Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bicycle bicycle bicycle!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 13. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgymeg tudod jól,hogy MINDIG MINDEN DOLOG különbözik egy férfi,meg egy nő esetében...Ha egy férfi pl.elmegy kánikulában bringázni,az nem jelent semmit sem...Legfeljebb szénné égeti a napsütés,meg jól kidöglik...De egy nő esete az azért igencsak másabb...Egy nő hogy néz már ki "napégette bőrrel"? Iszonyúan lelombozó az ilyen látvány...Egy NŐ az azért legyen szerintem mindig,minden évszakban FEHÉR MINT A TEJ...Aztán meg egy magányosan bringázó nőre rengeteg veszély is leselkedik...Pl.ha egy istenhátamögötti, elhagyatott úton bringázik, bármikor fennállhat a veszélye annak,hogy megáll mellette egy arra járó kocsi, elkapja a kocsi gazdája a nőcit,aztán jobb esetben csak megerőszakolja,rosszabb esetben meg akár még meg is gyilkolja...Amilyen világ van itt manapság már...Aztánmeg egy nő ugye fizikálisan is gyengébb álltalában,mint egy férfi...Ha még énis majd kiájultam az iszonyú hőségben bringázva,akkor mit szólnál te? Szóval nehogy példát vegyél rólam ilyen téren bármikoris...Ebben a nyári nagy hőségben CSAK OLYANKOR MENJÉL KI A SZABADBA,ha az nagyon szükséges dolog...Az időd jó részét próbáld meg zárt,fedett helyen tölteni mindig...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 08:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Aztán miböl gondolod,hogy nem akadt volna "harmadik fél" most is? Akadt pedig...Elég volt pl.csak leülni egy padra az egyik településen eszegetni a magammal vitt kenyérszeleteket,aztán kis idő múlva már mellém is telepedett, egy csinos hölgyemény...Akivel aztán váltottam is néhány mondatot,de persze gondosan ügyelve arra,hogy csak álltalánosságokrol beszéljek...Meg más településen is voltak hasonló kalandjaim ahol megálltam egy kicsit pihenni...Nálam az ilyesmi dolgok megszokottak szoktak lenni mindig...De ne aggódj,tudok azért magamra vigyázni,mert máskülönben már énis régen az "elvált palik klubbját" erősíteném a jelenlétemmel...A p...csa szó AZ ÉN ESETEMBEN amúgy ugyanúgy a LEGNAGYOBB ELISMERÉS JELE SZOKOTT LENNI,mint ahogy pl.a "tőgy", vagy a " csülök" szó is...Akárkikre nem szoktam azért vesztegetni ezeket a kifejezéseket...Már íram neked ezerszer,hogy nálam mindig minden fordítva működik,mint ami az megszokott álltalában...

Jah, szóval ha valaki leül melléd beszélgetést kezdeményezve, az már egyből nyitott arra is, hogy akár harmadik fél legyen...
