Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egy kicsi mozgás...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 19. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom Jadis,hogy nagy "Bruce Lee" rajongó vagy a jelek szerint...Én mondjuk nem vagyok rajongója az ürgének,mivel számomra mindigis visszataszító volt az a pali,attól függetlenül,hogy mondjuk nem ismertem személyesen,csak olvastam a viselt dolgairol,meg láttam néhány filmjét...De ami kép lejött róla ezekböl,hát...Nagyon negatív meglátásaim vannak az illetőröl...Van egy olyan érzésem,hogy ez a Lee valójában nem volt sem "legyőzhetetlen harcművész", sem pedig valami kiemelkedő egyéniség,csak egy olyan illető volt, aki NAGYON JÓL,ÉS NAGYON ÜGYESEN TUDTA ELADNI,ÉS ELŐADNI MAGÁT mindig,minden körülmények között...És ez a tulajdonsága szerintem nagyon jól látszik a filmjeiben is...Dehát ahogy mondani szokás, a kapitalizmus,meg a fogyasztói társadalom erröl szól,meg az ilyen emberekröl...Akik mesterien tudják ámítani,kábítani,meg manipulálni a közönségüket...Szóval nemis csodálkozom azon, hogy a mai napig is hatalmas rajongótábora van ennek az illetőnek,akik szerint ugye a nevezett Lee maga volt a "legyőzhetetlenség"...Meg a "harcművészetek utolérhetetlen királya"...Hát igen...Ilyen az,amikor a nézőkben nem tudatosul az,hogy amit látnak,az tulajdonképpen csak egy hihetetlenül PROFIN, ÉS ÜGYESEN MEGRENDEZETT,ÉS JÓL BEÁLLÍTOTT FILM...Nem pedig a valóság...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 19. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudjátok, Bruce Lee nekem valahogy sehogysem jön be...
Én Jackie Chan-t, és az ő filmjeit szeretem.
De nem úgy veszem, hogy "oktató film", meg "ez a valóság", hanem annak, ami: akcióvígjáték. És annak tökéletesen megfelel.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 19. 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Bagoly mondja verébnek...
Mi pozitív gondolkodás van abban, ha - idézőjelben - örökké zsörtölődsz valamin? A "fogyasztói társadalom" vagy a "mivé lesz ez a világ" talán olyan pozitív gondolatok???
Na...Csak nem időnként holmi "zsörtölődő" figurának tűnök?Ne csináld már...Nem vagyok zsörtölődő típus,csak írtam már neked sokszor, hogy GYŰLÖLÖM ezt a jelenlegi világot...Ezt a pénzcentrikus, mennyiségre épülő,önző,gátlástalan,istentelen,természet,és ember ellenes világot...Ha meg egyszer alapbol gyűlölöm,akkormeg MINEK KÉNE szerinted "pozitívan hozzáállni"??? Nem-nem...Ehhez a mai világhoz én nem tudok,de legfőképpen nemis akarok pozitívan hozzáállni, sőt,valójában mindent megteszek amit módomban áll,hogy romboljam, ahol csak érem...És azt várom már sok-sok év óta,hogy összedőljön ez a trágyadomb végre a fenébe...Akkormeg szerinted miért kéne pozitívan állni EHHEZ a jelenlegi világhoz? Olyanokat tudol néha mondani...Viszont a SAJÁT ÉLETEMHEZ,a saját mikrokörnyezetemhez MINDIG pozitív gondolatokkal állok,nincs ebben semmi bagoly mondja a verébnek jelenség...Csak vannak dolgok amik megérdemlik azt,hogy pozitívan álljunk hozzájuk,és vannak dolgok,amik nem...Ennyi a lényeg mindig...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 19. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Tudjátok, Bruce Lee nekem valahogy sehogysem jön be...
Én Jackie Chan-t, és az ő filmjeit szeretem.
De nem úgy veszem, hogy "oktató film", meg "ez a valóság", hanem annak, ami: akcióvígjáték. És annak tökéletesen megfelel.
Igen...A Jackie Chan nekem is nagy kedvencem...Meg kedvelem a filmjeit is...És éppen azért van mindez,mert Jackie sohasem állította magáról meg nemis sugallta azt a filmjein keresztül,hogy ő tulajdonképpen egy "legyőzhetetlen szuperharcos"...Ami sugárzik a személyiségéböl meg a filmjeiböl,az az,hogy ő csak egy "szórakoztató,mókás figurának" tartja magát,nem pedig holmi szupermennek...(Csak érdekességképpen néhány ritkán hallott infó akkor a VALÓDI "Bruce Lee"-rol,nem a filmbeliröl:Ez az illető egy kb. 165 centis,45-50 kilós kis manusz volt, akinek az egyik lába vagy tíz centivel rövidebb volt mint a másik, úgyhogy rendesen még járni sem tudott,csak csámpázni..Ezen kívül olyan vaksi volt,hogy erős szemüveg nélkül még tíz centire sem látott...Ha véletlenül leesett a szemüvege, gyakorlatilag egyböl harcképtelen lett...Hát...Ennyit akkor a valódi "Bruce Lee"-röl...A filmbelit meg hagyjuk meg akkor a rajongóknak...)
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 22. 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Látom Jadis,hogy nagy "Bruce Lee" rajongó vagy a jelek szerint...Én mondjuk nem vagyok rajongója az ürgének,mivel számomra mindigis visszataszító volt az a pali,attól függetlenül,hogy mondjuk nem ismertem személyesen,csak olvastam a viselt dolgairol,meg láttam néhány filmjét...De ami kép lejött róla ezekböl,hát...Nagyon negatív meglátásaim vannak az illetőröl...Van egy olyan érzésem,hogy ez a Lee valójában nem volt sem "legyőzhetetlen harcművész", sem pedig valami kiemelkedő egyéniség,csak egy olyan illető volt, aki NAGYON JÓL,ÉS NAGYON ÜGYESEN TUDTA ELADNI,ÉS ELŐADNI MAGÁT mindig,minden körülmények között...És ez a tulajdonsága szerintem nagyon jól látszik a filmjeiben is...Dehát ahogy mondani szokás, a kapitalizmus,meg a fogyasztói társadalom erröl szól,meg az ilyen emberekröl...Akik mesterien tudják ámítani,kábítani,meg manipulálni a közönségüket...Szóval nemis csodálkozom azon, hogy a mai napig is hatalmas rajongótábora van ennek az illetőnek,akik szerint ugye a nevezett Lee maga volt a "legyőzhetetlenség"...Meg a "harcművészetek utolérhetetlen királya"...Hát igen...Ilyen az,amikor a nézőkben nem tudatosul az,hogy amit látnak,az tulajdonképpen csak egy hihetetlenül PROFIN, ÉS ÜGYESEN MEGRENDEZETT,ÉS JÓL BEÁLLÍTOTT FILM...Nem pedig a valóság...

