Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Aha...Már kezdelek akkor érteni...Szóval akkor azt te se tagadod,hogy a nők között "rengeteg" (Hogy akkor ne mondjuk azt,hogy az ÖSSZES...)az olyan hölgy, akik a szó szoros értelmében "megvesznek és az eszüket vesztik" egy-egy helyes alfahím láttán, te akkor csak azt tagadod,hogy " AZONNAL" aláájulna a MINDEN hölgy az adott alfa fazonnak...Jó...Rendben...Velem lehet beszélni...Szóval akkor elismerem azt,hogy akadnak azért olyan hölgyek is,akik ki tudnak tartani ilyen téren egész sokáig is...Napokig is,hetekig is,hónapokig is...(De tovább már nem hiszem...)Ez akkor az én álláspontom...Így akkor már rendben van a dolog? Remélem igen,mivel most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.

Na, közelítünk azért...még a végén lesz belőlünk valami...

Majd én is kifejtem ezt még bővebben,most nekem is mennem kell.

Szóval.
Igen, így van. Részben.
Vegyünk csak engem.
Úgy egyszerűbb. Meg amúgy is minek beszéljek én másokról?
Nos, gondolj már bele. Megismerkedek egy férfivel (régebben fiúval), mert tetszik. Akkor mit akarok? Kapcsolatot.
Szerinted szóba állok én olyasvalakivel aki nem tetszik, meg akarok olyasvalakivel ismerkedni, aki nem tetszik? Nem, minek? Vagyis: akivel szóba állok, megismerkedek, ott már sejthető, hogy lesz/lehet szex is valamikor. Akkor meg már csak az a kérdés, hogy mikor, nem? Lehet, hogy férfi szemmel ez ilyen egyszerű...

MÉGSEM -akármenyire is vonz az a férfi - jut eszembe az, hogy MINNÉL HAMARABB odaadjam magam neki. Hogy miért? Mert meg szeretném előbb ismerni. Kíváncsi vagyok rá. De nem csak a testére vagyok kíváncsi, nem csak szexuális vágyat érzek iránta. Mindenre kíváncsi vagyok, minden/bármi érdekel, ami vele kapcsolatos.
Az első néhány óra alatt - igen, egy randi alatt - kiderül, hogy van-e bennünk valami közös, összeköt -e minket valami, találunk- e valamit, ami miatt - továbbra is szimpatikus-e a másik - vagy sem.

Ha szexuális kapcsolatba kerülök egy férfivel, akkor teljesen átadom neki magam, megnyílok előtte testileg-lelkileg, mindenem elé tárom. A legféltettebb kincsemet. Önmagam. És ez a végső...ennél többet nem adhatok magamból. Ha ezt megteszem néhány óra leforgása alatt, akkor mi lesz később??? Mindent dobjak a lábai elé fél óra alatt? Nem, nem tudom, hogy mi az az intervallum, amire azt mondom, hogy "ideális"...ilyen nincs. Amikor készen állok rá. Nyilván a "hetek-hónapok" már nekem is soknak tűnik.
Nem jelenti ez viszont azt, hogy egy okos, szerelmes nő, ne tudná mindemellett megoldani azt, hogy azért éreztesse a férfivel, hogy fontos neki "úgy" is. Gondolom érted mire gondolok. Nem adom oda magam teljesen egyből, de gondoskodok arról folyamatosan, fokozatosan egyre többet nyújtva/adva önmagamból, hogy férfinek érezhesse magát mellettem az a férfi.

Értem én, hogy van, létezik olyan, hogy CSAK szexuális vonzalom egy nő és egy férfi között.
Lehet, van ilyen is, de nem nálam.
Sosem voltam híve csak a testiségnek érzelmek nélkül.

