Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
bera írta:
gerleimari írta:
Sieglinde írta:
gerleimari írta:
Naponta legalább négyszer érdeklődnek a telefonban az üdülési szokásaimról! Evil or Very Mad Viszont ha meggondolom, szegényeknek ez a munkájuk. Embarassed
Úgyhogy eddig tartott a dühöngésem...

Mikor otthon vagyok, engem is megtalálnak... szerencsére, ritkán: este már ők sem dolgoznak Wink

Engem már este 3/4 9-kor is hivtak. Akkor azért mondtam, ha kérhetném egy kicsit korábban buzerálni.. Wink

Anyukámékhoz is szoktak telefonálni, de a legjobb praktika az, hogy általában az első kérdésük, hogy " 30 és 60 év közötti korosztály-e?!" ...anyum pedig rávágja, hogy elmúltunk 60 évesek... és ezzel kész. Az ügyfélszolgálatos szépen feljegyzi a név mellé, hogy "túlkoros" vagy valamit és többször legalább az az egy / és sorban a többi.../ már nem keres, bezzeg, ha csak simán rázod le, hog nem érdekel, vagy most nincs rá keret, akkor még a hiteles ügynököket a nyakadra küldi.. Sőt. Lehet, hogy Ő egyszemélyben nyomja azt az iparágat is és az életben nem szabadulsz tőle...
A legjobb: Mivel házaspárokra utaznak: özvegy vagyok, csak még nem irattam át, a nevet a telefonkönyvben.. vagy - elmúltunk 60 évesek.
Ezzel nem teszel kárt és nem bántod a dolgozót, csak magadat és Őt is megkíméled Smile

Ha már felvettem, tudom kezelni... kösz...
Hogy egyáltalán ne csörögjön ilyen célból, lehet rendelkezni, hogy a telefonszám ne jusson ilyen cégek kezébe Wink

Oh, szent ég! Rolling Eyes Nem mondtam egy szóval sem, hogy kinek szól, amit írok és azt sem, hogy másképp nem lehet csinálni...
Sőt, nem értem, hogy miért válaszoltad ezt, de Te biztosan tudod az okát... Lassan már inkább semmit sem írok, aztán nem kell flegmázni velem Sad Crying or Very sad
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
ÚÚÚtállom az időjárást.. Evil or Very Mad tegnap fáztam.. ma meg megdöglök.. Rolling Eyes -persze bikini otthon a szekrényben.. Rolling Eyes haza felé pedig át fogok fagyni.. Evil or Very Mad Crying or Very sad
tudom már! klimaxolsz, az a bajod Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 04. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Illúzió írta:
ÚÚÚtállom az időjárást.. Evil or Very Mad tegnap fáztam.. ma meg megdöglök.. Rolling Eyes -persze bikini otthon a szekrényben.. Rolling Eyes haza felé pedig át fogok fagyni.. Evil or Very Mad Crying or Very sad
tudom már! klimaxolsz, az a bajod Laughing

nincs is klímám.. Shocked Mr. Green

Mér köll hidegnek lennie? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 06. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az anyám bunkó. aztán meg csodálkozik, hogy én is az vagyok.. Evil or Very Mad
és persze megint én vagyok ideg, mert Ő hülye is, bunkó is.. bandhead bandhead
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 10. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvettem a szokásos WC pucolómat, és valamit újítottak rajta, mert olyan büdös szaga lett, mintha 10 ember egyszerre rottyantotta volna tele a budit angry4
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 10. 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
megvettem a szokásos WC pucolómat, és valamit újítottak rajta, mert olyan büdös szaga lett, mintha 10 ember egyszerre rottyantotta volna tele a budit angry4

Nolám! Nemcsak ócska kaják, hanem ócska tisztitószerek is ki vannak találva! Question
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 10. 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A csend által hozott gondolatokat és a reakciókat külön topikba tettem, ide ...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 12. 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt az új tér a tombolásra...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
34 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.