Nézd, ha én abból indulnék ki, hogy hányszor "ül le mellém egy fazon a padon" (vagy valami hasonló), akkor én is mondhatnám, hogy egy héten háromszor is találkozom olyan férfiakkal, akik szívesen összejönnének velem, és lefektetnének bármely pillanatban. Mert nálam az ilyen esetek megszokottak szoktak ám lenni. És akkor valóban, én is bármelyik pasit megkaphatnám, ha akarnám, csak akarnom kellene, és akkor még én sem találkoztam olyan férfivel, aki ellent tudott volna állni a vonzerőmnek. De nem akarom. Nem akarok hetente 3 pasit összeszedni. Csak eddig nem tudtam, hogy ezt így kell értelmezni.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó...Azért arrol se feledkezz meg,hogy a természet más gondolkodásmóddal ruházta fel a férfiakat,és mással a nőket...Csak gondolj bele abba,hogy pl.egy NŐRE milyen hatással tud lenni mondjuk egy nagy csokor piros rózsa...Vagy egy-két kellemes bók...Aztán már olvadnak is el ugye egyböl...Látod,énis írhatnám most azt,hogy egy FÉRFI SZEMÉVEL nézve ezeket a dolgokat,mennyire nevetséges,és szánalmas a nők ilyetén viselkedése...Szóval nézd úgy az én gondolkodásmódomat,reflexeimet is,hogy mindez NŐI SZEMMEL nézve érthetetlen dolog csak...De egy férfinek bizony megszokott dolog...Hogy valaki képes legyen pillanatok alatt szexuális izgalomba jönni csak attol,hogy mondjuk meglát egy miniszoknyás,harisnyás hölgyet...Vagy véletlenül belát egy hölgy lábai közzé...Vagy leül mellé egy nőci,és FÉLREÉRTHETETLEN gesztusokkal "felajánlkozik" neki...Az ilyesmi dolgok pont olyanok a férfi számára mindig,mint a nőnek a rózsacsokrok,meg a szép szavak...Meg a különböző ajándékok,vacsorameghívások,udvarlások,házassági ajánlatok...Ezt próbáld meg mindig megérteni,és akkor nem fogol csodálkozni semmin se soha...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na jó...Azért arrol se feledkezz meg,hogy a természet más gondolkodásmóddal ruházta fel a férfiakat,és mással a nőket...Csak gondolj bele abba,hogy pl.egy NŐRE milyen hatással tud lenni mondjuk egy nagy csokor piros rózsa...Vagy egy-két kellemes bók...Aztán már olvadnak is el ugye egyböl...Látod,énis írhatnám most azt,hogy egy FÉRFI SZEMÉVEL nézve ezeket a dolgokat,mennyire nevetséges,és szánalmas a nők ilyetén viselkedése...Szóval nézd úgy az én gondolkodásmódomat,reflexeimet is,hogy mindez NŐI SZEMMEL nézve érthetetlen dolog csak...De egy férfinek bizony megszokott dolog...Hogy valaki képes legyen pillanatok alatt szexuális izgalomba jönni csak attol,hogy mondjuk meglát egy miniszoknyás,harisnyás hölgyet...Vagy véletlenül belát egy hölgy lábai közzé...Vagy leül mellé egy nőci,és FÉLREÉRTHETETLEN gesztusokkal "felajánlkozik" neki...Az ilyesmi dolgok pont olyanok a férfi számára mindig,mint a nőnek a rózsacsokrok,meg a szép szavak...Meg a különböző ajándékok,vacsorameghívások,udvarlások,házassági ajánlatok...Ezt próbáld meg mindig megérteni,és akkor nem fogol csodálkozni semmin se soha...

Háááát...már akire...
Mert viszont akkor ezen a téren, meg én lógok ki kicsit a sorból a nők közül.
Nem szeretem a romantikus csöpögős filmeket, szeretem a virágokat, de rosszul lennék, ha egy férfi rózsacsokorral kérné meg a kezem, s különben sem jó virágot kapni randin, mert aztán mit csináljak vele, hova tegyem egész este, csak útban van, elfonnyad. Nem preferálom az éttermi kaját, inkább főzök magam.
Udvarlás: ki mit tart annak?
A férfiak többsége egyáltalán nem tud bókolni, de üres bókokra nincs is szükség. Van olyan egy kollégám, aki örökké löki a sódert, a csajok mondják, hogy de hát milyen kedves tőle, milyen jópofa, szerintem meg idegesítő. Főként, hogy nem is igaz, csak úgy mondja.
Sokkal többet számít egy elismerő pillantás, amikor érzi az ember, hogy tetszik a férfinek.
Ha én ülök egy padon, és odaül mellém egy férfi, és elkezd bókolni, egy szavát nem hiszem el. Virággal a kezében ugyanez? Mennyivel jobb? Hát hidd el ÉN, ENNYITŐL nem olvadnék el a gyönyörtől.

Viszont ha azt látom, hogy nem bírja levenni rólam a szemét, hogy csorog a nyála, az már beszédes. Hogy EZT, hogy juttatja kifejezésre, az viszont már nem mindegy.

