Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Emlékkönyv
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kcarlos
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 17. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves fórumlátogatók.most csatlakoztam és szeretném elmondani hogy van egy 13 hónapos kisfiam akinek gyermekverseket gyüjtök egy nagy füzibe.Nejem illusztrálja öket.kérnélek benneteket segitsetek minél többet összegyüjtenem és ez lessz az emlékkönyv számára
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
karneol
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 20. 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindannyiótoknak.

Nekem is van emlékkönyven. Volt áltakános iskolás találkozónk 40 éves. Elvittem. A többiek megdöbbbentek és örültek, hogy ez valakinek eszébe jutott. Akik ott voltak, akáirták az akkori bejegyzésüket. Nagyon kedves emlkék továbbra is.

Szedd a tavasz virágait
Egy csokorba össze
Rózsát tégy és nefelejcset
Egyet egyet közbe.
Tekints e virágra s
Látni fogsz a múltba
Eszedbe jut olykor, olykor
Ki e pár sort írta.

love4
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 20. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jó topic!! Na, ha hazamegyek és előkerítem az emlékkönyvem, majd én is.... Rolling Eyes
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.