Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Iskoladíszítés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
La Bruja Enamorada
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 20:22    Hozzászólás témája: Iskoladíszítés Hozzászólás az előzmény idézésével

Az iskolában volt egy verseny, "Európa bennünk van" elnevezéssel, aminek a lényege az volt, hogy osztályonként húzni kellett egy uniós tagállamot és annak szellemében kidíszíteni a termeket. Gondoltam, közkinccsé teszem a kedvenceimet, remélem, az illetékesek sem bánják majd Smile

Abszolút kedvencem a 9.esek francia terme:

Aztán az olasz terem is nagyon tetszik:

Ez pedig a mi kis utolsó pillanatban elkészült Spanyolországunk:

csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, hogy vannak még kreatív feladatok az iskolákban! Tényleg tetszik! Smile
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 23. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg szépek.Mi biztosan nem tudnánk ilyet produkálni az iskolánkban.Még egy faliújságot is nehéz "kinyomni" a gyerekekből 2 havonta.Nehezen tudom elfogadni az érdektelenségüket.Pedig sajnos egyre gyakrabban vág pofon a valóság.

Crying or Very sad fx
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 24. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy elnézem nálunk az iskolák állapotát, nem csoda, ha nincs kedvük. Jópár sulit ismerek belülről, általános sulikat, és katasztrófális, ahogy kinéznek. Nekem is elmenne a kedvem bármiféle kreativitástól, pedig mániám a környezet szépé és tisztává, kényelmessé tétele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 24. 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pénteken voltam bent a lányom osztálytermében , és mondhatom, hogy most nagyon jól sikerült a tavaszi dekorációjuk. Középre a plafon magasságában kihúztak egy kötelet, arra csipeszelték ki a gyerekek rajzait, mind aranyesős. És ezenkívül a plafonról belógattak lepkéket - sárga, piros, kék színűeket. Valami csodás hangulatú lett a terem.

Ráadásul, amikor egy kis huzat van, akkor a lepkék "szállnak" is.... Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.