Nem fogsz meggyőzni SOHA, DE SOHA arról, hogy egy nő nem alacsonyítja le magát azzal, hogy a férfi első pillantására "alá fekszik". Már ahogy használod a kifejezést is egyértelműen lealacsonyító, s elmond mindent. Te sem vettél volna feleségül egy olyan nőt. Egy menetre jó volt, és annyi.
Egy tisztességes nő akar magának ilyet, akar ilyen szituba keveredni? Akarja hogy egy numera legyen? Nem. Hát akkor? Akkor sose csodálkozz azon, amit mondok...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 22. 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Ha a második randi helyszínéül tudtál volna jobbat mondani a Margit sziget helyett, engem nem zavart volna akkor a dolog...Főleg olyankor nem,ha láttam volna rajtad azt,hogy EGYRE GONDOLUNK, MEG TULAJDONKÉPPEN UGYANAZ A CÉLUNK...Ebben az esetben rád hagytam volna bármilyen új randihelyszínt, gond nélkül...Elolvastam a leírásodat az elveidröl,meg a mentalitásodrol...Nincs vele semmi problémám...Mondtam már ezerszer,hogy mindig félreérted a hajdani viselkedésem mozgatórugóit...Örökösen azt feltételezed,hogy valami ÖNTELT,GŐGŐS,NAGYKÉPŰ figura voltam,aki ELVBÖL mindenkit AZONNAL akart megizélni...Ha meg ez nem tetszett a nőnek,akkor odavetettem neki ugye nagy foghegyről,hogy:"Na babám...Most vagy lefekszel velem itt és azonnal,vagy húzzál a fenébe"...Nem-nem...NEM EZ A VISELKEDÉS VOLT A SAJÁTOM...A látszat ellenére sem...Hogy mi állt valójában a háttérben,azt leírom mindjárt egy másik hsz-ben...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 22. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szóval...A kissé furcsa egykori viselkedésem hátterében az állt,hogy nekem már a kezdetektöl fogva is sajátos igényeim voltak a hölgyek kapcsán...Előszöris én egyszerűen nem ismertem sohasem az "érzelmeken alapuló szerelmet"...Lehet hogy azért, mert én nem vagyok nő...Nálam a " szerelem" az tulajdonképpen mindig TUDATOS,ÉRDEKEKEN ALAPULÓ DOLOG VOLT...Ez mit jelentett a gyakorlatban? Azt jelentette, hogy amikor "először kezdtem nőkre gondolni" már a legelső pilanattol kezdve is megvolt az "IDEÁM" A "TÖKÉLETES NŐRÖL"... Mit takart aztán ez az idea? Azt takarta,hogy egy olyan nőre volt szükségem mindig, aki EGYSZEMÉLYBEN(!!!) volt a gondoskodó pótmamám, a legjobb,legbizalmasabb,velem állandóan sülve-főve együttlévő igaz barátom, illetve a mindent gondolkodás nélkül és örömmel bevállaló, szexrabszolga k...vám...Viszont volt mindig egy nagy gondom...Az,hogy ez a három tulajdonság EGY NŐBEN nagyon-nagyon ritka dolog volt...Lehet hogy valami természeti törvény tiltotta mindig ezt a hármas együttállást,de hosszú ideig valahogy sehogyse bírtam találni olyan hölgyet,akiben egyszerre megvolt ez a három tulajdonság...Ha kettő összejött,akkor tuti,hogy a harmadik hibádzott...És a legtöbbször ott bukott el a dolog,hogy az egyébként okos,életrevaló,gondoskodó,igaz jóbarát hölgy, EGYSZERŰEN KÉPTELEN VOLT az ágyban " bevállalós,mocskos k....ként" viselkedni...Az ilyen hölgyek ahogy mondani szokás,a legtöbbször "az ágyban is viselkedni akartak,és az önérzetes úrinőt alakítani"...De az ilyesmi viselkedés nekem meg nagyon nem volt a kedvemre való dolog...És ebböl kiindulva IGYEKEZTEM MINNÉL HAMARABB TISZTAVIZET ÖNTENI A POHÁRBA,hogy mire is számíthatok az adott nőnél...Érted ennek az egésznek a logikáját? Ha most vártam volna hetekig-hónapokig békésen az első együttlétre, lehet,hogy FELESLEGESEN VÁRTAM VOLNA, meg vesztegettem volna az időmet,mivel mondjuk idővel kiderült volna az,hogy ez az illető hölgy is tulajdonképpen egy "úrinőtípus" az ágyban...És mindez HETEK-HÓNAPOK múlva derült volna csak ki! Hát nem célszerűbb dolog volt akkor RÖGTÖN,MINDJÁRT AZ ELEJÉN TISZTÁZNI A DOLGOKAT? Nos? Remélem mostmár érted azt, hogy miért voltak hajdanán olyan furcsa szokásaim...Minden furcsa szokásomnak megvolt a maga oka...A maga logikus,és hasznos oka...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 23. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahát, ez bámulatos!!!

