz.
Eleget pötyögtem mostmár! Embarassed
Vissza az elejére
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Istenem!! Ez annyira tipikus! és annyira szomorú...... ez a "nem szólók hozzád egy hétig is ha kell" Sad ... hányszor el játszottam ezt.... nem vagyok egy sokat tapasztalt a 27 évemmel, de úgy látom előbb sikerült változtatnom ezen a hozzá állásomon, hogy nem beszélek ha meg sértődök. Most már kiadom magamból. Ne haragudj de sajnálom/sajnállak, hogy így alakult az életed. Mert lehetne másképp is. Tudom, hogy nagyon tudnak szeretni ezek az "állatok"!!! (jó értelemben mondva) Ijesztően nagyon. Ettől rémültem meg egy májusi napon, és hagytam ott azt a skorpiót aki imádott (de sajna nagyon féltékeny is volt!).
A Te skorpiód, úgy látom nagyon zárt. Azt olvastam egy skorpió jellemzésben, hogy azok akik nem találják meg a küldetésüket, vagy ha meg is találták, de ellenállnak neki, azok boldogtalanok lesznek. De nem másoktól, hanem saját maguktól.
Én sokat gondolkodom mindenfélén. Táltos dobolásokra is jártam, ahol azt tanítják, hogy tegyük fel azt a kérdést ami a legjobban foglalkoztat bennünket naponta többször, és aztán figyeljük a megérzéseinket, vagy a környezetünket. Figyeljünk a jelekre, arra hogy mi kerül a kezünk ügyébe, akár egy könyv, vagy egy ember egy érdekes mondattal. A kérdésünkre egy szép nap meg jön a válasz. Leginkább az a jó válasz ami nem tetszik nekünk és ellenérzést vált ki... ne adj! Isten nehéz. Mert a sorsfeladatunk többnyire nehéz.
Eleget pötyögtem mostmár! Embarassed

Hát most én magam is elbizonytalanodtam . Neutral Külön lakunk , felhívott , de olyan hidegséget színlel , vagy nem színlel ? Shocked Ki a fene érti ezt ? Átláthatatlanok , túlzott higgadtságot mutatnak , és közönyt . Confused
Míg én egyszerűen képtelen vagyok ezt felfogni . Még a gyerekünkről sem hajlandó velem beszélni , pedig ŐT IMÁDJA ! Nyíltan ! De kit szeret benne ennyire ? A FIÁN kívül ? Az én régi önmagamat ? Talán engem lát benne ? Már ez a gondolat is megfordult a fejemben , mert az előző házasságából született lánya felé is képtelen nyitni .
Nagyon sérült lehet . Velem együtt . Sajnálom Őt . De sajnálni ...... , hát ez a legrosszabb érzés , amit valaki iránt érezhetünk , akit valaha szerettünk .
Lehet , hogy majd mással , egy másik Nővel jobban megtudja értetni magát ? Egy olyannal aki elfogadóbb , higgadtabb az érzelmek területén ?
Aki alázatosabb ? De a Skorpió férfi nem igazán a langyos Nőket szereti . Akkor most mi van ?????? Shocked Rolling Eyes dontknow

Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 25. 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alohaa mindenkinek!

Megtudná nekem mondani valaki, h miért van az ha elmegy vki a hátam mögött, bizonyos embereknél, egyszerűen kiráz a hideg. Elég fura dolog ez. már régóta ígyvan ez. Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 25. 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már annyira vágyom a szerelemre,a nagy Ő-re h elkerül, bár lehet h itt van előttem, de nem látom. És ez a számomra aggasztó. Igaz nemvagyok könnyű eset, meg a tekintetem sem árul el semmit amit igazándiból érzek...
Vissza az elejére
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 26. 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzászólással topikot indítottam. Címe:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=881

hangya

Vissza az elejére
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 31. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó!

Mi újság emberek?? Elfáradtatok? vagy nincs téma??
Vissza az elejére
Paripa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 31. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Hahó!

Mi újság emberek?? Elfáradtatok? vagy nincs téma??

Vagy mindenki vadászik:)) Twisted Evil
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 01. 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2007 április):

Április első hetében jobb, ha nem erőltet semmi olyat, ami nem akar összejönni, mert abból leginkább csalódás származna. Az érzelmeket egyébként sem lehet irányítani, és kár olyasmit elvárni saját magától vagy másoktól, ami valójában csak illúzió. Töltsön sok időt a barátaival, szeretteivel, és ossza meg velük a gondolatait. Néhány átbeszélgetett este után már nem lesznek kétségei a "helyes" út felől. Anyagi téren különösen a hónap vége hozhat szerencsés fordulatokat - nyugodtan kihasználhatja a lehetőségeket.

A hónap feladata: Többet megmutatni magából, mint általában.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 12. 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.
King, Stephen

Most ez foglalkoztat ... a sok miértek? miért nemek? most feltörtek a felszínre.....
....jó naplót vezetni, az segít! Megért! Próbáltátok?
Vissza az elejére
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 12. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Smile Smile Sziasztok! Smile Smile Smile

A kérdésemre nemtudja senki a választ? Sad
Az utolsó hozzászólásod tetszett HajasBaba. Smile
Most ismét kint vagyok és a délelőtt eluralkodott rajtam egyfajta félelem...
milesz velem egyedül a sok német között. Elég szörnyű érzés volt, de már elmúlt... Shocked
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Következő
22 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.