Strandon azért arra is volt példa, hogy szemmel látható bizonyítékát is láttam annak, hogy bejövök a férfiaknak. Sokkal többre értékeltem magamban ezt, mintha odajön és löki a sódert. Na és persze, hogy ilyenkor elkezd az ember lánya kacérkodni és rátesz még egy lapáttal, "félreérthetetlen gesztusokat" tesz felé. (amit te is érzékelsz, hogy tesznek feléd hasonló esetekben)
Simán el tudom képzelni, hogy te ülsz egy padon, de csorgatod a nyálad nézve a hölgyikét, szerintem sok nő nem áll ellen egy ilyen "kihívásnak". Miért is tenné? Ha nem jön össze, akkor is van legalább pár jó pillanata. A nők szeretnek flörtölni, sokszor még akkor is, amikor tudják, hogy pedig nem is lesz az egészből semmi.
Így is fel lehet tehát - női szemszögből - fogni a dolgokat. Én is így tennék. Persze, hogy leül melléd, ha olyan jeleket küldesz neki. Nyilván nálad is ösztönös ez, és nem tudatos.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na látod...Akkor lassan csak megfejtjük itt azt a furcsa jelenséget,hogy bármennyire is öntelt,antiszociális, lenéző,meg megvető a viselkedésem mindig mindenki felé,a hölgyek mégis jól érezik magukat álltalában a közelemben...Mivel hát "nyálcsorgatva nézésben" azt hiszem,hogy mindigis verhetetlen voltam,
meg vagyok a mai napig is...Persze nem olyan felállásban mint valami "vén kopasz,nagyhasu,sunyi, perverz kéjenc", hanem mint egy külsőre sem éppen egy utolsó illető...A jelek szerint a " helyes külső",meg a "nyálcsorgatva guvvadó szemek" kombinációja sok hölgynek bejön akkor...És a legtöbbször még a botrányos természetemen is hajlandóak ezen okbol akkor túltenni magukat...Szóval akkor valszeg megfejtettük a rejtélyt...Így akkor már nemis csodálkozol sose semmit sem azon,amit írni szoktam mindig magamrol? Vagy még mindig vannak homályos,és érthetetlen részek?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na látod...Akkor lassan csak megfejtjük itt azt a furcsa jelenséget,hogy bármennyire is öntelt,antiszociális, lenéző,meg megvető a viselkedésem mindig mindenki felé,a hölgyek mégis jól érezik magukat álltalában a közelemben...Mivel hát "nyálcsorgatva nézésben" azt hiszem,hogy mindigis verhetetlen voltam,
meg vagyok a mai napig is...Persze nem olyan felállásban mint valami "vén kopasz,nagyhasu,sunyi, perverz kéjenc", hanem mint egy külsőre sem éppen egy utolsó illető...A jelek szerint a " helyes külső",meg a "nyálcsorgatva guvvadó szemek" kombinációja sok hölgynek bejön akkor...És a legtöbbször még a botrányos természetemen is hajlandóak ezen okbol akkor túltenni magukat...Szóval akkor valszeg megfejtettük a rejtélyt...Így akkor már nemis csodálkozol sose semmit sem azon,amit írni szoktam mindig magamrol? Vagy még mindig vannak homályos,és érthetetlen részek?

drunken
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 21. 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...Elég volt pl.csak leülni egy padra az egyik településen eszegetni a magammal vitt kenyérszeleteket,aztán kis idő múlva már mellém is telepedett, egy csinos hölgyemény...Akivel aztán váltottam is néhány mondatot,de persze gondosan ügyelve arra,hogy csak álltalánosságokrol beszéljek...Meg más településen is voltak hasonló kalandjaim ahol megálltam egy kicsit pihenni...Nálam az ilyesmi dolgok megszokottak szoktak lenni mindig...De ne aggódj,tudok azért magamra vigyázni,mert máskülönben már énis régen az "elvált palik klubbját" erősíteném a jelenlétemmel...

Erre e helyzetre tudom elképzelni, az alábbi szituációt:
Egy férfi és egy nő állnak egymás mellett egy koktélparty-n.
Most átkölthetjük úgy, hogy egy nő leül egy férfi mellé egy padra.
A nő ránéz a férfira, és megjegyzi:
- Tudja, Ön nagyon hasonlít a harmadik férjemre.
