Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nőnek lenni 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a Meritamun óegyiptomi hercegnő múmiája alapján készített mai,modern rekonstrukció az neked semmi se? Ha csak egy viaszbábu erejéig is,de a tehetséges és felkészült,nagy szakmabeli tudással rendelkező régészek ÉLETHŰEN rekonstruálták Meritamun egykori kinézetét...Szinte felér egy időutazással az a rekonstrukció...Szerinted nem? Hátha idővel Szobeknoferuré is sorra kerül majd ilyen téren,vagy a régi sumer hölgyek...Ha jól tudom,sok sumer női csontvázat találtak már az idők folyamán...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És a Meritamun óegyiptomi hercegnő múmiája alapján készített mai,modern rekonstrukció az neked semmi se? Ha csak egy viaszbábu erejéig is,de a tehetséges és felkészült,nagy szakmabeli tudással rendelkező régészek ÉLETHŰEN rekonstruálták Meritamun egykori kinézetét...Szinte felér egy időutazással az a rekonstrukció...Szerinted nem? Hátha idővel Szobeknoferuré is sorra kerül ilyen téren,vagy a régi sumer hölgyek...Ha jól tudom,sok sumer női csontvázat találtak már az idők folyamán...

Hja...szeretnék én ilyen szép lenni...

https://youtu.be/Wv5Gyv6s4gM
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehogy azt mond,hogy neked nem tetszett volna ez a majd 3500 évvel(!!!!) ezelőtt élt egykori óegyiptomi hölgy...Szerintem gyönyörű lehetett...Borzongatóan gyönyörű,és nemes arcvonásu...És OKOS,INTELLIGENS tekintetü...Csak hasonlítsd már ezt a hölgyet pl. a "világ hölgyei" címü netcikkben mutogatott förtelmedvényekhez...(Kivéve persze a belga,meg félig-meddig a magyar hölgyet...)És ezzel azt hiszem mindent el is mondtam...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nehogy azt mond,hogy neked nem tetszett volna ez a majd 3500 évvel(!!!!) ezelőtt élt egykori óegyiptomi hölgy...Szerintem gyönyörű lehetett...Borzongatóan gyönyörű,és nemes arcvonásu...És OKOS,INTELLIGENS tekintetü...Csak hasonlítsd már ezt a hölgyet pl. a "világ hölgyei" címü netcikkben mutogatott förtelmedvényekhez...(Kivéve persze a belga,meg félig-meddig a magyar hölgyet...)És ezzel azt hiszem mindent el is mondtam...

Most mi a baj? Pont azt mondtam, hogy szeretném, ha én is olyan szép lennék, mint ő. Minden irónia nélkül...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor bocsi...Azt gondoltam eredetileg,hogy csak ironizálva írtad azt fentebb,amit...De ha akkor teljesen komolyan gondoltad a dolgot,akkor nincs köztünk vita...És akkor ez csak EGY,véletlenszerüen kiválasztott hölgy volt ugye,akit "újraalkottak" külső tekintetében a tudósok...Hány de hány más,hasonlóan gyönyörű hölgy is lehetett akkoriban az ősi Egyiptomban...Hű...Az ember bele se mer gondolni...Na mindegy...Most lépnem kell mára...Szia.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://m.youtube.com/watch?v=UH800q8qQsg. Nézelődtem nemrég a múlt század 60-as éveit illetően a neten,és így találtam rá erre a klippre...(Nancy Sinatra&Lee Hazlewood:Summer wine...)Na...Hát valami ILYENFORMÁN kéne kinéznie szerintem manapság is egy NORMÁLISAN ÖLTÖZÖTT nőnek,és férfinak...Ugye MENNYIRE ÉRZÉKELHETŐ AZ végig a klipp során,hogy itt egy "nőt", illetve egy " férfit" látunk? Hm...Nagyon csinos a videóban a hölgy...És elegáns is...És nemis "k...vás" megjelenésü szerintem, mégis meglehetősen izgató öltözékü...Hm-hm...A férfi sem egy ecsetfejü,bermudás városi tahó kinézetét mutatja,igaz? Sugárzik róla a "férfias elegancia"... Meg az öltözéke is ezt adja...Én nem tudom,hogy mit tudtak akkoriban az emberek,de azt hiszem,hogy ezekben a 60-as években volt ez az európai civilizáció a csúcspontján szellemi színvonal tekintetében...És az emberi mivoltot illetően is...Ez jól látszik szerintem ezen klipp kapcsán is...Azóta meg? Évröl-évre dőlnek meg a szellemi meg ízlésbeli mélységek sajnos...És nincs megállás,nincs megállás...Rohadunk-pusztulunk egyre gyorsabban bele a trágyába-mocsokba az öltözködés terén is,mint minden egyébb téren is...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://m.youtube.com/watch?v=m2fPkzJsMU8 Itt van egy másik klipp is,amin szintén a Nancy Sinatra nevü hölgy szerepel...(Nancy Sinatra:These boots are made for walkin...)Ebben a klippen is jól látható szerintem az,hogy MIKÉNT IS KÉNE KINÉZNIE akár manapság is egy olyan nőnek,aki méltó akarna lenni a "nő" szó jelentéséhez...Úristen...Csak tegyük már EZT a kinézetet,öltözéket, NŐT(!!!),egy mai, szakadt térdü koszlott farmerben pompázó,tornacipős, szánalmas egér,meg béka kinézetü, "nőnemünek anyakönyvezett valami" mellé...(Szándékosan kerültem ez utóbbi esetben a "nő" szót,mivel az ilyenek szerintem nem nők...Max.csak valami rusnya egerek lehetnek egytöl-egyig...) Van aki nem látná ez esetben a két megjelenés közötti különbséget? Hát mi az isten történt ebben a világban az utóbbi 50-60 évben???? Mi történt/történik itt a mai napig is?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 19. 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

