Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 07. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Titusz írta:
Szerintem jelen esetben nincs senki olyan,akitöl/akiktöl ezt az országot iszonyú pénzekbe kerülő tankokkal,meg ágyúkkal kellene megvédeni...Dehát ugye a fegyvergyárak nem bíznak semmit sem soha a véletlenre,és sunyin uszítják már megint,már megint mind a mi népünket,mind pedig a szomszédainkat egymás ellen...Jól bevált,régi szokás szerint... Ez a folyamat jól látszik manapság ismétcsak sajnos, és csak az ég adjon józanságot,meg önuralmat ennek az országnak,hogy MEGINT,SOKADJÁRA IS,bele ne rángassanak bennünket mocskos erők,és aljas érdekek valami újabb elmebeteg háborúba...Bár amennyi manipulálható,megvezethető hülye van/volt minden időben ebben az országban,én nagyon aggódok manapság sajnos...Hogy megint be fognak palizni mocskos erők és érdekek előbb-utóbb minket a sok idióta okán valami újabb háborúba...De ne legyen igazam...Én örülnék ennek a legjobban...
Olvasgatom mostanában a hírkeresőt, éshát ugye sajnos egy az egybe a fentebb írtak kezdenek beigazolódni szinte pontrol pontra az utóbbi napokban már megint...Hát...Ettöl féltem pontosan...Dehát ahogy mondani szokás, "aki hülye,haljon meg"...Elmebetegekkel,idiótákkal,hülyékkel ígyse-úgyse lehet mit kezdeni,okos ember csak annyit foglalkozik mindig az elmebetegek ténykedéseivel, amennyi ahhoz szükséges,hogy a normális ember kimaradhasson az álltaluk gerjesztett elmebajbol...Szóval próbálom magam nem bosszantani...Ja igen...Olvastam tegnap ugyancsak a hírkeresőn,hogy a Demcsák Zsuzsa férjhez ment valami INDIAI pacákhoz...Szóval zajlik az élet a világban,meg ebben a gyönyörűséges országban is...Úgyhogy: " Hajrá magyarok"! Csak így tovább akkor...Ahogy mindigis csinálta ez az ország immár kb.1100 éve a dolgot...1100 évet akkor iszonyú áldozatok,és megaláztatások árán túléltünk,de valszeg a következő 2-3 évtized múlva már "magyar" se lesz,vagy marad ebben a gyönyörűséges országban...De sebaj...Az a lényeg hogy "védjük meg mindig az édes hazát", keményen...Meg a magyarok "önérzetét"...De ehhez kellesz venni külföldröl "sajnos" további, MILLIÁRDOKBA KERÜLŐ "korszerü" tankokat újracsak...Sőt...Ugyancsak trilliárdokba kerülő sok más, egyébb fegyvert is...Hát igen...A haza "védelme" bizony nem olcsó mulatság...Ezt mindenki megértheti...A Demcsák Zsuzsi meg férjhez ment akkor egy indiai pacákhoz állítólag...Hiába na...A sok nagy "hazafi" magyar férfi el van foglalva ugye mindig mással,pl.a "haza védelmével"...Foglalkoznak is ők holmi Demcsák Zsuzsával...Meg azzal,hogy kihez megy férjhez...(Meg ugye a Zsuzsin kívül is még annyi de annyi más MAGYAR nőci...) Ugyanmár...Nade ne bosszankodjunk,ne bosszankodjunk...Inkább örüljünk annak,hogy feltehetően a D.Zsuzsi révén is ismét többek leszünk majd néhány újabb " magyarral"...(Pl. majd az indiai férjével...)Sőt,ha szerencsénk lesz, esetleg majd néhány újabb "magyar hazafival" is többek leszünk idővel...Csak ki kell várni majd,amíg felnőnek az esetlegesen hamarosan születő gyerekei...Sok sikert,és boldogságot a Zsuzsinak...(Tényleg vannak helyzetek,amikor már csak sírva tud röhögni az ember...Mostanában egyre több ilyen esetem van...Lehet hogy be se kéne nézni soha a netre...Valszeg jobban járnék mindig...)

Őszinte legyek?
Számomra ennek kb. akkora a hírértéke, hogy "Ki az a Demcsák Zsuzsa???"
Kb. sem ő nem érdekel, sem a férje, sem a családja. Tudom valami celebbé avanzsált modell és/vagy műsorvezetőnő, és nem is érdekel a továbbiakban. Eddig sem érdekelt. Sem ő, sem más "hírességek".

Tudom, nem is konkrétan ő a fontos, hanem az, hogy egy indiai fazon lett a párja egy (talán)magyar származású nőnek, s hogy akarunk akkor mi magyarok maradni stb.

Te ezen még csodálkozol?