- Tényleg? Hányszor volt már férjnél?
- Kétszer.

Laughing
Vagy bejön, vagy nem...tudjuk, hogy az esetedben nem, de egy próbát megért...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 22. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...Tudod te Szami hogy egykori legénykoromban mit meg nem adtam volna egy ilyen szituért? Mivel nekem az egész személyiségem,a gondolkodásmódom a TAKARÉKOSSÁGRA,meg az EGYSZERŰSÉGRE épült világ életemben,hát nemis tudtam soha sem értékelni az időt,energiát,,meg pénzt rabló "udvarlásokat" időhúzásokat,cicázásokat a párkapcsolatok terén sem...Ha bármikoris egy HASONLÓ szöveggel esett volna nekem egy NAGYON CSINOS,JÓL ÖLTÖZÖTT, ÉS OKOS hölgy, mint amilyet fent idéztél,habozás nélkül belementem volna azonnal egy házasságba...Persze nem "harmadik férjként", hanem szigorúan csakis ELSŐKÉNT...( Hogy érzékeltessem azt,hogy nálam ez tényleg így működött, akkor most megírom azt, hogy a nejemmel kb.egynapi személyes ismerettség után döntöttünk a házasság mellett...(Azaz inkább döntöttem én...)És nem volt semmiféle udvarlás,együttélés,időhúzás,gondolkodási idő,de még csak esküvő sem...Aláírtuk az első adandó alkalommal a szükséges okmányokat,aztán ennyi...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 23. 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...Tudod te Szami hogy egykori legénykoromban mit meg nem adtam volna egy ilyen szituért? Mivel nekem az egész személyiségem,a gondolkodásmódom a TAKARÉKOSSÁGRA,meg az EGYSZERŰSÉGRE épült világ életemben,hát nemis tudtam soha sem értékelni az időt,energiát,,meg pénzt rabló "udvarlásokat" időhúzásokat,cicázásokat a párkapcsolatok terén sem...Ha bármikoris egy HASONLÓ szöveggel esett volna nekem egy NAGYON CSINOS,JÓL ÖLTÖZÖTT, ÉS OKOS hölgy, mint amilyet fent idéztél,habozás nélkül belementem volna azonnal egy házasságba...Persze nem "harmadik férjként", hanem szigorúan csakis ELSŐKÉNT...( Hogy érzékeltessem azt,hogy nálam ez tényleg így működött, akkor most megírom azt, hogy a nejemmel kb.egynapi személyes ismerettség után döntöttünk a házasság mellett...(Azaz inkább döntöttem én...)És nem volt semmiféle udvarlás,együttélés,időhúzás,gondolkodási idő,de még csak esküvő sem...Aláírtuk az első adandó alkalommal a szükséges okmányokat,aztán ennyi...)

Igen, hallottam már többektől, hogy már az első találkozásuk után tudta, hogy az a bizonyos illető lesz a jövendőbelije, akivel életében csak akkor találkozott először. Vannak ilyen esetek. Ez a Sors.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 26. 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemis bánom már mostanában azt,hogy lassan a végére ér akkor ez az idei nyár is...Nem valami kellemes dolog ugyanis a 40 fokos hőségben kukásmellényben bringázni...Mondjuk eredetileg szeretek nyári hőségben bringázni,de amióta kötelezően hordani kell minden körülmények között a kukásmellényt,azóta már ez a dolog sem az igazi...Egy elmebeteg világban csak az elmebetegek érzik magukat örökösen az elemükben,de a normális embereknek egy iszonyat szerintem ebben a mai világban élni...Borzalmas dolog nyári hőségben kukásmellényben bringázni...Nem elég az,hogy az ember amúgyis sül meg az ingben-nadrágban, mivel ugye a férfiaknak meglehetősen illetlen dolog félig meztelenül meg rövidnadrágban bringázni,nemúgy mint a nőknek, de akkor még külön melegíti az embert az a rohadt kukásmellény is...Olyan érzésem van ilyenkor mindig,mintha a nyári hőségben egyszerre KÉT INGBEN kellene bringáznom...A tegnapi kerékpártúrámon is úgy éreztem magamat egész nap,mint akinek mindjárt ráolvad a hátára az a rohadt kukásmellény...Egy elmebeteg világ,elmebeteg hivatalnokainak az elmebeteg döntését kell szenvednie már megint a normális embernek...Egész nap gyakran az eszembe jutott ez a mondat...Dehát ez van akkor,most mi a fenét lehet tenni?