60-as évek?
Mondjuk a fazonon az az okkersárga testre simuló nadrág, azzal a rövid kabátkával annyira nem tetszik. Nekem jobban tetszene, ha az a kabát egy picit hosszabb lenne, mondjuk 5-1o cm-vel, jobban is állna neki.
(Ha lehet, akkor a hajukról ne beszéljünk, igaz, most nem is az a téma, hanem a ruhák)
Oké, de akkor sem volt minden ruha csinos és szexi. És ne csak szoknyák voltak.
Mi van pl. a hippikkel???
A trapéznadrágokkal lányokon-fiúkon egyaránt?

Úgy vélem elmondhatjuk, hogy voltak a 60-as években is borzalmas ruhák, és most is vannak, csinosak, elegánsnak és szexik is.
Azt is elismerem, hogy a 70-es években többen hordtak szoknyát, mint manapság, de ma sem lehetetlen küldetés találni, annak ellenére, hogy igen, a farmernadrág - pláne most a "cafrangos" a divat.

De nézd csak mit találtam?
Sokszor feltett kérdésedre úgy vélem itt a tökéletes válasz

Itt aztán szóba kerül minden. Hogy miért, és mikor váltotta le a szoknyát a nadrág, hogy mikor jelent meg a sportos öltözet, és a többi...
A Szex és New York sorozat ruhái nekem is bejönnek. Tudom, te nem nézel ilyen filmeket, pedig az szinte a napjainkban játszódik 1998-2004 között forgatták...s a lányok többnyire szép, ízléses és szexi ruhákat hordanak benne.

