Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi az, ami ma elszomorított? 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy ha te inkább "reál" beállítottságu vagy, akkor mi volt a kedvenc tantárgyad? Én egyértelmüen "humán" beállítottságu vagyok, a reál tantárgyak eléggé untattak mindig, bár a természet megismerése persze állandóan munkált bennem, de a képletekre alapuló matematika,fizika, és kémia oktatástol minden bajom volt mindig...Tudod...Az ilyen "számítsuk ki" féle tananyagoktol...Az ilyesmi dolgok hamar megutáltatták velem a reál tárgyakat...Viszont a történelem, a földrajz, az irodalom mindig a kedvenc tantárgyam volt...

Kémia-biológia. És ezek "keverékei". Matek, fizika az nem az én világom, úgyhogy azért a fizikai-kémiát annyira nem preferálom, pedig sajnos rokon.

Idegen nyelvről már írtam, tőlem a történelem és a földrajz olyan messzire van, mint Makó Jeruzsálemtől. Képtelen vagyok ugyanis helyeket, évszámokat megjegyezni, ill. azt, hogy ki kivel, mikor és hol, mit csinált. (Ez a történelem...számomra...meg az örökös háborúk)
Az irodalom a nagy kivétel. Meg az olvasás úgy "álltalában". De minthogy ezt tudod is, nem részletezem. Általánosban minden ilyen vers-, prózamondó versenyen indultam, sokszor jó helyezéssel, egy példát ugye írtam is itt a múltkor.
Talán akkor kezdtem vonzódni a természettudományos tantárgyakhoz, amikor hatodik osztályos koromban bejött a kémia, meg a környezetismeretet felváltotta a biológia és ezáltal az "komolyabb" lett. És ekkor beíratkoztam a Csillagászati Szakkörbe is...
A zene szeretetét meg a "vájtfülűséget" meg az énekkarban szedtem össze.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Amúgy ha te inkább "reál" beállítottságu vagy, akkor mi volt a kedvenc tantárgyad? Én egyértelmüen "humán" beállítottságu vagyok, a reál tantárgyak eléggé untattak mindig, bár a természet megismerése persze állandóan munkált bennem, de a képletekre alapuló matematika,fizika, és kémia oktatástol minden bajom volt mindig...Tudod...Az ilyen "számítsuk ki" féle tananyagoktol...Az ilyesmi dolgok hamar megutáltatták velem a reál tárgyakat...Viszont a történelem, a földrajz, az irodalom mindig a kedvenc tantárgyam volt...

Kémia-biológia. És ezek "keverékei". Matek, fizika az nem az én világom, úgyhogy azért a fizikai-kémiát annyira nem preferálom, pedig sajnos rokon.

Idegen nyelvről már írtam, tőlem a történelem és a földrajz olyan messzire van, mint Makó Jeruzsálemtől. Képtelen vagyok ugyanis helyeket, évszámokat megjegyezni, ill. azt, hogy ki kivel, mikor és hol, mit csinált. (Ez a történelem...számomra...meg az örökös háborúk)
Az irodalom a nagy kivétel. Meg az olvasás úgy "álltalában". De minthogy ezt tudod is, nem részletezem. Általánosban minden ilyen vers-, prózamondó versenyen indultam, sokszor jó helyezéssel, egy példát ugye írtam is itt a múltkor.
Talán akkor kezdtem vonzódni a természettudományos tantárgyakhoz, amikor hatodik osztályos koromban bejött a kémia, meg a környezetismeretet felváltotta a biológia és ezáltal az "komolyabb" lett. És ekkor beíratkoztam a Csillagászati Szakkörbe is...
Szami...Ezt a hsz-t tedd már át a "80-as" topikba, mert megint el fogunk kanyarodni a topik eredeti témájátol, mint a nyelvekkel kapcsolatban...És majd ott fogok reagálást írni rá...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:
Kedves Hangya, lassan át lehetne "keresztelni" ezt a topicot... Laughing
Hát azért ne kereszteljétek át a topikot...Minden maradjon csak úgy, ahogy az kialakult...Legfeljebb a nagyon off hsz-eket tegyétek majd át egy megfelelőbb topikba...

