Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kristálygyerekek 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HarmoNet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 06. 21:39    Hozzászólás témája: Kristálygyerekek 2 (folytatás) Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eredeti témaindító hozzászólás:

KamiChan írta:
Mivel mjforest barátunk következetesen figyelmen kívül hagyja a KRISTÁLYGYEREKEK mibenlétére vonatkozó kérdéseimet, én életemben nem hallottam még róluk (és senki más sem, akivel a fórumról, vagy a fórumon kívülről beszéltem), feltenném a kérdést Mindenki felé, hátha Ti tájékozottabbak vagytok;

Tudja-e valaki, hogy mi az a kristálygyerek, mit csinál, mire jó, miért nevezik pont így, és egyáltalán?

A google-vel rákerestem, de csak ezt

http://blog.underground.hu/mt/mt-comments.cgi?entry_id=8249

a cikket adta ki, aminek még szerintem is enyhén cinikus a hangvétele.

Úgy hogy kíváncsian várom a válaszokat, meg talán másokat is érdekel a téma (főleg hogy ilyen rejtélyes valami ez az egész). :p

Az előzményeket itt nézheted meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
brigitta034
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 03. 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom,ez valahogy úgy fog kinézni,hogy:
Egyre több indigó gyerek születik,azért hogy a szüleiket megtanítsák arra hogy az alapvető nevelési nézeteik hibásak.Mint minden változást az ember csak sajna agresszív módon tud észrevenni.Tehát ezért annyira intenzívek.
A kristálygyerekek valószínűnek tartom,hogy pont ennek az ellentételezésére születnek./Hiszen ennyi túlpörgős emberke mit művelne ebből a világból/
Tételezzük fel,hogy az indigók megtanítják a felnőtteket arra hogy más irányt kéne venni és jobban az emberek igényei szerint kéne adni,nem a megrögzött beidegződések alapján kéne élni.Ezek után jönnek a kristálygyerkőcők akik /ha igaz hogy indigóknak születik ilyen/visszafogják a lázadóbb stílust.
Talán azért nevezik így őket,mert ez már egy letisztultabb forma az emberiségnek,hiszen Ők már elméletileg befogadóbbak,szeretettteljesebbek,toleránsabbak.Aztán még az is kiderülhet,hogy Ők már esetleg ha megfelelő kezekbe kerülnek,és a kellő tapasztalattal rendelkeznek majd komplexebb képességek birtokában lesznek,és ezeket használhatják is majd.Így majd talán konkrétabban tudják segíteni a világ fejlődését,és talán elérik hogy pár év múlva a Föld ne egy hatalmas lázongó pokol legyen,hiszen ott lesznek a politikában és egy csomó fontos helyen....No majd meglátjuk....Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 03. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kristálygyermekekről lehet, hogy én is írok egy könyvet, mert ami erről a témáról eddig megjelent az annyi baromságot halmozott fel, hogy őrület!

Azt hiszem, hogy az ominózus Mandala-védás kiadvány nívóján bármikor képes lennék fél nap alatt különbet is alkotni csak a bal kezemet használva ...

A kristály- indigó jelenség léezik, de amit ma köré intenek, attól minden normális embernek feláll a fején a szőrzet!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
brigitta034
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 03. 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mállottviksz néne!
Én is nagy baromságot írtam?
Nem sértődők meg..Smile
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 03. 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

brigitta034 írta:
Szia Mállottviksz néne!
Én is nagy baromságot írtam?
Nem sértődők meg..Smile

Nem dehogy! Sőt! Én a témában megjelent irodalomról beszéltem. (könyvek, stb.) Ezért is nem idéztem be a hzzászólásodat. Remélem Norna is ide fog találni, véleménye mérv és hangadó a témában.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
brigitta034
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 03. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnyugodtam:)
Csak azért kérdeztem,mert ez inkább valamiféle saját véleményféleség volt,és ezáltal nem voltam biztos benne...Smile
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 04. 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik, hogy a téma másokat nem érdekel.. pedig van a közelemben egynéhány kritálygyerek.

Őrület miket művelnek ... és az anyukáik néha úgy szégyenkeznek, suttogva mernek csak beszélni aról, hogy a gyerek milyen csodás. Szerintem csak én vagok olyan lüke, hogy nekem magától értetődik, ha egy gyerek nem szavakkal kommunikál velem, és fogom az adását, akkor válaszolok, ha megy, sőt anyukával is beszélek róla. És akkor kiderül, hogy eddig rettegett megosztani másokkal, de ő is bizony ugyanígy ...
fazon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 09. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Leegyszerusitve a kristalygyerekeket azert hivjak kristalygyerekeknek, mert van nemi kozuk a kristalyokhoz. Ugyanugy, ahogy az indigo gyerekeknel (sokan mar felnottek) jellegzetes az aura szinarnyalata, ugyanugy a kristalygyerekeknek is nagyon sok a "kristaly" az aurajukban. Kepesseguk altal masfajta energiakat tudnak megmozgatni, mint az indigok. Nagyon jol tudnak dolgozni a kristalyokkal, es nem csak a fizikai kristalyokkal. Stb.

