Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogy lehet valakiből kiszeretni?????????
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huh Sad

Nehéz igazán jó társat találni. DE hátha sikerül neked is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd, egyszer talán Smile most egyelőre élvezem a szabadságomat, megpróbálom újra megtalálni saját magam, élvezem, hogy ÉLEK Smile Smile Smile
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
hát, elég sokféle jut eszembe:már nem volt fontos neki, hogy segítsen pl a vacsi elkészítésében, munka után ő egyből hazament, én intéztem a dolgokat (posta, bevásárlás,stb....)amiket előtte közösen végeztünk, mire hazaértem, ő már a számítógép előtt ült, füles a fején, és csak félig húzta le a füléről, ha beszélgettem vele Sad ,és csak félig figyelt rám, egyre többször a számítógép felé nézelődve Shocked , már nem volt fontos neki, hogy este együtt nézzünk valami filmet, sőt olyanokat szerzett inkább, amikről tudta, hogy én soha az életben nem nézném meg Sad egyre többször kereste meg egy barátja, mondván pasibeszélgetés lenne Crying or Very sad , ha átöleltem, ökölbe szorított kezet éreztem a hátamon, ha barátok előtt találkoztunk, már nem a számra adott puszit, mint addig, hanem arcra, kettőt, mint a barátok feleségeinek....és még sorolhatnám Sad , nem volt jó, próbáltam beszélni vele, de mindig oda jutottunk, hogy a gyereknevelésünk nem egyezik, én már nem vagyok olyan mint régen, ezért van közöttünk ez a sok probléma..... én meg elhittem neki Embarassed

Huhh... Fájdalmas lehetett... de valóban biztosan megtalálod az igaz társad. Baromi nehéz...de biztosan sikerül....
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 31. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, nagyon fájt.... Sad de inkább azért, mert rettenetesen bíztam benne, és ezt szakította darabokra, egy ideig úgy éreztem magam, mintha lelkileg erőszakoltak volna meg Crying or Very sad Crying or Very sad violent1 kezdtem elhinni, hogy tényleg értéktelen ember vagyok, aki már csak bentlakásos házvezetőnőnek jó......aztán mindezt végig gondolva rájöttem, hogy NEM cheers .......... most már újra tudok nevetni, nem szedem a nyugtatót, az altatót Laughing , újra derűsen, mosolyogva tudok az emberekre nézni..... és talán, egyszer majd.......
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 19. 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Soroljam?
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 20. 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már sikerült.... teljesen Surprised
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 21. 02:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
Már sikerült.... teljesen Surprised

hogyan Question
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 21. 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogyan sikerült .... volt rá időm, hogy letisztítsam magamban a dolgainkat.... ahelyett, hogy folyton a telefont lestem: miért nem hív, miért nem érdekli, hogy mi van velem... aztán menet közben rájöttem :biztos nagyon szerelmes az új párjába (mindhárman ugyanazon a munkahelyen dolgozunk, az új asszony a nyertesek felsőbbrendűségi tudatával néz rám mind a mai napig..... Smile ), a nyár aztán nagy löketet adott ehhez Laughing , a fiam és a barátai szinte egész nyáron itt nyüzsiztek, rengeteg mindenről beszélgettünk, többek között erről a kapcsolatról is, aztán már nem érdekelt, hogy egyáltalán eszébe jutok-e.... élni akartam tovább, az őrá gondolás nélkül..... közben új barátságok születtek, amelyek mély léleknyomorokból keltek életre, rengeteg nagy beszélgetés, ezek által pedig egy új (régi?) élet szemlélet.... Laughing
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 21. 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiszeretni? Ha igazán szereted, akkor sehogy. Max agymosással, de az is csak a sors fintora által összehozott újabb "véletlen" találkozásig tart... Rolling Eyes Laughing
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 22. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem a "véletlen" találkozások voltak a legjobb agymosók..... a közös munkahely áldása-átka Laughing a folyosón összefutva akár vele, akár az új asszonnyal.... egy " te senki vagy, mi vagyunk a valakik" nézésnél nincs is jobb kijózanítás
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
nekem a "véletlen" találkozások voltak a legjobb agymosók..... a közös munkahely áldása-átka Laughing a folyosón összefutva akár vele, akár az új asszonnyal.... egy " te senki vagy, mi vagyunk a valakik" nézésnél nincs is jobb kijózanítás

Biztos vagy benne, hogy ők ezt gondolták rólad? nem lehet, hogy csak képzelted? netán szóban tettek valami hasonló megjegyzést?
Shocked ha nem, akkor... nos akkor lehet, hogy az egészet csak te képzelted el és csak arról volt szó, hogy.... szóval, hogy már mással, egymással boldogok.
ha tettek megjegyzést is és indokolt volt a megérzésed, akkor valószínűleg ők a senkik, de te semmiféleképpen. ez nem jutott eszedbe?
egy kapcsolat végén, csak az a senki, aki hitványul viselkedik a másikkal.. sőt... az sem senki. az rosszabb a senkinél...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

volt egy-két megjegyzés... meg tudod, az egész viselkedésük... hozzám pl soha nem jött úgy oda, hogy a kezem megfogta volna, hogy egy kicsit mutassa, hogy mi együtt vagyunk, bagy egyáltalán jelentek neki a kollégánál többet... vele a folyosón ölelkezik Surprised velem soha nem járt sem reggel sem délután együtt munkába- munkából, vele igen...
és úton-útfélen hangoztatják, hogy ők most milyen boldogok..... Smile szóval : nekik senki vagyok.... de nem bánom, mert a barátaimnak VALAKI Laughing
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvörös írta:
volt egy-két megjegyzés... meg tudod, az egész viselkedésük... hozzám pl soha nem jött úgy oda, hogy a kezem megfogta volna, hogy egy kicsit mutassa, hogy mi együtt vagyunk, bagy egyáltalán jelentek neki a kollégánál többet... vele a folyosón ölelkezik Surprised velem soha nem járt sem reggel sem délután együtt munkába- munkából, vele igen...
és úton-útfélen hangoztatják, hogy ők most milyen boldogok..... Smile szóval : nekik senki vagyok.... de nem bánom, mert a barátaimnak VALAKI Laughing

Szerintem..... Neked az fájhat a legjobban, hogy rájöttél, addig is seki voltál, míg azt érezted te az ő valakije vagy......

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kisvörös
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen.... ezt éreztem Sad és egyre inkább senki, csak egy bentlakásos házvezetőnő Embarassed
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.