Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 28. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
linus írta:
...
Majd a hétvégén magamba szállok és kitalálom, hogy hogyan is tovább...
Ez a hét sok(k) volt minden szempontból.

Ez már jobban hangzik....

Mert alapjáraton pozitiv vagyok. Smile
És már el is szállt a dühöm.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 28. 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Sieglinde írta:
linus írta:
...
Majd a hétvégén magamba szállok és kitalálom, hogy hogyan is tovább...
Ez a hét sok(k) volt minden szempontból.

Ez már jobban hangzik....

Mert alapjáraton pozitiv vagyok. Smile
És már el is szállt a dühöm.

... akkor nem volt hiábavaló... Smile
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 28. 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
linus írta:
Lon írta:
linus írta:
Jah...és még valami, ha úgy érezzük, hogy nem vagyunk képesek ellátni a feladatunkat, akkor nyitva az ajtó.
aztán ha véletlenül most közölnéd velük, h oké, akkor Te mentél, pá, ők lennének kétségbe esve.... Rolling Eyes

Ha megtehetném megtenném. Vissza se néznék. Azonban nem vagyok olyan helyzetben.

... de megteremtheted az olyan helyzetet...

Ezekért a hozzászólásaidért különösen nagyrabecsüllek!
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 30. 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a nyomi freem nem enged be Evil or Very Mad de vagy 20.* pötyögöm be a szokásost, és gátlástalanul kidom, mondván, hogy "letelt a biztonsági idő".. na és akkor mégis meddig nem hajlandó beengedni? angry5 angry4
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 30. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
a nyomi freem nem enged be Evil or Very Mad de vagy 20.* pötyögöm be a szokásost, és gátlástalanul kidom, mondván, hogy "letelt a biztonsági idő".. na és akkor mégis meddig nem hajlandó beengedni? angry5 angry4

csak jöjjek panaszkodni.. Rolling Eyes magától javul.. Cool Shocked
Vissza az elejére
La Bruja Enamorada
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 30. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a jóbüdös francért issza le magát valaki a saját koncertje előtt?! Hogy aztán úgy kelljen felrugdosni a színpadra, aztán lezúgjon onnan mint a vadkörte, és még a berendezést is tönkretegye, hogy az ő bandája után következő együtteseknek még véletlenül se legyen könnyebb dolga és majdnem két és fél órás csúszással tudjanak csak kezdeni Question Exclamation cussing
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 31. 08:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

La Bruja Enamorada írta:
Mi a jóbüdös francért issza le magát valaki a saját koncertje előtt?! Hogy aztán úgy kelljen felrugdosni a színpadra, aztán lezúgjon onnan mint a vadkörte, és még a berendezést is tönkretegye, hogy az ő bandája után következő együtteseknek még véletlenül se legyen könnyebb dolga és majdnem két és fél órás csúszással tudjanak csak kezdeni Question Exclamation cussing
Shocked Evil or Very Mad
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 31. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nyilvántarások feljegyzésének iktatásáról készült dminisztráció nyilvántarása, feljegyzése és iktatása... ÁÁÁÁÁ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 03. 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Izé... ez nem a dühöngő! Wink Smile

na tessék.. mekkora itt a pangás, ha én nem jövök.. Evil or Very Mad
büntiből nem kaptok sütit Twisted Evil
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÚÚÚtállom az időjárást.. Evil or Very Mad tegnap fáztam.. ma meg megdöglök.. Rolling Eyes -persze bikini otthon a szekrényben.. Rolling Eyes haza felé pedig át fogok fagyni.. Evil or Very Mad Crying or Very sad
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naponta legalább négyszer érdeklődnek a telefonban az üdülési szokásaimról! Evil or Very Mad Viszont ha meggondolom, szegényeknek ez a munkájuk. Embarassed
Úgyhogy eddig tartott a dühöngésem...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Naponta legalább négyszer érdeklődnek a telefonban az üdülési szokásaimról! Evil or Very Mad Viszont ha meggondolom, szegényeknek ez a munkájuk. Embarassed

Mikor otthon vagyok, engem is megtalálnak... szerencsére, ritkán: este már ők sem dolgoznak Wink
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
gerleimari írta:

Mikor otthon vagyok, engem is megtalálnak... szerencsére, ritkán: este már ők sem dolgoznak Wink

Engem már este 3/4 9-kor is hivtak. Akkor azért mondtam, ha kérhetném egy kicsit korábban buzerálni.. Wink
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Sieglinde írta:
gerleimari írta:

Engem már este 3/4 9-kor is hivtak. Akkor azért mondtam, ha kérhetném egy kicsit korábban buzerálni.. Wink

Anyukámékhoz is szoktak telefonálni, de a legjobb praktika az, hogy általában az első kérdésük, hogy " 30 és 60 év közötti korosztály-e?!" ...anyum pedig rávágja, hogy elmúltunk 60 évesek... és ezzel kész. Az ügyfélszolgálatos szépen feljegyzi a név mellé, hogy "túlkoros" vagy valamit és többször legalább az az egy / és sorban a többi.../ már nem keres, bezzeg, ha csak simán rázod le, hog nem érdekel, vagy most nincs rá keret, akkor még a hiteles ügynököket a nyakadra küldi.. Sőt. Lehet, hogy Ő egyszemélyben nyomja azt az iparágat is és az életben nem szabadulsz tőle...
A legjobb: Mivel házaspárokra utaznak: özvegy vagyok, csak még nem irattam át, a nevet a telefonkönyvben.. vagy - elmúltunk 60 évesek.
Ezzel nem teszel kárt és nem bántod a dolgozót, csak magadat és Őt is megkíméled Smile
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
gerleimari írta:
Sieglinde írta:
gerleimari írta:

Anyukámékhoz is szoktak telefonálni, de a legjobb praktika az, hogy általában az első kérdésük, hogy " 30 és 60 év közötti korosztály-e?!" ...anyum pedig rávágja, hogy elmúltunk 60 évesek... és ezzel kész. Az ügyfélszolgálatos szépen feljegyzi a név mellé, hogy "túlkoros" vagy valamit és többször legalább az az egy / és sorban a többi.../ már nem keres, bezzeg, ha csak simán rázod le, hog nem érdekel, vagy most nincs rá keret, akkor még a hiteles ügynököket a nyakadra küldi.. Sőt. Lehet, hogy Ő egyszemélyben nyomja azt az iparágat is és az életben nem szabadulsz tőle...
A legjobb: Mivel házaspárokra utaznak: özvegy vagyok, csak még nem irattam át, a nevet a telefonkönyvben.. vagy - elmúltunk 60 évesek.
Ezzel nem teszel kárt és nem bántod a dolgozót, csak magadat és Őt is megkíméled Smile

Ha már felvettem, tudom kezelni... kösz...
Hogy egyáltalán ne csörögjön ilyen célból, lehet rendelkezni, hogy a telefonszám ne jusson ilyen cégek kezébe Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő
33 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.