Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi lesz velünk a jövőben?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
"Az úriember elárulta, hogy habár egy virtuális nőbe képes szerelmes lenni, a valódi nőkkel egyáltalán nem kíván kapcsolatot létesíteni. Kiemelte, hogy Miku nem képes öregedni, nem fogja megcsalni őt, és nem is fog meghalni, ezeket a tulajdonságokat pedig szerinte nem nagyon lehet megtalálni egy hús-vér pár esetében."

hajtepes hajtepes hajtepes
(úgy rémlik, hogy volt itt olyan "emo" is, amelyik a fejét veri a falba vagy asztalba, de azt most nem találom...)
Ja...Meg gondolom ez a "Miku" mindezen felsorolt dolgokon kívül gyerekeket se fog szülni tőle...Meg neki...De ha megfigyeled,a dolgok EZEN RÉSZÉT nagyon ügyesen kikerüli ez az elmebeteg japán kotonszökevény, meg a cikk szerzője is...(Hű...Ha így elképzelem magamnak ott Japánban azt a sok ferdeszemü csinos japó nőcit,hát...Ezzel a bolonddal ellentétben én azt hiszem,hogy tudnék igencsak mit kezdeni velük adott esetben...Hm...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
"Az úriember elárulta, hogy habár egy virtuális nőbe képes szerelmes lenni, a valódi nőkkel egyáltalán nem kíván kapcsolatot létesíteni. Kiemelte, hogy Miku nem képes öregedni, nem fogja megcsalni őt, és nem is fog meghalni, ezeket a tulajdonságokat pedig szerinte nem nagyon lehet megtalálni egy hús-vér pár esetében."

hajtepes hajtepes hajtepes
(úgy rémlik, hogy volt itt olyan "emo" is, amelyik a fejét veri a falba vagy asztalba, de azt most nem találom...)
Ja...Meg gondolom ez a "Miku" mindezen felsorolt dolgokon kívül gyerekeket se fog szülni tőle...Meg neki...De ha megfigyeled,a dolgok EZEN RÉSZÉT nagyon ügyesen kikerüli ez az elmebeteg japán kotonszökevény, meg a cikk szerzője is...(Hű...Ha így elképzelem magamnak ott Japánban azt a sok ferdeszemü csinos japó nőcit,hát...Ezzel a bolonddal ellentétben én azt hiszem,hogy tudnék igencsak mit kezdeni velük adott esetben...Hm...)

"Kotonszökevény"???
Laughing Laughing Laughing
(Na, ezt a szót sem ismertem volna meg, ha nem ismerlek...)