Én már semmin sem...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 07. 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit csodálkozok,mit csodálkozok...Hát azon csodálkozom mindig,hogy HOGY HOGY A JÓ CSUDÁBA TUDTUNK ILYEN JELLEGZETESEN MAGYAR MENTALITÁSSAL MEGMARADNI ITT,EBBEN AZ ORSZÁGBAN, 1100 ÉVEN KERESZTÜL...Jó...Persze azért hülye mondjuk nem vagyok...Ennek az országnak az elmúlt 500 éve másrol sem szólt,mint arrol,hogy ,melyik szomszéd, vagy melyik éppen aktuális nagyhatalom alá fekszünk be PILLANATNYI ELŐNYÖKÉRT,mint valami utolsó k...vák,mivel arra sose volt erőnk,elszántságunk, meg akaratunk,hogy SAJÁT MAGUNKRA TÁMASZKODVA jussunk ki valami szorult helyzetböl...De azért érdekes módon, mindezek ellenére MI AKARNÁNK UGYE URALNI ÖRÖKÖSEN EZT AZ EGÉSZ ROHADT KÁRPÁT-MEDENCÉT...MI,akik még a SAJÁT ORSZÁGUNKAT SE TUDJUK SOSE URALNI...(Ha valaki nem tudná,jelen pillanatban is szánalmas,kihasznált,kifosztott gyarmatként funkcionálunk...Csak szólok...)És ha beledöglik is az egész ország,meg bele is pusztul a nép,az uszító hőbörgő elmebetegek csak verik,meg verik,meg verik magukat vég nélkül,hajtanák bele az országot sokadjára is a pusztulásba,a gyászba,de ez nemszámít az idiótáknak...Csak kergetik az ostoba, jelen helyzetben teljesen MEGVALÓSÍTHATATLAN, veszélyes, és irreális délibábjaikat...Közben meg amíg ezek a nagy "hazafiak" ilyetén tevékenységekkel vannak ugye el,meg lefoglalva,addig meg mindenféle tájidegen,meg mindeféle jöttment alakok izélgetik a nőinket...Meg gyártják lassan már ipari méretekben a félvér,félnéger "utánpótlást" a nagy "hazafiak" helyett...Meg nekik...Meg az országnak...(Csak erre akartam utalni a D.Zs. hírrel...Engem sem érdekel amúgy az a szánalmas celeb,csak "kontrasztként" hoztam fel a nagy "hazafiaskodó" magyar kanok,férfiak,hősök,"hazafiak,honvédők" mellé...Hogy látható legyen az világosan,hogy milyen szánalmas,meg nevetséges ez a mostanában ismét egyre nagyobb erőre kapó (Vagy inkább valakik álltal erősen szított...), nagy "magyarkodás"...Meghogy mennyire tévút...Viszont örülök azért neki,hogy rögtön értetted akkor egyböl azt,hogy mire akartam utalni fentebb...Demcsák Zsuzsa ide vagy oda...)
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 08. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade továbbfolytatva az eddigi gondolatmenetet...Én már többször is leírtam itt különböző topikokban,hogy a látszat ellenére nem vagyok,se "békeharcos", se liberális,se hasonló elmebeteg...Meglehetősen nemzeti érzelmü figura vagyok,és emiatt is bosszant borzalmasan az,amit szép hazánkban ma " hazafiságként" próbálnak eladni egyesek a sok hülyének...Nem-nem...AZ,hogy valaki leáll féltéglával verni a mellét,hogy ő micsoda nagy magyar,meghogy "mindent vissza", meg zászlólengetés,kokárdázás,szomszéd népek ócsárlása meg minden egyébb elképzelhető gyönyörűség,az az én szememben minden, csak nem HAZAFISÁG...Az ilyesmi viselkedésminta a társadalom salakjainak a primitív önigazolási kisérlete csak, miszerint ő is egy " valaki"...Meg hogy "ő is tartozik valami közösségbe", ha már amúgy egy semmi életü,nulla ember a valóságban...Erre a dologra nemrég jöttem rá...Felidéztem ugyanis az ÖSSZES álltalam ismert ilyesmi nagy melldöngető " hazafit",éshát csodálkozva vettem észre,hogy:"Tényleg...Ezek az álltalam ismert ilyesmi emberek EGYTÖL-EGYIG mind kisiklott életü balfékek,alkoholista trógerek,quasimodó külsejü,,elvált,vagy még 40 évesen is anyuci szoknyája mellett élő lúzerek,meg hasonlóan nagy kaliberü figurák...Szóval akkor már kezdem érteni az ilyen alakok motivációit,meg gondolkodásmódját...Viszont a legrosszabb ebben az egészben az az,hogy sajnos az ilyen szánalmas alakok nagyon hajlamosak arra,hogy bedőljenek a mocskos és aljas uszításoknak,manipulációknak,provokációknak,"hazafias pátoszoknak"...