Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

van férfi és nő között barátság
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 24. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Én meg nem írom le a véleményem, mert ha leírnám akkor biztosan kíhúznám vele a gyufát! Razz

pedig én is nagyon kíváncsi lennék rá .....

itt már sokan leírták de senki sem kapott ki érte Razz
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 26. 07:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Nos, az én barátom mostanában alaposan elhanyagol engem. Mivel van egy barátnője, már lassan 1 éve...

Szerintem pedig így helyes.

Normális esetben legjobb barátunk a társunk. Vele beszélünk meg mindent, tőle várjuk a vigaszt, tanácsot, stb. Ha nem így lenne, nem lenne igazi TÁRS.

A barátokra akkor van legjobban "szükségünk" amikor nincs társunk, vagy baj van az életünkkel, vagy valamit nem tud megoldani a társ, vagy épp magával a társsal van baj...

Az, hogy most elhanyagol barátod, azt jelenti hogy teljes életet él barátnőjével (vagy bezárták, nehogy találkozzon Veled Twisted Evil). Majd megkeres ha szüksége lesz rád. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 26. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Mak írta:
Nos, az én barátom mostanában alaposan elhanyagol engem. Mivel van egy barátnője, már lassan 1 éve...

Normális esetben legjobb barátunk a társunk. Vele beszélünk meg mindent, tőle várjuk a vigaszt, tanácsot, stb. Ha nem így lenne, nem lenne igazi TÁRS.

A barátokra akkor van legjobban "szükségünk" amikor nincs társunk, vagy baj van az életünkkel, vagy valamit nem tud megoldani a társ, vagy épp magával a társsal van baj...

Az, hogy most elhanyagol barátod, azt jelenti hogy teljes életet él barátnőjével (vagy bezárták, nehogy találkozzon Veled Twisted Evil). Majd megkeres ha szüksége lesz rád. Smile

Igen, tudom, hogy ez így rendjén van. Nem is haragszom emiatt. Az bosszant egyedül, hogy mindig én keresem vele a kapcsolatot (Mi van veled/veletek, stb), neki meg még erre sincs ideje.
Vagy ez ilyen speciális pasi tulajdonság?
Vissza az elejére
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 29. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a "barátságosdi" elég rázós téma.... Főleg ha két ellenkező nemű közötti barátságról beszélünk...
Szerintem egy ilyesfajta "barátságosdi" alkalmával tuti, hogy az egyik bepróbálkozik a másiknál egy kicsit közelebbi "barátság" céljából is... Legalábbis az esetek 99,99%-ban....
Szóval, a szó valódi értelmében vett barátság szerintem a két nem között nem igazán jöhet létre.... És legfőképpen akkor nem, ha mondjuk még korban sem nagy a "barátkozó" felek közti külömbség....
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 29. 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen azt nem zárja ki az amit a fentiekben leírtam, hogy.....
A két nem képviselője egymásnak kedves ismerőse legyen! De ezt én korántsem nevezném barátságnak! Smile
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 29. 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
bocsita írta:
Mak írta:

Igen, tudom, hogy ez így rendjén van. Nem is haragszom emiatt. Az bosszant egyedül, hogy mindig én keresem vele a kapcsolatot (Mi van veled/veletek, stb), neki meg még erre sincs ideje.
Vagy ez ilyen speciális pasi tulajdonság?

Nőnemű barátomal én is így vagyok. Tehát nem speciális pasi tulajdonság. Rolling Eyes Engem is zavar, rá is kérdeztem már, amire az a válasza, hogy a férje rettentő féltékeny és óvatosnak kell lennie. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zoli83
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 01. 16:03    Hozzászólás témája: barátságból szerelem Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Úgy érzem most ki kell írnom magamból a dolgokat. Én is most a barátság, barátsából szerelem csapdájában vagyok. Én 26 vagyok a lány 28

2-3 hónapja ismerkedtem meg chat-en egy lánnyal. Elég gyorsan történtek az események mert pár levél meg messengeres chatelés után össze is hoztunk egy randit. Nem is lakunk tólságosan messze egymástól kb.40-45km.
Első randi nagyon szuperul sikerült szokásosan már az első randira is vittem virágot. Nagyon jól elbeszélgettünk, rengeteg közös témánk volt. Maratoni hosszúságúra nyúlt a randi kb. 7 órát voltunk együtt. Hazavittem autóval és a házuk előtt az autóban még jó 2-3 órát dumáltunk. El se akartuk engedni egymást. Aztíán nemsokkal később meglett a második randi is. A másodikon is minden simán ment ismét 4-5 órát voltunk együtt, természetben voltunk, kávézóba beültünk majd megint hazavittem. Randi végén kis maszírozás simogatás minden jónak nézett ki. Összejött az első csók is (mint kiderült ez volt az első és utolsó is). Ilyet még sosem tapasztaltam, csókoloztunk 2-3 percet és a lány egyszercsak visszahokol és azt mondja nem itt vége. Utána még beszélgettünk kérdeztem mi a gond és csak annyit mondott nem azt érezte amit éreznie kellett volna. Utána egy-2 hétig nem is találkoztunk csak sms meg telefon. Nekem persze nagyon bejött a lány és tulajdonképpen látszolag minden klappolt kozottunk amit ő is igazolt csak mondta hogy nem érez szexuálisan vonzalmat irántam viszont lelkileg nagyon osszhangban vagyunk. Eloszor nem is akart már velem találkozni aztán végülis még jópárszor találkoztunk és minden egyes talkozonk 5-6 órásra sikeredett. Én láthatóan többet akartam ő meg továbbra is csak mint barát gondolt rám. Aztán volt egy pillanat mikor már ugy nézett ki hogy beadta a derekát és ad egy esélyt a kapcsolatunknak de mégsem lett belole semmi. Talán túlságosan is eroltettem, nyomást gyakoroltam rá.
Aztán 2 hete mondja hogy összejott valakivel és hogy nem is tudta hogy mondja el nekem. én persze kapásbĺól biztosítottm ot a barátságomról és hogy továbbra is jóban maradunk. Miota van barátja 1x találkoztunk elmentunk moziba. Teljesen visszafogtam magam és probáltam tényleg barátként kezelni pedig nem csak barátként tekintek rá.
Most elhatároztam magamban hogy kiprobálom azt hogy barátja maradok a barátja mellett. Igazából nem tudom, hogy fogom ezt bírni meg hogy bírni fogom-e egyáltalán. Nem egyszerű mikor azt mondja hogy most épp a barátjához megy vagy a barátját várja. Én még mindig reménykedem hogy osszejovunk majd valamikor és nemcsak barátként tekint majd rám.