Úgyis túlnépesedés van...meg az ilyen őrültet minek szaporítani? scratch

Némileg most is egyre jár az agyunk, de csak részben, ill. mégis pont fordítva.
Csak hogy megértsd, hogy gondolom:
Mikor olvastam a cikket az jutott eszembe, hogy miért is nem volt sikere a nőknél? Hisz ugyanúgy néz ki, mint bármelyik másik japán fickó (legalábbis az én európai szememmel nézve), nem mindegy??? Meg az is eszembe jutott, hogy a sok japán csaj is neki mind egyforma...minek válogatni?
Erre te jössz ugye azzal, hogy milyen csinosak a japán nők. Tudod, nekünk - vagyis nektek európai férfiaknak - ők egzotikusak, de lehet, hogy "otthon" már nem annyira nagy dolog ez...nincs nagy választék... Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Legalább 3700 eset az már nem egy hülye...
Hogy hova jut lassan ez a jobb sorsra érdemes japán nemzet?Ha látnák ezt a sok ottani bolondot a hajdani büszke szamurájok,hát...Van egy olyan érzésem,hogy azonnal harakirit követnének el bánatukban...Én amúgy akkor jöttem rá arra,hogy a japánoknál különösen sok elmebeteg található manapság,amikor meghallottam ezelőtt sok évvel azt,hogy arrafelé ÁLLTALÁNOS JELENSÉG a "munkamánia"...Azaz az,hogy napi 12-14 órákat dolgoznak ÖNKÉNT,és boldogan... Már akkor láttam,hogy ezek beteg emberek jórészt...Én világ életemben azt vallottam,hogy A MUNKA AZ EGY SZÜKSÉGES ROSSZ,és ennyi...Sajnos ebben a fizikai jellegü világban KÉNYTELEN AZ EMBER az életének egy bizonyos részét munkával tölteni,mivel enni kell valamit,lakni kell valahol,ruházkodni kell, nade az hogy valakinek a MUNKA LEGYEN AZ ÉLETE ÉRTELME, meg az egész életének a kitöltője,azt én világ életemben beteges dolognak tartottam...Szóval erröl a pontrol elindulva én nem csodálkozom azon,hogy a japók egyre jobban bolondulnak megfele, meg egyre elmebetegebb viselkedési mintákat vesznek fel...Ez egy törvényszerü folyamat része,ami ugye a MUNKAMÁNIÁRA való ráhangolódásukkal kezdődött el...Hajdanában ugyanis egészen mások voltak azért...Ez a mai elmebajos viselkedésük ahogy megfigyeltem már,a II.világháború után kezdett terjedni náluk...Addig viszonylag normális,fejlődő,gyarapodó,elismerésre méltó,nyugodt,kiegyensúlyozott életü népség voltak...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Legalább 3700 eset az már nem egy hülye...
Hogy hova jut lassan ez a jobb sorsra érdemes japán nemzet?Ha látnák ezt a sok ottani bolondot a hajdani büszke szamurájok,hát...Van egy olyan érzésem,hogy azonnal harakirit követnének el bánatukban...Én amúgy akkor jöttem rá arra,hogy a japánoknál különösen sok elmebeteg található manapság,amikor meghallottam ezelőtt sok évvel azt,hogy arrafelé ÁLLTALÁNOS JELENSÉG a "munkamánia"...Azaz az,hogy napi 12-14 órákat dolgoznak ÖNKÉNT,és boldogan... Már akkor láttam,hogy ezek beteg emberek jórészt...Én világ életemben azt vallottam,hogy A MUNKA AZ EGY SZÜKSÉGES ROSSZ,és ennyi...Sajnos ebben a fizikai jellegü világban KÉNYTELEN AZ EMBER az életének egy bizonyos részét munkával tölteni,mivel enni kell valamit,lakni kell valahol,ruházkodni kell, nade az hogy valakinek a MUNKA LEGYEN AZ ÉLETE ÉRTELME, meg az egész életének a kitöltője,azt én világ életemben beteges dolognak tartottam...Szóval erröl a pontrol elindulva én nem csodálkozom azon,hogy a japók egyre jobban bolondulnak megfele, meg egyre elmebetegebb viselkedési mintákat vesznek fel...Ez egy törvényszerü folyamat része,ami ugye a MUNKAMÁNIÁRA való ráhangolódásukkal kezdődött el...Hajdanában ugyanis egészen mások voltak azért...Ez a mai elmebajos viselkedésük ahogy megfigyeltem már,a II.világháború után kezdett terjedni náluk...Addig viszonylag normális,fejlődő,gyarapodó,elismerésre méltó,nyugodt,kiegyensúlyozott életü népség voltak...

(A képekre kattintva nagyobb, olvashatóbb lesz.)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

"Kotonszökevény"???
Laughing Laughing Laughing
(Na, ezt a szót sem ismertem volna meg, ha nem ismerlek...)

Úgyis túlnépesedés van...meg az ilyen őrültet minek szaporítani? scratch

Némileg most is egyre jár az agyunk, de csak részben, ill. mégis pont fordítva.
Csak hogy megértsd, hogy gondolom:
Mikor olvastam a cikket az jutott eszembe, hogy miért is nem volt sikere a nőknél? Hisz ugyanúgy néz ki, mint bármelyik másik japán fickó (legalábbis az én európai szememmel nézve), nem mindegy??? Meg az is eszembe jutott, hogy a sok japán csaj is neki mind egyforma...minek válogatni?
Erre te jössz ugye azzal, hogy milyen csinosak a japán nők. Tudod, nekünk - vagyis nektek európai férfiaknak - ők egzotikusak, de lehet, hogy "otthon" már nem annyira nagy dolog ez...nincs nagy választék... Smile
Hát... Lehet,hogy tényleg az is belejátszik a dologba,mármint abba, hogy Japánban annyi ütődött ,mentálisan terhelt pasi van manapság,hogy a japó nőcik már unják a saját fajtájukat...Ebben tényleg lehet valami,mivel rengeteg hazai muksótol hallottam már azt,hogy a japán,meg úgy általában is a távolkeleti hölgyek nagyon odavannak az európai kinézetü férfiakért...És láttam már az idők folyamán tényleg sok működő magyar pali-japán nő felállást...(Igaz EGYETLEN ESETBEN láttam a fordítottját is,de ez esetben csak néhány évig tartott a házasság,aztán válás lett a vége...) Viszont ilyesmi esetekben már csak az a kérdés,hogy hajdanában,ezer éveken keresztül HOGY A CSUDÁBAN voltak akkor megelégedve a japó palikkal a saját nőik? Végülis csak nem haltak ki sok ezer éven keresztül...Vagy lehet hogy ott is ezzel a fene nagy liberalizmussal meg feminizmussal van igazából a legfőbb probléma? Vagy inkább az álltalam inkább valószínüsített munkamánia negatív hatásaival? Én azért továbbra is inkább ez utóbbi variációra tippelnék...Elég csak ránézni pl.a cikkben szereplő japán úrra...Arról a palirol is csakúgy süt,hogy a pénzén kívül az égvilágon semmi férfiúi vonzereje nincs...Meg szerintem nem is hiányzik neki...Pénze van dögivel,az ilyennek meg más jelegü vonzerőre nincs is igénye...Igazi "fogyasztói társadalom" gondolkodásmódu lehet ez az ürge...Aztán meg idővel ennek meg is lett akkor az eredménye...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 05. 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

