Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kártyája 3.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gyurica
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 19. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korali írta:
Ide is beírom, hátha történik valami Smile
szal az utolsó kártyát 29-én kaptam, azóta 2* jeleztem, hogy nem kapom meg a kártyákat, de sem válasz, sem kártya nem érkezett.
Mit lehet tenni ilyenkor? Question

Oh, ja!
Napok óta nem kapok értesítést, hogy van-e kártyám ... Neutral
Találomra rákattintottam az utolsó értesítőre, és lám: ott megnézhettem dátum szerint az azóta nekem szánt kártyákat, tehát május 15 óta mindet Exclamation Idea
Hogy ez miért lehet nem tudom, de valószínű Te is kapod a kártyákat, csak az értesítő erről valami miatt nem érkezik meg - Neked sem ... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 19. 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem kapom meg napok óta, de most megnéztem és úgy van, ahjogy Gyurica mondja, valamiért nem érkezik meg az e-mail-emre... Confused

A mai napodat Jótékonyság hatja át:

Delfin - A lélek vezetőjének szimbóluma. Az intelligencia, a sebes gondolkodás, a kiegyensúlyozottság, a gyors helyzetfelismerés és az igazi csapatjátékos szellemisége jellemzi. Ez a delfin kártyájának üzenete. Vidám, önfeledt, beteljesedett létezésével a delfin a boldogság üzenetét is hordozza.

Smile Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Korali
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 19. 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyurica írta:
Korali írta:
szal az utolsó kártyát 29-én kaptam, azóta 2* jeleztem, hogy nem kapom meg a kártyákat, de sem válasz, sem kártya nem érkezett.

Oh, ja!
Találomra rákattintottam az utolsó értesítőre, és lám: ott megnézhettem dátum szerint az azóta nekem szánt kártyákat, tehát május 15 óta mindet Exclamation Idea
Hogy ez miért lehet nem tudom, de valószínű Te is kapod a kártyákat, csak az értesítő erről valami miatt nem érkezik meg - Neked sem ... Rolling Eyes

Igen köszi, ott nekem is megvannak. szal valahol megrekednek ezek szerint? OO
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gyurica
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 20. 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korali írta:
Gyurica írta:
Korali írta:

Oh, ja!

Igen köszi, ott nekem is megvannak. szal valahol megrekednek ezek szerint? OO

Hát ez a valószínű ....
Pedig jó volna, ha direkt megérkezne, nekem az lenne a legjobb, ha úgy érkezne, mint régebben... tudjam egy kattintással megnyitni a TűzRókában Neutral Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 20. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Gyurica! De rég láttalak erre! Hogy vagy? Smile
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 20. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borostyán - Gyógynövény és futónövény. Az ódon házak falán találod. Jelképezi a boldogulást, a szellemi felkapaszkodást, a lelki ellenállókészséget. A borostyán makacs növény, szorosan tapad a falhoz, büszkén ellenáll a viharoknak és a szélnek. Ez a makacs büszkeség segít most Téged ebben az élethelyzetben.
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 20. 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Alkalmazkodás hatja át
- Harmóniakártya 2007-05-19

Tavasz - Vidám napok, jönnek. Megújul körülöttünk minden, napfényesebbnek látjuk a világot, sőt az apróbb záporok is csak tisztaságot hoznak. Kellemes meglepetés is várható. Alkalmas az idő a fejlődésre, nincsenek előtted akadályok. Ha megteheted, dekoráld környezetedet virággal, hogy a kártya energiája erősödjön! Smile
greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 22. 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már nem is tudom hány napja nem kaptam kártyát,és a régebbiekre rákattintva sem jön elő!Help!!!! Sad Sad
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 22. 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Együttműködés hatja át

Oroszlán - Az erő jelképe. A szavannák királya azt üzeni, hogy uralkodni tudsz a problémás helyzeteken. Lesd el felséges nyugalmát! Az oroszlán csillagképre is utalhat a kártya, ezért érdemes a HarmoNet horoszkóp oldalán is körülnézned!

bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 23. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Hozzáértés hatja át:

4 - Négy - A szilárd struktúra, az anyag száma. Merevséget, földhöz ragadt gondolkodást, de szilárdságot is jelez, mely állapotból nem lehet a dolgokat kimozdítani. A korlátok, a bezártság száma is a négyes. Az Uránusz uralma alatt áll. Jelezhet titkokat, (amit négyszemközt kell megbeszélni) titkolódzást, de az igazság felszínre kerülését is.

