Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc könyvek 4. - könyvajánló egymásnak (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 08. 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Legutóbb néhány napja olvastam újra ezt a kisregényt...De amúgy először ezelőtt pont 30 évvel olvastam először..Ha jól emlékszem a dolgokra, vagy a Deák tér,vagy a Keleti aluljárójában vettem egy könyvárustol...Éshát a mai napig is nagy kedvencem ugye ez a kisregény is...Amúgy nemnagyon értelek...A világban semmi sem vagy fekete,vagy fehér...Mindennek van jó,és rossz oldala is...Nem értem azt,hogy miként gondolod azt,hogy mondjuk létezhetett volna bármikoris olyan viking harcos,aki "marcona,izmos,tesztoszterontol csöpögő", aztánmeg rózsacsokorral a kezében megy illedelmesen udvarolni a hölgyekhez,meg a szomszédokkal való vitás ügyeket kedves társalgással igyekezne elsimítani...Egyik dolog szerintem mindig kizárja a másikat...A tesztoszteronnak ugyanis egyik mellékhatása pl.az agresszivitás kiváltása meg előidézése...Úgyhogy szerintem a vikingek kapcsán valszeg igencsak kompromisszumot kellett volna hoznod a múltban...Valamit valamiért...A kisregény amúgy nekem nemcsak a remek humora miatt tetszett,hanem amiatt is,hogy remekül bemutatta az erre a modern világra sajnos nagyon,de nagyon jellemző KONTRASZELEKCIÓ jelenségét...Merthát nem volt nehéz észrevenni a kisregényben,hogy a filmgyári nagyfőnök,aki ugye élet-halál ura volt a stúdióban,az ÖSSZES SZEREPLŐ KÖZZÜL a leghülyébb,a legbutább,a legostobább,és a legkorlátoltabb volt...És a szegény rendező az egész cselekmény során mást sem csinált,minthogy igyekezett valahogy kompenzálni,ellensúlyozni a nagyfőnök végtelen sötétségét,és ostobaságát...Nem volt neki elég a forgatás bonyodalmai,nehézségei,még külön meg kellett küzdenie a nagyfőnök korlátoltságával is...Jaj...Mintha csak a való életet láttam volna viszont a könyv lapjain...Szóval ahogy elnéztem a dolgot,a sok humor és a könnyed irónia mellett volt a kisregénynek egy NAGYON KOMOLY társadalomkritikai vonatkozása is...Finoman,burkoltan,de azért jól kiérezhetően...

Jó, jó...
Azt hiszem, mondtam már, hogy én nem vagyok az a húde'romantikus kiscsaj. Sosem vágytam gyertyafényes vacsorára, vagy hogy valaki hatalmas virágcsokrokkal felszerelkezve udvaroljon, meg rózsaszirmokat szórjon a lábaim elé, meg térden állva kérjen feleségül. Sőt, az sem kell, hogy a férfi leterítse az öltönyét előttem a sárba, hogy nehogy sáros legyen a topánkám.
De ezt tudod rólam.
Ha nem minden fekete vagy fehér, akkor az elméletednek fordítva is igaznak kell lennie..ugyebár MANAPSÁG egy "marcona,izmos,tesztoszterontol csöpögő" kinézetű férfi a szomszéddal történő vitás esetet nem úgy rendezi le, hogy fejbeveri egy bunkóval, vagy legyilkolja egy machete-vel, mondván, hogy ő "húdenagy alfahím"...na ugye! És nem kell az sem, hogy illedelmesen virágot hozzon nekem.

Én sajnáltam a regényben azt a szegény rendezőt. Ahogy szokták mondani, "csupa hülyével volt körülvéve"...minthogy ugye én is utaltam rá, hogy milyen bolond volt a főnöke.

