Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Emlékhely kedves halottainknak
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 24. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos ismét elvesztettünk egy nagyszerű embert.
Nyugodjon békében. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csend
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 24. 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiányozni fog.

"- Az ismeretlentől lehet félni, de a haláltól... A születésünktől sem félünk, adomány az is, ez is. Nem úgy hiszek a túlvilágban, mint a keresztények, s nem úgy, mint az ezoterikusok. Nem a mennyországban és nem a nirvánában, egyszerűen a végtelenben hiszek - ami valóban félelmetes, hiszen földolgozhatatlan a mi végességünkben. Születésünktől a halálunkig mindent behatárolunk. Odakinn nincsenek mértékegységek... Kitaláltuk a centimétert, az időt, hogy élhetővé tudjuk tenni a létünket. De hol vagyunk mi a végtelenben?

- Nem is fél a haláltól?

- Nem. A szenvedéstől félek."

Részlet a vele készült beszélgetésből.

Nagyon szerettem a játékát, és a zenéjét. Szinte minden nap meghallgatom az albumát.

Őszintén sajnálom. A halálával tényleg sokat vesztett ez a nép.

http://lelegzoerintes.blog.nlcafe.hu/files/k_zita029.jpg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andean
lökött hobbit

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 31. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=MaKilr2g3aw

http://www.youtube.com/watch?v=vFZ7ojA3588

http://www.youtube.com/watch?v=akH9CqxZTc0
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 03. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

" Az emberek születnek, élnek, és végül az emlékek földjére térnek..." Nyugodj békében! Kaszás Attila

Fényév távolság Apa ma 2 éve

delina
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 07. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiányzol!
Még mindig... eszembe jutnak néha azok a nyarak, amiket veled töltöttem!Csodálatos amit adtál, és tudom hogy most jó helyen vagy. Tudom, mert elmondtad... Üzentél nekem nem egyszer! És még találkozunk! Várom már! Elengedtelek...

angel7

color
Vissza az elejére
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 07. 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy 45-éves kolléga hirtelen ment el. Crying or Very sad
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 11. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez még április 3-ra...

Angyalok kara zeng ma néked, ünnepre gyűltek össze mind az Égiek, s a Mennynek lakói. Sorra járulnak eléd, ajándékot hoznak. De nem díszcsomagolású, drága dolgokat, hanem apró, de annál kedvesebb pillanatokat, melyek értékesebbek, mint bármi kézzel fogható. Apró ezüstrámákban ezer apró kép, egy-egy mosoly, érzés.
A kedvesed, életed párja fiatalon, ahogyan megismerted. Mindig mosolygó, huncut kék szeme, dolgos, tésztát dagasztó, gyermekeid nevelő két keze. Láttad őt nevetni, sírni, örülni és szenvedni, láttad megöregedni…
A lányaid. A nagyszájú nagyobbik és a huncut szőke, szeplős kisebbik. Láttad őket felnőni, férjhez menni, elválni, dolgozni, pihenni, sokat nevetni és sokat sírni…
És az unokáid. Az idősebbik, kicsiként fürtös hajjal és olyan kék szemekkel, mint a sötétedő nyári ég (akárcsak az anyjáé). Láttad, hogyan fordul aranyhaj sötétbarnába, s hogyan ölt gyermeki tekintete komoly felnőtt vonásokat. Ültetek autóban és kerestétek a kijáratot a tükörteremben, tartottad a karodban és lovagoltattad a térdeden. Aludtál vele a kanapén, s nagyokat zsíroztatok délutánonként. Megtanítottad fonni, s szeretni az életet. Veled volt, amikor csak lehetett. Büszke voltál, mikor a titkait csak neked mesélte el, s örültél, mikor komolyan énekelni kezdett. Vele vagy azóta is minden fellépésen, s tudod, csak neked énekel. S a kisebbik unokád a huncut barna szemekkel, a fodros fürdőruhában. Micsoda nagylánnyá serdült! Pedig nem is oly rég még tojásokat gyűjtöttetek a kertben Húsvétkor, most meg már ő rejti el őket az unokahúgainak. Igazi ördögi angyal volt (vagy angyali ördög?), s ez mit sem változott…
És itt vannak a szülők, a testvérek, a rokonok, a barátok…
Ezernyi pillanat, ezernyi emlék… Hová is tedd őket? Hová rejtsd el? Nem kell nekik nagy hely, az összes elfér a szívedben… Az összes…
Lassan vége az ünneplésnek, lekerül a hófehér abrosz a nagy asztalról, az angyalok is megpihennek már. Jöhet a kártya, a nagy ulti-csaták! S még a Jóisten sem nézheti sokáig távolról, inkább ő is csatlakozik…
Látod? Angyalok zengték ma énekük neked, s neked/érted égnek a gyertyák, neked/érted hull ezer szivárványszín könnycsepp, hozzád száll minden gondolat ma… Mert ahogyan te minket őrzöl, úgy őrzünk mi téged itt benn, mélyen a szívünkben… Örökkön-örökké…
Boldog Születésnapot Tatyikám!

vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 11. 20:00    Hozzászólás témája: Sajnálom Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága BETTI !

Sajnálom azt amit tegnap tettem , hogy felakartam adni ! Szégyenlem magam érte , nagyon szégyenlem ! Embarassed Crying or Very sad
Hiszen TE végig HARCOLTÁL és ERŐT ADTÁL NEKEM ! Pedig mindig azt montad , NE ADD FEL , MENJ ELŐRE !

MEGINT EZT FOGOM TENNI ! Ígérem !

metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 02. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egyszer azt olvastam az interneten már nem tudom melyik honlapon, hogy azon az oldalon lehet regisztálni és csinnálni olyan helyet kedvenc állatainknak tárgyainknak amik emlékeztetnek rájuk. Halottainknak elégé furcsa dolog mert még nem hallottam ilyenről és felvetette az érdeklődésemet.

Szeretettel üdvözöllek benneteket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bóbita
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 14. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mordehájért.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 04. 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ő is elment... Crying or Very sad

Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 04. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Hát ő is elment... Crying or Very sad

Ide tettem a mécsesemet! Crying or Very sad
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 04. 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értük és mindenkiért...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 06. 07. 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma kaptam az értesítést, hogy az egyik kedves kórustársam önkezével vetett véget az életének.

Nyugodjék békében!

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Következő
11 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.