Igen, eléggé off lett a "nyelvek" miatt, meg szerencsére itt is már humorizálunk és nem szomorkodunk.

Nem tudom, zavar-e valakit egyáltalán?
(Rajtam kívül, de Hangya már régen megállapította, hogy én vagyok a Harmo lelkiismerete...vagy valami ilyesmi, nem emlékszem pontosan...)
Látszólag 4-en 5-en járunk erre.
Az pedig sztem. hatalmas munka lenne, ha Hangya ezt a két-három nem tudom mennyi már:sok oldalt áttenné máshová. Nem is igazán láttam "(Anya)nyelvi" topicot." Mikor még csak néhány eltévelyedett hsz volt itt nyelvügyben, gondoltam, hogy áttelepítem valami olyasmibe a témát, hogy ott folytassuk, aztán nem találtam megfelelőt. Ahhoz létre kéne hozni egyet. Mondjuk az nem nagy ügy, de a többivel, a pakolással, rendrakással nem terhelném Hangyát, én csak másolni tudok. Tényleg Hangya, mekkora munka az? Akartam már kérdezni. Hisz nemrég a Tarot-tal is azt csináltad, hogy átpakoltál néhány hszt., mikor úgy döntöttél, hogy nem jó helyen van.

Én meg max. átmásolni tudnám, aminek sok értelmét ennyi hsz -el már nem látom.
Max. létre tudok hozni egy új topicot, ahol tudnék utalni arra, hogy itt meg lehet találni az előzményeket.
Azt szívesen megcsinálom, ha Ti hárman is igényelnének. Viszont annak sincs értelme, ha 10-20 hsz után már kifogynánk a témából.

Hm? Szerintetek hogy legyen?
Az lesz a legjobb Szami, ha létrehozol egy új topikot mondjuk olyan címmel, hogy "Nyelvvel , nyelvekkel kapcsolatos kérdések-feltevések"...Nekem ugyanis sok kérdésem, témám lenne még a nyelveket illetően, szóval amiatt ne aggódj, hogy ne írnék egy ilyen új topikba...Bár tudod jól, hogy időhiány okán csak ritkán járok fel erre a portálra, de azért idővel minden topikra szoktam sort keríteni...Az itt öszegyült hsz-eket meg akkor hagyd itt...Legfeljebb a nyelvi témákat majd hanyagoljuk a továbbiakban hogy ne offoljuk a topikot...

Te mindig csak ilyen "tudományosan körmönfont" topic-címeket tudsz adni??? Laughing

Azért még várom legalább Hangya, de Jadis véleményét is.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:
Kedves Hangya, lassan át lehetne "keresztelni" ezt a topicot... Laughing
Hát azért ne kereszteljétek át a topikot...Minden maradjon csak úgy, ahogy az kialakult...Legfeljebb a nagyon off hsz-eket tegyétek majd át egy megfelelőbb topikba...

Igen, eléggé off lett a "nyelvek" miatt, meg szerencsére itt is már humorizálunk és nem szomorkodunk.

Nem tudom, zavar-e valakit egyáltalán?
(Rajtam kívül, de Hangya már régen megállapította, hogy én vagyok a Harmo lelkiismerete...vagy valami ilyesmi, nem emlékszem pontosan...)
Látszólag 4-en 5-en járunk erre.
Az pedig sztem. hatalmas munka lenne, ha Hangya ezt a két-három nem tudom mennyi már:sok oldalt áttenné máshová. Nem is igazán láttam "(Anya)nyelvi" topicot." Mikor még csak néhány eltévelyedett hsz volt itt nyelvügyben, gondoltam, hogy áttelepítem valami olyasmibe a témát, hogy ott folytassuk, aztán nem találtam megfelelőt. Ahhoz létre kéne hozni egyet. Mondjuk az nem nagy ügy, de a többivel, a pakolással, rendrakással nem terhelném Hangyát, én csak másolni tudok. Tényleg Hangya, mekkora munka az? Akartam már kérdezni. Hisz nemrég a Tarot-tal is azt csináltad, hogy átpakoltál néhány hszt., mikor úgy döntöttél, hogy nem jó helyen van.