Nem is úgy gondolom, hogy "burkoltan" mondta ki ezirányú véleményét az író. Eléggé nyilvánvaló volt.
Ugyanezt érzi sokszor minden "kisember" is nap, mint nap.
Sajnos, gyakran minnél magasabb szinten áll egy vezető, annál kevésbé van fogalma arról, hogy a beosztottjai mekkora és mennyire fontos munkát végeznek. Sokan fel sem fogják, hogy a kisemberek munkája nélkül bizony ők sem lennének ott, ahol épp vannak.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 18. 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában kezembe került az "Egyiptomi és Mezopotámiai regék és mondák" címü kötet is...És nagyon értékes és érdekes olvasmánynak találom...Igaz,az Óegyiptomi részét a könyvnek már jól ismerem, az sok újat nem tudott mondani, viszont a Mezopopotámiai,Hettita,és Ugariti regék és mondák viszont sok újdonsággal tudtak szolgálni...Pl. eddig még sohasem tudtam elolvasni a nevezetes "Gilgames" mondakört egyben,teljes egészében...Csak kivonatos,utalásos formában...Most viszont végigolvashattam egyben,eredetiben is...(Mármint a szöveg magyar fordítását...)Lebilincselő olvasmány volt...Mint ahogy összességében az egész könyv is az volt...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes dolog volt olvasni a fentebb említett könyvben szereplő sok ezer éves mondákat,meséket,mítoszokat,történeteket...És újracsak szembesülni azzal,hogy a réges-régi,sok ezer évvel ezelőtti emberek is pont ugyanolyanok voltak mint a maiak,pont ugyanolyan mentalitással, viselkedésmintákkal, vágyakkal,gondolatokkal...Ez az érzés különösen a "Gilgames" mítosz olvasása közben fogott el újracsak,meg a "Nergál és Ereskigál története" kapcsán...Ez utóbbi novellán,mondjuk jókat is kacagtam... És arra gondoltam az olvasása végeztével,hogy bizony a nők azok már ezelőtt évezredekkel is pont olyanok voltak mint manapság...Már a régi sumer időkben is...Igaz,hogy az előbb említett történet az "Istenek világában" játszódott,de azért ha lehántjuk róla a mítikus külsőt,ott látthatjuk teljes valójában a régi korok sumer,avagy akkád nőjét szerintem...(Hm...Azért ha lenne időgépem,az óegyiptomi kor mellett visszamennék mondjuk a sumer időkbe is...És szemrevételezném az ottani hölgyeket is...Hogy össze tudjam hasonlítani őket az egyiptomiakkal...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Érdekes dolog volt olvasni a fentebb említett könyvben szereplő sok ezer éves mondákat,meséket,mítoszokat,történeteket...És újracsak szembesülni azzal,hogy a réges-régi,sok ezer évvel ezelőtti emberek is pont ugyanolyanok voltak mint a maiak,pont ugyanolyan mentalitással, viselkedésmintákkal, vágyakkal,gondolatokkal...Ez az érzés különösen a "Gilgames" mítosz olvasása közben fogott el újracsak,meg a "Nergál és Ereskigál története" kapcsán...Ez utóbbi novellán,mondjuk jókat is kacagtam... És arra gondoltam az olvasása végeztével,hogy bizony a nők azok már ezelőtt évezredekkel is pont olyanok voltak mint manapság...Már a régi sumer időkben is...Igaz,hogy az előbb említett történet az "Istenek világában" játszódott,de azért ha lehántjuk róla a mítikus külsőt,ott látthatjuk teljes valójában a régi korok sumer,avagy akkád nőjét szerintem...(Hm...Azért ha lenne időgépem,az óegyiptomi kor mellett visszamennék mondjuk a sumer időkbe is...És szemrevételezném az ottani hölgyeket is...Hogy össze tudjam hasonlítani őket az egyiptomiakkal...)

Mint az előbb írtad, bizony a nők azok már ezelőtt évezredekkel is PONT OLYANOK voltak mint manapság...Már a régi sumer időkben is...
Na, hát akkor ennyi!!!
Akkor meg minek kellene visszamenni az időben? Laughing Laughing Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen...A nők természete,gondolkodásmódja a jelek szerint ezelőtt 4000 évvel is pont olyan volt mint ma,viszont nem biztos az,hogy a KÜLSEJÜK is olyan volt...Meg a kisugárzásuk is...Legfőképpen ez utóbbi dolgokra lennék kiváncsi ha vissza tudnék menni az időben...Meg az is érdekelne módfelett,hogy ugyan melyik náció hölgyei lennének a kedvemrevalóbbak?Az egyiptomiak,avagy a sumerek? Mondjuk az egyiptomi hölgyekröl sok ábrázolás maradt fenn, viszont ha jól tudom,a sumer nőkröl szinte nem lehet semmit sem tudni külső tekintetében...Mezopotámiában jól láthatóan kerülték mindig a nők ábrázolását...Sajnos...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 04. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na igen...A nők természete,gondolkodásmódja a jelek szerint ezelőtt 4000 évvel is pont olyan volt mint ma,viszont nem biztos az,hogy a KÜLSEJÜK is olyan volt...Meg a kisugárzásuk is...Legfőképpen ez utóbbi dolgokra lennék kiváncsi ha vissza tudnék menni az időben...Meg az is érdekelne módfelett,hogy ugyan melyik náció hölgyei lennének a kedvemrevalóbbak?Az egyiptomiak,avagy a sumerek? Mondjuk az egyiptomi hölgyekröl sok ábrázolás maradt fenn, viszont ha jól tudom,a sumer nőkröl szinte nem lehet semmit sem tudni külső tekintetében...Mezopotámiában jól láthatóan kerülték mindig a nők ábrázolását...Sajnos...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Szia.