A kedvenc számom a 4 scratch
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 23. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Természetesség hatja át

Híd - A kapcsolatteremtés szimbóluma. Áttétel a múlt és jövő, e világ és túlvilág között. Jelzi, hogy valahonnan valahová tart egy kapcsolat. Segít a nehézségben. A hídon való áthaladás megoldásokat hoz. Kapcsolatot mutat két ember között, mely nem feltétlenül szerelmi, lehet akár spirituális, vagy baráti kapcsolódás is.

julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 23. 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Egzaltáltság hatja át
-

3 - Három - A család, a magasabb szintű gondviselés, a szentháromság száma. Rendet, stabilitást, biztonságot teremt az életünkben. Feloldódnak benne az ellentétek, a kezdet és a vég közé a dolgok kimenetele, a múlt és a jövő közé a jelen is beékelődik. A Magyarság száma, a Jupiter bolygó uralja. A teremtés három lépcsője a fizikai, lelki és szellemi sík.
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 24. 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Leleményesség hatja át
-

Gyertya - A spirituális erő, jelképe. Az élet gyertyája születésünk pillanatában gyullad meg és halálunkkal lobban el. Vigyázzunk, hogy ne égjen a körmünkre, és ne is égessük két végéről! A gyertya szimbólumának érkezésekor érdemes igazából is gyertyát gyújtani, meditálni, elmélyülni. A gyertyafény az élet fénye, a szív világossága. Smile
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 24. 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kristálytiszta szándék

Mihály arkangyal

"Legyél tisztában a vágyaiddal, és mindig lebegjenek a szemed előtt rendületlen hittel."

„Útmutatásért fohászkodtál, legyen hát elég bátorságod beismerni, mire vágysz igazából. Tudd, hogy mint mindenki más, te is a legjobbat érdemled. Isten mindenkinek jólétet és bőséget akar. A részedet kérted az örökségből azzal, hogy tiszta mentális képet alkottál a vágyaidról. Nyugodtan képzeld el, hogy a vágyad már valóra vált, és éld át a vele járó érzelmeket és testi érzeteket. Ne aggódj a hogyan miatt: a Teremtő végtelen teremtőképessége és ötletessége folytán időben eléd fogja tárni. Egyszerűen kövesd a benső hangodat, hogy társteremtője legyél az isteni vágynak. Fogadd el a jót úgy, ahogyan eléd tárja a sors.”

Mihály aurája királykék színű, enyhe, sötétlilás árnyalattal. A közelében kobaltkéken felvillanó fényszikrákat tapasztalhatunk. A kristályok közül a szugilit testesíti meg az energiáját. Ha ebből a kőből készült medált, fülbevalót viselünk, előfordulhat, hogy beszéd közben azt vesszük észre, mélyenszántó és szeretetteljes üzeneteket közvetítünk a spirituális csatornánkon.

A kiemelt részt ajánlom mindenki figyelmébe...
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 25. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://dudus.hu/gyogyszimb/index.html
XIX. Szeretet befogadása

Nyílj ki s engedd át magad az érzésnek, mi melegíti lelkedet s testedet! A szeretet folyjon tested áramlataiban, hogy boldog s egészséges légy; s fényed erőt adjon a melletted levőknek is.

A szeretet befogadására alkalmas szimbólum.
Kapuk nyílnak e szimbólum hatására. A 4. dimenzióból az 5. dimenzióba való átmenet segíti a szimbólum. Itt már nincs akadály, csak a teljes odaadás Isten felé. Ez a lehetőség születésed pillanatában reád mosolyog. A "Nagy Piramis" építőmunkásaivá válhatunk általa, amely piramis, a lelkünkben épül és fénnyé válik. Megjelenik a Főnix madár. Ez a beteljesedés. Jósló álmok születnek.

NO MÉG EGYET! ERŐSÍTÉSKÉNT!
XVII. Céltudatosság erősítése

A energiák áramlását te magad irányítod önmagad számára. A cél, mit kitűzöl magad elé, lendít előre életed útján. Bármit elérhetsz, ha igazán mersz vagy vágyni, érezni, hinni; előre haladni s nem visszanézni.

Céltudatosság erősítése.
Ez a szimbólum olyan, mintha felülről szemlélnénk egy piramist. Az energiák egy mederbe való terelését mutatja. Ha valamit szeretnénk elérni, de úgy érezzük, hogy nincs elég erőnk szem előtt tartani a célt, akkor hívjuk segítségül e szimbólumot.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 32, 33, 34  Következő
27 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.