Azt hiszem, itt félrement valami. Very Happy Én nem vagyok Bruce Lee rajongó, sose voltam... példaként hoztam fel, de ugyanígy lehett volna példa Jackie Chan is. Cseréld ki a nevet, a példa ugyanúgy áll.
Amit pedig az utolsó mondataidban írtál az pont az, amit én is próbáltam fentebb megfogalmazni: amit a filmben látsz, az látványos, de nem működik a valóságban. Egyik színész esetében sem.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 22. 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem önmagában nézve amúgy csak annyi bajom van ezzel a "Bruce Lee"-vel mint személlyel, hogy egész életében abbol élt,hogy HŰLYÍTETTE,KÁBÍTOTTA maga körül az embereket a "csodálatosságával",meg a "legyőzhetetlenségével"....Holott a valóság az minden jel szerint eléggé messze állt\állhatott ettöl a képtöl...És sajnos ezt a módszert hozta csak a filmjeiben is...Amikor néztem a filmjeit, gyakran a kacagás jött rám,annyira jól láthatóak voltak az ügyes kameratrükkök,a rafkós beállítások,a RENDKÍVÜL ALAPOSAN ÉS PROFIN BEGYAKOROLT, ÉS SOKSZOR ÓRÁKON ÁT EZERSZER ELGYAKOROLT,ÉS A TÖKÉLETESSÉGIG ÚJRA ÉS ÚJRA FELVETT JELENETEK TUCATJAI...Amik láttán a naív (Had ne mondjam hogy hülye...) nézők milliói szentül meg voltak aztán győződve,hogy ez az illető VALÓBAN egy "szupermen"...És a nevezett úriember ezek után NEM ÁLLT KI A NÉZŐK ELÉ AZZAL,hogy: "Jó-jó...Értek valamit kétségtelenül a kung-fuhoz, de azért ne legyen illúziója senkinek...Amit lát a filmjeimben,az csak megrendezett,és jól begyakorolt jelenetek sorozata...Nem vagyok valójában szupermen"...Nem...Lee semmi ilyet nem tett,sőt,még Ő MAGA terjesztette magáról a legendákat,hogy ő a "legyőzhetetlen szuperharcos"...A VALÓ ÉLETBEN IS!!!Hát...Én az ilyen típusu emberektöl valahogy MINDIG hányingert szoktam kapni...És csodálkozok azon mindig,hogy van aki viszont nem...Furcsák az emberek sokszor...Vagy én lennék inkább a furcsa?
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 22. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy remek kis "harcművészes" krimi, egy magyar szerző könyve,az "Öld meg puszta kézzel"...Olvasta valamelyikőtök? Ha még nem, szerintem tegyetek próbát vele...Remekül lerántja a leplet pl.erröl a számomra mindig érthetetlen "Bruce Lee jelenségröl" is többek között...Meg az emberek eszméletlen ostobaságárol, hogy hajlamosak örökösen arra,hogy összemossák a filmek világát a valósággal...(A regény csattanójaként ugye még maga a filmbeli karate sztár is így jár szégyenszemre...MÉG SAJÁT MAGÁT ILLETŐEN IS...És aztán ez lesz a veszte...)Remek kis regény ez, minden elismerésem a szerzőnek...( Sajnos már nem él...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ne...
Most verem a fejem én is a klaviatúrába... homework angry8