Nem tudhatod, nem tudhatjuk.
Biztosan vannak dolgok amikben most is hasonlóan gondolkozunk, és biztosan van olyan, amiben nem.
Hisz pl. a hagyományok, a szokások, az értékrendek 40-400 év alatt is változtak, nemhogy 4000 év alatt.
Nagy kérdés, hogy mennyit változtunk külsőleg? Attól függ, hogy honnan nézzük. Most is PONTOSAN ugyanúgy van törzsünk, fejünk, végtagjaink, egyéb külső és belső szerveink, mint 4000 éve, csak másképp bánunk vele, másképp szépítkezünk, másképp öltözködünk. Ha így vesszük, biológiailag nagyjából minden ember egyforma volt régen is, és most is, csak a testünket alkotó csont-bőr-izom-zsír-haj-szőr aránya és a bőr szem, haj-szőrzet színe más.

Ezen felül csak attól függ, hogy azt a kor ismerete és divatja szerint épp hogy ápoljuk, és milyen ruhába bújtatjuk.
Nos, persze, ami titokzatos, mert nem ismered, nem látod, csak feltételezel, elképzelsz, az mindig érdekesebb, hisz kiszínezheted, úgy képzeled el, ahogy neked tetszik. De nem hiszem, hogy annyira kellene "isteníteni" őket a "kisugárzásuk" miatt. NEM TUDOD, milyenek voltak, csak van egy elképzelésed, ám nem biztos, hogy úgy van ahogy gondolod.
Te amúgy sem vagy egyszerű eset, szóval látatlanban megmondom, 1000 % ,hogy úgy jönnél vissza arról az időutazásról, hogy épp azon morgolódnál, hogy *pedig nem is az van ott* amire gondoltál. Mi lenne, ha "csalódnál"? Te, aki egy írótól nem olvasol el egy másik könyvét, regényét, mert tartasz attól, hogy a róla kialakult képen csorba esik, ha olyat ír, ami nem tetszik neked, akkor hogy mernél bevállalni egy ilyen időutazást? Hm?