Elbűvölő növényszobrok a nagyvilágból...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, hogy ne offoljuk szét teljesen a zenei topicot is, ezt a témát áthozom ide:

Titusz írta:
Hát...Mutogatnak mondjuk a klippben sok csinos női futóművet,de valahogy mindig harisnya nélkül...A harisnya nélküli női virgácsok a számomra meg mindig olyanok,mintha nemis lennének...Teljesen hidegen hagynak mindig...Tegnap voltam amúgy megint egy zempléni kerékpártúrán, és képzeld...Tokajban láttam sétálni egy IGAZI HÖLGYET is a sok primitív öltözetü, suttyó, proli turistanő között...Egy falatnyi kisnadrág volt a hölgyön,egy vékony,fekete harisnyával...Volt vagy 40 fokos hőség,és ez a HÖLGY mégis csinosan és elegánsan mászkált az utcákon...Igaz,nem egyedül,hanem egy palival...Na...Hát megint volt akkor egy olyan pillanatom, amikor szabályosan irigyeltem egy fickótol a nőjét...A mai,teljesen leépült,elprolisodott,elsuttyósodott világban az ilyesmi dolog már igencsak ritkaságnak számít nálam,de azért időnként még mindig előfordul a jelek szerint...

Samantha írta:
És a fickó hogy volt felöltözve?

Titusz írta:
Meg fogol lepődni,de még egész normálisan...Ing,meg hosszúszáru farmer...Nade ha már szóba kerültek a pacákok is...Hű...Hogy mennyi de mennyi rövidgatyás,meg bermudás pojácát meg majmot láttam tegnap is mindenfelé! Meg szőrös,ormótlan férficsülköt...Néha már tényleg nemis csodálkozom azon,hogy egyre csak terjed,meg terjed a homoszexualitás ebben az elmebeteg,degenerált világban...Hát mit látnak maguk körül mindenfelé örökösen a népek?Még az egészséges szexualitásu férfiak is? Szőrös,rusnya férficsülköket...A nők meg mindeközben dugdossák örökösen a virgácsaikat...Azok is olyanok jórészt,mint az elmebetegek...Tudod,hány meg hány olyan felállást láttam tegnap is,hogy megy a nő hosszúszáru,földig érő farmerben(!!),mellette meg megy az orángutánszerü mókus rövidgatyában,vagy bermudában...És mennyi,de mennyi ilyen felállást láttam! Amikor meg szoknyában mászkáltak a nők,akkormeg harisnya nem volt rajtuk...Azt hiszem,hogy jó úton járok mindig akkor,amikor megvetem,meg lenézem ezeket a mai "embereket"...Ezek ugyanis döntő többségükben szerintem NEM EMBEREK...Csak valami beszélő marhák ,meg ökrök a legelőröl...És embernek kinevezve a liberálisok álltal...(Szerintük ugyanis ugye " mindenki embernek számít",akinek egy feje,két karja,meg tíz ujja van...Én mondjuk ezzel a meghatározással sose értettem egyet, szerintem ugyanis EMBERNEK nem születik senki sem,max.csak azzá válik...Ha válik...De ahogy elnézem mindenfelé ezeket az utcákon mászkáló népeket, a 99,999%-uk megrekedt már a születésekor egy sajátosan állati színvonalon, ami színvonalon azóta sem tudnak jórészt felülemelkedni...Minden tisztelet persze a ritka számu kivételnek...)

A hozzászólás legutóbb Samantha által 2019. 08. 27. 21:08-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Nahát, ez bámulatos!!!

