Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Merre vagytok ti?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gyurica
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 06. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szasz Mindenki ...
spec' nekem eltűntek azok az estéim, amikor bánatosan csak ülök és olvasom mások dolgait, illetve engem is elkerülnek azok a gondok/gondolatok, hogy mitiskénedehogy-főlegminek ...
Embarassed Smile
ja, és anno - mikor számomra "elég" lett, túl sok volt a parttalan vita, vagy bájolgó csevegés,
no és mindig zavart, hogy egy nyilvánvaló topikban az újonnan jövők képesek voltak akár egy oldalon is újrakérdezni egy témát, ahelyett, hogy kissé visszaolvastak volna.

Ps. ölelem a régi motorosokat Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 06. 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gyurica! Jó látni téged. Remélem jobb dolgokkal telnek az estéid, mint a bánatos fórumolvasással. Smile

Nekem volt egy fellángolásom, hogy élesszük fel a fórumot. Volt, aki segített. Volt aki megmondta, hogy úgysem fog menni. Mindent el is követett, hogy ne menjen, de a kedvünk az biztosan elmenjen. Nekem is közbejöttek más dolgaim, így felhagytam a Harmonet élesztgetésével. Kár érte. Első "otthonom" volt a neten, sokat tanultam, és sokat kaptam egyéb vonatkozásban a régi nagy gárdától.
Ölellek téged és mindenkit, ha olvassátok, és akkor is ha nem.
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 18. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néha azért jó felnézni ide. Smile
Ha elég ritkán teszem, akkor már-már sok hozzászólást is láthatok. Smile
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 18. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég kihalt minden az biztos...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 23. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a napokban olvastam:
" Hol nyaraltál?
A mosoga - tónál. "
Én is éppen arrafelé tartok. Laughing
Vissza az elejére
Monzcarro Murcatto
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 26. 18:20    Hozzászólás témája: Re: Merre vagytok ti? Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:
Lehet, hogy itt mindenki csak olvas???

Ha senki sem ír, senkinek sincs mit olvasnia.
Igen, a facebookból eléglevés, no de ez a fórum épp azért halt ki jobban a facebook miatt, mint sok másik, mert elég facebook-szerűen használták, mielőtt még lett volna facebook. Két facebook nem kellett, és a facebookozásra végülis tényleg az a facebook a praktikusabb.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2015. 12. 21. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisza végén kurta kocsma, onnét rúg ki a Szamosra..
(ilyenkor már menjen arra akinek épp arra vezet az útja.. én itthon vagyok.) -és újra meg újra megpróbálom elképzelni, ahogy a panelben megkapjuk az építési engedélyt, és nekiállunk kandallót építeni. (hogyha mégis esne a hó, legyen mi előtt forrócsokit iddogálni) Rolling Eyes Cool -oké, csak azért vagyok itt, mert a hárshegyi kacagó nincs nyitva.. Rolling Eyes Embarassed
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2016. 01. 23. 23:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szép az élet..szép-szép- szép...hopp...!
xalpho
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2016. 02. 07. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile

Olyan 2002-2007 voltam aktív közöttetek. Hová tűntetek, hol vagytok?
Xifuval jó három éve találkoztunk, de otthagytam a munkámat és azóta nem találom őt. Sad A többiekről meg semmit nem tudok.
Hiányoztok!!!
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 22. 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha, neked hozom fel. Nem hosszú topik, a haldoklás dokumentumai.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 06. 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hangya, te is eltűntél? Sad

Remélem csak meleged van, és behúzódtal a hűvös bolyba...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 08. 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Kedves Hangya, te is eltűntél? Sad

Remélem csak meleged van, és behúzódtal a hűvös bolyba...

Olyan rendesen jövök, hogy csak na!!
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya szorgoskodik valamerre?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Előbb kellett volna kérdeznem... Laughing
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Samantha írta:

Előbb kellett volna kérdeznem... Laughing

Very Happy Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.