Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Min gondolkodtál el legutóbb? 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 69, 70, 71

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Muszáj enni, mert be kell venni a gyógyszeremet, de nincs étvágyam Evil or Very Mad
Egész hűtőt átkutattam, hátha találok valamit, ami lecsúszik a torkomon Neutral
Kezdtem a sajtos tésztával, Sad majd utolsó adag száraz babot megfőztem, zöldséggel, csipetkével kolbásszal, az se kell. Maradt tegnapról rántott hús, petrezselymes újkrumplival Sad No végül egy joghurtot leküldtem. Mégse üres gyomorra vettem be a gyógyszert. Aki nem tudja mi az étvágytalanság, biztosan nem érti, de ez van. Időnként előjön, pedig nincs vashiányom. Az orvos azt mondja , idegalapon, van aki eszik, van aki nem tud enni.

Igen, ez szeintem is így van. Minél több bajom van, annál többet tudok enni. Úgyhogy csak nézek, mikor valaki semmit nem kiván . Rolling Eyes
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Muszáj enni, mert be kell venni a gyógyszeremet, de nincs étvágyam Evil or Very Mad
Egész hűtőt átkutattam, hátha találok valamit, ami lecsúszik a torkomon Neutral
Kezdtem a sajtos tésztával, Sad majd utolsó adag száraz babot megfőztem, zöldséggel, csipetkével kolbásszal, az se kell. Maradt tegnapról rántott hús, petrezselymes újkrumplival Sad No végül egy joghurtot leküldtem. Mégse üres gyomorra vettem be a gyógyszert. Aki nem tudja mi az étvágytalanság, biztosan nem érti, de ez van. Időnként előjön, pedig nincs vashiányom. Az orvos azt mondja , idegalapon, van aki eszik, van aki nem tud enni.

Amiket az elmúlt napokban feldobtál témákként, azután nem is csodálkozom a tüneteden...
Szorongás, félelem egyfajta megjelenése... Ismerős... volt...
Mára nagyrészt sikerült megszabadulnom tőle... De ez én vagyok...

Az elmúlt napokban lett volna aggódni/félnivalóm bőven Smile - régebben meg is tettem hasonló helyzetben Very Happy. Sikerült túllépnem rajta és így nem árnyékolta be a félelem/szorongás az utamat....
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó neked, én nem látom olyan megnyugtatónak a jövőt, főleg a gyerekeimért aggódom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jövőm olyan, amilyenné most én magam alakítom. Van gyermekem, látom, hogyan boldogul és azt is, az elvetett mag milyen termést hoz Smile. Az aggodalmaskodásaimmal, félelmeimmel csak mérgeztem magamat és a környezetemet - kegyetlen napokat idéztem a saját fejemre... Na, ennek vetettem véget. És nagyon jól érzem magamat így....
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 05. 30. 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 29. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyesek azt képzelik, az idő múlásával, és ha elég sokáig bújnak meg a csigaházukban, akkor a dolgok megváltoznak. Akkor újra elő lehet jönni, talán még csúszni-mászni is lehet egy kicsit, vagy loholni, menekülni, leginkább önmaguk elől.
Egyesek azt hiszik, pár nap, pár hónap fegyverszünet után a dolgok lehetnbek olyanok, akár a háború előtt. Hogy a sértettek majd szemet húnynak, és a dolgok haladnak az úton, azon az úton, ahol a réges rég, miden baj előtt haladtak.
Egyesek azt remélik, hogy a múltat el lehet úgy temetni, hogy ne kísértsen.
Egyesek megtesznek mindent azért, hogy legyen zaj, örökös zaj és loholás, hogy ne hallják a lelkiismeretüket.
Egyesek nem ismerik azt az egyszerű törvényt, hogy a dolgok soha nem véletlenül történnek, az azonosságok, a világ, semmi nem véletlen, és hogy nem lehet az " épp ugyanakkor miért történne, és ez velem miért történne meg " dolgokban hinni, mert igenis megtörténhet, és ami megtörténhet, az meg is fog történni. Ezért néhány előjön a kis házikójából, mert hát szerinte elég öreg már az idő, hogy a világ elmozduljon, ahogy egy bölcs ember megírta egyszer.
Előjön, és valóban nem figyelnek szörnyetegek a sarkokban, démonok az utak menti bokrok mögött. Csak épp fordul a sors szele, amikor fordulnia kell, és egyetlen kísértet épp arra jár... nem is figyel, csak keres valamit, ami elveszett, még az előtt, hogy elmozdult volna a világ. A kísértetnek, akit nyilván megöltek, máskülönben nem lenne kísértet, ismét belevájnak a sebeibe, pengeéles szikékkel... sebekbe, amiket nem gyógyít az idő, mert ez is, ó minő ostobaság. Gyengék utolsó önbecsapó menekéde, ez hazug-remény, ami éltetei őket, mert nem maradt már semmi, legalábbis ezt hiszik. Vannak sebek, amik így is, úgy is véreznek, lassú gyilkosok. Egyetlen dolgot lehet tenni velük, egyszerűen meg kell tanulni kizárni őket a tudatból.
Hé ti, emberek, ha már nem mertek szembe nézni velük, legalább kegyelmezzetek a Kísértete(ite)knek! Adjatok esélyt, ha ne kelljen folyton és folyton és folyton ezekkel élni, hogy egy kicsit legyen esély kizárni őket. Mert a felelősség a tietek.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 13. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1692
Ez a folytatás.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
71 / 71 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.