Az instagramra nem tudok belépni,mivel azt sem tudom,hogy mi az...Bár a nevét hallottam már azért...Szóval az instás képeket nem tudom megnézni,de ettöl függetlenül elég mulatságosak lehetnek ezek a növényszobrok...De valszeg a kertészeknek sok munkájuk is lehet velük,mert azért kb.hetente egyszer biztosan kell rajtuk egy kis fazonigazítás...Mivel a zöld növények ugye mindig nőnek...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Nahát, ez bámulatos!!!

Az instagramra nem tudok belépni,mivel azt sem tudom,hogy mi az...Bár a nevét hallottam már azért...Szóval az instás képeket nem tudom megnézni,de ettöl függetlenül elég mulatságosak lehetnek ezek a növényszobrok...De valszeg a kertészeknek sok munkájuk is lehet velük,mert azért kb.hetente egyszer biztosan kell rajtuk egy kis fazonigazítás...Mivel a zöld növények ugye mindig nőnek...

Az Instára én sem tudok belépni, én is csak azokat a képeket láttam, amiket így lehet látni...ennyi is nagyon tetszetős.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Azért én nem lennék a szobrok kertészeinek a helyében...Azt hiszem,hogy az ilyesmi szobrok mellett nem tudnak sokat unatkozni...Meg lazsálni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Azért én nem lennék a szobrok kertészeinek a helyében...Azt hiszem,hogy az ilyesmi szobrok mellett nem tudnak sokat unatkozni...Meg lazsálni...

Én szeretném azt a munkát...gyerekkoromban volt olyan időszakom, amikor kertész akartam lenni...gondolom ezekben a Nemzeti Parkokban, meg ilyen helyeken mindenhol több kertész is van...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 27. 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk szeretek énis kertészkedni, csak azt nem szeretem soha, amikor olyan munkát kell végeznem,aminek igazábol nincs túl sok értelme...Most csak gondolj bele az ilyen "növényszobrok" készítésébe...Mi munka lehet az ilyen! Aztán eltellik 2-3 nap, és lehet kezdeni előlröl az egész növényszobor készítést...Mivel a növények ugye folyamatosan nőnek,változnak...Mégpedig meglehetősen gyorsan...Én világéletemben az időtálló dolgokat,meg munkákat szerettem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 05:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mondjuk szeretek énis kertészkedni, csak azt nem szeretem soha, amikor olyan munkát kell végeznem,aminek igazábol nincs túl sok értelme...Most csak gondolj bele az ilyen "növényszobrok" készítésébe...Mi munka lehet az ilyen! Aztán eltellik 2-3 nap, és lehet kezdeni előlröl az egész növényszobor készítést...Mivel a növények ugye folyamatosan nőnek,változnak...Mégpedig meglehetősen gyorsan...Én világéletemben az időtálló dolgokat,meg munkákat szerettem...

Hát azért ha őszinte akarok lenni, minden kertészeti munka olyan, hogy folyamatosan kell csinálni.
Jó, értem én, hogy a haszonnövények "hasznot" is hoznak, így azok a szemedben más megítélés alá kerülnek.
De hogy néznének ki a parkok, közterületek, természetvédelmi területek, - vehetjük a kedvencedet, a Margitszigetet is pl. - hogy néznének ki, ha nem foglalkoznának velük?
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 28. 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz, hogy ne offoljuk szét teljesen a zenei topicot is, ezt a témát áthozom ide:

Titusz írta:
Hát...Mutogatnak mondjuk a klippben sok csinos női futóművet,de valahogy mindig harisnya nélkül...A harisnya nélküli női virgácsok a számomra meg mindig olyanok,mintha nemis lennének...Teljesen hidegen hagynak mindig...Tegnap voltam amúgy megint egy zempléni kerékpártúrán, és képzeld...Tokajban láttam sétálni egy IGAZI HÖLGYET is a sok primitív öltözetü, suttyó, proli turistanő között...Egy falatnyi kisnadrág volt a hölgyön,egy vékony,fekete harisnyával...Volt vagy 40 fokos hőség,és ez a HÖLGY mégis csinosan és elegánsan mászkált az utcákon...Igaz,nem egyedül,hanem egy palival...Na...Hát megint volt akkor egy olyan pillanatom, amikor szabályosan irigyeltem egy fickótol a nőjét...A mai,teljesen leépült,elprolisodott,elsuttyósodott világban az ilyesmi dolog már igencsak ritkaságnak számít nálam,de azért időnként még mindig előfordul a jelek szerint...