A kertészkedés felér egy kondibérlettel

Senki ne értsen félre...
Merthogy az egészben az a két olvasói hozzászólás ér a legtöbbet a cikk alján, emiatt hoztam az egészet. Látszik, hogy a cikkírónak csak papírra kellet vetnie gyorsan valami hangzatos dolgot, lényeg, hogy legyen benne szó "egészséges élet"-ről, meg "testmozgás"-ról, mert akkor azt hiszi, hogy milyen jó kis cikket írt, vagy legalábbis megvan aznapra a munka, amit a főnök kért.

Idézem az egyiket: (remélem szabad ilyet)
"Remek kis ostobaság.
Ugye akik a kertet művelik, a büdös életben nem vesznek kondibérletet.
Akik meg vesznek, azokat korbáccsal sem lehet kizavarni a természetbe.
A kondibérlet ugyanis egy generáció pótcselekvésének eszköze.
Ha a kertet művelné egy Y generációs, mikor jutna ideje a romkocsmákra? A plázára?"

A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Na ne...

Senki ne értsen félre...
Merthogy az egészben az a két olvasói hozzászólás ér a legtöbbet a cikk alján, emiatt hoztam az egészet. Látszik, hogy a cikkírónak csak papírra kellet vetnie gyorsan valami hangzatos dolgot, lényeg, hogy legyen benne szó "egészséges élet"-ről, meg "testmozgás"-ról, mert akkor azt hiszi, hogy milyen jó kis cikket írt, vagy legalábbis megvan aznapra a munka, amit a főnök kért.

"Remek kis ostobaság.
Ha a kertet művelné egy Y generációs, mikor jutna ideje a romkocsmákra? A plázára?"
Na...Csak nem kezded lassan te is érteni Szami,ennek a remek " kapitalizmusnak" meg F.T.-nek a lényegét,meg működési rendjét? Nemis tudod milyen jót kacagtam az előbb,amikor olvastam a kissé dühös kirohanásodat a nevezett cikk szerzőjének az irányába...Amúgy jól látod a dolgok lényegét...A cikk szerzőjének "valamit kellett produkálni" azon okbol,hogy meg lehessen indokolni azt,hogy miért kapja a fizetését...Az,hogy teljesen hülyeség amit ír,az senkit sem érdekel...Cikk leadva,elszámolva,fizetési boríték felvéve, nap kipipálva,aztán minden remek és jó...Ez a mai világ meg az "élet" értelme...Hát...Legyen akkor annak aki ezt így gondolja...Nade áttérve a cikk mondanivalójára...A kertészkedés szerintem se váltja ki a RENDSZERES ÉS TERVSZERÜ edzést,és sportot...Mivel a két dolog ég és föld,hiába "ez is mozgás az is mozgás"... Ahhoz ugyanis,hogy egy ember fizikuma FEJLŐDNI TUDJON, ahhoz TERVSZERŰ,ÉS FOKOZATOSAN NÖVEKEDŐ terhelés szükséges...ATTOL nem fog senki fizikuma se fejlődni sehova,hogy mondjuk minden nap kapál egy órát a kertben...Vagy egy nap kapál egy órát,másnap pihen,harmadnap megint kapál egy félórát, negyednap pihen,ötödik nap szintén,hatodik nap pedig gereblyézik egy tíz percet,hetedik nap pedig gyomlál másfél órát mondjuk...Ilyen jellegü terheléstöl az illető SEMMIT SEM FOG FEJLŐDNI fizikálisan...Mivel a terhelés rendszertelen...Dehát sok embernek,köztük a cikk írójának is ez ugye már magas dolog nagyon...Hogy mindennek a lényegét fel bírják fogni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 24. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Na ne...