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aztán meg még az a rengeteg szemét mindenfelé! (Most kivételesen nem a humán jellegü szemetekre gondolok,bár azokbol is láttam éppen elég tekintélyes mennyiséget most is...) Az eszem teljesen megállt...Az utak mentén véges-végig tele volt minden eldobált italosdobozokkal,műanyagpoharakkal, cigisdobozokkal...Szörnyű volt mindezt még látni is...És ami a legborzasztóbb volt ebben az egészben,az az volt,hogy nemcsak a főutak mente nézett így ki,hanem még a KERÉKPÁRUTAK környéke is...Ez az utóbbi dolog már tényleg teljesen letaglózott...Merthát jó-jó...A tragacsosok világa ugye köztudottan tele van olyan alakokkal,akik a rohadt mocskos pénzükön megvesznek kocsikat,jogosítványokat,meg minden hasonló dolgot ugye ami kell az utakon a közlekedéshez ,de közben agyilag meg olyanok maradnak rovábbra is,mint a marha a mezőn...Ami mindig odaszórja a trágyáját,ahol éppen áll...Nade hogy még a KERÉKPÁROSTÁRSADALOM tagjai között is akad rengeteg ilyen degenerált barom? Aki menetközben széthajingálja a szemetét maga köré a természetbe? Ez már tényleg mindennek az alja,nem? Szóval elszörnyedve láttam,hogy még a kerékpárutak környéke is hemzseg az eldobált szeméttöl...Úristen...Hát milyen lelkivilága,kultúrális szintje lehet az ilyesmi lényeknek??? ( Szándékosan nem nevezem az ilyen valamiket "embereknek"... Mivel szerintem az ilyenek nem emberek...)Valszeg jobb mindebbe bele se gondolni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Aztán meg még az a rengeteg szemét mindenfelé! (Most kivételesen nem a humán jellegü szemetekre gondolok,bár azokbol is láttam éppen elég tekintélyes mennyiséget most is...) Az eszem teljesen megállt...Az utak mentén véges-végig tele volt minden eldobált italosdobozokkal,műanyagpoharakkal, cigisdobozokkal...Szörnyű volt mindezt még látni is...És ami a legborzasztóbb volt ebben az egészben,az az volt,hogy nemcsak a főutak mente nézett így ki,hanem még a KERÉKPÁRUTAK környéke is...Ez az utóbbi dolog már tényleg teljesen letaglózott...Merthát jó-jó...A tragacsosok világa ugye köztudottan tele van olyan alakokkal,akik a rohadt mocskos pénzükön megvesznek kocsikat,jogosítványokat,meg minden hasonló dolgot ugye ami kell az utakon a közlekedéshez ,de közben agyilag meg olyanok maradnak rovábbra is,mint a marha a mezőn...Ami mindig odaszórja a trágyáját,ahol éppen áll...Nade hogy még a KERÉKPÁROSTÁRSADALOM tagjai között is akad rengeteg ilyen degenerált barom? Aki menetközben széthajingálja a szemetét maga köré a természetbe? Ez már tényleg mindennek az alja,nem? Szóval elszörnyedve láttam,hogy még a kerékpárutak környéke is hemzseg az eldobált szeméttöl...Úristen...Hát milyen lelkivilága,kultúrális szintje lehet az ilyesmi lényeknek??? ( Szándékosan nem nevezem az ilyen valamiket "embereknek"... Mivel szerintem az ilyenek nem emberek...)Valszeg jobb mindebbe bele se gondolni...

