Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pajkos történetek 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 18. 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"....majd finoman lefektette rá." ................és kikerekedett szemekkel konstatálta a helyzetet, hogy..... Ez a lány nem is annyira lány! Shocked Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 18. 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
"....majd finoman lefektette rá." ................és kikerekedett szemekkel konstatálta a helyzetet, hogy..... Ez a lány nem is annyira lány! Shocked Laughing

a férfi meglepődött, még nem került "ilyen" helyzetbe.
De meg is nyugodott, hogy nem kell külön "megbeszélniük".. -hiszen a "lány" már úgyis tudja, amit eddig titkolt mások előtt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 20. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Mondd, hány hónapos terhes vagy? - kérdezte a férfi, miután lekönyökölt mellé az ágyra.
- 4 - sóhajtott a nő, és szégyenlősen összehúzta magán a blúzát. - Ne haragudj, hogy nem mondtam el.
- Semmi baj. Én is tartozom egy vallomással. Van két gyerekem.
A nő egy pillanatig hökkenten meredt rá, majd elmosolyodott.
- Szép kis páros vagyunk...
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 20. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...és a gyermeked apja? - kérdezte a férfi, aztán mélyet sóhajtott, mert tudta - érezte, hogy mi lesz a válasz.
- Ő sajnos nem akar tudni rólunk. De nem tudok haragudni rá, hiszen ismerem, hogy milyen. De ez a pici kis élet itt bennem oly' ártatlan. Egy pillanatig sem merült föl bennem, hogy nem kellene megtartanom.

- Értem - mondta a férfi - és egyedül föl fogod bírni nevelni? Nem csak anyagilag gondolom. Erkölcsileg is...

A nő mélyen a férfi szemébe nézett. Mérhetetlen elszántság volt a tekintetében és azt akarta, hogy a férfi észrevegye ezt.

Anyatigris. - ez a szó jutott a férfi eszébe.

- Igen. Egyedülálló anya leszek. Nem félek ettől. Ne hidd, hogy pótapát keresek a gyerekemnek.

Ezzel a nő felállt és a konyha felé igyekezett, hogy főzzön egy jó erős kávét, de férfi az útját állta...
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 21. 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- Két gyereket nevelek, tudom, mekkora a felelősség, és hogy milyen nehéz így. A nejem... - itt a férfi elakadt. A nő finoman a karjához ért és rámosolygott:
- Nem kell semmit mondanod.
- De, szeretném elmondani.
- Ráérsz.
A férfi csak nézte és nézte ezt a fiatal nőt, szemében azzal a furcsa csillogással, és azt érezte, hazaért végre. Megcirógatta a nő arcát, szája szegletében azt a kedvelt, pajkos mosolyt, majd átölelte és megcsókolta. Tudta, egy új élet kezdődik... Mindannyiuk számára...
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 21. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kezdjünk új sztorit, az előző pajkosból érzelmes-drámaiba ment át Rolling Eyes
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 22. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A lány bánatosan pakolt. Egy kedves barátjával töltötte volna az estét, de a fiú belázasodott.
- Ennyit a jókedvemről! - sóhajtott. Tűkön ülve várta a munkaidő végét. Haza akart menni, és a paplan alá gömbölyödve álomba pityeregni magát.
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 22. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hátralévő egy óra kínzóan lassan telt el. Lassan baktatott a kocsija felé és közben arra gondolt, hogy egy jó forró illóolajos fürdő majd segít kicsit ellazulni, mikor hirtelen oldalról egy jó adag hideg sáros víz terítette be.

Fékcsikorgás....

Ekkor már sírni volt kedve. Semmi sem jött össze és még le is fröcsköli valami ámokfutó őrült...

Az "ámokfutó őrült" viszont akkor már ott állt mellette...

- Kezi csókolom - helló... öööö izé, bocsánat... Nem volt szándékos, minden rendben?

- Nem - mondta a lány és nagyot sóhajtott. Semmi sincs rendben, de most ez a legkisebb bajom. Azért óvatosabban is vezethetne...

- Vezethetnél - mosolygott a férfi.

- ....hogy mi?! - törölgette a lány az arcáról a ráfröccsent sáros vizet.

- Azt mondtam: vezethetnél - ismételte meg a férfi. Nem ismersz meg?

- Oh, igen de - dehogynem. Most már hogy látlak is. - a lány egy enyhe mosolyt erőltetett magára. - mi járatban erre felé?

- Egy megbízásról tárgyaltam. Te is ennél a cégnél vagy? Igazából nem láttalak már vagy 10 éve... Jól nézel ki.

