Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Biszex (volt ? ) a párom...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 09. 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
Lonka, én az elején értettem, DE az a legnagyobb baj, hogy soha senki nem magában keresi a megoldást, hanem mintákat keres!
Mindenki ágál az ellen, hogy gyógyítás így meg úgy, az orvos csak skatulyáz stb. Akkor itt mi történik? A választ mindig előbb magunkban kell keresni, természetesen beszélgetni emberekkel, de nem így!
Mível mindenki egyéniség így esetek vannak, ezért kell elősször önmegunkban keresni bármire is a választ.
Harmóniába csak így kerül a test a lélekkel.

A minták keresése szerintem természetes, mivel nincs mindig értelme sok időt tölteni, meg energiát befektetni a kerék újra feltalálásával.
Igen, mindenki egyéniség... de, mivel minden-mindennel összefüggésben van, praktikusabb megismerni másokat, mások tapasztalatit is, az általánost, az átlagost (minták keresése), s majd utána rájönni, megtalálni mi tesz engem egyedivé.
Meg egy érdekes gondolat: általában minél személyesebb valami, annál univerzálisabb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 09. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Kirana írta:
Lonka, én az elején értettem, DE az a legnagyobb baj, hogy soha senki nem magában keresi a megoldást, hanem mintákat keres!
Mindenki ágál az ellen, hogy gyógyítás így meg úgy, az orvos csak skatulyáz stb. Akkor itt mi történik? A választ mindig előbb magunkban kell keresni, természetesen beszélgetni emberekkel, de nem így!
Mível mindenki egyéniség így esetek vannak, ezért kell elősször önmegunkban keresni bármire is a választ.

A minták keresése szerintem természetes, mivel nincs mindig értelme sok időt tölteni, meg energiát befektetni a kerék újra feltalálásával.
Igen, mindenki egyéniség... de, mivel minden-mindennel összefüggésben van, praktikusabb megismerni másokat, mások tapasztalatit is, az általánost, az átlagost (minták keresése), s majd utána rájönni, megtalálni mi tesz engem egyedivé.Meg egy érdekes gondolat: általában minél személyesebb valami, annál univerzálisabb.

Ez akkor ok, ha valóban végigviszi (végig tudja vinni) valaki...és ha közben belegyengül, tud/képes segítséget kérni.
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 09. 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
zzoli írta:
Kirana írta:

Igen, mindenki egyéniség... de, mivel minden-mindennel összefüggésben van, praktikusabb megismerni másokat, mások tapasztalatit is, az általánost, az átlagost (minták keresése), s majd utána rájönni, megtalálni mi tesz engem egyedivé.Meg egy érdekes gondolat: általában minél személyesebb valami, annál univerzálisabb.

Ez akkor ok, ha valóban végigviszi (végig tudja vinni) valaki...és ha közben belegyengül, tud/képes segítséget kérni.

Nem szeretnék szó ismétlésbe gabajodni,ezért csak annyi, igen Zzoli így van, de ott a lényeg amit Xifu írt.

Mi tesz engem egyedivé? azt a kérdést már elég korán megkell fogalmazni Smile
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 10. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

nekem meg se fordult a fejembe, h nem viszi véghez, de persze, ha elakad az ember a legjobb amit tehet h segítséget kér, beszél valakivel aki már átesett hasonlón

Kirana írta:

Nem szeretnék szó ismétlésbe gabajodni,ezért csak annyi, igen Zzoli így van, de ott a lényeg amit Xifu írt.

Mi tesz engem egyedivé? azt a kérdést már elég korán megkell fogalmazni Smile
persze h meg kell fogalmazni még az elején, mert anélkül nem lenne belső fejlődés, én azért nem fektettem akkora hangsúlyt erre, mert az út folyamán ez általában teljesen átértékelődik, megváltozhat a belátások alapján, de mint kezdeti mag, nélkülözhetetlen.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.