Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harmó babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
gerleimari írta:
Kage írta:
Koppány bölcsis!

Szóval beadtad a közösbe! És hogy tetszik neki? Laughing

Tetszik, tetszik, csak hát, ő akarja diktálni a szabályokat... És sajnos meg is betegedtünk. Koppány már kilábalt belőle, én még nem. Így jár az, akin egyszerre lóg két csoportnyi taknyos kisgyerek.
Laughing Laughing nem esett messze a fájától Wink Laughing
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
gerleimari írta:
Kage írta:
Koppány bölcsis!

Tetszik, tetszik, csak hát, ő akarja diktálni a szabályokat... És sajnos meg is betegedtünk. Koppány már kilábalt belőle, én még nem. Így jár az, akin egyszerre lóg két csoportnyi taknyos kisgyerek.

Igen, ezt ismerem.Az egyik lányom óvónő, most kiscsoportja van, őket még vigasztalgatni kell és a sok puszinak meg simikének takonykór az ára.
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Kage írta:
gerleimari írta:
Kage írta:
Koppány bölcsis!

Jobbulást kívánok neked drága Kage ! Koppánynak meg puszit küldök az édes kis homlokára.
tüneményes lehet! Smile

Az, tüneményes, meg időnként igencsak rosszcsont! Ő már teljesen jól van, én viszont egyre betegebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Kage írta:
gerleimari írta:
Kage írta:
Koppány bölcsis!

Laughing Laughing nem esett messze a fájától Wink Laughing

Hajjajj...
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 29. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Kage írta:
gerleimari írta:
Kage írta:
Koppány bölcsis!

Igen, ezt ismerem.Az egyik lányom óvónő, most kiscsoportja van, őket még vigasztalgatni kell és a sok puszinak meg simikének takonykór az ára.

Nekem a torkom van oda. De nagyon.
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 05. 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kivettem a fiam a bölcsiből. A vírus-kombók miatt.

Már 3-jára lett beteg, ráadásul ebből 2x kórházban voltunk. Most hétvégén hoztam haza.
Tüdőgyulladás és hörghurut fulladással Sad és még így is bármikor előjöhet.
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 05. 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Én kivettem a fiam a bölcsiből. A vírus-kombók miatt.

Már 3-jára lett beteg, ráadásul ebből 2x kórházban voltunk. Most hétvégén hoztam haza.
Tüdőgyulladás és hörghurut fulladással Sad és még így is bármikor előjöhet.

Jobbulást a kis manócskának! 3some
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 29. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozhatok? Very Happy
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tubica írta:
Csatlakozhatok? Very Happy

Laughing De jóóóó Smile Mesélj, ezer éve nem láttalak már Smile
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát hol voltál, Tubica? Rolling Eyes Laughing
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 18. 00:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rég nem jártam erre. Mesélek egy kicsit a két csillagomról, hátha valakit érdekel.

Emese nyáron betöltötte a 8-at, és igen sokat változott. Még többet jár a szája, és még élénkebb a fantáziája Smile Ugyanakkor egyre komolyabb is, egyre több olyan kérdéssel áll elő, ami mind azt mutatja, hogy nagylány lesz belőle lassan... Időnként tényleg nagyon rá tudok csodálkozni, mert nekem még mindig olyan, mintha most született volna.
A suliban jól tanul, tele van dicsérettel. Érdekes módon inkább a matek felé húz, és nem a magyarhoz. Amikor olvasni vagy írni kellene, akkor mindig megfájdul a feje Cool

Barna szenteste már 11 hónapos lesz. Igazi mosolybaba. Very Happy Úgy mászik, mint a villám, és már mindenhol feláll, ott is, ahol nem kellene...
Minden érdekli, mindent meg akar fogni, kóstolni, és mivel pasiból van, igencsak hisztis a lelkem. Még mindig eszik éjjel, többször is. Egész nap jár a szája, és gagyog, kiabál, nevet.
Emesével imádják egymást nagyon. Smile
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 18. 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, hogy érdekel mi van veletek. Mesélj még, árad a szeretet a szavaidból. Smile
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 18. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó így Karácsony előtt hallani a babákról! Mikor ide kattintottam, mondtam magamban, hogy "most jönnek az angyalok" Írjatok minél többet a kicsikről és nagyobbakról! Laughing
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 12. 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
Barna nemsokára már egy éves lesz. Ha fogjuk a kezeit, lépeget már kicsit, aztán inkább térdre rogy, és villámgyorsan elmászik. Az ágyra már fel tud mászni ügyesen. Mindent lepakol, szétszed, megkóstol. Lekapcsolja a radiátort, mert hát minek világít az ott. Ha valami eltűnik, az ágy alatt kell keresni, mert mindent oda dug el.
Mostanában hajnalban úgy dönt, hogy nem kellene tovább aludni, és mire nekem kelni kell, jóízűen elalszik....
Nagyon anyás, és nagyon hisztis kölök, de nagyokat tud kacagni, ha Emesét meglátja síkit az örömtől Very Happy

Emese a héten írja a félévi felmérőket, eddig minden nagyon jól sikerült neki. A következő félévtől már kapnak mindenre osztályzatot. A helyesírást gyakoroljuk vele, az a gyenge pontja.
Közeledik a farsang is, Emese idén zebrának öltözik Cool
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 12. 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Smile
Barna nemsokára már egy éves lesz. Ha fogjuk a kezeit, lépeget már kicsit, aztán inkább térdre rogy, és villámgyorsan elmászik. Az ágyra már fel tud mászni ügyesen. Mindent lepakol, szétszed, megkóstol. Lekapcsolja a radiátort, mert hát minek világít az ott. Ha valami eltűnik, az ágy alatt kell keresni, mert mindent oda dug el.
Mostanában hajnalban úgy dönt, hogy nem kellene tovább aludni, és mire nekem kelni kell, jóízűen elalszik....
Nagyon anyás, és nagyon hisztis kölök, de nagyokat tud kacagni, ha Emesét meglátja síkit az örömtől Very Happy

Emese a héten írja a félévi felmérőket, eddig minden nagyon jól sikerült neki. A következő félévtől már kapnak mindenre osztályzatot. A helyesírást gyakoroljuk vele, az a gyenge pontja.
Közeledik a farsang is, Emese idén zebrának öltözik Cool

De édesek lehetnek! De jó neked!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Következő
27 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.