Senki ne értsen félre...

"Remek kis ostobaság.
Na...Csak nem kezded lassan te is érteni Szami,ennek a remek " kapitalizmusnak" meg F.T.-nek a lényegét,meg működési rendjét? Nemis tudod milyen jót kacagtam az előbb,amikor olvastam a kissé dühös kirohanásodat a nevezett cikk szerzőjének az irányába...Amúgy jól látod a dolgok lényegét...A cikk szerzőjének "valamit kellett produkálni" azon okbol,hogy meg lehessen indokolni azt,hogy miért kapja a fizetését...Az,hogy teljesen hülyeség amit ír,az senkit sem érdekel...Cikk leadva,elszámolva,fizetési boríték felvéve, nap kipipálva,aztán minden remek és jó...Ez a mai világ meg az "élet" értelme...Hát...Legyen akkor annak aki ezt így gondolja...Nade áttérve a cikk mondanivalójára...A kertészkedés szerintem se váltja ki a RENDSZERES ÉS TERVSZERÜ edzést,és sportot...Mivel a két dolog ég és föld,hiába "ez is mozgás az is mozgás"... Ahhoz ugyanis,hogy egy ember fizikuma FEJLŐDNI TUDJON, ahhoz TERVSZERŰ,ÉS FOKOZATOSAN NÖVEKEDŐ terhelés szükséges...ATTOL nem fog senki fizikuma se fejlődni sehova,hogy mondjuk minden nap kapál egy órát a kertben...Vagy egy nap kapál egy órát,másnap pihen,harmadnap megint kapál egy félórát, negyednap pihen,ötödik nap szintén,hatodik nap pedig gereblyézik egy tíz percet,hetedik nap pedig gyomlál másfél órát mondjuk...Ilyen jellegü terheléstöl az illető SEMMIT SEM FOG FEJLŐDNI fizikálisan...Mivel a terhelés rendszertelen...Dehát sok embernek,köztük a cikk írójának is ez ugye már magas dolog nagyon...Hogy mindennek a lényegét fel bírják fogni...

Na, akkor már tudod, én mit érzek néha!!!
Á, nem, csak simán eltanulom tőled!!! Razz
(Komolyra fordítva a szót én sem vagyok teljesen vak.)
Egyébként meg lehet tervszerű és fokozatos terhelést elérni kerti munkával is. A már meglévő földterülethez mindig venni kell egy újabb darabot. Wink Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 01. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nők esetében én jobban szoktam örülni annak,ha kertek helyett inkább mondjuk valami szobabicón edzik a hátsójukat,meg a virgácsaikat...Illeve "női módon" testépítést végeznek...(Azaz kizárólag derékon alulra koncentrálják az edzést...) A kertészkedést én MINDIG csak hobbinak,vagy gazdasági tevékenységnek tartottam, teljesen le is döbbentem azon,hogy degenerált megélhetési firkászok hogyan képesek embereket hülyíteni azzal,hogy ez a tevékenység tulajdonképpen "testedzésre" is kiváló dolog...Még ilyen elmebeteg baromságot...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 04. 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nők esetében én jobban szoktam örülni annak,ha kertek helyett inkább mondjuk valami szobabicón edzik a hátsójukat,meg a virgácsaikat...Illeve "női módon" testépítést végeznek...(Azaz kizárólag derékon alulra koncentrálják az edzést...) A kertészkedést én MINDIG csak hobbinak,vagy gazdasági tevékenységnek tartottam, teljesen le is döbbentem azon,hogy degenerált megélhetési firkászok hogyan képesek embereket hülyíteni azzal,hogy ez a tevékenység tulajdonképpen "testedzésre" is kiváló dolog...Még ilyen elmebeteg baromságot...