Egy kicsit most mosolygok, mert eszembe jutott, hogy nem egy férfitől hallottam már azt a mondatot is, hogy csinos külső ide, csinos külső oda, de végtére is "Nem mindegy, nő-nő ...- ...?" Nem fejezem be pontosan, hogy ne kelljen kirakni a 18-as korhatárt jelző karikát, de biztosan tudod, hogy szól a mondat.
Finoman fogalmazva, ezek a férfiak úgy vélik, hogy teljesen mindegy, hogy milyen nővel vannak együtt, hisz az a fontos, hogy bizonyos testi funkcióik kielégítsére minden nő rendelkezik egy bizonyos testrésszel, amely nemcsak hogy minden nőnek van, de az mindegyiknek egyforma. Persze, én ehhez nem értek...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 05. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Én a magam részéröl sose vallottam azt,hogy "nő-nő,egyik ugyanolyan mint a másik"... Rá is faragtam volna akkor az " életre" igencsak valszeg,ha énis ezt az idióta ostobák álltal vallott sztereotípiát tartottam volna igaznak...Nem-nem...Minden nő más, és nemcsak ott alul más...(Mert bizony ott alul is minden nő más...Pont úgy,mint ahogy a férfiak is...) Amúgy a fentebbi hszekben arra akartam utalni,hogy a NŐK TERMÉSZETE az,ami ma is pont ugyanolyan mint a jelek szerint volt 4000 évvel ezelőtt...(Azaz mind ma,mind pedig ezelőtt 4000 évvel a nők az olyan palikra gerjedtek-gerjednek főképpen,akik EGY BIZONYOS HATÁRIG PERSZE,de uralkodnak rajtuk...Meg tudnak uralkodni rajtuk...) Erre mondtam azt,hogy a jelek szerint a nők "ma is ugyanolyanok,mint hajdanán"...Nem annyira a külsejükre gondoltam,bár valszeg ez se változhatott sokat az idők hosszú során...Viszont engem tényleg mindig érdekelt az a kérdés,hogy az egyiptomi,avagy a sumer nők jöttek volna-e jobban be nekem?Ezért volna jó egy időgépen visszamenni...Akkor legalább biztosat tudnék a témában...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 08. 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában újracsak olvasgatni kezdtem, Tóth István kis terjedelmű kézikönyvét,aminek az a címe,hogy "A rómaiak Magyarországon"... Ez a kis könyvecske egy remek színvonalu ismeretterjesztő mű a hajdani római időkröl Magyarországon...Sok olyan dolgot tudtam meg e kis könyvecskéböl hajdanán,amiröl addig fogalmam sem volt,meg nem voltak ismereteim...Érdekes dolog mindig belegondolni abba, hogy pl. a mi szép és ősi fővárosunk helyén ezelőtt nagyjábol 2000 évvel római légionáriusok táborhelyei álltak vegyesen a pogári lakosság telepeivel,és a Duna jobb,és balpartján római katonai erődök sorakoztak végig a mostani rakpartok, meg a Duna korzó helyén, meg mindenfelé latin,meg kelta beszéd hallatszott...Nekem már akkoris érdekes dolog volt ebbe belegondolnom, amikor még Pesten éltem, és érdekes dolog mindebbe belegondolni ma is...És a legérdekesebb dolog abba belegondolni,hogy aztán idővel hogy eltünt mindez...Mintha nemis lett volna soha...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Én a magam részéröl sose vallottam azt,hogy "nő-nő,egyik ugyanolyan mint a másik"... Rá is faragtam volna akkor az " életre" igencsak valszeg,ha énis ezt az idióta ostobák álltal vallott sztereotípiát tartottam volna igaznak...Nem-nem...Minden nő más, és nemcsak ott alul más...(Mert bizony ott alul is minden nő más...Pont úgy,mint ahogy a férfiak is...) Amúgy a fentebbi hszekben arra akartam utalni,hogy a NŐK TERMÉSZETE az,ami ma is pont ugyanolyan mint a jelek szerint volt 4000 évvel ezelőtt...(Azaz mind ma,mind pedig ezelőtt 4000 évvel a nők az olyan palikra gerjedtek-gerjednek főképpen,akik EGY BIZONYOS HATÁRIG PERSZE,de uralkodnak rajtuk...Meg tudnak uralkodni rajtuk...) Erre mondtam azt,hogy a jelek szerint a nők "ma is ugyanolyanok,mint hajdanán"...Nem annyira a külsejükre gondoltam,bár valszeg ez se változhatott sokat az idők hosszú során...Viszont engem tényleg mindig érdekelt az a kérdés,hogy az egyiptomi,avagy a sumer nők jöttek volna-e jobban be nekem?Ezért volna jó egy időgépen visszamenni...Akkor legalább biztosat tudnék a témában...