És ez a dolog az,ami nagyon aggasztó...De bízom abban mindig,hogy a józan és értelmes emberek továbbra sem fognak nagy teret engedni ennek az egyre hangosabban hőzöngő,és ezálltal egyre veszélyesebb társadalmi rétegnek...Még egy vesztes háborút már nem bírna ki ez az ország...Győzelemre meg SEMMI ESÉLYÜNK SEM VOLNA jelen helyzetben...Aki ezt nem képes felfogni,azt bolondokházába kellene azonnal zárni...Addig,amíg még nem csinál az ilyen ember helyrehozhatatlan károkat...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 09. 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade nézzük akkor most azt,hogy ÉN hogy élem meg a nemzeti érzést,és a hazafiságot...Először is azzal kezdem mindig a dolgot,hogy jó szokásom szerint,korhelyekkel,lúzerekkel,balfékekkel,hülyékkel,degeneráltakkal,elmebetegekkel NEM KÖZÖSKÖDÖK SOHA...Meg nem foglakozok sose az ilyenek ÜRES HŐZÖNGÉSEIVEL,HANDABANDÁZÁSAIVAL, ZÁSZLÓLENGETÉSEIVEL,meg az ugatásaikkal,hogy pl."aki magyar velünk tart"...Én ILYEN alakokkal nem tartok sehova sem...Szóval rajtam még sose látott senki sem tenyérnyi kokárdákat,az életben nem lobogtattam még a nemzeti trikolórt,az életben nem énekeltem sehol sem a himnuszt, és az életben nem foglalkoztam a nagy pátoszos dumákkal se,stb,stb...Azaz magyarán mondva a nemzeti érzés "érzelmi" vetülete sohasem érintett meg...Sőt...A dolgok ezen részét mindigis KÁROSNAK,ÉS ÜLDÖZENDŐNEK TARTOTTAM...Viszont annál nagyobb hangsúlyt helyeztem mindigis a nemzeti érzés GYAKORLATI megélésére...Mert ebben látom mindig a lényegi értelmét a dolognak...Pl.nem tudom,hogy RAJTAM KÍVÜL hány nagy melldöngető,zászlólobogtató "hazafinak" tünt fel eddig az a kissé furcsa dolog,hogy MAGYARORSZÁG KELLŐS KÖZEPÉN a budapesti metróban az utastájékoztató rendszer ANGOL NYELVEN(Is...) kuruttyol? Hogy nem zavarja az ilyesmi a sok nagy "hazafit"? Rejtély előttem...Meg pl. ENGEM az is módfelett zavar,hogy idejön valami külföldi mókus dolgozni,vagy céget vezetni,aztán felülröl szervezett elvárás az ugye,hogy MI MAGYAROK,A SAJÁT ORSZÁGUNKBAN mondjuk angolul kommunikáljunk az ilyen illetővel...És ez a dolog is zavar valakit rajtam kívül? Ahogy elnézem,nemnagyon...És kiváncsi lennék arra is,hogy hány nagy hazafi van ebben az országban,aki elvi kérdést csinál abbol,hogy pl.ITT MAGYARORSZÁGON nem hajlandó még egy turistának sem útbaigazitást adni,ha az nem MAGYARUL szólal meg...NEKEM,nem röfögött még egy turista sem semmilyen idegen nyelven,mert kapásbol elhajtottam a fenébe...Viszont ha magyarul kérdezett bármikoris egy külföldi,akkor messzemenően kedves, barátságos,és segítőkész voltam mindigis...Ha van befektetni való pénzem,azt akkor MINDIG itthon, MAGYAR ÉRDEKELTSÉGÜ vállalatba fektetem,és k...ra nem érdekel az, hogy külföldön befektetve az összeget,akár a hazai befektetés nyereségének a többszörösét is hozhatnám...Külföldre,főleg nyugatra nem járok,mivel nem érdekel a " csodás nyugat"...Ott verje ki a fene az egész nyugatot,ahol van...A jelenlegi magyar határokon KÍVÜLI dolgokkal nem foglalkozom,nem érdekel sem "trianon", sem " édes erdély" meg a hasonló baromságok,viszont azt kitartóan vallom mindig,hogy MAGYARORSZÁG a magyaroké...És normális esetben SENKIRE SEMMI TEKINTETTEL NEM SZABAD LENNI ITT,A JELENLEGI ORSZÁGHATÁROKON BELÜL...Csakis a MAGYAR érdekek fontosak...Akinek meg ez nem tetszik,az akkor menjen innen a fenébe,és ennyi...