Samantha írta:

Titusz írta:
Meg fogol lepődni,de még egész normálisan...Ing,meg hosszúszáru farmer...Nade ha már szóba kerültek a pacákok is...Hű...Hogy mennyi de mennyi rövidgatyás,meg bermudás pojácát meg majmot láttam tegnap is mindenfelé! Meg szőrös,ormótlan férficsülköt...Néha már tényleg nemis csodálkozom azon,hogy egyre csak terjed,meg terjed a homoszexualitás ebben az elmebeteg,degenerált világban...Hát mit látnak maguk körül mindenfelé örökösen a népek?Még az egészséges szexualitásu férfiak is? Szőrös,rusnya férficsülköket...A nők meg mindeközben dugdossák örökösen a virgácsaikat...Azok is olyanok jórészt,mint az elmebetegek...Tudod,hány meg hány olyan felállást láttam tegnap is,hogy megy a nő hosszúszáru,földig érő farmerben(!!),mellette meg megy az orángutánszerü mókus rövidgatyában,vagy bermudában...És mennyi,de mennyi ilyen felállást láttam! Amikor meg szoknyában mászkáltak a nők,akkormeg harisnya nem volt rajtuk...Azt hiszem,hogy jó úton járok mindig akkor,amikor megvetem,meg lenézem ezeket a mai "embereket"...Ezek ugyanis döntő többségükben szerintem NEM EMBEREK...Csak valami beszélő marhák ,meg ökrök a legelőröl...És embernek kinevezve a liberálisok álltal...(Szerintük ugyanis ugye " mindenki embernek számít",akinek egy feje,két karja,meg tíz ujja van...Én mondjuk ezzel a meghatározással sose értettem egyet, szerintem ugyanis EMBERNEK nem születik senki sem,max.csak azzá válik...Ha válik...De ahogy elnézem mindenfelé ezeket az utcákon mászkáló népeket, a 99,999%-uk megrekedt már a születésekor egy sajátosan állati színvonalon, ami színvonalon azóta sem tudnak jórészt felülemelkedni...Minden tisztelet persze a ritka számu kivételnek...)

Most mennem kell, de du. hozom ide a választ,
Szia!
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 29. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Samantha írta:

Titusz írta:

Samantha írta:

Titusz írta:

Most mennem kell, de du. hozom ide a választ,
Szia!

Nem véletlenül kérdeztem, hogy hogyan volt a manus felöltözve.
Mert sok férfi a nőjétől elvárja, hogy csinos legyen, de ő maga meg ebben az igénytelen bermudában, és agyonmosott, kinyúlt pólóban van.
Nagy divat - lett napjainkban ez a bermudanadrág. Szerintem 20 férfi közül egyen ha látok hosszúnadrágot. Ilyen időben simán hordhatnának "laza" öltözet gyanánt vékony vászonnadrágot, ha már ugye a farmert melegnek tartják. (Na igen, a nőknek nincs melegük ilyenkor hosszú farmernadrágban...)
Persze, természetesen ha épp sportol az a férfi, akkor nem várható el a hosszú nadrág. (Hát hogy néznének ki a foci- vagy kosárlabda pályán a focisták/kosarasok hosszú farmerben, vagy szövetnadrágban?)
De utcai viseletnek igénytelennek tartok egy bermudát viselő férfit.