Én meg max. átmásolni tudnám, aminek sok értelmét ennyi hsz -el már nem látom.
Max. létre tudok hozni egy új topicot, ahol tudnék utalni arra, hogy itt meg lehet találni az előzményeket.
Azt szívesen megcsinálom, ha Ti hárman is igényelnének. Viszont annak sincs értelme, ha 10-20 hsz után már kifogynánk a témából.

Hm? Szerintetek hogy legyen?
Az lesz a legjobb Szami, ha létrehozol egy új topikot mondjuk olyan címmel, hogy "Nyelvvel , nyelvekkel kapcsolatos kérdések-feltevések"...Nekem ugyanis sok kérdésem, témám lenne még a nyelveket illetően, szóval amiatt ne aggódj, hogy ne írnék egy ilyen új topikba...Bár tudod jól, hogy időhiány okán csak ritkán járok fel erre a portálra, de azért idővel minden topikra szoktam sort keríteni...Az itt öszegyült hsz-eket meg akkor hagyd itt...Legfeljebb a nyelvi témákat majd hanyagoljuk a továbbiakban hogy ne offoljuk a topikot...

Te mindig csak ilyen "tudományosan körmönfont" topic-címeket tudsz adni??? Laughing

Azért még várom legalább Hangya, de Jadis véleményét is.
Jól van na...Ha van jobb ötleted az új topik címének, akkor adj neki majd te címet...Mivel nekem most lépnem kell mára, várd meg akkor Hangya, és Jadis meglátását is, aztán dönts majd ahogy jónak látod...Idővel meg majd megnézem, hogy mire jutottatok...De most lépek akkor, legyen szép a további napod...Szia.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek, úgy örülök, hogy végre BESZÉLGETÉS folyik a Harmonet fórumon. Végre olyan beszélgetések folynak, amiknek témája van, vélemények vannak, előfordulnak véleményeltérések, előfordulnak egyezések, tisztára, mint az ideális fórumon.
Biztosak vagytok benne, hogy ha egy beszélgetés kitér az eredeti témából, és valamelyest más irányt vesz, akkor azt rögtön "helyre kell rakni"?

Ha jól érzékelem, minden téma kimerül egyszer, abbamarad. Én nyugodtan hagynám a keletkezése helyén. Had legyen meg abban a sorban, ahogyan létrejött.
Amikor új témát kezdünk, akkor majd a megfelelő topikba írjuk, vagy akár létrehozunk neki egy új topikot.

Mi a véleményetek?

Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 17. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Gyerekek, úgy örülök, hogy végre BESZÉLGETÉS folyik a Harmonet fórumon. Végre olyan beszélgetések folynak, amiknek témája van, vélemények vannak, előfordulnak véleményeltérések, előfordulnak egyezések, tisztára, mint az ideális fórumon.
Biztosak vagytok benne, hogy ha egy beszélgetés kitér az eredeti témából, és valamelyest más irányt vesz, akkor azt rögtön "helyre kell rakni"?

Ha jól érzékelem, minden téma kimerül egyszer, abbamarad. Én nyugodtan hagynám a keletkezése helyén. Had legyen meg abban a sorban, ahogyan létrejött.
Amikor új témát kezdünk, akkor majd a megfelelő topikba írjuk, vagy akár létrehozunk neki egy új topikot.