Úgyhogy nagyjábol,így,és ilyesmi elvek mentén élem meg mindig a "nemzeti érzést"... És állítom mindig azt,hogy ILYEN egy " igazi hazafi" mint amilyen én vagyok,a pátoszos korhelyeket,meg zászlólengető,könnyesszemü lúzereket meg mindennek lehet nevezni,csak hazafinak nem...Azok szerintem csak MANIPULÁLHATÓ,USZÍTHATÓ,IRÁNYÍTHATÓ balfékek mindig,akik csak a kárára vannak az országnak...Mivel képtelenek felismerni mindig az értelmetlen,üres hőzöngés,és a VALÓDI TETTEK közötti különbséget...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 14. 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://m.youtube.com/watch?v=sUK3U_pOTtI. Nade térjünk vissza azért egy kicsit a tankok világába is...Nemrég nézelődtem a netes videók között,és ott találtam ezt a most fellinkelt videót,ami egy T 72-es típusbemutatót mutat be...Nemtudom,hogy ki hogy van vele,de engem egyszerűen lenyűgöz mindig a T 72...Mind élőben,mind videón látva...Eszméletlenül gyönyörű jármű,nem? Kis tömegü,alacsony építésü,viszonylag egyszerü szerkezetü, (Kivéve persze az automata töltőberendezést...)hatalmas löveggel felszerelt harcjármű ez...A mai,MODERNIZÁLT VÁLTOZATAI szerintem még manapság is méltó ellenfelei lennének a MÉREGDRÁGA nyugati trágyaharckocsiknak,mint amilyen pl. a fentebb is említett Leopárd 2,vagy az amerikai, szintén méregdrága ócskavas,az M-1 Abrams tank...Ez utóbbiak persze 1-1 ellen verik mindig a T 72-t, nade a sok elmebeteg barom állat "katonai szakértő"(Azaz más szavakkal még krumplikapálásra is alkalmatlan illető...)valahogy mindig megfeledkezik arrol,hogy a T 72 az NEM AZ 1-1 ELLENI HARCRA LETT TERVEZVE, hanem arra a koncepcióra,hogy az OLCSÓ,EGYSZERÜ SZERKEZETÜ,ALACSONY,DE NAGY TŰZEREJÜ LÖVEGGEL ELLÁTOTT T-72-k ERŐFÖLÉNYBEN támadják majd a nyugati drága,bonyolult szerkezetü,hatalmas méretü,és tömegü ócskavasakat...Mondjuk egy Leopárdra küldenek mondjuk 4-8 T-72-t, aztán a nyugati trágyáknak ESÉLYÜK SEM LESZ ellenük...Szóval ha a magyar " haderőfejlesztés" megint nem arrol szólna,hogy DRÁGA ARANYÁRON VEGYÜNK NÉHÁNY, (A csekély szám miatt szinte semmit sem érő!!!) Leopárd2-t a mocskos sunyi németektöl,hanem mondjuk arra épülne a koncepció,hogy "vegyünk inkább az oroszoktol,esetleg a lengyelektöl,csehektöl (Mivel egy időben ugye ezen országokban is gyártották a T-72-t...Lehet,tudnák akkor még most is...)vagy 3-4-500 db T-72-t, NAGYTÉTELBEN,EGYBEN,AZAZ OLCSÓN", szerintem sokkal jobban járnánk...Merthát a régi elv ma is áll:Sok lúd bizony disznót győz...Főleg,ha a sok lúd,egyszerü szerkezetü,nagy tűzerejü,kis tömegü,alacsony,olcsó,nagy tételben gyártható jármű...Dehát ugye magyar " katonai szakértők"...(Aztán ezzel el is mondtam ugye egyböl mindent...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://m.youtube.com/watch?v=sUK3U_pOTtI. Nade térjünk vissza azért egy kicsit a tankok világába is...Nemrég nézelődtem a netes videók között,és ott találtam ezt a most fellinkelt videót,ami egy T 72-es típusbemutatót mutat be...Nemtudom,hogy ki hogy van vele,de engem egyszerűen lenyűgöz mindig a T 72...Mind élőben,mind videón látva...Eszméletlenül gyönyörű jármű,nem? Kis tömegü,alacsony építésü,viszonylag egyszerü szerkezetü, (Kivéve persze az automata töltőberendezést...)hatalmas löveggel felszerelt harcjármű ez...A mai,MODERNIZÁLT VÁLTOZATAI szerintem még manapság is méltó ellenfelei lennének a MÉREGDRÁGA nyugati trágyaharckocsiknak,mint amilyen pl. a fentebb is említett Leopárd 2,vagy az amerikai, szintén méregdrága ócskavas,az M-1 Abrams tank...Ez utóbbiak persze 1-1 ellen