És ha "csalódnál"?
Ha nem olyanok lennének, mint elképzelted?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát akkor csalódnék...De legalább biztosat tudnék onnantol...Tudod Szami,mindenkinek más a lényeg az életében...Van aki azért született a Földre,hogy lopjon-csaljon-hazudjon,más azért,hogy gazdagodjon,van aki azért,hogy háborúzzon,van aki azért,hogy másokat ámítson,van aki azért,hogy megtalálja a szerelmet,stb,stb, én viszont azért születtem a Földre,hogy ISMERETEKET SZEREZZEK...Ezért sem érzem jól magam ebben a F.T. világban...Ahol azt akarja minden,meg mindenki,hogy "keressem a pénzt", amin vehetek majd ilyen-olyan vackokat, lomokat aztán ennyi... És innentöl akkor minden szép és jó lesz...De én nem erre az életre vagyok szocializálva,meg szerintem nemis ezért születtem erre a bolygóra...Szóval legfőképpen azért volna jó visszamenni a régi Egyiptomi,meg Sumer világba,hogy biztos ismereteket szerezzek...Hogy megtudjam azt,hogy TÉNYLEG úgy nézett-e ki mondjuk Szobeknoferuré, mint amilyennek én elképzeltem 4000 év távlatábol...Meg TÉNYLEG olyan volt-e az akkori élet,mint amilyennek elképzeltem a szűkös források alapján...Meg TÉNYLEG úgy épültek-e a piramisok, ahogy azt manapság tanítják...Annak semmi jelentősége,hogy esetleg " csalódnom" kellene-e bármiben is...A MEGSZERZETT BIZTOS TUDÁS lenne mindig a lényeg...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát akkor csalódnék...De legalább biztosat tudnék onnantol...Tudod Szami,mindenkinek más a lényeg az életében...Van aki azért született a Földre,hogy lopjon-csaljon-hazudjon,más azért,hogy gazdagodjon,van aki azért,hogy háborúzzon,van aki azért,hogy másokat ámítson,van aki azért,hogy megtalálja a szerelmet,stb,stb, én viszont azért születtem a Földre,hogy ISMERETEKET SZEREZZEK...Ezért sem érzem jól magam ebben a F.T. világban...Ahol azt akarja minden,meg mindenki,hogy "keressem a pénzt", amin vehetek majd ilyen-olyan vackokat, lomokat aztán ennyi... És innentöl akkor minden szép és jó lesz...De én nem erre az életre vagyok szocializálva,meg szerintem nemis ezért születtem erre a bolygóra...Szóval legfőképpen azért volna jó visszamenni a régi Egyiptomi,meg Sumer világba,hogy biztos ismereteket szerezzek...Hogy megtudjam azt,hogy TÉNYLEG úgy nézett-e ki mondjuk Szobeknoferuré, mint amilyennek én elképzeltem 4000 év távlatábol...Meg TÉNYLEG olyan volt-e az akkori élet,mint amilyennek elképzeltem a szűkös források alapján...Meg TÉNYLEG úgy épültek-e a piramisok, ahogy azt manapság tanítják...Annak semmi jelentősége,hogy esetleg " csalódnom" kellene-e bármiben is...A MEGSZERZETT BIZTOS TUDÁS lenne mindig a lényeg...

Na igen, ilyeneken én is szoktam gondolkozni, - s egy csomó más dolog is van, amit ugyanígy nem tudunk - de mivel biztosat nem tudunk, mert nem maradtak fenn a múltból, időutazásra pedig képtelenek vagyunk, ezért sokminden nyitva marad, vagy csak a képzeletünkre tudunk hagyatkozni.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na látod...Az "ISMERETLEN" sok ember gondolkodását,fantáziáját megmozgatta már amióta világ a világ...És ebben a folyamatban századrangu dolog az,hogy pl. "valóban jól néztek-e ki a régi egyiptomi hölgyek"? Vannak ennél sokkal fontosabb szempontok is...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na látod...Az "ISMERETLEN" sok ember gondolkodását,fantáziáját megmozgatta már amióta világ a világ...És ebben a folyamatban századrangu dolog az,hogy pl. "valóban jól néztek-e ki a régi egyiptomi hölgyek"? Vannak ennél sokkal fontosabb szempontok is...

Persze...csak tudom, hogy te mennyire igényes vagy, és mennyire "megvisel" az, ha valami nem olyan, mint amilyennek te képzeled, vagy gondolod. Ezért kérdeztem.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt egy szóval se mondtam,hogy nem viselne meg mondjuk egy olyan esetleges eshetőség,hogy mondjuk Szobeknoferuré nem hasonlítana a róla készült szobrokra, valszeg egy ilyen eset megviselne azért erősen...De az ilyesmin alighanem néhány nap alatt túllépnék...Viszont az a RENGETEG HITELES ISMERET mindennél fontosabb lenne...És ebben van a lényeg...(De persze ettöl függetlenül én jelenleg hiszek Szobeknoferuré egykori szobrászainak...Semmi okom nincs kételkedni eddig bennük...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 19. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már az Indul a bakterház-ról beszéltünk...a KÖNYVET olvasta valaki?

Rideg Sándor ajánlása már kapásból szimpatikus számomra:

"Jelen munkámat annak idején azért írtam... és ez alkalomként szolgált nekem arra is, hogy támadást intézzek a határtalan butaság világa ellen, amelyet tiszta szívből utáltam.”
Rideg Sándor

Nos, ha maga az író is így fogta fel a dolgokat, akkor annak én csak örülni tudok...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.