Mi a véleményetek?

Tudom, hogy örülsz, hogy (végre? újra?) folynak itt mindenféle beszélgetések.
Természetesen, hogyha csak egy topic lenne itt, akkor is tudnánk beszélgetni egymással - (mi hárman, négyen, hisz úgy tűnik egy ideje ez a Harmo aktív létszáma) ha akarnánk, ahogy eddig is tettük. Ez ettől független.

Nem ezt hoztad ugyan szóba, de nekem most eszembe jutott, hogy Te régen aktív tagja voltál az akkor aktív fórumnak, - sokat olvastam vissza - és igaz, hogy mi most itt vagyunk, de ez már más. Tudom, hogy örülsz annak is,ami most van, de látom, megértem hogy a Harmo már sosem lesz olyan számodra, mint régen. Úgy vélem, talán az egyik szemed sír, a másik nevet. Ezt kicsit sajnálom én is. Miattad. Hisz Te itt vagy, kitartasz a többiek nélkül is.
Egy fecske nem csinál nyarat, de kettő valahogy idekerült, s így most van itt némi röpködés. Smile
Nyilván Jadis is látja a különbséget. Így van, Jadis?
És igen, gondolkoztam én már azon, hogy vajon Ti, akik benne éltetek itt régen egy másfajta fóruméletben, mit szóltok ahhoz amivé most - általunk - vált? Talán furcsa? Milyen érzés nektek úgy feljönni ide hogy : régen más volt? Válaszolnátok nekem erre a kérdésre?

Azért nem szoktam akarni "mindig mindent a helyére rakni". Igaz ,eleinte jobban munkált ez bennem, mostanában már kevésbé. Bár igazából nem is tudom miért, hisz közöm sincs hozzá. Én csak egy idetévedt tag vagyok, de mivel ilyen kicsi a fórum, valahogy úgy érzem, hogy kicsit "pátyolgatnom" kell ÍGY is. Meg Hangya, azért a részedről is mintha éreztem volna egy ilyen "kisugárzást": "Rend a lelke mindennek". Amint megtudtam, hogy te egymagad vagy felelős itt a rendért, valahogy úgy éreztem, hogy erre tekintettel kell lennem, és minden tőlem telhetőt megtenni azért, hogy neked minél kevesebb "munkád" legyen velünk, miattunk...eleinte úgy éreztem itt magam, mint elefánt a porcelánboltban...lehet az csapott át egy kicsit túlzásba, hogy próbáltam ezt csillapítani. (ha már összetört minden, legalább összesöpröm)
Persze nem akarom rád fogni a viselkedésem ezen részét... puszi
Igazából én magam is keresem rá a magyarázatot. Hisz egy nagyobb létszámú fórumon eszembe sem jut/jutna/jutott ilyen, ám itt valahogy a légkör, az egész erre ösztökélt...

De pl. a főzős topicban is sokmindenről beszélgettünk, és ott sosem zavart, ha valami nem odavaló volt, simán elbeszélget(t)ünk ott bármiről. Az kicsit "női szakasz"...szeretek veled ott is lenni.
Igen, tulajdonképpen mindegy is lehetne, hogy mit hova írunk. Általában. Most viszont, jelen esetben, engem leginkább az zavar hogy beragadtunk egy csomó jó gondolattal, meglátással egy - már bocsánat - ilyen topicba ...ami olyan...szóval...hogy is mondjam... szóval annyi nagyszerű gondolat, amelyet - főleg Ti hárman - összehoztatok itt a nyelvekkel és a nyelvtudással kapcsolatosan, jobb sorsra, jobb helyre érdemesek.
Én ha idekerülnék kintről és belelapoznék a tartalomjegyzékbe, már bele sem olvasnék ebbe a topicba, mert azt gondolnám, ott csak csupa szomorúság van.
Pl. az "Elmélkedéseket" pont azért hoztam/hoztuk létre Titusszal, hogy legyen egy olyan topic amibe szinte MINDEN belefér. Minthogy mindketten hajlamosak vagyunk sokféle témában hosszasan elmélkedni. Vagy ott van az eredetileg itt jelenlévő "Írjátok le, ami először eszetekbe jut", vagy "A nap kérdése", ahova szintén bármi belefér.
(Gondolom ezek régen is azért jöttek létre, hogy ne legyen sok kis apró topic, amiben van minden.)