verik mindig a T 72-t, nade a sok elmebeteg barom állat "katonai szakértő"(Azaz más szavakkal még krumplikapálásra is alkalmatlan illető...)valahogy mindig megfeledkezik arrol,hogy a T 72 az NEM AZ 1-1 ELLENI HARCRA LETT TERVEZVE, hanem arra a koncepcióra,hogy az OLCSÓ,EGYSZERÜ SZERKEZETÜ,ALACSONY,DE NAGY TŰZEREJÜ LÖVEGGEL ELLÁTOTT T-72-k ERŐFÖLÉNYBEN támadják majd a nyugati drága,bonyolult szerkezetü,hatalmas méretü,és tömegü ócskavasakat...Mondjuk egy Leopárdra küldenek mondjuk 4-8 T-72-t, aztán a nyugati trágyáknak ESÉLYÜK SEM LESZ ellenük...Szóval ha a magyar " haderőfejlesztés" megint nem arrol szólna,hogy DRÁGA ARANYÁRON VEGYÜNK NÉHÁNY, (A csekély szám miatt szinte semmit sem érő!!!) Leopárd2-t a mocskos sunyi németektöl,hanem mondjuk arra épülne a koncepció,hogy "vegyünk inkább az oroszoktol,esetleg a lengyelektöl,csehektöl (Mivel egy időben ugye ezen országokban is gyártották a T-72-t...Lehet,tudnák akkor még most is...)vagy 3-4-500 db T-72-t, NAGYTÉTELBEN,EGYBEN,AZAZ OLCSÓN", szerintem sokkal jobban járnánk...Merthát a régi elv ma is áll:Sok lúd bizony disznót győz...Főleg,ha a sok lúd,egyszerü szerkezetü,nagy tűzerejü,kis tömegü,alacsony,olcsó,nagy tételben gyártható jármű...Dehát ugye magyar " katonai szakértők"...(Aztán ezzel el is mondtam ugye egyböl mindent...)

Uhh...hát tudod, hogy én nem értek a tankokhoz, és nekem egy harckocsi sosem lesz szép, de ahhoz képest...
Ez a szebbik fajta...
Néha ha nézek valami háborús filmet, akkor vannak azok a tankok, anekyeknek olyan csúnya lánctalpa van, nagy monstrum az egész, és mintha valahogy egybe lenne a talpa, de ez azért "tetszik", mert külön látszanak a kerekei. Ne nevess, tudom, hogy bután hangzik, de így látja egy nő a tankokat Smile

Biztosan láttad Bud Spencer és Terence Hill: Kincs, ami nincs c.filmjét.
Abban, gondolom amerikai tank volt.
Számomra ha olyan szinten van emlegetve egy harckocsi, mint abban a filmben, az oké. Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szokásosnál 30-40 fokkal melegebb van az Északi-sark környékén
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem-nem...Az álltalad említett filmben az a kis tank, az nem amerikai volt,hanem japán...Viszont ne feledd el azt,hogy az a film egy VÍGJÁTÉK volt...A valóságban a tankok MINDIG félelmetes,gigászi szörnyetegek képét keltik,és nincs az az edzett katona,aki ne nyelne nagyokat,ha egy ilyen rettenetes acélszörnyeteg a közelében feléje fordítja az ágyúját,vagy elindul az irányába...Amikor beindul egy ilyen mai, 40-60 tonnás tank motorja,még száz méterre tőle is remeg a föld az ember talpa alatt...(A szó szoros értelmében...)Persze ha kellő BIZTOSÍTÁS nélkül,csak magában támad egy tank,akkor igazábol nagyon könnyű ellenfél akárcsak egy-két JÓL KÉPZETT, edzett katonának is, nade NORMÁLIS ESETBEN pontosan le van az ugye szabályozva,hogy milyen feltételek,taktikák,és biztosítások mentén szabad harcba küldeni a tankokat...EBBEN AZ ESETBEN viszont már félelmetes, LEGYŐZHETETLEN,és csatadöntő fegyverek...Persze az más kérdés, hogy a mai világban tankokkal meg ágyúkkal,repülőgépekkel vívják-e majd a jövő háborúit? Szerintem nem ezekkel fogják,(Illetve egész pontosan már MA IS VÍVJÁK...) hanem mint ahogy azt fentebb már írtam,a mai kor háborúit DEMOGRÁFIÁVAL,TÖMEGMANIPULÁCIÓVAL,DIPLOMÁCIÁVAL,ÉS GAZDASÁGGAL vívják igazábol...Ma is háborúban állunk amúgy,az év minden napján...Csak ilyen csendes,"kiszorítós" háborúban...És sajnos megintcsak erősen vesztésre állunk,a sok elmebeteg hülye miatt,akik azt hiszik a mai napig is,hogy "békében élnek"... Holott javában tart már régen az új elvek szerinti háború...Csak sok hülyének ez nem jutott még el a tudatáig...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 06. 16. 15:34-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
