Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Smile - móka (Játsszunk!)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Alexám szerelmes és viszont szeretik, de most bejött valami bibi, ami miatt szomorú és volt egy csúnya veszekedés is, ami tovább rontotta a helyzetet...
Question

Your turn!
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pain10 angryfire dontknow crybaby angel4 Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:

csúnyán összevesztél valakivel, aki nem akart téged megérteni, de te megbocsátottál, mert egy igazi angyal vagy
hm? Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:

Volt egy csúnya vitád valakivel, és ez nagyon elszomorított, de aztán jött egy angyal, és rögtön jött a megoldás! Rolling Eyes
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre adjátok meg a választ! Very Happy

love7 female walk toothy1 violent3 protest evil3 dontknow evil3 crybaby director boxing confused2 sad2 sad1 argue Rolling Eyes Crying or Very sad crybaby
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tasman_devil írta:
Erre adjátok meg a választ! Very Happy

love7 female walk toothy1 violent3 protest evil3 dontknow evil3 crybaby director boxing confused2 sad2 sad1 argue Rolling Eyes Crying or Very sad crybaby

Besétált az életedbe egy nő, és szerelemre gyulladtál. Minden nagyon szépnek tűnt, aztán valahogy elromlott minden. Jöttek a viták, a veszekedések, a sírások. És nem érted, mi történt. És most nagyon szomorú vagy...
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 26. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
bera írta:

csúnyán összevesztél valakivel, aki nem akart téged megérteni, de te megbocsátottál, mert egy igazi angyal vagy
hm? Smile

Igen, de a vége egomentesebb Wink

Idézet:
Volt egy csúnya vitád valakivel, és ez nagyon elszomorított, de aztán jött egy angyal, és rögtön jött a megoldás! Rolling Eyes

Ühüm Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.