Fordított világ?
Hát nem tudom.
Valamilyen szinten lehet...
Manapság ugye egy csinos nadrágkosztümöt, vagy egy jól szabott, szűk, testresimuló farmernadrágot egy toppal is csinosnak tart a közvélemény.
De már megállapítottuk, hogy a kényelem alakította ki a női nadrágok divatját.
Menj be egy átlagos ruhaüzletbe és nézd meg, hogy hányféle és milyen (igénytelen) szoknyákat árulnak...és arányában mennyivel több nadrágot...nagyítóval kell keresni valami jobb darabot. Ugyanez vonatkozik a blúzokra is. Klasszikus, jó anyagból, ami szép, ízléses? Évek óta nem kapok. Vagy ami van, az piszkafa-méret...ha csinos akarsz lenni, csinos ruhát akarsz kapni, legyél csontsovány.

Azt azért nem hiszem, hogy amiatt van több meleg férfi most, mint 20-30 évvel ezelőtt, mert látják egymás "ormótlan szőrös csülkeit". Az ősemberek is látták...meg az egyszerű "természeti népek" még ma is látják.
Én sem leszek leszbikus amiatt, mert egy csomó nőt látok bikiniben a strandon. Ez ugyanaz...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 29. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Erröl írtam énis fentebb..."Rengeteg nőt láttam most is hosszúszárú farmerben, mellette meg a pasiját(Kannak mondjuk én ezeket a bohócokat nem merném sohasem nevezni,max. csak "pasiknak"...)rövidgatyában,bermudában feszíteni"... Szóval a látszat ellenére a prolis,tahó öltözet NEM A NAGY MELEG KÖVETKEZMÉNYE SOHASEM...Mivel ugye az ilyen alakok női se sülnek meg a hosszúszárú farmerben...Egyszerűen a TAHÓSÁG,A BUNKÓSÁG, AZ ÁLLATI ÉRTELMI SZINVONAL kifejeződése ez az öltözködési stílus ...Mondjuk nekem is vannak lányaim...Nemis egy...Viszont mind én,mind az anyjuk már KISKORUKBAN elmondtuk nekik,meg MEGÉRTETTÜK VELÜK ÉSZ ÉRVEK MENTÉN,hogy bermudás fazonokkal,bagósokkal,tetováltakkal,börtönviseltekkel,színes bőrűekkel nem állnak szóba...ÉS ENNYI...Érdekes dolog az,hogy a mi lányainkkal soha semmi probléma nincs ilyen téren...Csak azt nem értem soha,hogy MÁSOKNÁL AKKOR HOGYAN VAN???? Ahogy nézegettem a múltkor ezeket a "bermudás fazon-farmeres nő" párocskákat, sokszor eszembe jutott az a gondolat,hogy VAJON AZ ILYEN NŐK SZÜLEI MIT SZÓLHATNAK A LÁNYUK BARÁTJÁHOZ/PASIJÁHOZ??? Amikor a hölgyemény odaállít eléjük egy ilyesmi bohóccal? Gondolom semmit...Ez a mai világ egy ilyen világ...MÁR AZ ALAPJAITOL,A LEGALAPJAITOL ROHADT...Hát akkor meg mit lehet itt csodálkozni bármin is? Meg ezen az egész országon is?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 29. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg érdekes dolgot vetettél fel a hsz-ed végén, Szami...Mondjuk igaz...Amennyiben énis látok egy palit valahol mondjuk fürdőnadrágban, akkor sose zavar a látvány...Meg az illető szőrös csülkei...De akkor meg miért zavar az,ha mondjuk egy pali BERMUDÁBAN van? Valszeg az lehet az ok, hogy nekem a bermuda,meg a rövidnadrág valahogy mindig "nőies" öltözéknek tűnik...Akárcsak a szoknya...Nem tudom,hogy te hogy vagy vele,de pl.én a skótszoknyás fazonoktol is szabályszerűen hányingert kapok mindig...Mert valahogy TERMÉSZETELLENESNEK tűnik nekem mindig a látvány...Pont úgy,mint amikor nőket látok hosszúszáru nadrágokban...Hiába na...Ennek a mai világnak a liberális őrülete meg divatja valahogy sose tud megérinteni...Igaz...A divatok amúgysem tudtak soha...A divatok létét én mindigis az "emberiség" állati mivoltának a legjobb bizonyítékaként tartottam számon...Úgyhogy igyekeztem is távoltartani magamat mindenféle divatirányzattol...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Következő
29 / 31 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.