Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hülye gyerek,pocsék anya - Elrontottad, vagy sem?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
karneol
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves!- rossz helyen voltál felügyelő! - Más- talán a szülőknek nem kellett volna bábaelőadásra ilyen korú gyermeket elvinni, vagy a felügyelőnek kellett volna ötletesebbnek lenni beöltözni farsangi öltözetbe, kedvenc játékfigurának, vagy bohócnak. Vagy kellett volna vinni egy mese videót. Exclamation Biztos jobban lekötötted volna a 2-3 éveseket.
Rossz volt a szervezés. Ne agódj miatta. Lesz még jobb is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karneol írta:
Kedves!- rossz helyen voltál felügyelő! - Más- talán a szülőknek nem kellett volna bábaelőadásra ilyen korú gyermeket elvinni, vagy a felügyelőnek kellett volna ötletesebbnek lenni beöltözni farsangi öltözetbe, kedvenc játékfigurának, vagy bohócnak. Vagy kellett volna vinni egy mese videót. Exclamation Biztos jobban lekötötted volna a 2-3 éveseket.
Rossz volt a szervezés. Ne agódj miatta. Lesz még jobb is.

félreértés történt.. én orvosi ügyelet voltam, nem zézőtéri felügyelő... vagyis csak kívülről szemléltem az eseményeket...
Cool Laughing
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor én kérek elnézést, de azt nem írtad, hogy milyen beosztásban voltál jelen. De gondolom igazat adsz. Ilyenkorú gyermek nem illik oda.
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karneol írta:
Akkor én kérek elnézést, de azt nem írtad, hogy milyen beosztásban voltál jelen. De gondolom igazat adsz. Ilyenkorú gyermek nem illik oda.

igen, ebben teljesen.....de fura volt, hogy némelyik nagyobbat se igazán foglalta le.... Neutral
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
Érdekes, amit mondasz... én nem vagyok még szülő, sőt valószínűleg még 1 jó ideig nem is leszek... Viszont tegnap érdekes élményem volt. 1 bábelőadáson ügyeltem, nagyon sok gyerek volt, 2-3 évestől a kb 7 évesig. Érdekes módon a gyerekek felét nem tudta lekötni az előadás, pedig nem volt rossz, sőt... egyszerűen már nem érdekli őket. Mondjuk sztem egy 2 éves gyereket nem is kéne ilyen helyre vinni még... Csak az lett belőle, h fel-le rohangáltak, a szülők mg ki-be cipelték őket. Neutral

Ha a gyerekek felét nem kötötte le és felnőtt fejjel jó volt az előadás, akkor nem a gyerekeknek szólt...
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Ejika írta:
Érdekes, amit mondasz... én nem vagyok még szülő, sőt valószínűleg még 1 jó ideig nem is leszek... Viszont tegnap érdekes élményem volt. 1 bábelőadáson ügyeltem, nagyon sok gyerek volt, 2-3 évestől a kb 7 évesig. Érdekes módon a gyerekek felét nem tudta lekötni az előadás, pedig nem volt rossz, sőt... egyszerűen már nem érdekli őket. Mondjuk sztem egy 2 éves gyereket nem is kéne ilyen helyre vinni még... Csak az lett belőle, h fel-le rohangáltak, a szülők mg ki-be cipelték őket. Neutral

Ha a gyerekek felét nem kötötte le és felnőtt fejjel jó volt az előadás, akkor nem a gyerekeknek szólt...

hááát... nem nekem volt jó....de tudom, h ennyi idősen nagyon tetszett volna... Rolling Eyes
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 25. 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Ejika írta:

Sziasztok!

Azt gondolom hogy kétévesek között is óriási különbség van. Van amelyik gyermeket érdekli, mint ahogyan a legkisebb lányomat is el tudtuk vinni bábszínházba /meg a középsőt is ennyi idős korában/ . Érdekelte - mert felfogta! hogy miről szól az előadás.Ugyanúgy ahogyan minden máshoz az életben, hozzá kell őket szoktatni az ilyen környezethez, szabadidősprogramhoz.

Sieglinde imádom a báb- és egyéb színházi előadásokat. Sok gyermekműsorra járunk és lehet a jó választásoknak köszönhető de mindenki jól érezte magát kicsik és nagyok /szülők/ egyaránt, pedig gyerekeknek szólt.

Ejika, melyik szinházba voltál? Melyik előadáson ügyeltél?
Vissza az elejére
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 25. 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscipő írta:
Sieglinde írta:
Ejika írta:

Sziasztok!

Azt gondolom hogy kétévesek között is óriási különbség van. Van amelyik gyermeket érdekli, mint ahogyan a legkisebb lányomat is el tudtuk vinni bábszínházba /meg a középsőt is ennyi idős korában/ . Érdekelte - mert felfogta! hogy miről szól az előadás.Ugyanúgy ahogyan minden máshoz az életben, hozzá kell őket szoktatni az ilyen környezethez, szabadidősprogramhoz.

Sieglinde imádom a báb- és egyéb színházi előadásokat. Sok gyermekműsorra járunk és lehet a jó választásoknak köszönhető de mindenki jól érezte magát kicsik és nagyok /szülők/ egyaránt, pedig gyerekeknek szólt.

Ejika, melyik szinházba voltál? Melyik előadáson ügyeltél?

Bárka, Kemény Henrik (ha jól emlékszem Embarassed ) Vitéz Lászlója...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.