Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egyébként arra jöttem rá 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 09. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy a "remény" csupán a szivatás diplomáciai megfelelője.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 22. 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2013.02.22 az a nap, ami keddre esik.. Mr. Green Cool
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 05. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megint bosszankodtam egy csomót, hogy nem tudok olyan képet a google-ból hozni, ami meg is jelenik ... aztán rájöttem, hogy mi a megoldás.
Google-ban nem a képnél kell jobb egérrel copy url-t nyomni, hanem a kép melletti "eredeti kép megtekintése" kockára nyomni, majd a megjelenő képnél a fenti címsorban lévő linket kell copyzni, és akkor jó a kép itt is.
Remélem érthető volt Rolling Eyes
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 18. 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra jöttem rá, hogy igazam van, amikor legalább erről a fórumról megpróbálom távol tartani az ellenőrizetlen csodapirulák/paszták/varázsszerek reklámozását.

http://www.hirado.hu/Hirek/2013/04/18/10/Gyorsriasztast_adtak_ki_veszelyes_termekek_a_magyar_polcokon.aspx

Idézet:
Az interneten megrendelhető veszélyes étrend-kiegészítőkre hívta fel a figyelmet az ÁNTSZ Facebook-oldalán.

Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat kifejti: a spanyol gyógyszerhatóság gyorsriasztásában arról értesítette magyar partnerét, hogy egyes, gyógyszernek nem minősülő készítmények forgalmazása alkalmas lehet a fogyasztók megtévesztésére. A készítmények ugyanis szibutramin, valamint metokarbamol, dexametazon és diclofenac gyógyszer-hatóanyagokat tartalmaznak, ezek azonban nem szerepelnek a készítmények címkéjén és tájékoztatójukban.

Az Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézet tájékoztatása alapján, a jelzett készítményeket Magyarországon nem jelentették be étrend-kiegészítőként. Ámde az interneten keresztül is megrendelhetőek, ezért az ÁNTSZ felhívja a lakosság figyelmét, hogy gyógyszernek nem minősülő készítmények gyógyszer-hatóanyagot nem tartalmazhatnak, fent részletezett összetételük folytán veszélyeztethetik a fogyasztók egészségét.

Az ÁNTSZ a lakosság egészségének védelmében azt kéri, hogy amennyiben a nevezett készítmények forgalmazását észlelik, jelezzék az illetékes fővárosi, illetve megyei kormányhivatalok népegészségügyi szakigazgatási szerveinek.

A veszélyes készítmények listája itt található meg.

No igen, amit a sufniban, a lábmosó lavórban kutyulnak... a mindenségit a lelkiismeretlen kufárfajzatoknak! Ezeket is jól megbüntetném!
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 21. 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg van teremtőereje a gondolatnak Cool (már a napi 2* is hatásos) Wink
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 23. 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy... hmmmm......
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 23. 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
hogy... hmmmm......

Drága szürke, elmondanád azt, hogy erre hogy jöttél rá?? Laughing
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 08. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra jöttem rá, hogy nem értem. Beírunk valamit. Egy nap múltán töröljük.
Nem vállalható a beírás? Kár volt megbántani a címzettet? Kár volt egyáltalán beszállni a témába? Van ilyen. Ha fél óra telik el a beírás és törlés közt, megértem. De az az idő, amíg olvasható volt, bőven elegendő volt, hogy az érintettek és a kíváncsiak elolvassák. Mit korrigál, hogy most nem olvasható? Az utókor ítéletére vagyunk figyelemmel? (<--- Viccnek szántam!)
Tényleg nem értem.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 09. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Nem vállalható a beírás? Kár volt megbántani a címzettet? Kár volt egyáltalán beszállni a témába? Van ilyen. Ha fél óra telik el a beírás és törlés közt, megértem. De az az idő, amíg olvasható volt, bőven elegendő volt, hogy az érintettek és a kíváncsiak elolvassák. Mit korrigál, hogy most nem olvasható? Az utókor ítéletére vagyunk figyelemmel? (<--- Viccnek szántam!)
Tényleg nem értem.

azt jelzi, hogy azóta megváltozott a véleményünk a dologról. Hogy már nem vagyunk hajlandóak jelentőséget tulajdonítani neki.
(bár úgy nehéz vmit törölni, ha "visszaidézték"..)
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 09. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
hangya írta:
Tényleg nem értem.

azt jelzi, hogy azóta megváltozott a véleményünk a dologról. Hogy már nem vagyunk hajlandóak jelentőséget tulajdonítani neki.
(bár úgy nehéz vmit törölni, ha "visszaidézték"..)

Ezaz! Nézeteltérés esetén ezért szoktam gondosan beidézni. Már jártam úgy, hogy hülyét csinált belőlem a partnerem, mert kitörölte a be nem idézett hozzászólását, és az enyém teljesen bénán és indokolatlanul maradt.

Ezzel együtt nem értem, hogy minek azt törölni, amit már mindenki elolvasott. Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 09. 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Tényleg nem értem.

• Alulértékelte magát: nem gondolta, hogy megnyilvánulása még érdekelhet másokat.
  • Időbe tellett, míg rájött: a reakciók nem racionálisak és nem a lényeg jut el az olvasóhoz, hanem amit előítélete szűrője átereszt- tehát előítéletes volt maga is.
  • Így akart kierőszakolni egy kis figyelmet.
  • Tesztel: ki hogyan reagálja le, hogy a memóriájára hagyatkozik.
  • Nem veszi komolyan a dolgokat.
  • Nem volt kedve és/vagy türelme Tarot kártyát keresni helyette.
  • ... esetleg járt úgy, hogy egy neki címzett hozzászólás jelentős átalakuláson ment át két olvasás között...

Amelyik jólesik...
... de a válasz benned van, ha megérted, te miért tünteted el mondandódat, akkor nagyobb az esély, hogy megértsd mások indítékait.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
szürke írta:
hogy... hmmmm......

Very Happy Very Happy Very Happy ölellek Very Happy
ez egy hosszadalmasan levezetett gondolatmenet végső summázása volt emlékeim szerint.... Very Happy és kérdésedre a válasz Very Happy .. elég nehezen Very Happy Very Happy Very Happy nincs valami gyors észjárásom mostanában Very Happy .... ölellek szeretettel ...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
hangya írta:
szürke írta:
hogy... hmmmm......

Very Happy Very Happy Very Happy ölellek Very Happy
ez egy hosszadalmasan levezetett gondolatmenet végső summázása volt emlékeim szerint.... Very Happy és kérdésedre a válasz Very Happy .. elég nehezen Very Happy Very Happy Very Happy nincs valami gyors észjárásom mostanában Very Happy .... ölellek szeretettel ...

No igen. Néha a legegyszerűbbnek tűnő gondolatok jönnek a legnehezebben. flower
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 17. 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy "mindenem" megvan. Shocked Embarassed
épp csak nem abban a színben, amiben szeretném..
épp csak nem akkor jutok hozzá, mikor Szükségem lenne rá..
Rolling Eyes
most pedig "vegyünk valamit", mert "olyan széép".. -korszaka van a családomnak.. scratch
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
39 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.