Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

.. te - meg az aláírásod ...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lia
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 04. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norna írta:
Mindekutána már mindenkinek megpróbálsz ,megfelelni a kedvébe járni és igazi világmártírja lettél rájössz, hogy nem tehetsz mindig midnenki kedvére tehát legalább mentsük ahelyzetet és csak pár embernek tegyél jót, de nekik nagyon, ha mág eztán is beleszól valaki az életedbe, vagy netalántán valaki úgy veszi beleugathata bba mit csinálj esetleg megpróbáűl manipulálni akkor eljuthatsz erre a pontra:
Ha valaki azt mondja ugorjak a Dunába biztos belelököm. Ez volt rég, és asszem ha nem szedtem le még mindig az:)

Most jó lenne, ha már eljutottam volna erre a pontra, szeretném, ha békén hagynának... de ez is az én hibám, biztos van bennem valami, amiért mindenki azt hiszi, hogy engem lehet irányítani úgy ahogy akarnak. Vagy lehet, hogy csak én nem tudok alkalmazkodni, és zavar a legkissebb beleszólás is? Miért nem látom magamat sohase kívülről?
De jó, hogy pont most olvastam ezt a pár sort... Rolling Eyes

"-És fityfiritty - mondta Vacskamati."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zebulon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jelenlegi aláírásom (Nyál van, nyál! Löpke lepke száll világla, zümmög száz bogál) úgy született, hogy valamelyik nap teljesen véletlenül beugrott a fenti dalrészlet, mely aztán hirtelen ötlettől vezérelve átköltődött raccsolós verzióra, ezt pedig viccesnek találtam. Egy ideig pont jó lesz aláírásnak, már csak azért is, mert vészesen közeledik a nyár. (Megjegyzem, nem vagyok beszédhibás, vagy legalábbis nem tudok róla Laughing )
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 15. 22:28    Hozzászólás témája: Re: .. te - meg az aláírásod ... Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Na most nem ming GRAFOL ógus mondom.. hanem mint.. na jó, csak úgy.

Szóval az itteni -fórumos hozzászólásod alatt lévő - aláírásodról kérdezlek.
Honnan ered? Miért pont ez? Mit jelent neked?
Ha nincs aláírásod akkor miért nem választottál? Ha van miért igen?

Talán érdemes lenne felfrissíteni...
Hiszen van, aki gondolkodott rajta, mégsem változtatott, van aki azt hitte, talált magának egyet aztán elvan vele - és egy szemvillanás alatt lecserélte... például én... Pedig akkor nem is tudtam, rövid időn belül mennyire aktuális lesz az új...
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 15. 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az első aláírásomat az egyik saját verses szösszenetemből vettem.Sokáig megvolt, szerettem.
"Mire való a tükör, ha csak homályosan látunk benne?"
Aztán egyszercsak azt gondoltam, ez ugyan még mindig ok, de mégis, én ilyen is vagyok, ezért erre a mostanira változtattam.
És érdekes módon egy ideje már többször arra gondoltam, vissza kellene vennem a régit (már csak azért is mert az legalább magyarul szól)..... Rolling Eyes
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 15. 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem az első:
"Magad, hogy meg ne botolj: másoknak világolj."
Kirgiz közmondás

A második:
"Aki a jót ismeri, de azt megtartja magának, az ugyanolyan gonosz, mint az aki a rosszat tanítja"
Talmud

Ezeket most is szívesen bevállalom Smile

A mostani pedig kínai hadakozó fejedelemtől való:
SZUN CE / A HADVISELÉS TÖRVÉNYEI Laughing
Illik a feketelótuszvirágos nickemhez Wink
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 15. 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én aláírásom saját találmány.A halott nagybátyámra utal, aki 24 évesen halt meg 7 éve.Ő volt olyan,hogy az élete minden percét kihasználta és kiélvezte,mert nem tudhatta, hogy mikor megy el..............
Szóval ezzel csak arra akarok emlékeztetni mindenkit,hogy egy életünk van és ki kell használnunk,nem pedig a végén rájönni,hogy tulajdonképpen elfelejtettünk élni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
La Bruja Enamorada
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az enyém egy olyan könyvből van, ami alapjaiban változtatta meg az életszemléletemet, nagyon nagy hatással volt rám. Az aláírásom egy hosszabb monológból van "összeollózva".
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az enyém (hozzám méltón) egy kávés müzliszelet dobozáról van Laughing
de attól még tudok azonosulni vele Cool
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az enyém...
Suzan Key: A Fantom című könyv elejéről való. ( Operaház Fantomja, ha így ismertebben hangzik ).
Szerintem magáért beszél.
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
az enyém (hozzám méltón) egy kávés müzliszelet dobozáról van Laughing
de attól még tudok azonosulni vele Cool

és mit jelent ?(kérdezi egy németes-spanyolos)
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Az első aláírásomat az egyik saját verses szösszenetemből vettem.Sokáig megvolt, szerettem.
Aztán egyszercsak azt gondoltam, ez ugyan még mindig ok, de mégis, én ilyen is vagyok, ezért erre a mostanira változtattam.
És érdekes módon egy ideje már többször arra gondoltam, vissza kellene vennem a régit (már csak azért is mert az legalább magyarul szól)..... Rolling Eyes

... vagy legalábbis megmondani nekem,h ez miről szól Rolling Eyes
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

Én nagyon szeretem ezt az aláírásodat!!! Nekem ez jobban tetszik.
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

„Célozd meg a Holdat! Még ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz!”
/Cecelia Ahern/

"Nekem nem kell a valóság! Én varázslatot akarok!" /Tenessee Williams/

Mindkettőt a neten olvastam és nagyon megfogtak. Az első olyan ösztönző gondolat féle, a második meg az, aki vagyok. Nem szeretem az unalmat, a szürkeséget. Bár az állandóságot, ami biztonságot ad, azt igen. Azt hiszem ez ellentmondásos. De miért ne lehetne a varázslat állandó? Csak rajtunk múlik, hogy minden napot egy csodának, egy varázslatnak éljünk meg.
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A régire már nem emlékszem. A mostani az saját. (Valaki még azt is megígérte h rózsavízzel mossa meg a lábaim érte Laughing Persze ez kimaradt, de akkor is...)
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 16. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
A régire már nem emlékszem. A mostani az saját. (Valaki még azt is megígérte h rózsavízzel mossa meg a lábaim érte Laughing Persze ez kimaradt, de akkor is...)
Még megtörténhet!
De nem tudom, engednéd-e az illetőnek, ha hozná a tálat, meg a rózsavizet? Very HappyVery Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.