Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Állatkommunikáció

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Christi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 27. 11:28    Hozzászólás témája: Állatkommunikáció Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Telepatikus állatkommunikációval foglalkozom. Kérdezhetünk az állatoktól és ők válaszolnak, ők is éreznek és vannak gondolataik. Ez egy teljesen természetes módszer, gyakorlással elsajátítható, a gyerekek sokszor még ösztönösen tudnak így "beszélgetni" az állatokkal. Sok helyzetben jelenthet segítséget, ha megtudhatjuk, hogy háziállatunk miért viselkedik úgy, ahogy. Segít, ha elmondhatja, hogy hogyan érzi magát, mit szeretne, mit üzen nekünk.

Magyarországon ez még viszonylag újnak számít, de külföldön már évtizedek óta használják (én Bécsben tanultam), van, hogy az állatorvossal állatkommunikátor is együtt dolgozik.

Ha érdekel az állatkommunikáció, itt találod a honlapomat: https://telepatikom.wixsite.com/telepatikom

Volt már olyan élményetek, hogy tudtátok, hogy mit gondol, mit akar nektek üzenni a kutyátok, macskátok, vagy más háziállatotok?

Van bármilyen tapasztalatotok a témával kapcsolatban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 27. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Christi!

A téma érdekes. Most nincs sok időm, csak röviden válaszolok. 45 éve vannak kutyáim és mindegyikkel kommunikáltam. Pontosan tudtam, hogy valami bajuk van, valamit forgatnak a fejükben, mit szeretnének, és mit nem szeretnének.
Christi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 27. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hangya!

Örülök, hogy érdekel ez a téma és nem idegen neked. Smile
Szerencsére már itt nálunk Magyarországon is egyre gyakrabban beszélnek róla. Örülnék neki, ha egyre szélesebb körben elterjedne, hogy az állatok is érző, gondolkodó lények.

És hogy a kutyámat idézzem: Tudjuk, hogy mit akartok tőlünk, de van, hogy nincs kedvünk azt csinálni. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 27. 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Christi írta:
Szia Hangya!

Szerencsére már itt nálunk Magyarországon is egyre gyakrabban beszélnek róla. Örülnék neki, ha egyre szélesebb körben elterjedne, hogy az állatok is érző, gondolkodó lények.

És hogy a kutyámat idézzem: Tudjuk, hogy mit akartok tőlünk, de van, hogy nincs kedvünk azt csinálni. Very Happy

Very Happy
Ez a kutyától való idézet olyan, amit az én jelenlegi kutyám is mondhatott volna. Very Happy Very Happy
Ő egy olyan disznófülű, aki feltétlenül engedelmes, ha az érdeke úgy kívánja. De ha nincs kedve, rám néz, és jelzi, hogy hallja, amit mondok, de fütyül megcsinálni, mert egyéb bokros teendői vannak. Very Happy

A kutyával való kommunikáció jelentős része a gesztusok nyelvén történik, de bizonyosan tudom, hogy van gondolati összetevője is. Onnan tudom, mert vannak dolgok, amikhez nem köthetők gesztusok, vagy hanghordozás, és a kutya érti.

Rendszeresen meglátogat valaki, akit jellegzetes készülődéssel várok. A kutya ebből tudja, hogy jön, megfelelő időben a kerítéshez készül és várja. De előfordult, hogy kimaradt a készülődés, mégis odaült a váró sarokba, és leste. Honnan tudta? Csak a gondolataimból kellett kiolvasnia. Smile
Christi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 27. 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Christi írta:
Szia Hangya!

Very Happy
Ez a kutyától való idézet olyan, amit az én jelenlegi kutyám is mondhatott volna. Very Happy Very Happy
Ő egy olyan disznófülű, aki feltétlenül engedelmes, ha az érdeke úgy kívánja. De ha nincs kedve, rám néz, és jelzi, hogy hallja, amit mondok, de fütyül megcsinálni, mert egyéb bokros teendői vannak. Very Happy

A kutyával való kommunikáció jelentős része a gesztusok nyelvén történik, de bizonyosan tudom, hogy van gondolati összetevője is. Onnan tudom, mert vannak dolgok, amikhez nem köthetők gesztusok, vagy hanghordozás, és a kutya érti.

Rendszeresen meglátogat valaki, akit jellegzetes készülődéssel várok. A kutya ebből tudja, hogy jön, megfelelő időben a kerítéshez készül és várja. De előfordult, hogy kimaradt a készülődés, mégis odaült a váró sarokba, és leste. Honnan tudta? Csak a gondolataimból kellett kiolvasnia. Smile

Igen, ez érdekes kérdés. Tudhatta a te gondolataidból, de akár a vendégéből is. Smile A távolság nem számít.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.