Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 29. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Charly911 írta:
Bocsi, ha félreérthető voltam Sad Kicsit inkább poénkodásnak szántam .... s talán az is lehet, nem én voltam teljes egészében a "téma inditója" ..... ismétlem, akár poénkodásként is felfogható ..... nézőpont kérdése Smile
De semmi gond - tanulok mindig valamit Laughing .... majd elmúlik .... Wink
Amúgy bocsi, a skorpió az csak egy skorpió, de ..... nem tagadja meg soha önmagát Razz lenti linken olvasható Smile

http://users.cwi.hu/charly911/page.php?3

jajj... én kérek bocsánatot!! azt hiszem, félreértettük egymást!!
Teljesen jogosnak véltem a megjegyzést, azért is emeltem ki.. télleg pangás van... nem értettem félre semmit, a zárójeles megjegyzésemet sem célzásnak szántam, csak ténymegállapításnak...
Egyébként ez most a lehető legjobb példa volt a skorpiókkal való kommunikációs problémámra. azt hittem, ez csak a lakótársnőmmel van így, de ezek szerint nem... Már beszéltünk róla, hogy ki kellene fejlesztenünk 1 harmadik,közös nyelvet, mert sokszor értjük félre a másik gondolatait. Gondolatban hozzáteszünk vagy elveszünk belőle ezt-azt és vhogy mindig nézeteltérés lesz belőle. PErsze kb 2 szóval helyre is tudjuk tenni, mert "jól egymásra vagyunk hangolva", de mégis kellemetlen....
Vagy sak én nem tudok rendesen kommunikálni??? Neutral Rolling Eyes
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 30. 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kérek bocsánatot - semmi gond Smile
Lehet sajátos a kommunikációm, elnézést érte.
Veled semmi baj - hidd el Laughing
Talán a skorpiók alapból picit másképp gondolkoznak - tán én is.
De ..... értem a viccet is - komolyan semmi gond és bocsi újra.

Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 30. 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Charly911 írta:
Én kérek bocsánatot - semmi gond Smile
Lehet sajátos a kommunikációm, elnézést érte.
Veled semmi baj - hidd el Laughing
Talán a skorpiók alapból picit másképp gondolkoznak - tán én is.
De ..... értem a viccet is - komolyan semmi gond és bocsi újra.

örülök Rolling Eyes Embarassed
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 31. 12:23    Hozzászólás témája: Re: Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok? Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
A régi topicban volt Skorpiók Klubja, és mivel tudom, hogy a harmós Skorpiók nem vesztek el, hát várom vissza mindegyiküket... Wink

Visszatértem!!!!
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 31. 13:01    Hozzászólás témája: Re: Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok? Hozzászólás az előzmény idézésével

belthazor írta:
alexa írta:
A régi topicban volt Skorpiók Klubja, és mivel tudom, hogy a harmós Skorpiók nem vesztek el, hát várom vissza mindegyiküket... Wink

Visszatértem!!!!

de rég láttalak!! Sziaaaa!!! hello2

... és itt a folytatás...
Sieglinde
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Siasztok!!
Új vagyok itt de egy belevaló skorpió hírében állok!! Wink Olvasgattam a beszélgetéseket és tetszik!!! Remélem beszálhatok a beszélgetésekbe!! Pussz nektek kicsi hippi voltam!!! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsuzsu_11 írta:
Siasztok!!
Új vagyok itt de egy belevaló skorpió hírében állok!! Wink Olvasgattam a beszélgetéseket és tetszik!!! Remélem beszálhatok a beszélgetésekbe!! Pussz nektek kicsi hippi voltam!!! Laughing

Ugyan nem Skorpió, "csak" egy Skorpió mamája, de üdvözöllek a fórumon! Örülünk, ha bekapcsolódsz a fórum életébe...
zsuzsu_11
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem értem hogy mért vagyok skorpió mamája....? Hmmm...
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsuzsu_11 írta:
Nem te.. Én...
Úgy látszik, az utóbbi időben zavarosan fogalmazok... Sad
zsuzsu_11
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah értem...bocsika.... Embarassed
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
zsuzsu_11 írta:
Nem te.. Én...

fiú vagy lány skorpió?? És ha fiú, nem eladó esetleg?? Laughing pont ilyet keresek!!! Laughing
Zsuzsu, üdv köztünk!!
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
Sieglinde írta:
zsuzsu_11 írta:
Nem te.. Én...

fiú vagy lány skorpió?? És ha fiú, nem eladó esetleg?? Laughing pont ilyet keresek!!! Laughing
Zsuzsu, üdv köztünk!!

Ha az én Skorpiómra gondolsz, hát az fiú... Laughing Foglaltsági állapotát nem mindig tudom Laughing ... Nagyon önálló... Laughing Laughing
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Ejika írta:
Sieglinde írta:
zsuzsu_11 írta:
Nem te.. Én...

Zsuzsu, üdv köztünk!!

Ha az én Skorpiómra gondolsz, hát az fiú... Laughing Foglaltsági állapotát nem mindig tudom Laughing ... Nagyon önálló... Laughing Laughing

nem meglepetés!! ha éppen út ban van otthon, küldd csak át, majd lefoglalom Laughing Laughing Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a rovat nem zarodott le es nyilt meg a folytatasa a Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok? 2. ? Razz
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 26. 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Ez a rovat nem zarodott le es nyilt meg a folytatasa a Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok? 2. ? Razz

igazad van.. de akkor hogyhogy lehet küldeni bele hozzászólást???? Shocked
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő
34 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.