flower
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 18. 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Samantha, sajnálom, hogy ekkora felkavarást okoztam benned. A téma nem igazán ér meg 4 sornál többet.

Az eredeti (sikertelen) szándékom az volt, hogy elmondjam, a beszélgetés ténye fontosabb, mint az, hogy téma szerint a helyükön legyenek a beszélgetések. Nehogy valakit visszafogjon a véleménye leírásától, hogy nem megfelelő topikba kerülne. Ott van jó helyen, ahol az előző beírás kiváltotta belőle a mondandóját. Ha kicsit, vagy nagyon elkanyarodott, az nem számít. Az a fontos, hogy beírja, ha eszébe jutott.
Persze ha új beszélgetést indít valaki, új témáról, akkor jobb, ha "helyén" indítja a témát.

Ha még nem mondtam volna. Very Happy A Harmonet fórum ősi hagyománya a topikok "szétoffolása". Még a Nagy Lerobbanás előtt történt, hogy Zcica, vagy Panka indított egy szép, komoly topikot. És az első oldalon személyesen offolta szét a saját topikját. Laughing Laughing Vagyis nem kellett neki 10 hozzászólás sem hozzá. Ez az offolás a Harmonet fórum haladó hagyományainak egyike. Very Happy
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 18. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Drága Samantha, sajnálom, hogy ekkora felkavarást okoztam benned. A téma nem igazán ér meg 4 sornál többet.

Az eredeti (sikertelen) szándékom az volt, hogy elmondjam, a beszélgetés ténye fontosabb, mint az, hogy téma szerint a helyükön legyenek a beszélgetések. Nehogy valakit visszafogjon a véleménye leírásától, hogy nem megfelelő topikba kerülne. Ott van jó helyen, ahol az előző beírás kiváltotta belőle a mondandóját. Ha kicsit, vagy nagyon elkanyarodott, az nem számít. Az a fontos, hogy beírja, ha eszébe jutott.
Persze ha új beszélgetést indít valaki, új témáról, akkor jobb, ha "helyén" indítja a témát.

Ha még nem mondtam volna. Very Happy A Harmonet fórum ősi hagyománya a topikok "szétoffolása". Még a Nagy Lerobbanás előtt történt, hogy Zcica, vagy Panka indított egy szép, komoly topikot. És az első oldalon személyesen offolta szét a saját topikját. Laughing Laughing Vagyis nem kellett neki 10 hozzászólás sem hozzá. Ez az offolás a Harmonet fórum haladó hagyományainak egyike. Very Happy

Igazad van, így is túl sok időt és energiát fecséreltem az előző hsz-emre is feleslegesen, ahelyett, hogy mondjuk inkább aludtam volna. Nem ér annyit az egész. Inkább megyek olvasok valami jó könyvet.Smile
És ne aggódj, minden rendben van, írok majd máshova ha lesz időm, de ez a téma tényleg nem ér egy mondattal sem ennél többet.puszi puszi
(És még a 4 sorom is megvan.) Laughing
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 18. 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézést kérek, Szami, nem akartalak megbántani. Bátorítani szerettem volna a beszélgetést, de nem így sikerült.
És ez tényleg ebbe a topikba tartozik, mert elszomorított, hogy pont fordítva sült el, mint szerettem volna.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 18. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Elnézést kérek, Szami, nem akartalak megbántani. Bátorítani szerettem volna a beszélgetést, de nem így sikerült.
És ez tényleg ebbe a topikba tartozik, mert elszomorított, hogy pont fordítva sült el, mint szerettem volna.

