Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Sziasztok! Megjöttem! De mentem is !
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 03. 06. 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wave walk
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 05. 22. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
hello2
Puszi mindenkinek! puszi
Majd jövök!
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 05. 22. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Várunk! Laughing
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 05. 23. 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Várunk! Laughing

Nincs most sok időm, de van amit nem tudok szó nélkül hagyni... Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.