A szokásosnál 30-40 fokkal melegebb van az Északi-sark környékén
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Az ilyesmi cikkek olvasása közben gyakran vannak olyan gondolataim,hogy az ISTEN,vagy a TERMÉSZET, mostanra már tényleg megelégelte ennek a "csodálatos", és nagyon " intelligens" emberi fajnak a ténykedését ezen a bolygón...Sőt, a jelek szerint még a puszta létét is megelégelte...De jól van ez a sok környezetpusztító, elmebeteg állatnak...Meg a rengeteg pénzcentrikus,önző,magán kívül semmire tekintettel nem lévő baromnak...Engem egyedül az bánt ebben az egészben,hogy az a NÉHÁNY normális,tisztességes,rendes ember is együtt fog élve megsülni a sok millió degenerált állattal... Olyan igazságtalan dolognak tartom mindezt...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade visszatérve egy kicsit még a tankokhoz...Az előbb átnéztem az ezekröl szóló hsz-eimet,éshát egy idő után feltünt még nekem is az,hogy mennyit emlegettem fentebb a "venni" szót...(Lassan olyan vagyok már énis,mint valami nyomorult konzumidióta...)Mi a fenének kéne nekünk VENNÜNK másoktol a harckocsikat ? Amikor pedig gyárthatnánk magunknak is...A T 72 modell pont megfelelő lenne erre a célra,mivel mint azt fentebb is írtam,már az oroszoknak is az volt a fő szempontjuk a jármű kapcsán annó,hogy EGYSZERÜEN,olcsón,könnyen,nagy tételben gyártható típus legyen... Mondjuk az igaz,hogy a legendás diósgyőri gépgyárat mára már szétherdálták,szétlopták,megszüntették az arra illetékes tetvek,viszont megvan még a RÁBA gépgyárunk...Ami ugye jelenleg nehézgépjárművek gyártásával foglalkozik...Kis szervezőmunkával valszeg OTT be lehetne indítani a T 72-esek hazai gyártását is...Szóval ez esetben VENNI max.csak az orosz gyártási licenszet kellene,amit valszeg azért meg lehetne kis rafkóssággal szerezni...Aztán a magyar ÁLLAMI PÉNZEK MILLIÁRDJAIVAL meg mondjuk nem a mocskos tetü németeket gazdagítanánk,hanem a HAZAI GAZDASÁGOT...A Rába árfolyama is egyböl duplázódna,triplázódna a tőzsdén, új hazai munkahelyek keletkeznének,és a gyártási licensz HAZAI TOVÁBBFEJLESZTÉSÉBEN is beláthatatlan lehetőségek lennének...Végülis akad azért bőven ebben az országban rengeteg okos fegyvertervező mérnök mindig...Meg eddig is akadt...Aztán hogy mit szólnának mindehhez a drága nyugati "barátaink" meg "szövetségeseink"?El kell hajtani őket a fenébe...Az elmúlt kb.20 év NATO tagsága bebizonyította azt világosan,hogy jó szokás szerint AZ ÉGVILÁGON SEMMI POZITÍVUM NEM VOLT EDDIG SE A NATO tagságunkbol,csak lehettünk megint csicskái a nyugati érdekeknek...Meg felvevőpiacai a trágya,de méregdrága fegyvereiknek...Szóval lehetne itt sokmindent ÉSSZEL,RAFKÓSSÁGGAL CSINÁLNI,ha bármelyik politikusunknak is a haza érdeke volna a lényeg...De attol tartok sajnos, hogy azt aztán várhatjuk...Akár ítéletnapig is...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 03. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában gyakran eszembe jut mindig az a bölcs és sajnos igaz megállapítás,hogy annyi mocsok,trágya,gané ember van ezen a világon manapság,mint égen a csillag...Vagy inkább még annál is több...Ez a gondolat amúgy mindegyik nap minden percében velem van,szóval nem feledkezek meg sohasem erröl a nagy igazságrol,de ennek ellenére azért mégiscsak vannak pillanatok,amikor kitör belőlem újra és újra a felháborodás ezen dolgok okán...Pl.
