Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Terhes vagyok??!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
renydance
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon félek holnap elmegyek csinálok egy tesztet ....nem tudom hogyan lehetnék terhes...de ha mégis...nem tom mit fogok csinálni anyukám még akkor is megölne ha azt megtudná h lefeküdtem a barátommal.... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vanda40
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 06:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vérzés kimaradását nem feltétlenül várandósság okozhatja. Petefészek-ciszta is előidézi a tüneteket, valamint egyéb, hormonális változás is.
Nyilván erre kizárólag orvos tud megnyugtató(?) választ adni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

renydance írta:
nagyon félek holnap elmegyek csinálok egy tesztet ....nem tudom hogyan lehetnék terhes...de ha mégis...nem tom mit fogok csinálni anyukám még akkor is megölne ha azt megtudná h lefeküdtem a barátommal.... Sad

Az anyukák általában nem szokták megölni a lányukat.
Úgy szoktak tenni, mint aki haragszik, ha kiderül, hogy a lányuk lefeküdt a barátjával, mert az ő anyukájuk is haragudott annak idején. Sőt, megsúgom, amikor az anyukád anyukájáról kiderült, az ő anyukája is haragudott. Viszont annyira nem szoktak haragudni az anyukák, hogy cserben, gondban, bajban elhagyják a lányukat. Talán a te anyukád sem hagyna cserben, csak haragudna...
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

renydance írta:

Félelmed keltette feszültség miatt is késhet...
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
renydance írta:

Az anyukák általában nem szokták megölni a lányukat.
Úgy szoktak tenni, mint aki haragszik, ha kiderül, hogy a lányuk lefeküdt a barátjával, mert az ő anyukájuk is haragudott annak idején. Sőt, megsúgom, amikor az anyukád anyukájáról kiderült, az ő anyukája is haragudott. Viszont annyira nem szoktak haragudni az anyukák, hogy cserben, gondban, bajban elhagyják a lányukat. Talán a te anyukád sem hagyna cserben, csak haragudna...

..hát igen ... az anyukák általában ilyenek...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gincsi
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 11. 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, emlékszem, mikor nekem lett pozitív a tesztem....

Anyunak soha nem kellett kimondanom, hogy "Anyu, terhes vagyok." Mondtam: "Üljünk ls, valamit akarok mondani". Így tettünk. Aztán valahogy nem tudtam, hogyan fogjak bele. Rámnézett hosszan.... és már tudta is.

Kicsit kiakadt, de azért nem evett meg. Wink (mondjuk én már 24 voltam, az is igaz...). Persze, most már imádja a kiskrapekomat, meg a férjemmel is puszipajtások (pedig biztosan lett volna hozzá néhány keresetlen szava abban a pillanatban... Embarassed ). Azt még hozzátenném, hogy a kiakadás teljesen jogos volt: Nem nagy büszkeség, de tény, hogy három héttel azelőtt vágtunk bele a kapcsolatunkba, hogy megfogant a Marci...

Még valami: Van egy barátnőm. 17 éves korában született a lánya, persze véletlen. Apuka "nem volt". És most jónéhány évvel később mindig azt mondja, ha szóba kerül a téma: Az volt élete legjobb döntése, hogy megtartotta a babáját. És maga sem érti, honnan volt annyi esze 17 évesen, hogy szembemenve a szülői nyomásnak, nem küldte el a lányát a nemlétbe, és nem ment feleségül az apukához.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha mégis terhes volnál (ami szerintem is elég valószínűtlen), akkor hidd el: nem ez a legrosszabb, ami történhet veled az életben. Laughing

Ja, még valami: Keress valakit, akinek elmondhatod, akiben megbízol, aki nem dorongol le azonnal. (persze tudom, ezért vagy itt... De szóban mégis más.) Oszd meg a terhedet, mert úgy sokkal könnyebb, és tisztábban is látsz. Smile

Fel a fejjel, gondolok rád! Rolling Eyes
Vissza az elejére
kiscipő
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 16. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

renydance írta:

Szia Csillag!
Irtam privát üzenetet!
Krisztina
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 16. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscipő írta:
renydance írta:

Szia Csillag!
Irtam privát üzenetet!
Krisztina

Renydance-nek? Shocked
2 éve írt a problémájáról azóta sem jelentkezett...
Privát üzenetet 15 hozzászólás után tud olvasni egyébként is...
kiscipő
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 16. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
kiscipő írta:
renydance írta:

Szia Csillag!
Irtam privát üzenetet!
Krisztina

Renydance-nek? Shocked
2 éve írt a problémájáról azóta sem jelentkezett...
Privát üzenetet 15 hozzászólás után tud olvasni egyébként is...

Smile igy jár az aki futtában jár csak a harmonetre...köszi Sieglinde
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.