- Igen, tényleg. A sárpakolás csodákra képes - már a lány is őszintén mosolygott....
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 27. 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A férfi, aki előtte állt, osztálytársa volt a középiskolában, és érettségi óta nem találkoztak. Annak idején teljesen bele volt zúgva a srácba, de persze ezt sosem merte bevallani neki. Az évfolyam legjobb pasija, akit körüldongtak a lányok, miért is akart volna egy olyan szürke kisegérrel randizni, mint ő. És Panna most, 10 év után is ugyanolyan szürke kisegérnek érezte magát így szemtől-szemben állva Ákossal, mint régen.
- Nagyon fázhatsz ebben a vizes göncben! Merre mész? - kérdezte a férfi.
- Kb. 10 percre lakom innen. - válaszolta zavartan a lány.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 27. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Elviszlek.
Beültek a kocsiba.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 28. 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Panna nem volt képes megszólalni. Csak a címet makogta el félhangosan, aztán mély hallgatásba burkolózott. A férfi viszont felszabadult volt, jókedvű, humoros. És be nem állt a szája.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 16. 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
OFF:

Mindig is tudtam, hogy bárki képes ilyen történeteket írni.

Gondolom ez a régi Romana,Tiffany, Júlia kötetek ihleteként született.

Lehet, hogy most nagyon általánosít
ok, de sosem értettem meg, hogy mi visz rá egyes nőket, hogy ezeket olvassák folyamatosan, izgulva várva, hogy megjelenjen a következő szám.
Persze, egy-két történetet én is elolvastam, de annyi. Egyrészt rájöttem, hogy teljesen egy kaptafára készül mind...magányos lány, vagy egyedül élő dolgozó nő, persze gazdagság, tengerpart, minimum egy orvossal, vagy tengerbiológussal jön össze a hősnő. Eleinte minden jól megy, aztán jön egy félreértés, majd annak bonyolult tisztázása, kibékülés...

Engem kifejezetten idegesített ez a csöpögősen nyálas megfogalmazás: pl. "...a szikrázó napsütésben megcsillant a fény az aranyló homokszemeken. Sarah nézte, ahogy Peter bőrén lassan száradnak a vízcseppek, s arra gondolt, egész életében erre a férfire vágyott. Elkapták a vágy hullámai, érezte, hogy egész teste Peter érintésére szomjazik. Peter tekintetében is látta a vágyat, s azt kívánta, bárcsak ez a pillanat sose múlna el..."

Jesszus, el sem hiszem, hogy ezeket a sorokat én írtam! Laughing

Összegezve: mint "irodalmi mű" semmire nem értékelem a műfajt, de úgy gondolom, hogy ilyen formában - egy fórumon játékként - vicces és szórakoztató lehetett. Főként, hogy több személy fűzte a szálat egy-egy mondattal.
Ezeket a sorokat olvasva most is rosszul vagyok, kis túlzással azt is mondhatnám, hogy kavarog a gyomrom beleolvasva régebbiekbe is, nem csak ebbe - de ez semmi mást nem jelez, csak azt, hogy valóban sikerült visszaadni az eredeti "művek" hangulatát...sőt überelni azt...szóval gratula a kiötlőknek... Smile

Vicces lenne folytatni a történetet, de egyedül biztosan nem fogom. Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 17. 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez ilyen közösségépítő szórakozás volt. Laughing Kifejezetten izgalmas volt várni, hogy ki hogyan csavar a történeten, hogy a végén végre egymásra találhassanak a főhősök.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 17. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Ez ilyen közösségépítő szórakozás volt. Laughing Kifejezetten izgalmas volt várni, hogy ki hogyan csavar a történeten, hogy a végén végre egymásra találhassanak a főhősök.

Igen, ilyesmire gondoltam...
Smile

Én ezt barátnőmmel játszottam még lánykoromban élőben.
Szép jó időben kihasaltunk valami plédre a fűbe, és elkezdtünk egy ilyen történetet felváltva mesélni. Közben hatalmasakat kacagtunk rajta...jó móka volt.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 18. 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Jadis írta:

Igen, ilyesmire gondoltam...
Smile

Én ezt barátnőmmel játszottam még lánykoromban élőben.
Szép jó időben kihasaltunk valami plédre a fűbe, és elkezdtünk egy ilyen történetet felváltva mesélni. Közben hatalmasakat kacagtunk rajta...jó móka volt.

Igen, pontosan így csináltuk, csak írásban. Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.