Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Virág-képek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsita, úgy szeretem, mikor azelőtt válaszolsz a kérdésemre mielőtt feltettem volna!!! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Bocsita, úgy szeretem, mikor azelőtt válaszolsz a kérdésemre mielőtt feltettem volna!!! Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
forsterh írta:
Szuper! Na és van neki egy kis vizes lavórja, hogy " kezet tudjon mosni"????

A mosómacik nem a kaját mossák meg? Tényleg bocsita, mivel eteted, és tényleg "megmossa" az ételt? A mosómacinál nekem egy fokkal csak a vörös panda (macskamedve) tetszik...jó, csak egy fokkal. A mosómaci is nagyon édes!!!

A vörös panda lehet hogy szebb, de egy borzasztó ostoba állat, a mosómedve meg rém okos Smile.
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
forsterh írta:
bocsita írta:
Egy csodálatos almafavirág. Pillanatfelvétel.... mielőtt eltűnik a nagy, gonosz, faunaidegen, dúvad feneketlen gyomrában:Laughing

WOW! Láttam már ezt a képet az albumodban. Nagyon jó! Hol sikerült a mosómedvét ilyen közelről lefotóznod?

A kertünkben Laughing. Saját példány. Bent lakik a lakásban Shocked . Kvázi szabadon, övé a közlekedő... Beengedni bármelyik szobába csak erős felügyelet alatt lehet, mert mindent magáénak tekint, és amiről úgy gondolja az övé, annak lőttek ... Laughing

Saját mosómaci? ohh...
nagyon aranyos, nem is tudtam, hogy háziállatként is tartják Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Egy csodálatos almafavirág. Pillanatfelvétel.... mielőtt eltűnik a nagy, gonosz, faunaidegen, dúvad feneketlen gyomrában:Laughing

igen? én azt hittem, a csajának szed virágot.. Rolling Eyes Embarassed vagy illatosítót válogat.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:
bocsita írta:
forsterh írta:
bocsita írta:

WOW! Láttam már ezt a képet az albumodban. Nagyon jó! Hol sikerült a mosómedvét ilyen közelről lefotóznod?

A kertünkben Laughing. Saját példány. Bent lakik a lakásban Shocked . Kvázi szabadon, övé a közlekedő... Beengedni bármelyik szobába csak erős felügyelet alatt lehet, mert mindent magáénak tekint, és amiről úgy gondolja az övé, annak lőttek ... Laughing

Saját mosómaci? ohh...

Általában megveszik - mert míg kicsi, nyomkorászható, meg babusgatható és nagyon aranyos - aztán amikor nagy lesz, kezelhetetlenné válik. Ez azért van, mert okos, önfejű, nem bírja elviselni ha megmondják neki, mit szabad, mit nem. De mivel Ő úgy érzi, minden az övé, és ami az övé azt tönkre rágja, ezért igen gyorsan ketrecbe zárják... jó esetben. Vagy kidobják, és nem foglalkoznak vele. Ettől bekattan, s nem lesz édibédi. Tehát nem egy tipikus háziállat. Nehéz vele... Laughing
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
bocsita írta:

igen? én azt hittem, a csajának szed virágot.. Rolling Eyes Embarassed vagy illatosítót válogat.. Rolling Eyes

Nem, csak legel Laughing.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az állatkertben tudjátok, hol vannak? -(40 fok melegben ugye más is az árnyékban keresné őket?)félóra ijedt keresgélés után kiderült, hogy nem alatta, hanem Rajta vannak a fákon. Shocked Laughing Laughing
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Kiss Fanni írta:
bocsita írta:
forsterh írta:
bocsita írta:

Saját mosómaci? ohh...

Általában megveszik - mert míg kicsi, nyomkorászható, meg babusgatható és nagyon aranyos - aztán amikor nagy lesz, kezelhetetlenné válik. Ez azért van, mert okos, önfejű, nem bírja elviselni ha megmondják neki, mit szabad, mit nem. De mivel Ő úgy érzi, minden az övé, és ami az övé azt tönkre rágja, ezért igen gyorsan ketrecbe zárják... jó esetben. Vagy kidobják, és nem foglalkoznak vele. Ettől bekattan, s nem lesz édibédi. Tehát nem egy tipikus háziállat. Nehéz vele... Laughing