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 20. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Szami...Tudod jól, hogy én rettenetesen utálom ezeket a mai habkönnyű,amerikai sorozatokat...Ezért nemis nézem őket soha...Amúgyis utáltam mindig,minden olyan sorozatot,ami 10-12 résznél hosszabb...Mondjuk megértem természetesen mindig az alkotók meg a színészek szempontjait,miszerint egy 24578 részes sorozat az ugye gyakorlatilag "biztos megélhetést" jelent a számukra sok-sok éven keresztül,dehát ahogy mondani szokás, egy gyári meló is adhatna nekik valszeg, évekre szóló biztos megélhetést...Emiatt nem lenne feltétlenül szükséges a szerencsétlen nézőket agyatlan zombikká változtatni az ilyesmi végtelenített sorozatok álltal...Szóval nálam a "Szex és New York" kilőve...Ne is számíts arra továbbra sem,hogy bármikoris nézni fogom...A videót viszont végignéztem,és tényleg igaz az,hogy nem lehet konkrétan meghatározni azt, hogy mikortol romlott el ez a világ pontosan...Van abban valami,hogy valszeg "sose volt normális"... Csak legfeljebb annyi volt a különbség,hogy " kicsit"vagy "nagyon" volt éppen elmebeteg az akkor aktuális világ...Ebben mondjuk akkor igazad van...Nem a "korszak" mutatja meg azt,hogy ki az elmebeteg,és ki nem,hanem maga az adott illető...Végülis igaz...Én is ebben a teljesen megőrült korban élek,aztán mégsincs se ecsetfejem,se feminin öltözködésem,se bermudagatyám,se utcai használatra szóló strandpapucsom...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 20. 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://m.youtube.com/watch?v=s4jHAsaXJZY Nézd csak meg ezt a videót,Szami...(Mauro:Bouna sera ciao ciao...) Na,mit szólsz a táncoló hölgyhöz? (A "Mauro" nevü úr természetesen szóra sem érdemes...Az már csakúgy ránézésre is egy tökéletes hímringyó képzetét kelti...)Nem semmi ugye? Hm...Csak kár hogy derékon alul sose mutatják...De addig viszont tökéletes a hölgy...Az a frizura...Azok a hatalmas,ringó tőgyek...Az a vékony darázsderék...Az a vaskos fenék...Hát igen...Nem kell tényleg a 60-as évekig visszamenni ,hogy jól öltözött,csinos hölgyeket lásson az ember a videoklippekben...Megteszi az 1987-es év is...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 20. 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jaj Szami...Tudod jól, hogy én rettenetesen utálom ezeket a mai habkönnyű,amerikai sorozatokat...Ezért nemis nézem őket soha...Amúgyis utáltam mindig,minden olyan sorozatot,ami 10-12 résznél hosszabb...Mondjuk megértem természetesen mindig az alkotók meg a színészek szempontjait,miszerint egy 24578 részes sorozat az ugye gyakorlatilag "biztos megélhetést" jelent a számukra sok-sok éven keresztül,dehát ahogy mondani szokás, egy gyári meló is adhatna nekik valszeg, évekre szóló biztos megélhetést...Emiatt nem lenne feltétlenül szükséges a szerencsétlen nézőket agyatlan zombikká változtatni az ilyesmi végtelenített sorozatok álltal...Szóval nálam a "Szex és New York" kilőve...Ne is számíts arra továbbra sem,hogy bármikoris nézni fogom...A videót viszont végignéztem,és tényleg igaz az,hogy nem lehet konkrétan meghatározni azt, hogy mikortol romlott el ez a világ pontosan...Van abban valami,hogy valszeg "sose volt normális"... Csak legfeljebb annyi volt a különbség,hogy " kicsit"vagy "nagyon" volt éppen elmebeteg az akkor aktuális világ...Ebben mondjuk akkor igazad van...Nem a "korszak" mutatja meg azt,hogy ki az elmebeteg,és ki nem,hanem maga az adott illető...Végülis igaz...Én is ebben a teljesen megőrült korban élek,aztán mégsincs se ecsetfejem,se feminin öltözködésem,se bermudagatyám,se utcai használatra szóló strandpapucsom...

Eszemben sem volt ajánlani neked a Szex és NewYork-ot megnézésre.
Az a 3 kép amit feltettem a hsz végén abból a filmből/sorozatból van. Csak azt mutattam (volna meg) vele, hogy most is hordanak szoknyát-harisnyát/ruhát a nők.

Igen, ha így nézed, "sosem volt normális", ezt mondom már nem is tudom hányadszorra neked, hogy a 70-es években is hordtak nadrágot is a nők, meg szoknyát-harisnyát is, meg a ,80-as években is, meg a 90-es években is, meg napjainkban is. Én manapság is legalább 20 nőt látok naponta csinosan/szexin harisnyában, szoknyában. Igen, a 70-es években lehet, hogy 200-at is láttam volna. De nem lenne elég neked naponta akárcsak 20 nőre csorgatod a nyálad? Arról nem én tehetek, hogy amerre te sétálgatsz, arra még napi 2o sem jut. Laughing
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 30. 08:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

„Az ősi kultúrában a nők a harc előtt beavatták a férfiakat. Tisztában voltak azzal, hogy erőik egyesülése egy olyan energiateret hoz létre, amelyben megsokszorozódik az erő, hisz egyesül.

Ez nem csak a szexualitásra épülő beavatás volt, hanem a lelki beavatás, ahol a nő igazán magába fogadta a férfi erejét, és hagyta, hogy a férfi érzelmi minőségeiben nyilvánuljon meg. Ezt a férfi biztonsággal meg is tehette, hisz együttlétük elfogadásra épült. Aztán a harc után a harc borzalmait is a nő segített kioldani a férfiból gyengédséggel és szeretettel.

Ez abszolút kölcsönösségre épült, hisz a nő életét, biztonságát a férfi saját erejével és bátorságával biztosította, a nő pedig a finom energiáival oldotta ki a félelmeket, traumákat úgy, hogy a szépséget képviselte lelkében.

Mióta harcolunk egymással, és mióta nincs igazi közös terünk, nem partnerek vagyunk, nem egymás gyógyítói, hanem egymás gyilkosai. A beavató nő elvesztette erejét, mert a férfi nem ad biztonságot a lényével. Így már nem nevel férfit, ki megóvná. És a nőket használati tárgyként kezelő férfi megölte Istennőjét.

