Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 98, 99, 100  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 12. 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Hivatal" os visszautasítást kaptam: nem nekem szánták azt a munkahelyet.
az egy dolog. -persze, nem örülök.
amiért ide írtam: 3* küldték el az emil címemre, a slusszpoén meg az, hogy az egyiket "FW"-sen..
na köszi.. ennyire nem feltételezik, hogy értem én a "nem"-et? -na még szépíti a helyzetet, hogy a munkaügyi küldte tovább nekem a lehetőséget. (csak tudnám, hogyan kerül oda olyan hirdetés, ahová már van betöltés..) Rolling Eyes
és persze megint az én hibám.. mert "biztos nem volt TÖKÉLETES" az önéletem..
-másét mégse írhatom meg.. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 13. 06:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
amiért ide írtam: 3* küldték el az emil címemre, a slusszpoén meg az, hogy az egyiket "FW"-sen..
na köszi.. ennyire nem feltételezik, hogy értem én a "nem"-et? -na még szépíti a helyzetet, hogy a munkaügyi küldte tovább nekem a lehetőséget. (csak tudnám, hogyan kerül oda olyan hirdetés, ahová már van betöltés..) Rolling Eyes

jó, ez most nem téged minősít, hanem azt a hülyét, aki nem képes a körlevelet normálisan elkészíteni és kiküldeni.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 13. 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Illúzió írta:

jó, ez most nem téged minősít, hanem azt a hülyét, aki nem képes a körlevelet normálisan elkészíteni és kiküldeni.

és aki egy körlevelet sem tud elküldeni rendesen azzal talán jobb hogy nem is dolgozol együtt
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 13. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Illúzió írta:

pardonn.. szerinted az rendben van, hogy körlevélként kaptam választ?? Shocked Shocked
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 13. 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Mak írta:
Illúzió írta:

és aki egy körlevelet sem tud elküldeni rendesen azzal talán jobb hogy nem is dolgozol együtt
nem valószínű, hogy együtt dolgoztunk volna. (adminisztrátort kerestek, a jelentkezőket meg titkárnő értesíti az eredményekről..) de igaz.. már unok a város másik felére járni munkahelyért.. Rolling Eyes Evil or Very Mad de úgy néz ki a dolog, hogy külön szabályozás van rá érvényben.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 13. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megint kereshetek valami egyedit.. Rolling Eyes Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 14. 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Mak írta:
Illúzió írta:

pardonn.. szerinted az rendben van, hogy körlevélként kaptam választ?? Shocked Shocked
1. szted nincs rendben, h az a szerencsétlen titkárnő, akinek odaadnak 30-50 címet, h ezeknek menjen egy nem-es levél, körlevelet küld?
2. legalább kaptál választ Wink
3. nem biztos, h a küldőn múlt, h hányszor kapod meg, találkoztam már ilyennel és a technika ördöge okozta. A továbbítás meg a legegyszerűbb, ha újra akarsz küldeni egy levelet vkinek (bár azért kivenném belőle az FWt), pl. ha hibaüzenet jön vissza az adott mailfióktól.
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 14. 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akár örülhetnél hogy értesítettek egyáltalán, bár sztem ez a minimum tőlük. Ha tényleg voltál már eleget munka nélkül akkor tudnád hogy ez a korrektség sajnos ritka.
Általában nem vesznek annyira emberszámba hogy kiértesítsenek, olyanok mint a nők elutasítás esetén. Twisted Evil
Mint aki többszörösen és hosszú éveken át volt munkanélküli, nekem elhiheted.
Bár pont volt egy kedvező tapasztalatom, lehet hogy ez a fajta morál javulóban van...
De az elmúlt 20 évben... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 14. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:
Akár örülhetnél hogy értesítettek egyáltalán, bár sztem ez a minimum tőlük. Ha tényleg voltál már eleget munka nélkül akkor tudnád hogy ez a korrektség sajnos ritka.
Általában nem vesznek annyira emberszámba hogy kiértesítsenek, olyanok mint a nők elutasítás esetén. Twisted Evil
Mint aki többszörösen és hosszú éveken át volt munkanélküli, nekem elhiheted.
Bár pont volt egy kedvező tapasztalatom, lehet hogy ez a fajta morál javulóban van...
De az elmúlt 20 évben... Rolling Eyes

oké, bevallom.. Embarassed pasi vagyok.. Cool
(vagy csupán a pasik nem akarják érteni a "NEM"-et..) Evil or Very Mad Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 14. 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért az szuper, hogy jóanyám bármikor kritizálhat, de őt ne merészelje senki se..
aztán meg ha rászólok, közli, hogy ő ugyan nem duzzog.. Rolling Eyes
csak tudnám honnan veszi a bátorságot a modorához..
miért olyan rohadt nehéz, hogy a korának megfelelően viselkedjen, és ne úgy mint egy dedós 5 éves??
ha meg megjegyzem EZT is, akkor még jobban duzzog..

komolyan, már panaszkodtam a körzeti aszisztensének is, és ő is meglepődött, mikor meséltem, hogy milyen az anyám.. persze ő se tud hasznos tanácsot.. csak türelem.. és türelem..
de már nincs!!! elfogyott
!!! -mégis tényleg addig kell várnom, míg kipusztul? -csak hogy "normalizálódjon" a viselkedése..??
persze, ha már nem lesz, lesz más probléma, ezt én is tudom..
de miért jó neki, hogy lejárat? .-mintha élvezné.. -ha meg én csinálom, vagy észre se veszi, vagy beduzzog.. mint egy gyerek..
most komolyan.. ki kinek az anyja?? Shocked Evil or Very Mad bandhead bandhead bandhead angry5 angry5 angry4 boxing boxing
legszívesebben megverném..
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 15. 02:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
azért az szuper, hogy jóanyám bármikor kritizálhat, de őt ne merészelje senki se..
aztán meg ha rászólok, közli, hogy ő ugyan nem duzzog.. Rolling Eyes
csak tudnám honnan veszi a bátorságot a modorához..
miért olyan rohadt nehéz, hogy a korának megfelelően viselkedjen, és ne úgy mint egy dedós 5 éves??
ha meg megjegyzem EZT is, akkor még jobban duzzog..