Aki NAPI SZINTEN FOLYAMATOSAN mezőgazdasági munkát folytat, annak nincs szüksége a normál testalkat eléréséhez, megtartásához plusz testmozgásra. Ezért nem voltak nagyapáink elhízva, annak ellenére, hogy szalonnát meg fehér kenyeret ettek, mert a kaszálással ledolgozták. Ezen felül sem kedvük, sem idejük nem lett volna "edzeni".
Az asszonyok kézzel mosták a nehéz ruhákat a patakban, azokat nehéz szenes vasalóval vasalták, a kenyeret maguk dagasztották, a tésztát maguk nyújtották, tevékenykedtek a gyerekek körül, az uruknak kivitték az ebédet a kaszálóra - ezzel ők is gyalogoltak 2-3 km-t oda-vissza.
Nem hallottam, hogy abban az időben feszesítették volna valamivel pluszban a hátsójukat, meg a virgácsaikat...
A gyerekek 2-3 km-t sétáltak, gyalogoltak minden nap az iskolába, és vissza, iskola után játszottak, és nem leültek a gép elé, hanem vizet hordtak a kútból, meg megetették az állatokat...nem kellett edzésre járniuk, hogy esetleg valamit mozogjanak is.
Más világ volt...nem lehet a mostanival összehasonlítani, pláne azt nem lehet kimondani, hogy a mai életvitelünk mellett mennyit kell "kertészkedni", hogy edzettek legyünk.
Aki izmosodni akar, annak meg nem elég az átlagos életmód.
De annak a 100-200 évvel ezelőtt sem volt az.

Régen is a katonák, zsoldosok, - akiknek plusz izmok, nagyobb erő kellett - külön kiképzést kaptak, és nem átlag életmódot éltek, úgy voltak, izmosak, erősek. Egy mezőgazdasági munkás, vagy egy építkezésen dolgozó ember, vagy aki egész nap rakodással foglalkozik, az ma is izmos, akárcsak egy élsportoló, csak másképp. És napi 10 óra nehéz fizikai munka után egy építkezésen dolgozó ember sem fog konditerembe járni. Tehát nem lehet összehasonlítgatásokat tenni.

Vajon 4000 évvel ezelőtt az olyannyira áhított álomnőid mivel feszesítették a feneküket, meg a virgácsaikat szobabicó hiányában?
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 04. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és csak hogy lásd, azért lehet még a hülyeséget überelni:

Egy edzés, amit észre sem veszel...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 05. 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy olyan érzésem Szami,hogy teljesen különböző dolgokrol,meg igényekröl beszélünk mindketten a "testedzés" terén...Erre most jöttem rá...Te a hagyományos megközelítését nézed mindig a dolognak, "izmosodás"," fogyás", meg hasonlók,én viszont világ életemben ennél jóval KOMPLEXEBBEN álltam ehhez a témához...És nekem nem annyira csak ezek a dolgok voltak lényegesek,meg nemis ezek a dolgok voltak a legfontosabbak,hanem az volt mindig a lényeg,hogy a testedzés,illetve e mellett az egészséges táplálkozás,meg a mentális tréningek,meditációk,megfelelő életmód,meg stb,stb, segítségével igyekezzek "fiatalosan", "fitten" tartani magamat mindig...20 évesen is, 30 évesen is,40 évesen is,50 évesen is,és így tovább,így tovább...De ehhez nem elég az,ha csak mondjuk zsákot cipel valaki egész életében napi 8 órában...Izmosnak izmos lesz éppen az adott illető,erős is lesz,viszont mondjuk 50 évesen pont úgy fog kinézni mindig,mint egy 50 éves illető...Vagy ha nincs szerencséje, akkor úgy,mint egy 70 éves illető...Nekem viszont világéletemben az volt a célom minden időszakban,hogy JÓVAL FIATALOSABB MEGJELENÉSEM,ÉS EGÉSZSÉGI,ILLETVE MENTÁLIS ÁLLAPOTOM LEGYEN,mint ami a valós koromhoz "illene"... Ez a dolog eddig bejött nekem,de mondom,nekem EZ IS A CÉLOM...Nem pedig az olyan " kisstílü",pitiáner dolgok,minthogy pl. "le kéne adnom 8 kilót valahogy"... Remélem értetted azt,amiröl írtam...A régi korok hölgyei azok amúgy más témák...Akár volt az ő idejükben szobabicó,akár nem,gondolom azért akadt olyan is közöttük,akárcsak a mai hölgyek között is akad gondolom,aki természetesen van vagy volt megálldva formás popsival,formákkal,meg lábakkal...Nos...Nekem elég volna csak egy-két ilyen hölgyet előkeríteni a régi időkböl, a többiek meg nem érdekelnének...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 05. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Ja, és csak hogy lásd, azért lehet még a hülyeséget überelni:

Egy edzés, amit észre sem veszel...
Most nem azért Szami,de ezen a linken nincs semmi...(A lap nem jeleníthető meg...)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Következő
22 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.