mostanában gyakran feltünik nekem a Hírkeresőn tallózgatva az, hogy EGYRE JOBBAN TERJED EGY MEGLEHETŐSEN VISSZATASZÍTÓ JELENSÉG a netcikkek világában...Van egy adott netcikk valami "hatásvadász" megfogalmazásu címmel...Ezt még talán ki is lehet valahogyan bírni,szóval nem ezzel van a fő problémám...Inkább azzal van a bajom, amikor rákattintok az adott cikkre,és kijön a weboldal...Aztán látom azt,hogy gyakorlatilag az EGÉSZ OLDAL egy hatalmas reklámfelület(!!!) a cikk EREDETI TÉMÁJÁROL meg van egy 10-15 soros kis semmitmondó szöveg,alatta ezen zárósorokkal:"A cikk folytatódik a következő oldalon,kattints"! Amikor nagy naívan rákattintok akkor a következő oldalra,megintcsak az előbbi felállás fogad:Reklámokkal telezsúfolt újabb weboldal,megint egy tíz soros szöveg a cikk folytatásaként,alatta az utasítással,hogy"A továbbiakért kattints a következő oldalra"! Aztán amikor újra kattintok,akkor újabb weboldal, újabb reklámözön,újabb 10 sor értelmes szöveg,majd újabb felszólítás,a kattintásra...Némelyik netcikk megcsinálja ezt ötször-hatszor is...Hát...Az eszem megáll mindig az ilyen esetek láttán...Persze nem hagyom magamat mostanában már bepalizni,úgyhogy kiismervén már az egyes netcikk írók VÉGTELEN ALJASSÁGÁT-MOCSKOSSÁGÁT, nem szoktam sohasem továbbkattintani olyan esetben, ha látom azt,hogy már megint valami trágya-gané-moslék netcikkszerző hülyének akar nézni mint olvasót, inkább az első tíz mondatos oldal után bezárom az egész cikket a fenébe, és nem kattintok tovább sehova sem...Szóval nagy kár mondjuk nem ér az ilyen mocsok trágya cikkírók okán,de az viszont nagyon-nagyon zavar mindig,hogy ENNYIRE HÜLYÉNEK AKARNAK GYAKRAN NÉZNI az adott cikkek mocsok-trágya-gané szerzői...Engemet is,meg a többi olvasót is...Én nemis tudom most jó szokás szerint...Nincs azon a Hírkereső oldalon valami "ETIKAI SZABÁLYZAT"? Vagy ha nincs,akkor ugyan miért nincs? Miért nincs egy felügyelő szerv,vagy moderátor,ami kiszürné az ilyen MOCSKOS,ALJAS WEBOLDALAK készítőit, aztán büntetőjogi feljelentést tenne az ilyen oldalak ügyében? Igen, BÜNTETŐJOGI FELJELENTÉST...Vagy nincs paragrafus se az ilyen mocsok-gané alakok ellen? Ha nincs,akkor miért nincs? Kérdés-kérdés hátán jó szokás szerint...Válasz meg gondolom nincs sose az ilyesmi felvetésekre...Ugyancsak jó szokás szerint...Csak a trágya,meg a gané van továbbra is...Szintén jó szokás szerint...De abbol aztán most sincs hiány...És igen...Megincsak jó szokás szerint...De már nemis bosszantom magamat ezen az elmebeteg " Hírkereső" helyzeten se,inkább már csak legyintek nagy lemondóan erre is,mint ahogy annyi,de annyi más dolog kapcsán is ezt szokásom tenni manapság...Reménytelen ez az ország,meg ez az egész világ...Továbbra is...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 06. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mostanában gyakran eszembe jut mindig az a bölcs és sajnos igaz megállapítás,hogy annyi mocsok,trágya,gané ember van ezen a világon manapság,mint égen a csillag...Vagy inkább még annál is több...Ez a gondolat amúgy mindegyik nap minden percében velem van,szóval nem feledkezek meg sohasem erröl a nagy igazságrol,de ennek ellenére azért mégiscsak vannak pillanatok,amikor kitör belőlem újra és újra a felháborodás ezen dolgok okán...Pl.
mostanában gyakran feltünik nekem a Hírkeresőn tallózgatva az, hogy EGYRE JOBBAN TERJED EGY MEGLEHETŐSEN VISSZATASZÍTÓ JELENSÉG a netcikkek világában...Van egy adott netcikk valami "hatásvadász" megfogalmazásu címmel...Ezt még talán ki is lehet valahogyan bírni,szóval nem ezzel van a fő problémám...Inkább azzal van a bajom, amikor rákattintok az adott cikkre,és kijön a weboldal...Aztán látom azt,hogy gyakorlatilag az EGÉSZ OLDAL egy hatalmas reklámfelület(!!!) a cikk EREDETI TÉMÁJÁROL meg van egy 10-15 soros kis semmitmondó szöveg,alatta ezen zárósorokkal:"A cikk folytatódik a következő oldalon,kattints"! Amikor nagy naívan rákattintok akkor a következő oldalra,megintcsak az előbbi felállás fogad:Reklámokkal telezsúfolt újabb weboldal,megint egy tíz soros szöveg a cikk folytatásaként,alatta az utasítással,hogy"A továbbiakért kattints a következő oldalra"! Aztán amikor újra kattintok,akkor újabb weboldal, újabb reklámözön,újabb 10 sor értelmes szöveg,majd újabb felszólítás,a kattintásra...Némelyik netcikk megcsinálja ezt ötször-hatszor is...Hát...Az eszem