Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi volt a jeled az óvodában?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 26. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

brühühühü...... én nem jártam oviba
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 01. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem 2 évig virág volt, amit akkor nyagyon nem szerettem, érdekes módon az utóbbi időben elég sok kis ötszirmút rajzolgatok ide-oda... Aztán még 1 évig kulcs is volt...
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 04:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem cseresznye volt. Nem fűződnek hozzá érzéseim, viszon az ovi jó volt.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 05:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én oviban nagyon rossz gyerek voltam,azt hiszem.Már nem is emlékszem a jelemre,valami sárkány lehetett Question
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 07:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bűnöslélek írta:

én emlékszem, nekem két jel tetszett: a cseresznye és s szívecske és ha kicserélhettem volna a dunsztosüveget, akkor biztos, hogy szivecskére vagy cseresznyére csrélem. Kiskoromban a cseresznye volt a kedven gyümölcsöm. Most is szeretem, de a nagy lédús, kádban evő őszibarackokat most sokkal jobban Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért nem szeretitek a virágot,hogy mindig ki akarjátok vágni,midenhonnan?Az őszintesége vagy az elkényeztetettsége rémiszt,a kisherceg is szerette pedig... Question
Vissza az elejére
too_late?
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem gyöngyvirág, később házikó volt a jelem, volt még egy, de arra már nem emlékszem.... Rolling Eyes Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liliomszal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 30. 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
Kirana írta:
pöttyösbögre

nekem is!

sőt!! Az enyém !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
liliomszal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 30. 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mármint az enyém is a pöttyös bögre volt . 4 évig!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 30. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Bűnöslélek írta:

én emlékszem, nekem két jel tetszett: a cseresznye és s szívecske és ha kicserélhettem volna a dunsztosüveget, akkor biztos, hogy szivecskére vagy cseresznyére csrélem. Kiskoromban a cseresznye volt a kedven gyümölcsöm. Most is szeretem, de a nagy lédús, kádban evő őszibarackokat most sokkal jobban Laughing

Édes vagy.... Laughing Laughing Laughing
kistücsök
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 03. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálunk húzásos módszerrel kapott mindenki jelet. Nekem előszőr a létra, majd a seprű jutott. Azt mondták hasonlítok rájuk. Tiszta szerencse hogy gumicsizma nem volt köztük!! Laughing Laughing Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 03. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kistücsök írta:
Sziasztok!
Nálunk húzásos módszerrel kapott mindenki jelet. Nekem előszőr a létra, majd a seprű jutott. Azt mondták hasonlítok rájuk. Tiszta szerencse hogy gumicsizma nem volt köztük!! Laughing Laughing Twisted Evil

hehehehe

Hogy vagy tücsökbogaram? Wink Laughing
kistücsök
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 03. 19:20    Hozzászólás témája: hozzádszólok! Hozzászólás az előzmény idézésével

A kölök röhög hoy fejlődőképes vagyok, és nem akarok az egérnek mérget rakni. amugy köszi kérdésed, van még mit csiszolnom a tudásomon, már kezdem szinkronba hozni hogy amit írok az oda is menjen, ahova szántam. Embarassed joker
Vissza az elejére
kistücsök
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 03. 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VALAKI MONDJA MEG MÉR ÍR A GÉPEM LEVÉLKÜLDÉS UTÁN MINDIG HIBÁT!!!! SZERINTETEK PIKKEL RÁM? Embarassed Evil or Very Mad Exclamation
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 03. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kistücsök írta:
VALAKI MONDJA MEG MÉR ÍR A GÉPEM LEVÉLKÜLDÉS UTÁN MINDIG HIBÁT!!!! SZERINTETEK PIKKEL RÁM? Embarassed Evil or Very Mad Exclamation

Csssssss! Psssz!
Mindenkinek hibát ír ki, mert ez ilyen fórum, hogy akkor is kiírja a hibát, ha nincs. De ha kiírja és nincs, akkor lesz. Érted?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Következő
7 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.