Szivesen fogadnék tanácsot, véleményt is, vagy ha valakinek van hasonló története és elmesélné. Akár negatív végződéssel akár happyendel mikor barátságból lett szerelem.
Vissza az elejére
lezúziusz
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 02. 17:53    Hozzászólás témája: Re: barátságból szerelem Hozzászólás az előzmény idézésével

zoli83 írta:
Sziasztok,

Úgy érzem most ki kell írnom magamból a dolgokat. Én is most a barátság, barátsából szerelem csapdájában vagyok. Én 26 vagyok a lány 28

2-3 hónapja ismerkedtem meg chat-en egy lánnyal. Elég gyorsan történtek az események mert pár levél meg messengeres chatelés után össze is hoztunk egy randit. Nem is lakunk tólságosan messze egymástól kb.40-45km.
Első randi nagyon szuperul sikerült szokásosan már az első randira is vittem virágot. Nagyon jól elbeszélgettünk, rengeteg közös témánk volt. Maratoni hosszúságúra nyúlt a randi kb. 7 órát voltunk együtt. Hazavittem autóval és a házuk előtt az autóban még jó 2-3 órát dumáltunk. El se akartuk engedni egymást. Aztíán nemsokkal később meglett a második randi is. A másodikon is minden simán ment ismét 4-5 órát voltunk együtt, természetben voltunk, kávézóba beültünk majd megint hazavittem. Randi végén kis maszírozás simogatás minden jónak nézett ki. Összejött az első csók is (mint kiderült ez volt az első és utolsó is). Ilyet még sosem tapasztaltam, csókoloztunk 2-3 percet és a lány egyszercsak visszahokol és azt mondja nem itt vége. Utána még beszélgettünk kérdeztem mi a gond és csak annyit mondott nem azt érezte amit éreznie kellett volna. Utána egy-2 hétig nem is találkoztunk csak sms meg telefon. Nekem persze nagyon bejött a lány és tulajdonképpen látszolag minden klappolt kozottunk amit ő is igazolt csak mondta hogy nem érez szexuálisan vonzalmat irántam viszont lelkileg nagyon osszhangban vagyunk. Eloszor nem is akart már velem találkozni aztán végülis még jópárszor találkoztunk és minden egyes talkozonk 5-6 órásra sikeredett. Én láthatóan többet akartam ő meg továbbra is csak mint barát gondolt rám. Aztán volt egy pillanat mikor már ugy nézett ki hogy beadta a derekát és ad egy esélyt a kapcsolatunknak de mégsem lett belole semmi. Talán túlságosan is eroltettem, nyomást gyakoroltam rá.
Aztán 2 hete mondja hogy összejott valakivel és hogy nem is tudta hogy mondja el nekem. én persze kapásbĺól biztosítottm ot a barátságomról és hogy továbbra is jóban maradunk. Miota van barátja 1x találkoztunk elmentunk moziba. Teljesen visszafogtam magam és probáltam tényleg barátként kezelni pedig nem csak barátként tekintek rá.
Most elhatároztam magamban hogy kiprobálom azt hogy barátja maradok a barátja mellett. Igazából nem tudom, hogy fogom ezt bírni meg hogy bírni fogom-e egyáltalán. Nem egyszerű mikor azt mondja hogy most épp a barátjához megy vagy a barátját várja. Én még mindig reménykedem hogy osszejovunk majd valamikor és nemcsak barátként tekint majd rám.

Szivesen fogadnék tanácsot, véleményt is, vagy ha valakinek van hasonló története és elmesélné. Akár negatív végződéssel akár happyendel mikor barátságból lett szerelem.

na eza gáz Exclamation
sztem, ne erőlködj
Téged dobtak, ez tisztán látszik, lehet, hogy "kicsivoltakocsid"
aztán még a barátja is kiakadhat rád,
azt kihúzod a gyufát nála
nézzé másnő után, hiddel vannak bőven Laughing
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 01:33    Hozzászólás témája: Re: barátságból szerelem Hozzászólás az előzmény idézésével

De csak abból van sok akinek függőleges...

Zoli, vannak akik beijednek a szerelemnek még a lehetőségétől is, miközben szex az már nem annyira komoly amióta lehet védekezni...
Engem egy úgy otthagyott amint komolyra fordult volna, hogy barátnak sem enged
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 05. 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a függőleges nőkből lehetnek barátok....
a vízszintesekből.... barátnők..... Laughing Laughing Laughing

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
49 / 49 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.