megáll mindig az ilyen esetek láttán...Persze nem hagyom magamat mostanában már bepalizni,úgyhogy kiismervén már az egyes netcikk írók VÉGTELEN ALJASSÁGÁT-MOCSKOSSÁGÁT, nem szoktam sohasem továbbkattintani olyan esetben, ha látom azt,hogy már megint valami trágya-gané-moslék netcikkszerző hülyének akar nézni mint olvasót, inkább az első tíz mondatos oldal után bezárom az egész cikket a fenébe, és nem kattintok tovább sehova sem...Szóval nagy kár mondjuk nem ér az ilyen mocsok trágya cikkírók okán,de az viszont nagyon-nagyon zavar mindig,hogy ENNYIRE HÜLYÉNEK AKARNAK GYAKRAN NÉZNI az adott cikkek mocsok-trágya-gané szerzői...Engemet is,meg a többi olvasót is...Én nemis tudom most jó szokás szerint...Nincs azon a Hírkereső oldalon valami "ETIKAI SZABÁLYZAT"? Vagy ha nincs,akkor ugyan miért nincs? Miért nincs egy felügyelő szerv,vagy moderátor,ami kiszürné az ilyen MOCSKOS,ALJAS WEBOLDALAK készítőit, aztán büntetőjogi feljelentést tenne az ilyen oldalak ügyében? Igen, BÜNTETŐJOGI FELJELENTÉST...Vagy nincs paragrafus se az ilyen mocsok-gané alakok ellen? Ha nincs,akkor miért nincs? Kérdés-kérdés hátán jó szokás szerint...Válasz meg gondolom nincs sose az ilyesmi felvetésekre...Ugyancsak jó szokás szerint...Csak a trágya,meg a gané van továbbra is...Szintén jó szokás szerint...De abbol aztán most sincs hiány...És igen...Megincsak jó szokás szerint...De már nemis bosszantom magamat ezen az elmebeteg " Hírkereső" helyzeten se,inkább már csak legyintek nagy lemondóan erre is,mint ahogy annyi,de annyi más dolog kapcsán is ezt szokásom tenni manapság...Reménytelen ez az ország,meg ez az egész világ...Továbbra is...

Ismerős.
Ez nekem már jó néhány hónapja feltűnt.
Akkor neked szerencséd volt, az oldalankénti 10-15 sorral.
Én néhány ilyen oldalra rámentem, aztán összesen 5 sornyi információ volt, majd közölte, hogy lapozzak...hatszor még...
Azt mondtam magamban jó, szórakozzatok mással, úgyhogy azóta az ilyen oldalakat elvből zárom is be az első "lapozz tovább" után.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 06. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Veszélyes, új kullancsfajtát találtak a Margitszigeten

Nagyszerű, már csak ez hiányzott! Confused
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 07. 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó neked,ha téged szórakoztat a sok mocsok aljas tróger sunyi eljárása a "kattintásszám" növelése okán...Engem inkább bosszantanak mindig az ilyen mocskok...És most is csak azt tudom mondani mint mindig:"Amelyik tetü gané úgy érzi,hogy "neki több pénz kell,mert nem érzi magát elég gazdagnak", az mellékállásban nyugodtan elmehet bármikor a földekre napszámba kapálni,vagy a gyárakba a szalag mellé munkásnak...Mint ahogy ANNYI DE ANNYI más,rendes,becsületes ember is teszi"...Aztán ennyi...De persze az ilyen ganéknak aztán lehetne mondani mindezt...Na mindegy...Éljen akkor a F.T...(Hogy a fene ette volna meg azt a rohadt dögöt már a születése pillanatában is,aki kitalálta ezt a gyönyörűséges F.T.-t...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 07. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jó neked,ha téged szórakoztat a sok mocsok aljas tróger sunyi eljárása a "kattintásszám" növelése okán...Engem inkább bosszantanak mindig az ilyen mocskok...És most is csak azt tudom mondani mint mindig:"Amelyik tetü gané úgy érzi,hogy "neki több pénz kell,mert nem érzi magát elég gazdagnak", az mellékállásban nyugodtan elmehet bármikor a földekre napszámba kapálni,vagy a gyárakba a szalag mellé munkásnak...Mint ahogy ANNYI DE ANNYI más,rendes,becsületes ember is teszi"...Aztán ennyi...De persze az ilyen ganéknak aztán lehetne mondani mindezt...Na mindegy...Éljen akkor a F.T...(Hogy a fene ette volna meg azt a rohadt dögöt már a születése pillanatában is,aki kitalálta ezt a gyönyörűséges F.T.-t...)

Nem tudom miről beszélsz...
Nem azt mondtam, hogy szórakoztat, hanem, hogy szórakozzanak mással, ne velem.
Kár, hogy olykor úgy érzem, nem azt látod, amit írok, hanem azt amit te akarsz belőle kinézni.
Többedik eset ez már sajnos, de majd megszokom.

A Budai Várnál sem a Halászbástyát kevertem össze a Rondellával, csak rosszul tájoltam be azokat...de nem baj, Titusz!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Következő
17 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.