(A képekre kattintva nagyobb, olvashatóbb lesz.)
Hát...A fenti kép mondanivalójával mondjuk nem nagyon értek egyet,mivel én azért azt nem vitatom soha,hogy IDŐNKÉNT,ÉS BIZONYOS MÉRTÉKIG SAJNOS SZÜKSÉGES DOLOG AZ,HOGY AZ EMBER AZ IDEJE EGY RÉSZÉT MUNKÁVAL TÖLTSE,(Éppen ezért volna jó dolog az,ha a dolgozásra tervezett robotok ezt a szükségesen rossz dolgot levennék már végre valamikor az emberek válláról...)mivel az életnek sajnos vannak fizikai jellegü követelményei is,de a második kép mondanivalójával már maximálisan egyetértek énis...Így van pontosan a dolog,ahogy azt mondja a kép üzenete...Csak kár hogy túl sok olyan hülye van a világon,aki mindezt a mondanivalót nem képes felfogni,vagy nem akarja felfogni...Nade ez van,most nekem lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 20. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2018. 03. 14-ei cikk:

Hawking óva intett minket idegenektől, Trumptól és önmagunktól
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 21. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
2018. 03. 14-ei cikk:

Hawking óva intett minket idegenektől, Trumptól és önmagunktól
Hát igen...Ahhoz,hogy a cikkben szereplő megállapításokra jusson valaki,nem kell szerintem Stephen Hawkingnak lennie senkinek sem, elég lenne valszeg annyi is,ha az adott illető csak egy átlagos értelmü valaki volna...Viszont pont úgy néz ki ez a világ, ahol akár még csak átlagos értelmü illetők is vannak jelentősebb számban ugye? Szerintem nem úgy néz ki sehogyse...Nade egyik oldalrol nézve jól van ez akkor,végülis ennek a mai világnak hülyékre,idiótákra,degeneráltakra, pénzsóvár,gátlástalan,érzéketlen,törtető,lelkiismeretlen alakokra van mindig ugye szüksége,akik számára csak annyi az élet,meg annak lényege,hogy eszünk-iszunk-alszunk,dolgozunk,pénzt keresünk,termelünk,fogyasztunk,lopunk-csalunk-hazudunk,stb,stb,aztán ha az ilyesmi magasröptü életbe idővel belerokkannak testileg-lelkileg a marhák,akkor semmi gond ugye, mennek a temetőbe,aztán ennyi...Jöhetnek helyettük az új,következő generációs marhák...Itt van akkor az eredménye ennek a mentalitásnak...Sikeresen tönkretette ez a nagy kapitalizmus,meg F.T. meg az általuk kinevelt sok degenerált mára már az egész Földgolyót bevallottan is...Persze erre lehet mondani azt,hogy "úgy kell nekik",csak hát az a nagy gond,vagy legalábbis nekem az a nagy gondom,hogy az egy dolog,hogy a degeneráltak megkapják a természettöl meg az Istentöl azt amit megérdemelnek,viszont nagy dilemmám nekem mindig,hogy AZOKKAL MI LESZ MAJD, akik igyekeztek egész életükben mértékletesen élni,odafigyelni a környezetük védelmére,és nem vették át a F.T. életmintáit,akárhogyan is próbálták azt minden módon a fejükbe verni...Azokkal az emberekkel mi lesz majd? Azok is pusztulnak majd a hülyékkel egyetemben? Sajnos attol tartok,hogy igen...Azok az emberek is mennek majd a levesbe a sok marhával egyetemben,akik pedig nem érdemelnék ezt meg...És ez a dolog az,ami nekem személy szerint nagyon fáj...És amit olyan igazságtalannak tartok...De azért bízok abban mindig,hogy az Isteni kegyelem azért valahogyan ki fog majd terjedni az IGAZ ÉS JÓ emberekre valamilyen formában idővel,még olyankor is,amikor már az egész Földet lakhatatlanná tették az idióták...Másban én nem tudok már sajnos bízni...Viszont bízni valamiben meg mindig kell,mert máshogy egyszerűen képtelenség elviselni ezt a mai világot,meg állapotokat...Legalábbis szerintem...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.