Ugyan, ne csináld már, nem kell elnézést kérned. Emberek vagyunk, előfordul olykor, hogy nem úgy sül el egy-egy dolog mint ahogy azt szeretnénk.

Nem érzékeltem bátorításnak, mert szó sem volt arról, sosem tartott vissza az, hogy nem írtam volna le valamit csak azért, mert eszembe jutott volna, hogy nem jó helyen lesz.
Írtam is, hogy nem ettől függ.
Szeretek beszélgetni veletek, én leginkább azért járok ide.

Sajnálom, hogy ilyen szomorkás hangulatunk lett, talán jobb lett volna, ha nem szólok semmit, úgy legalább nem bántottalak volna meg téged, de nekem ami szívemen, az a számon.
De tényleg tegyünk pontot a végére.
Részemről minden rendben van. Tényleg.
puszi
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 18. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

flower
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 19. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, akkor szépen sorban. Smile

Engem nem zavar a topik címe abban, hogy éppen miről beszélgetünk benne, a gondolatok fontosabbak. Ha átrakjátok, azzal is minden további nélkül együtt tudok élni.

A régi fórum életet a mostanival összehasonlítani szerintem nem is érdemes. Mindkettőnek van előnye és hátránya is. Tetszik ez a mostani, mondhatni családias légkör, illetve az is, hogy kerültek elő olyan témák, amikhez szívesen hozzászólok, gondolatot cserélek. Régebben pl. sokkal több olyan téma pörgött, ami hidegen hagyott, nehezebb volt felkutatni a megkezdett beszélgetéseket stb. Persze nyilván közben meg több embert ismert meg az ember lánya. Szóval nem jobb, rosszabb, hanem más a mostani fórum élet.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 19. 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A témához pedig:

Igen, szerintem is nagyon érdekfeszítő téma a nyelvek kialakulása, változása akár a nyelvtan, akár a szavak szintjén. Vajon egymástól függetlenül jöttek létre vagy volt egy ős-nyelv, amiből az összes többi ered?

Nyelvekről amúgy is szívesen beszélgetek, szóval ez a téma pl adta magát. Very Happy
Bedobok egy újabb kérdést. Amikor kerestem az indiány nyelvet, aminek a nyelvtana hasonlít a magyarra, akkor olvastam, hogy évről-évre dolyamatosan csökken a Földön a beszélt nyelvek száma. Mit gondoltok erről? Ez jó, semleges vagy rossz tendencia?
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 19. 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

Ezek szerint pont kiegészítjük egymást. Very Happy
Én meg pont matek-fizikás vagyok. Olyannyira, hogy informatikus fizikusként végeztem. Smile
A kémia a szerves kémiáig, a bilógia, de főképp az állatvilág mindig érdekelt, de a földrajzzal, történelemmel hasonló nehézségeim voltak. (Holott, főleg a történelemben, találtam érdekes dolgokat.)
Könyvek meg jöhetnek minden mennyiségben. Very Happy (De pl. a szerzők életrajzát sem szerettem adatszerűen tanulni... az évszámok ott sem mentek)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 20. 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Samantha írta:
Titusz írta:

Ezek szerint pont kiegészítjük egymást. Very Happy
Én meg pont matek-fizikás vagyok. Olyannyira, hogy informatikus fizikusként végeztem. Smile
A kémia a szerves kémiáig, a bilógia, de főképp az állatvilág mindig érdekelt, de a földrajzzal, történelemmel hasonló nehézségeim voltak. (Holott, főleg a történelemben, találtam érdekes dolgokat.)
Könyvek meg jöhetnek minden mennyiségben. Very Happy (De pl. a szerzők életrajzát sem szerettem adatszerűen tanulni... az évszámok ott sem mentek)

Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.