Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Napi pajkos gondolatok... (Light!) 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Öööö...azt linkelted aminek a címét kiírtad...de nekem az a nő valahogy mű az egész. A feneke is...mesterkélt, erőltetett...

Az oldalon maradva sztem. akkor (talán) természetes:

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Akkor valamit összekevert a technika ördöge...Ami videót fel akartam linkelni, annak a kezdő képén egy hölgy van két példányban, előrehajolva, valami áttetsző, világoskék tornadreszben, ami eltakarja az egész fenekét...És úgy indul a videó, hogy egy sárga tornadresszes nő nagy erölködve lábgyakorlatokat végez egy kondigépben ülve...A másik videó viszont úgy kezdődik, hogy egy párducpöttyös nadrágban lévő hölgyemény riszálja a gömbölyűre edzett hátsóját...Nálad nem ez a videó jött ki a cím után kikeresve?

Amit linkeltél, az a sárga nacis hölggyel kezdődik a lábgépen...

Ez kezdődik párduc mintás nacis hölggyel...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Titusz írta:

Az oldalon maradva sztem. akkor (talán) természetes:

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Látod, EZ A KÉT most belinkelt videó is NŐI TESTÉPÍTŐKET mutatott be...A második videón szereplő szőke hölgynek különösen csinosra kidolgozott formái, lába, és feneke volt...Hm...

Na látod én is tudom, hogy, mi a szép...nekem ez tetszik inkább (az előbb fellinkelt) párduc mintás nacis nő feneke nem tetszik...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Amit linkeltél, az a sárga nacis hölggyel kezdődik a lábgépen...

Ez kezdődik párduc mintás nacis hölggyel...
Igen...ENNEK a videónak a címét írtam ki fentebb...Ha megfigyeled, az a cím szerepel a hsz-emben, ami videót most belinkeltél...De akkormeg hogy adta ki neked a gép újra a cím után az álltalam korábban belinkelt előző videót?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
kiváncsi vagyok, EZ mennyire "light-os" Rolling Eyes https://pbs.twimg.com/media/AtV8etRCEAAGsi8.jpg:large -különben épp a napokban olvastam, hogy BÁRMI lehet "light"os, csupán egyetlen alkotórész van csökkentett tartalommal benne.. Twisted Evil Embarassed tudom, deee.. https://pbs.twimg.com/media/BE0RjHjCYAAGtpC.jpg:large
(remélem elég diszkrét, hogy csak a link van itt) Rolling Eyes Mr. Green

És még én hiszem olykor, hogy túl pajkos gondolataim vannak!!!
Hát ezek után...Laughing

Mindenesetre nem kellene egyik sem! Számomra mindkettő olyan, mint egy meztelen csiga... Ráadásul a tetoválásokat is utálom!!! Szörnyű!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úristen...Hogy micsoda rusnya majmok vannak a fenti két linken...Ráadásul ahogy elnézem,az alsó fazon mintha valami NŐI HARISNYANADRÁGBAN lenne...Jól látom a dolgot? A tetoválásairol már szót se ejtek...(A k...va életbe...Az ember egy pillanatra most megint jól felbosszantotta magát...És csak annyit tudok mondani akkor jó szokás szerint, hogy AMELYIK NŐNEK EZ A KÉT FAZON EGY "ÁLLOMPASI", akkor az vagy menjen szemorvoshoz,vagy elmeorvoshoz...Vagy ha nem akar elmenni egyikhez se,akkor csak azt kívánom az ilyen elmebeteg nőknek, hogy egész életük során más fazonokkal soha ne is legyen akkor dolguk,csakis olyanokkal,mint amilyen kinézetü ez a két röhelyes toprongy...Aztán ennyi...Édes istenem...Hogy micsoda " ízlésü" nők vannak a világon! Egy borzalom ebbe még belegondolni is...Elmebeteg állatok...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Úristen...Hogy micsoda rusnya majmok vannak a fenti két linken...Ráadásul ahogy elnézem,az alsó fazon mintha valami NŐI HARISNYANADRÁGBAN lenne...Jól látom a dolgot? A tetoválásairol már szót se ejtek...(A k...va életbe...Az ember egy pillanatra most megint jól felbosszantotta magát...És csak annyit tudok mondani akkor jó szokás szerint, hogy AMELYIK NŐNEK EZ A KÉT FAZON EGY "ÁLLOMPASI", akkor az vagy menjen szemorvoshoz,vagy elmeorvoshoz...Vagy ha nem akar elmenni egyikhez se,akkor csak azt kívánom az ilyen elmebeteg nőknek, hogy egész életük során más fazonokkal soha ne is legyen akkor dolguk,csakis olyanokkal,mint amilyen kinézetü ez a két röhelyes toprongy...Aztán ennyi...Édes istenem...Hogy micsoda " ízlésü" nők vannak a világon! Egy borzalom ebbe még belegondolni is...Elmebeteg állatok...)

Nézz meg bármely modell-fiút...mind így néz ki...

Én először ezt "alsónadrág"- nak néztem, bár még az is lehetne ilyen hosszított szárú boxer fazonban...
De nevetni fogsz: LÉTEZIK férfi harisnyanadrág is!
Linkeljek fel képet???

Laughing Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inkább ne...Az én agyamat ne mossa senki se az elmebajjal,mert nem vagyok rá kíváncsi...Elég az is,ha a sok ostoba hülye liba agyhelyét mossák ezekkel a mai "férfimodell" fazonokkal...Édes Istenem az égbe...Mást továbbra sem tudok mondani erre az egészre...Meg nemis akarok...Elmebeteg már ez az egész világ...Úgy ahogy van...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.