Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kamasz panasz
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vanahiliel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 11. 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esküszöm ha lenne hová már rég elköltöztem volna!! Rohadtul unom már hogy állandóan én vagyok itthon a rossz, a lusta, a naplopó, az ingyenélő és egyebek... Rohadtul...
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 12. 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vanahiliel írta:
Esküszöm ha lenne hová már rég elköltöztem volna!! Rohadtul unom már hogy állandóan én vagyok itthon a rossz, a lusta, a naplopó, az ingyenélő és egyebek... Rohadtul...

Most nagyon elszomorodtam Sad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 12. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vanahiliel írta:

3some
sajnos tudom, hogy milyen érzés... és nagyon meg tudlak érteni...
én most éppen abban a helyzetben vagyok, hogy tanulom elfogadni a helyzetet... Próbáld meg Te is... így sokkal könnyebb, de tudom, hogy nagyon nehéz.... Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.