Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Asszociáljunk a nickekre képekkel 15.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 03. 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Függetlenül attól, hogy ki hogy ismer és kit az itt jelenlévő fórumtagok közül, itt mindenki egy maga által választott nick-névvel szerepel.
Mivel általános, több éves netes-fórumos tapasztalatom az, hogy az ember többnyire - vagy sokszor - olyan nicknevet választ magának, amit valami miatt magáénak érez, ezért kezdtem el ezt a kis játékot.

Én ennek - és a topic címének - megfelelően a nicknévhez asszociáltam mind a négyünket. Saját magamat is.
(Bár jelzem, a valóságban nem vagyok szőke... Smile )
Ahogy nem gondolnám azt sem, hogy Hangya a valóságban úgy néz ki, mint ahogy asszociáltam rá... Smile
(Igaz, hogy Jadis-nál elrontottam kicsit, mert nála nem csak a
névre magára figyeltem, hanem belevettem azt, hogy tudom azt az itteni hozzászólásaiból, hogy szeret és szokott lovagolni.)

Vagyis, még ha a valóságban tudnám is, hogy mondjuk Petőfi Sándor* regelt be ide "Arnold" nicknéven, akkor is Swarciról tennék fel ide képet, mint asszociáció, és nem Petőfiről Laughing

(* azért Petőfit hoztam példának, mert őt mindenki "ismeri"...és nem fog róla senki asszociálni egy ma élő konkrét személyre - nehogy újabb félreértések legyenek Smile )

Igen, a lovat kitaláltam, hogy így jött. Very Happy
(Amúgy én viszont szőke vagyok, de ugye ez egy nickből nem derülhet ki, csak azért mondom, mert jól harmonizál a te "csak jelzem, a valóságban nem vagyok szőke" kijelentéseddel Wink )
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 03. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:

(Amúgy én viszont szőke vagyok, de ugye ez egy nickből nem derülhet ki, csak azért mondom, mert jól harmonizál a te "csak jelzem, a valóságban nem vagyok szőke" kijelentéseddel Wink )

Értettem!!! salute Laughing
És ígérem, a jövőben nem fogok "szőkenős" vicceket tenni a vicces topicba. Wink

Jadis:

Smile Smile Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 03. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Jadis írta:

Értettem!!! salute Laughing
És ígérem, a jövőben nem fogok "szőkenős" vicceket tenni a vicces topicba. Wink

Jadis:

Smile Smile Smile

Kár, pedig szeretem a szőke nős vicceket. Wink

Szőke nő elveszíti a kutyáját. Odamegy hozzá egy fickó, és kérdi, hogy mi történt.
- Elvesztettem a kutyámat.
- Ne aggódjon, a kutya okos állat, majd hazatalál magától.
Mire a szőke nő:
- Azt tudom, de mi lesz velem?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 03. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:

Szőke nő elveszíti a kutyáját. Odamegy hozzá egy fickó, és kérdi, hogy mi történt.
Mire a szőke nő:

Laughing
Hát jó! Akkor nekem ez az egyik kedvencem a kategóriából:

Szőke nő a fodrásznál:
A szőke nő elmegy a fodrászhoz, fejhallgató van a fején. Mondja neki a fodrász:
- Legyen szíves levenni a fejhallgatót, mert nem tudom levágni a haját!
- Nem lehet, mert akkor meghalok!
Vágja a fodrász a haját, majd hirtelen lekapja a fejéről a fejhallgatót, a nő nemsokára valóban meg is hal. Gondolja a fodrász, hogy ő márpedig belehallgat a fejhallgatóba:
- Kilégzés, belégzés, kilégzés, belégzés...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Jadis írta:

Mire a szőke nő:

Laughing
Hát jó! Akkor nekem ez az egyik kedvencem a kategóriából:

Szőke nő a fodrásznál:
A szőke nő elmegy a fodrászhoz, fejhallgató van a fején. Mondja neki a fodrász:
- Legyen szíves levenni a fejhallgatót, mert nem tudom levágni a haját!
- Nem lehet, mert akkor meghalok!
Vágja a fodrász a haját, majd hirtelen lekapja a fejéről a fejhallgatót, a nő nemsokára valóban meg is hal. Gondolja a fodrász, hogy ő márpedig belehallgat a fejhallgatóba:
- Kilégzés, belégzés, kilégzés, belégzés...

Laughing Laughing
Ezt én is szeretem. Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.