Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'70
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Különben is kértelek, hogy ne kezdjük újra, mert csak a gittet rágjuk.
Nem, KONKRÉTAN nem mondtad, csak mindig minden sorodból ez tükröződik. Ennyi. Tudom elmondtad már százszor, meg én is.
Smile
Az,hogy mi tükröződik minden sorombol,az szerintem,szubjektív dolog...Neked az tükröződik,amit te látol,nekem meg az,amit én látok,meg gondolok magammal kapcsolatosan...Úgyhogy akkor szerintem se vitatkoztunk tovább ezen,mert ilyesmi dolgokon felesleges vitatkozni...Ne provokálj sose holmi "nőügyekkel" aztán majd nem kell kiérezned a soraimbol semmit sem...Ennyi a lényeg mindig...Annyi más érdekes téma van a világon,amiröl beszélni érdemes...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára,majd jövök még valamikor...Szia.

Ez kicsit már erős.

Mondhatnám, hogy ne mondd meg nekem, hogy mit csináljak, és mit kérdezzek egy fórumon, de nem teszem, mivel már elég személyes jellegű lett irányodban a dolog.
Ez valóban hiba volt részemről.

Mindenesetre ezt azért máshogy is közölhetted volna velem, mint ilyen rendre utasítóan, amihez pedig semmi jogod nincsen. Ezt a stílust nem vagyok köteles eltűrni, és nem is fogom. Sem most, sem a jövőben. Lehet, hogy van aki hagyja, hogy magas lóról beszélj vele, de az nem én vagyok.

Még tőled sem tűröm ezt el, akármennyire is kedvellek.

Szia.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 21. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na...Nem akartam veled "lekezelő" lenni,de tudod jól,hogy nekem ELEVE ILYEN AZ ALAPSTÍLUSOM, úgyhogy nekem az a legtöbbször fel sem tűnik,ha valamikor "lekezelő" vagyok... Hidd el,nem szándékosan csinálom...Viszont ha akaratomon kívül kissé "lekezelő" voltam fentebb,és "magas lórol" beszéltem,akkor most ezúton elnézést kérek ezért...Remélem így akkor már rendben van a dolog...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 24. 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jól van na...Nem akartam veled "lekezelő" lenni,de tudod jól,hogy nekem ELEVE ILYEN AZ ALAPSTÍLUSOM, úgyhogy nekem az a legtöbbször fel sem tűnik,ha valamikor "lekezelő" vagyok... Hidd el,nem szándékosan csinálom...Viszont ha akaratomon kívül kissé "lekezelő" voltam fentebb,és "magas lórol" beszéltem,akkor most ezúton elnézést kérek ezért...Remélem így akkor már rendben van a dolog...

Rendben.
Köszönöm.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 14. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Színpadra állítják A Mézga családot

Smile

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 14. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Smile
Neked mi erröl a véleményed,Szami? Az enyémet óvatosságbol még nem akarom leírni,mert attol tartok,hogy megint "bosszankodással" fogol vádolni...Előbb megvárom a te értékelésedet...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 14. 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Smile
Neked mi erröl a véleményed,Szami? Az enyémet óvatosságbol még nem akarom leírni,mert attol tartok,hogy megint "bosszankodással" fogol vádolni...Előbb megvárom a te értékelésedet...

TUDOM, hogy bosszankodni fogol...

Nekem is vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.
Egyrészt érdekel, ha más nem azért, hogy mely színészekkel akarják színpadra vinni. Néztem a szereposztást, utána olvastam a színészeknek. Pl Magyar Attilát is jónak tartom Mézga Géza szerepére, meg Máris szomszédnak is Szacsvay Lászlót...és a Paulát, meg Krisztát alakító színésznők is telitalálat, ami a külsejüket illeti.

Viszont olvastam olyat is, hogy olyannyira felújítják hogy új szálakat visznek be, hogy pl. Géza hogyan küzd meg a kapuzárási pánikkal, vagy hogy Paula megcsalja-e végül a férjét, vagy hogy Kriszta összejön-e azzal a rockzenésszel...

Nos, így akkor nem is vagyok rá kíváncsi.
Kialakult bennem egy kép az eredeti rajzfilmről, amit szerettem, és a mai napig szeretek.
(Ráadásul én kicsit személyesen is érintett vagyok a rajzfilm miatt.)

Nem szeretném ezt a szép emlékképet elrontani.

Nem hinném, hogy neked más véleményed lenne... Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 01. 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól sejted a dolgot, én se vagyok elájulva ettöl az elmebeteg,eszeveszett ötlettöl, miszerint "újra alkotják" a "Mézga családot" élő szereplőkkel...Ha kicsit cinikus akarnék lenni,akkor azt mondanám az ebben a degeneráltságban résztvevőknek,hogy: "Amennyiben valamiböl meg kell élniük,vagy úgy érzik hogy kevés a pénzük,csak szóljanak nekem nyugodtan...Tudok nekik ajánlani néhány gazdát,ahova elmehetnek bármikor napszámba dolgozni...Meg pénzt keresni"...(Bár az is igaz,hogy munkáskézre váró szántóföldek mindenhol vannak...Valszeg ott is,ahol ezek a szánalmas alakok élnek...Úgyhogy erröl ennyit akkor...)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
15 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.