Barna Berni

Forrás:
Barna Berni :Az igaz szentség a szerelem
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 30. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
„Az ősi kultúrában a nők a harc előtt beavatták a férfiakat. Tisztában voltak azzal, hogy erőik egyesülése egy olyan energiateret hoz létre, amelyben megsokszorozódik az erő, hisz egyesül.

Ez nem csak a szexualitásra épülő beavatás volt, hanem a lelki beavatás, ahol a nő igazán magába fogadta a férfi erejét, és hagyta, hogy a férfi érzelmi minőségeiben nyilvánuljon meg. Ezt a férfi biztonsággal meg is tehette, hisz együttlétük elfogadásra épült. Aztán a harc után a harc borzalmait is a nő segített kioldani a férfiból gyengédséggel és szeretettel.

Ez abszolút kölcsönösségre épült, hisz a nő életét, biztonságát a férfi saját erejével és bátorságával biztosította, a nő pedig a finom energiáival oldotta ki a félelmeket, traumákat úgy, hogy a szépséget képviselte lelkében.

Mióta harcolunk egymással, és mióta nincs igazi közös terünk, nem partnerek vagyunk, nem egymás gyógyítói, hanem egymás gyilkosai. A beavató nő elvesztette erejét, mert a férfi nem ad biztonságot a lényével. Így már nem nevel férfit, ki megóvná. És a nőket használati tárgyként kezelő férfi megölte Istennőjét.

