Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

munka - hely - váltás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2014. 10. 30. 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Jadis írta:
aotan írta:
Jadis írta:
Nálam minden rendben. Mindjárt betöltöm az 1 évet a cégnél. Smile Még mindig szeretem, úgyhogy nagy baj nem lehet. Very Happy

Nálad?

Én fél éve Németországban dolgozom, április óta nem voltam otthon, felszolgálok egy étteremben, nem rossz munka, de nem érzem hozzám közelinek a szakmát, továbbképzésen gondolkozom, de még nem döntöttem el hogy belevágok-e.

Milyen továbbképzésen gondolkozol?

ötvös Laughing
nagyon szeretek ékszerekkel foglalkozni, szívesebben készítem mint hordom, de amilyen képzéseket néztem csak a tandíj 500 ezer, plusz egyéb kiadások, meg hát a bizonytalanság is ott van hogy tudok-e majd ebben érvényesülni, egyenlőre ott tartok hogy felmérem a terepet (itthon is meg Németországban is) hogy mennyire hiányszakma, aztán ha úgy látom akkor marad hobbi és akkor kimaradnak a nemesfémek.

Húha, az nem egyszerű mesterség. Smile
Sok sikert hozzá! Remélem, hogy hiányszakma és olyannal tudsz majd foglalkozni, amit szeretsz.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2014. 10. 30. 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:

Húha, az nem egyszerű mesterség. Smile
Sok sikert hozzá! Remélem, hogy hiányszakma és olyannal tudsz majd foglalkozni, amit szeretsz.

Köszönöm Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
24 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.