Nagyon jó fej egy élőlény, kiskoromban is nagyon szerettem a mosómedvét, mindig nyúztam anyát, mikor állatkertben voltunk, hogy nekem kell egy otthonra. ő mindig mondta, hogy mosómedvét nem lehet otthon tartani... és tessék! Laughing
háát persze! egyik élőlény sem szereti a bezártságot, és ez így van jól!
ők szabadnak születtek. Wink
tipikusan, mint az én kutyám. nah neki sem lehet megmondani, hogy mit szabad és mit nem! pontosabban meg lehet, csak nem képes felfogni, persze megérti, de benne van az a "más csak azért is!" Laughing
nálunk mikor itthon vagyunk néha be van engedve a lakásba, ma is elvitte az szegőléc egyik darabját, persze mi azonnal észre is vettük és rászóltunk. ő a helyére viszi, ráfekszik, érti, hogy nem szabad, nem rágja meg, de birtokba veszi és nem adja ám vissza Laughing
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
az állatkertben tudjátok, hol vannak? -(40 fok melegben ugye más is az árnyékban keresné őket?)félóra ijedt keresgélés után kiderült, hogy nem alatta, hanem Rajta vannak a fákon. Shocked Laughing Laughing

És azt tudod-e hogy lehet őket lecsalogatni a fáról?

Egy kekszes zacskó csörgetésével! Nem tudnak annyira jóllakottak lenni, hogy ellen tudjanak állni... Laughing
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:

Nagyon jó fej egy élőlény, kiskoromban is nagyon szerettem a mosómedvét, mindig nyúztam anyát, mikor állatkertben voltunk, hogy nekem kell egy otthonra. ő mindig mondta, hogy mosómedvét nem lehet otthon tartani... és tessék! Laughing
háát persze! egyik élőlény sem szereti a bezártságot, és ez így van jól!
ők szabadnak születtek. Wink
tipikusan, mint az én kutyám. nah neki sem lehet megmondani, hogy mit szabad és mit nem! pontosabban meg lehet, csak nem képes felfogni, persze megérti, de benne van az a "más csak azért is!" Laughing
nálunk mikor itthon vagyunk néha be van engedve a lakásba, ma is elvitte az szegőléc egyik darabját, persze mi azonnal észre is vettük és rászóltunk. ő a helyére viszi, ráfekszik, érti, hogy nem szabad, nem rágja meg, de birtokba veszi és nem adja ám vissza Laughing

A Maci (mert ez a neve) is tudja mit szabad, mit nem. Ha rászólunk valamiért, tudja hogy nem szabad, DE az is tudja, ha AZT csinálja, nagyon bosszanthat vele, úgyhogy csakazértis az fogja csinálni. Ha beengedjük, 10 percig "aranyos", de csak azért, hogy örüljünk neki, s lankadjon a figyelmünk. akkor aztán elmegy "körútra". Megszagol ezt-azt, megrágicsálni próbálja a kábeleket... Na ha ilyenkor rászólunk, biztos, hogy elkezdi rágicsálni! Csak azért is! Nagyon nehéz nevelni, mert ha tiltom, annál inkább csinálja, ha pedig dicsérném... ja olyan nincs, mert nem tud "jót" csinálni Laughing.

Ha pedig elvisz valamit, annak lőttek!
Confused
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 09. 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Süni* írta:
forsterh írta:

A mosómacik nem a kaját mossák meg? Tényleg bocsita, mivel eteted, és tényleg "megmossa" az ételt? A mosómacinál nekem egy fokkal csak a vörös panda (macskamedve) tetszik...jó, csak egy fokkal. A mosómaci is nagyon édes!!!

A vörös panda lehet hogy szebb, de egy borzasztó ostoba állat, a mosómedve meg rém okos Smile.

Mivel én mindkettővel csak az állatkertben "találkoztam" s nemigen álltak szóba velem, nem igazán tudtam eldönteni melyik az "intelligensebb".

..de csendesen megjegyezném, látom, már ezt a topicot is elhúztuk rendesen, gondolom, bocsita, a mosómacidról az állatos topickban, vagy egy újonnan nyitott "mosómacis topicban" nyugodtan lehet beszélni...oké, hogy úgy kezdődött, hogy virág van a kezei között... Smile Smile Smile
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
bocsita írta:
Süni* írta:
forsterh írta:

Mivel én mindkettővel csak az állatkertben "találkoztam" s nemigen álltak szóba velem, nem igazán tudtam eldönteni melyik az "intelligensebb".

..de csendesen megjegyezném, látom, már ezt a topicot is elhúztuk rendesen, gondolom, bocsita, a mosómacidról az állatos topickban, vagy egy újonnan nyitott "mosómacis topicban" nyugodtan lehet beszélni...oké, hogy úgy kezdődött, hogy virág van a kezei között... Smile Smile Smile

Jogos Rolling Eyes . A folytatás itt: Arrow
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Illúzió írta:

És azt tudod-e hogy lehet őket lecsalogatni a fáról?

Egy kekszes zacskó csörgetésével! Nem tudnak annyira jóllakottak lenni, hogy ellen tudjanak állni... Laughing

ahh, azt hittem, a Pocahontas-ból az is csak mese.. Shocked Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő
31 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.