Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hova tűnt a fórumról Hangya ?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 26. 16:20    Hozzászólás témája: Re: Hova tűnt a fórumról Hangya ? Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Megkérek mindenkit aki tud hangyáról valamit hogy ide írja be! Már régóta nyomtalanul eltűnt ,szeretném tudni mi van vele?

G.Tamás

Én is.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 27. 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...A régi kérdés ismét aktuális akkor...Úgyhogy a magam részéröl szintén megkérdezném akkor megincsak, hogy:Hová tünt Hangya a fórumrol????
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 03. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arrow
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 03. 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedvesek vagytok!
Semmi baj nincs, kicsit átmentem szemlélődőbe. Majd ez is megváltozik, mint minden a világon. Smile
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 04. 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Kedvesek vagytok!
Semmi baj nincs, kicsit átmentem szemlélődőbe. Majd ez is megváltozik, mint minden a világon. Smile

puszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
17 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.