Szerintem azt se felejtsd el, hogy járnak, járhatnak arrafelé amerre kerékpárút van, gyalogosan is turisták. Nem tenném sokukért tűzbe a kezem. Úgyhogy szerintem ez nem csak a kerékpárral közlekedők hibája.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nemis bánom már mostanában azt,hogy lassan a végére ér akkor ez az idei nyár is...Nem valami kellemes dolog ugyanis a 40 fokos hőségben kukásmellényben bringázni...Mondjuk eredetileg szeretek nyári hőségben bringázni,de amióta kötelezően hordani kell minden körülmények között a kukásmellényt,azóta már ez a dolog sem az igazi...Egy elmebeteg világban csak az elmebetegek érzik magukat örökösen az elemükben,de a normális embereknek egy iszonyat szerintem ebben a mai világban élni...Borzalmas dolog nyári hőségben kukásmellényben bringázni...Nem elég az,hogy az ember amúgyis sül meg az ingben-nadrágban, mivel ugye a férfiaknak meglehetősen illetlen dolog félig meztelenül meg rövidnadrágban bringázni,nemúgy mint a nőknek, de akkor még külön melegíti az embert az a rohadt kukásmellény is...Olyan érzésem van ilyenkor mindig,mintha a nyári hőségben egyszerre KÉT INGBEN kellene bringáznom...A tegnapi kerékpártúrámon is úgy éreztem magamat egész nap,mint akinek mindjárt ráolvad a hátára az a rohadt kukásmellény...Egy elmebeteg világ,elmebeteg hivatalnokainak az elmebeteg döntését kell szenvednie már megint a normális embernek...Egész nap gyakran az eszembe jutott ez a mondat...Dehát ez van akkor,most mi a fenét lehet tenni?

Hát nem is tudnálak elképzelni biciklis nadrágokban, meg testre simuló pólóban. Meg hallottál a különböző biciklisnadragokba helyezhető puha betétekről, - gyakorlatilag ki van vele az ember hátsója párnázva - melyek használata kényelmesebbé teszi a kerékpárok üléseit, hogy ne legyen az, hogy itt nyom, ott fáj?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Még az is lehet,hogy neked van igazad...Az tény,hogy időnként szoktam látni gyalogosokat is a bicikliutakon...Nade visszatérve még egy kicsit az országúti szemetelésre...Érdekes dolog az,hogy hogy tudnak változni az idők...Meg a népek...Emlékszem,ezelőtt 20-30 évvel még teljesen más jellegü szemetelés ment az utak mentén...Akkoriban a HASZNÁLT ÓVSZEREKNEK volt meg a nagy divatja...Meg az ahhoz társuló összegyűrt, fehér papírzsebkendőknek...Meg a viagrás dobozoknak...Ne nevess...Tudod hogy mennyi viagrás dobozt,meg kifogyott viagrás levelet láttam hajdanán az utak mentén? Rengeteget...Eldobott óvszereket meg minden 50 méteren...Néha hatot-nyolcat is egy kupacba dobálva...Nem tudom,hogy akkoriban mi volt a népekkel,vagy ma mi van,de elhasznált óvszert már vagy 10 éve nem láttam semerre sem az utak mentén...De van akkor ugye helyettük mindenféle italosdoboz,meg műanyagszemét...Úgy látszik,hogy a népek nagy tömegei az autósszex helyett manapság már inkább az italozásokban élik ki magukat...Aztán egyesek meg csodálkoznak azon,hogy alig születik már gyerek az országban...Hát...Látván az országúti tendenciákat is,én egy percig sem csodálkozom ezen a jelenségen...Valami nagyon félre van csúszva már ebben az országban ilyen téren is...De igen nagyon...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na még csak az kéne,hogy holmi biciklisnadrágokban képzelj el...Az életben nem mutatkoznék így sehol és semmikor...(Az én szexuális irányultságom rendben volt mindigis,meg rendben van ma is...)Szóval engem mindig kizárólag hosszúszáru nadrágokban képzelj el...Még kerékpározás közben is...Viszont a bringáshölgyek nagyon jól tudnak kinézni sokszor a falatnyi kisnadrágokban, amikböl ugye majd kilóg a fél hátsójuk...A nőknek ilyen téren azért vitán felül jobb dolguk van...Nem szükséges nekik mindenáron megsülniük a nyári bringázásaik során...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
8 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.