Barna Berni

Forrás:
Barna Berni :Az igaz szentség a szerelem
Igen...Ez így van pontosan,ahogy le van fentebb írva...Viszont hogy a mai világban nem így működik mégse a dolog,annak, mint annyi más negatív dolognak is, a "kapitalizmus" és a F.T. az oka...Ami eszmeiségi rendszer a kezdeteitöl kezdve és úgyis folytatva,semmi másban sem mesterkedett sose mint abban,hogy kiírtson a világbol MINDENT ami "emberi" tényező és tulajdonság, és EMBEREK helyett csak VAK ZOMBIKAT,MEG BIOROBOTOKAT hozzon létre és működtessen a világban...Csak figyeld meg azt Szami, hogy egy ILYEN kapitalista, F.T. világban mint a mai, MIT értenek mindig az "ember" fogalma alatt,meg az ÉLET ÉRTELMEKÉNT..."Emberi lények" helyett csak holmi "munkaerőt"," "fogyasztót",meg "emberanyagot", "humán tőkét" emlegetnek mindig, a "TERMÉSZET" helyett meg csak holmi "nyersanyagforrást"...Éshát ugye az " élet" értelme meg egy ilyen mai világ szerint NEM a "boldogság megtalálása", a " spirituális fejlődés elősegítése", a sok szép kellemes élmény beszerzése,az emberi élet MINŐSÉGI fejlesztése, az emberi kapcsolatok mind magasabb szintre fejlesztése,a világ lényegének a megértése,az Istennel való kapcsolat erősítése, új ismeretek gyűjtése,stb,stb, hanem a mai világ vezéreszmeisége e téren ugye a "pénz", az anyagi javak halmozása, a gazdasági növekedés, a tervek,a számok, az előírányzott mennyiségek teljesítése, meg stb,stb, mint valami ROBOTVILÁGBAN...Amiben nemis EMBEREK,hanem csak valami AUTOMATÁK élnek...Csakhogy az " ember" az egy EMBER(!!!), nem pedig egy GÉP, egy ROBOT,egy AUTOMATA...A kapitalisták,a F.T. hívei meg sajnos EZT AZ APRÓSÁGOT felejtik el mindig...Meg azt is hajlamosak az ilyen elmebetegek elfelejteni mindig,hogy a TERMÉSZET, a Föld,az egy EGYSÉGES,ÉLŐ ORGANIZMUS,ami organizmustol lehet KÉRNI(!!!) a fizikai szükségleteinket illetően, és a természet ilyen esetekben ugye "ad" is nekünk mindig-mindent ami kell a fizikai léthez az ÉSSZERŰSÉG HATÁRAIN BELÜL,de ezt a "természetet" NEM LEHET BÜNTETLENÜL KIRABOLNI,MEG KIZSIGERELNI,ki és felhasználni ANYAGI HASZONSZERZÉS érdekében...Mert nem ERRE lett teremtve!!!!! És az EMBER se GÉPNEK lett alkotva, meg nem erre a feladatra lett teremtve...Szóval nagy bajok,írtózatosan nagy bajok vannak ebben a mai világban,meg az emberek legtöbbjének a fejében...És nemis csoda akkor az,hogy SEMMISE ÚGY MŰKÖDIK EBBEN A MAI VILÁGBAN,AHOGY AZ A NORMÁLIS LENNE...Így akkor többek között a "férfi" szerepek se,meg a "női" szerepek se...De lehet mindezeken a dolgokon akkor csodálkozni? Egy ILYEN világban,mint ez a mai?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 08. 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég hivatalos ügyek kapcsán Miskolcra kellett utaznom...Jó régen nem jártam már arra, de talán jobb is volt így...Úristen...Hogy mennyi de mennyi igénytelen kinézetű nőt(?) láttam már megint! Egész Miskolcon KÉT DARAB "nőt" láttam az egész napi mászkálás során...A többi az csak valami semlegesnemű lény képzetét keltette...Az egyik hölgyet egy óvoda bejárata előtt láttam...Éppen a gyereket vitte az oviba...Fekete miniszoknya volt a hölgyön,fekete harisnyával,meg fekete magassarkuval...Még énis teljesen elámultam,amikor megláttam ezt a nőt...A nejem rám is szólt gyorsan,hogy:"Ne bámuld már annyira azt a nőt,mert mindjárt kiesik a szemed"...A másik miskolci hölgy nem más volt, mint egy cigánylány...Igen,egy cigánylány...Ez a hölgy egy barna miniszoknyában volt, és normál színű,mintás harisnyában...És nem,nem egy kuncsaftokra váró prosti volt,hanem a Búza téri buszmegállóban állva láttam,amint éppen a buszra várt...Szomorú dolog volt az,hogy EGÉSZ MISKOLCON csak ezt a két nőt volt szerencsém látni...Egész Miskolcon!Több nőt ugyanis én ott nem láttam...Szóval ismeretlenül is minden elismerésem akkor ennek a két hölgynek...Meg a bátorságuknak,hogy volt/van erejük és önbizalmuk szembemenni az uniszex öltözetü primitív marhacsordával...És nem álltak be közzéjük a sorba ők is marhának...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 08. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nemrég hivatalos ügyek kapcsán Miskolcra kellett utaznom...Jó régen nem jártam már arra, de talán jobb is volt így...Úristen...Hogy mennyi de mennyi igénytelen kinézetű nőt(?) láttam már megint! Egész Miskolcon KÉT DARAB "nőt" láttam az egész napi mászkálás során...A többi az csak valami semlegesnemű lény képzetét keltette...Az egyik hölgyet egy óvoda bejárata előtt láttam...Éppen a gyereket vitte az oviba...Fekete miniszoknya volt a hölgyön,fekete harisnyával,meg fekete magassarkuval...Még énis teljesen elámultam,amikor megláttam ezt a nőt...A nejem rám is szólt gyorsan,hogy:"Ne bámuld már annyira azt a nőt,mert mindjárt kiesik a szemed"...A másik miskolci hölgy nem más volt, mint egy cigánylány...Igen,egy cigánylány...Ez a hölgy egy barna miniszoknyában volt, és normál színű,mintás harisnyában...És nem,nem egy kuncsaftokra váró prosti volt,hanem a Búza téri buszmegállóban állva láttam,amint éppen a buszra várt...Szomorú dolog volt az,hogy EGÉSZ MISKOLCON csak ezt a két nőt volt szerencsém látni...Egész Miskolcon!Több nőt ugyanis én ott nem láttam...Szóval ismeretlenül is minden elismerésem akkor ennek a két hölgynek...Meg a bátorságuknak,hogy volt/van erejük és önbizalmuk szembemenni az uniszex öltözetü primitív marhacsordával...És nem álltak be közzéjük a sorba ők is marhának...

Ehhez nem bátorság kell.
Valaki vagy ilyen, vagy nem. A mai világban már nem kell azzal foglalkozni, hogy én hogy öltözök, és más hogy öltözik, úgy öltözhet, olyan ruhát vehet fel mindenki, amilyet akar, amiben jól érzi magát, amit megengedhet magának, amit szeret.
Senki nem szólná meg az utcán azt, ha valaki úgy van, felöltözve, mint ahogy azt leírtad. A fővárosban azért jóval több ilyet lehet látni.
Az Örs vezér terén az aluljárón átsétálva én az alatt a 2-3 perc alatt szoktam 10-20 ilyen nőt látni, míg átérek a metróhoz. Nem, nem túlzok, valóban így van.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő
15 / 18 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.