komolyan, már panaszkodtam a körzeti aszisztensének is, és ő is meglepődött, mikor meséltem, hogy milyen az anyám.. persze ő se tud hasznos tanácsot.. csak türelem.. és türelem..
de már nincs!!! elfogyott
!!! -mégis tényleg addig kell várnom, míg kipusztul? -csak hogy "normalizálódjon" a viselkedése..??
persze, ha már nem lesz, lesz más probléma, ezt én is tudom..
de miért jó neki, hogy lejárat? .-mintha élvezné.. -ha meg én csinálom, vagy észre se veszi, vagy beduzzog.. mint egy gyerek..
most komolyan.. ki kinek az anyja?? Shocked Evil or Very Mad bandhead bandhead bandhead angry5 angry5 angry4 boxing boxing
legszívesebben megverném..

Ezt a kérdést én is sokszor feltenném... Confused
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 15. 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

új fejezet:
a szomszéd gyerek..

hajnali 1 kor MÉG hisztizik, reggel 8 kor pedig MÁR..
mégis mikor alszik?
miért kell nekem akkor aludnom, mikor Ő engedi?? Shocked Shocked hogy jön hozzá, hogy megszabja addig alhatok, amíg nem kezdi a reggeli műsort?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
de már ott tart a gyerek, hogy berekedt a sok hisztitől.. ÉS MÉG MINDIG hisztizik. Anyja meg vele egy szobában.. csak tudnám mit csinál, hogy a gyerek legalább 2 óránként folyton hisztizik. -nem, nem olyan kicsi.. már tud érthetően beszélni.. azt már tudja, hogy "anyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" aztán jön a hiszti. (azért ennél már gazdagabb a szókincse)
aztán meg csodálkoznak, ha nincs gyerekem, és közlöm, hogy nem is akarok.. -elég a szomszédét túlélni.. Rolling Eyes Rolling Eyes
az előző szomszéd max. 4-5* volt otthon úgy, hogy áthallatszott hozzánk is..
ezeket meg már anyu se nagyon bírja elviselni. (állítólag én is hisztiztem, DE nem 1 hétig folyamatosan!! -hanem csak NÉHA)

mikor akarják a szülei kivenni az elemet?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

egyik naaagy-obb hiszti (tényleg 20 perces szünetekkel volt, egész napos)) jön haza apuka, kérdezett vmit anyukától, mire anyuka: "elfelejtettem, mert egész nap a gép előtt ültem".. -a szomszéd (vagyis MI) meg hallgassuk a gyerek hisztijét, mert anyuka egy emelettel lejjebb nem hallja a kbnagy hisztit.. -szuper!! bandhead bandhead angry5 angry5 angry4 angry4
asszem akkor kaptam tőlük először idegösszeomlást.. Rolling Eyes Embarassed
vajon mikor hívjak hozzájuk gyámost? Rolling Eyes Shocked
tényleg ütögetni kell a csöveket, hogy észrevegyék, hogy ez bizony Panel. -nem km-ekre van a szomszéd.. (csak a sok csőkopogástól kirepedő csövek cseréjét ki fizeti..?) Rolling Eyes Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 17. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tv-ben (nem hazai szakácsok) készülő "Magyar gulyásleves"be került sör (konkrétan barna), meg füstölt paprika..(ragu sűrűségű.. és tejföl is került a tetejére)
ezek után az "Igazi Amcsi Hamburger"=szójafasírtos, tengeri algás.. Twisted Evil Twisted Evil
jó étvágyat! Mr. Green (+miért kell köret a leveshez? ráadásul snicli.. ami a szakács szerint német.. -csak hogy képben legyek.. magyaros kaját akartak főzni, vagy németet??+ osztrák szakácstól tanulta.. -én meg kínaitól hallottam az eredeti hamburgert..) Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 17. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
tv-ben (nem hazai szakácsok) készülő "Magyar gulyásleves"be került sör (konkrétan barna), meg füstölt paprika..(ragu sűrűségű.. és tejföl is került a tetejére)
ezek után az "Igazi Amcsi Hamburger"=szójafasírtos, tengeri algás.. Twisted Evil Twisted Evil
jó étvágyat! Mr. Green (+miért kell köret a leveshez? ráadásul snicli.. ami a szakács szerint német.. -csak hogy képben legyek.. magyaros kaját akartak főzni, vagy németet??+ osztrák szakácstól tanulta.. -én meg kínaitól hallottam az eredeti hamburgert..) Twisted Evil Twisted Evil

és most olvastam a főoldalon, Esküvő a Mekiben, a poén kedvéért ázsiai párt tettek a képre.. Laughing Laughing
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 17. 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Illúzió írta:

és most olvastam a főoldalon, Esküvő a Mekiben, a poén kedvéért ázsiai párt tettek a képre.. Laughing Laughing
a poén kedvéért? a hongkongi mcdonaldsról van szó a cikkben.

Te ezeken miért dühöngsz? Smile nincs jobb dolgod? Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 98, 99, 100  Következő
89 / 100 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.