Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Esküvői ruci

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dorci1979
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 26. 18:24    Hozzászólás témája: Esküvői ruci Hozzászólás az előzmény idézésével

Júniusban lesz a nagy nap Smile De még nem döntöttem el, hogy mi legyen a ruhával, megvegyem, vagy inkább béreljem? Lányok, szerintetek? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 26. 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegénykém! Se családod, se barátod, hogy egy ismeretlen közösségbe mész tanácsot kérni? De ne félj, látom a jövőt, hamarosan megjelenik egy újabb ismeretlen és első hozzászólásában ajánl egy jó kis esküvőiruha kölcsönzőt.

Csak egy baj lesz! Ha jön a kölcsönzős, hát én kitörlöm topikostul.
director
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 26. 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Szegénykém! Se családod, se barátod, hogy egy ismeretlen közösségbe mész tanácsot kérni? De ne félj, látom a jövőt, hamarosan megjelenik egy újabb ismeretlen és első hozzászólásában ajánl egy jó kis esküvőiruha kölcsönzőt.

Csak egy baj lesz! Ha jön a kölcsönzős, hát én kitörlöm topikostul.
director
Very Happy Very Happy Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 27. 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing

Csak keményen kedves Hangyócánk! Wink
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 27. 20:59    Hozzászólás témája: Re: Esküvői ruci Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorci1979 írta:
Júniusban lesz a nagy nap Smile De még nem döntöttem el, hogy mi legyen a ruhával, megvegyem, vagy inkább béreljem? Lányok, szerintetek? Rolling Eyes

Ó ez nagyon sok dologtól függ...de rendszerint zsé kérdése! Smile
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 28. 00:56    Hozzászólás témája: Re: Esküvői ruci Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorci1979 írta:

Attól függ hányszor szeretnél férjhez menni, ha csak egyszer elég bérelni is, mert többet úgysem veszed fel Wink
Dorci1979
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 28. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De mégiscsak ez lesz a nagy nap, nem biztos, hogy olyan ruhát szeretnék felvenni, amit már hordtak mások is... Sad Meg valamelyik szalon oldalán azt olvastam, a bérlés se olyan olcsó, körülbelül egy ruha árának felébe kerül...Ez tényleg így van? Shocked
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 28. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorci1979 írta:
De mégiscsak ez lesz a nagy nap, nem biztos, hogy olyan ruhát szeretnék felvenni, amit már hordtak mások is... Sad Meg valamelyik szalon oldalán azt olvastam, a bérlés se olyan olcsó, körülbelül egy ruha árának felébe kerül...Ez tényleg így van? Shocked

vannak olyan modellek amit pl te hordhatsz először, tehát kölcsönzöd és máson még nem volt, de érdemes kinézni esküvő vásárokra, vagy kisebb kölcsönzőkbe bemenni, esetleg átnézni egy szomszéd városba.
egyik barátnőm pécs mellett lakik az esküvői ruháját nem pécsen hanem szigetváron kölcsönözte mert ott kb 10.000el voltak olcsóbbak a ruhák
én azt mondom kölcsönözz...1. mit csinálsz vele az esküvő után? 2. hova veszed azt fel még egyszer? gondolom ha ne adj isten újra házasodsz oda már nem ezt a ruhát akarod megint felvenni...
szóval szerintem praktikusabb ha kölcsönzöl...de ha van pénzed és nem jó az ami más máson is volt, akkor vegyél egyet
nem nehéz döntés pusztán azt kell eldönteni mit akarsz és mit enged meg a pénztárcád Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 28. 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dorci1979 írta:

varratás? -esetleg egy szolidabbat, ami nagyestélyinek is beillik, ha netán úgy alakul.. vagy szimplán alkalminak (csak ki lehessen engedni a bőségét, és máris van mit kölcsönadni szalagavatói bálra)

tényleg.. miért nem adják bérbe a saját tulajdonú, 1*használt ruhákat? -max. a kölcsönzőnek eladni, ha tényleg egyedi.. Wink

(én épp fordítva olvastam.. olcsóbb, ha megveszed..)
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 01. 07:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor én férjhez mentem, nem így gondolkodtam.

Olyan ruha legyen, ami tetszik nekem, jól áll, és legyen pénzem bérelni/varratni.
Ha az a fontos, hogy egyedi legyen, csak neked, csak most, soha senki ne vegye fel előtted, akkor varrass magadnak.

De akkor ne sajnáld a többi dologtól sem a pénzt, pl étterem, díszletek, zenekar...

Írd össze, hogy mennyi pénzbe kerül az esküvő, ne csak a ruha legyen fontos - reálisabban fogsz gondolkodni, az biztos
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.