Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ha lennének jó szavak...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 16:13    Hozzászólás témája: Re: Ha lennének jó szavak... Hozzászólás az előzmény idézésével

viviwiwi írta:
Süni* írta:
Caravell írta:
b.p. írta:
Caravell írta:
uher írta:
Ezért aztán a „szeretkezni” kifejezést használjuk, amiről az embernek valami lagymatag, ál gyengéd valami jut az eszébe először, de semmiképpen egy jó aktus.

Nekem a "házasélet" kifejezéstől áll égnek a hajam Rolling Eyes

Nekem is! Laughing No és mit szólsz a "férji jogait érvényesíti" meghatározáshoz? Twisted Evil Twisted Evil
Rolling Eyes Twisted Evil

Hát ez...hát ez... inkább: No comment...
Vagyis mégsem...az a baj, hogy vannak férfiak akik ezt komolyan is gondolják, s e szerint akarnak.... szóval "érvényesíteni akarnák a jogaikat"...hát asszem adnék én annak a pasasnak, aki ezzel jönne!!!

Nekem a véleményem erröl,hogy nem kell ilyen komolyan venni és ha szereted a párod,szóval nem akarod megalázni a "pasast" akkor látszolag tudod mi a dolgod Smile
De tul sok tisztelet nem viseltetik benned ha pasasnak nevezed a szerelmed Smile

Héééé...mindenhol félreértesz?
Az előző hsz-nél is, itt is?
Pont az a lényeg, hogy ha valaki ezzel a szöveggel jönne nekem, az csak egy pasas lehet...az én szerelmem, a párom, a társam, életem párja, csak olyan kifejezést használ a szeretkezünkre, ami nekem is tetszik...lehet az olyan is, amit csak mi használunk a hálóban...de az a kifejezés biztosan nem az: "Drágám gyere, érvényesíteni akarom a házastársi jogaimat!"

Na, így már értesz? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
viviwiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 16:20    Hozzászólás témája: Re: Ha lennének jó szavak... Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
viviwiwi írta:
Süni* írta:
Caravell írta:
b.p. írta:
Caravell írta:
uher írta:
Ezért aztán a „szeretkezni” kifejezést használjuk, amiről az embernek valami lagymatag, ál gyengéd valami jut az eszébe először, de semmiképpen egy jó aktus.

Nekem is! Laughing No és mit szólsz a "férji jogait érvényesíti" meghatározáshoz? Twisted Evil Twisted Evil
Rolling Eyes Twisted Evil

Hát ez...hát ez... inkább: No comment...
Vagyis mégsem...az a baj, hogy vannak férfiak akik ezt komolyan is gondolják, s e szerint akarnak.... szóval "érvényesíteni akarnák a jogaikat"...hát asszem adnék én annak a pasasnak, aki ezzel jönne!!!

Nekem a véleményem erröl,hogy nem kell ilyen komolyan venni és ha szereted a párod,szóval nem akarod megalázni a "pasast" akkor látszolag tudod mi a dolgod Smile
De tul sok tisztelet nem viseltetik benned ha pasasnak nevezed a szerelmed Smile

Héééé...mindenhol félreértesz?
Az előző hsz-nél is, itt is?
Pont az a lényeg, hogy ha valaki ezzel a szöveggel jönne nekem, az csak egy pasas lehet...az én szerelmem, a párom, a társam, életem párja, csak olyan kifejezést használ a szeretkezünkre, ami nekem is tetszik...lehet az olyan is, amit csak mi használunk a hálóban...de az a kifejezés biztosan nem az: "Drágám gyere, érvényesíteni akarom a házastársi jogaimat!"

Na, így már értesz? Smile

Igen értem,de én a szerelmemtöl elvárom,hogy elvegye ami az ővé és erre ne kelljen külön kérést benyujtani Smile
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát vegye...az enyém is veheti....nem fogok ezért én sem külön írásban kérvényt adni....de nem csak neki vannak ám jogai...én is érvényesíthetem, ha akarom... Twisted Evil

Erről eszembe jutott egy vicc: Két barátnő közül az egyik újságolja a másiknak, hogy külön hálószobája van a férjével...és ha a férje szeretkezni szeretne vele, az csak füttyent egyet, s ő átmegy hozzá...
"Na jó - mondja a másik barátnő...de mi van akkor ha neked lenne kedved hozzá?"
Akkor bemegyek hozzá és megkérdezem: "Füttyentettél, Drágám?" Laughing
Vissza az elejére
viviwiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Hát vegye...az enyém is veheti....nem fogok ezért én sem külön írásban kérvényt adni....de nem csak neki vannak ám jogai...én is érvényesíthetem, ha akarom... Twisted Evil

Erről eszembe jutott egy vicc: Két barátnő közül az egyik újságolja a másiknak, hogy külön hálószobája van a férjével...és ha a férje szeretkezni szeretne vele, az csak füttyent egyet, s ő átmegy hozzá...

Igen Mariann én is ugy gondolom,hogy a puffogás helyet a kicsit sexi nő stilus jobban bejönn a "pasiknál" Smile
Az nem vezet megcsaláshoz vagy szakitáshoz Smile

Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

viviwiwi írta:
Süni* írta:

Igen Mariann én is ugy gondolom,hogy a puffogás helyet a kicsit sexi nő stilus jobban bejönn a "pasiknál" Smile

Na figyi...azt hiszem valakivel összekeversz...az előbb megkérdezted, hazaértem-e...gondoltam eltévedt a kérdés, nem nekem szántad, próbáltam ügyet sem vetni rá...de most már valami végképp nem stimmel, mert nem Mariann vagyok...bocsi... Embarassed
Vissza az elejére
viviwiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 23. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
viviwiwi írta:
Süni* írta:

Na figyi...azt hiszem valakivel összekeversz...az előbb megkérdezted, hazaértem-e...gondoltam eltévedt a kérdés, nem nekem szántad, próbáltam ügyet sem vetni rá...de most már valami végképp nem stimmel, mert nem Mariann vagyok...bocsi... Embarassed

ÓÓÓ bocsi csak miközben a választ írtam,eszembe jutot Mariann barátnőm aki ugyan ilyen stilusban kezelte a "pasiját" Smile
De a pasija meg is csalta és most is csalja csak ő nem tudja Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 25. 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az utolsó mondat sztem nem épp mosolyogni való..
és még rosszabb, ha senki se szól Neki.. Rolling Eyes Sad
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 00:05    Hozzászólás témája: Re: Ha lennének jó szavak... Hozzászólás az előzmény idézésével

b.p. írta:
Caravell írta:

No és mit szólsz ahhoz, hogy férji kötelességét teljesíti? Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 00:09    Hozzászólás témája: Re: Ha lennének jó szavak... Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
b.p. írta:
Caravell írta:

No és mit szólsz ahhoz, hogy férji kötelességét teljesíti? Twisted Evil

nyugi.. ennek hiánya miatt vált el nagyapám első felesége.. Rolling Eyes Rolling Eyes -szóval ennek megtagadása válóok. Cool Twisted Evil
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 00:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, erre próbáltam kilyukadni, hogy kölcsönösek a jogok és a kötelességek, nem kell sivalkodni.
És az mennyire biztos akkor, hogy a nagyapád a nagyapád? Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Igen, erre próbáltam kilyukadni, hogy kölcsönösek a jogok és a kötelességek, nem kell sivalkodni.
És az mennyire biztos akkor, hogy a nagyapád a nagyapád? Very Happy
sajnos genetika.. Crying or Very sad MÉG nem működik az emberi génmanipuláció.. Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.