Az is igaz, hogy a nagy indigo oruletben megfeledkeznek a tobbi gyerektipusrol: a fenygyerekekrol, az arany gyerekekrol, a csillaggyerekekrol, stb. Mindnek mas es mas a feladata es a kepesseguk, amit a Fold megmentesere es azutan a fellenditesre kellene tudatosan hasznalniuk. Wink

Ami fent az lent, ami bent az kint. Hermesz Triszmegisztosz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
brigitta034
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az is igaz, hogy a nagy indigo oruletben megfeledkeznek a tobbi gyerektipusrol: a fenygyerekekrol, az arany gyerekekrol, a csillaggyerekekrol, stb. Mindnek mas es mas a feladata es a kepesseguk, amit a Fold megmentesere es azutan a fellenditesre kellene tudatosan hasznalniuk. Wink[/quote]

Csak az aura színéből lehet megtudni,hogy ki melyik típusba tartozik?/Már ha tartozik valahova.../
Vissza az elejére
drumka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok én új vagyok itt és a témában is. Kényszerből kerestem rá a Indigó gyerekek témára mert a 7 éves fiammal problémák merültek fel az oviban. Szeretnék olyan embereket megismerni akik hasonló problémával küzdenek. a gond az hogy örökmozgó, nem érti meg magát senkivel, nem érzi méltó társaságnak sem az óvónőt sem a csoporttársait, ha igazságtalanság éri gyakran hisztérikus dühromok kapják el, de emellett egy bújós jólelkű túlérzékeny gyerek. Angyalokkal beszélget, a gondokodásmenete és a felfogása dolgokról teljesen eltér a csoporttársaitól. Kiemelkedő sportban és feladatmegoldása gyorsabb mint a kortársaié. Most pszihológushoz kell vinnem mert az óvónők nem tudják kezelni a helyzetet. Többen felhívták rá a figyelmemet hogy a fiam indigó gyerek. A leírások az elsőtől az utolsó szóig illenek rá. szeretnék olyan szülőkkel tapasztalatot cserélni aki tudna nekem segíteni hogyan kezeljük azt a helyzetet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drumka írta:
sziasztok én új vagyok itt és a témában is. Kényszerből kerestem rá a Indigó gyerekek témára mert a 7 éves fiammal problémák merültek fel az oviban. Szeretnék olyan embereket megismerni akik hasonló problémával küzdenek. a gond az hogy örökmozgó, nem érti meg magát senkivel, nem érzi méltó társaságnak sem az óvónőt sem a csoporttársait, ha igazságtalanság éri gyakran hisztérikus dühromok kapják el, de emellett egy bújós jólelkű túlérzékeny gyerek. Angyalokkal beszélget, a gondokodásmenete és a felfogása dolgokról teljesen eltér a csoporttársaitól. Kiemelkedő sportban és feladatmegoldása gyorsabb mint a kortársaié. Most pszihológushoz kell vinnem mert az óvónők nem tudják kezelni a helyzetet. Többen felhívták rá a figyelmemet hogy a fiam indigó gyerek. A leírások az elsőtől az utolsó szóig illenek rá. szeretnék olyan szülőkkel tapasztalatot cserélni aki tudna nekem segíteni hogyan kezeljük azt a helyzetet.

huh
hát itt azt hiszem jó helyen jársz
ajánlanám figyelmedbe a Mennyei Prófécia első részét

Én azt hiszem felnőttként bánnék vele és egy világért nem vinném pszichomókushoz, mert ezzel azt a képzetet adnám neki, hogy ő beteg, pedig dehogy az!!!! Ezt Te is látod.
ajánlanám még figyelmedbe Feldmár András egyes idevonatkozó előadásait

Azért kap dührohamot mert látja h nem értik meg h ő koraérett, túlnőtt a vele egy korú társai szintjén. Wink
Megmondom Neked őszintén, jobbérzésű felnőttként engem is elkap ez néha ha látom hogy "hujékkel vagyok körülvéve" Wink

na jó majd jön valaki aki okosabb nálam meg gyereke is van és beszélgettek

amit mondtam az szigoróan IMHO Wink
drumka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
drumka írta:

huh
hát itt azt hiszem jó helyen jársz
ajánlanám figyelmedbe a Mennyei Prófécia első részét

Én azt hiszem felnőttként bánnék vele és egy világért nem vinném pszichomókushoz, mert ezzel azt a képzetet adnám neki, hogy ő beteg, pedig dehogy az!!!! Ezt Te is látod.
ajánlanám még figyelmedbe Feldmár András egyes idevonatkozó előadásait

Azért kap dührohamot mert látja h nem értik meg h ő koraérett, túlnőtt a vele egy korú társai szintjén. Wink
Megmondom Neked őszintén, jobbérzésű felnőttként engem is elkap ez néha ha látom hogy "hujékkel vagyok körülvéve" Wink

na jó majd jön valaki aki okosabb nálam meg gyereke is van és beszélgettek

amit mondtam az szigoróan IMHO Wink

Köszönöm szépen hogy megpróbálsz segíteni. Az a bajom hogy én is hiába mondom az óvódába hogy az én fiam teljesen normális az én számomra és otthon semmi baj nincs vele csak többet igényel mint egy átlag gyerek. Velel komoly dolgokról kell tudni beszélgetni pl. mi van a világűrbe, mi van az ég mögött, hogyan lett a föld, az Angyalról személyleírást ad. az oviba az a baj hogy szinte mindíg úgy érzi hogy hiába pazarolja az energiáját arra hogy bizonyos helyzeteket vagy dolgokat elmagyarázzon. Inkább megoldja vagy azt mondja elfelejtette mit akart minthogy még1X elkezdje. A másik gond hogy Ő fél szavakból beszél. azaz értelmes meg nincs vele gond csak néha a gondolatok mennek a fejébe és csak 1X-1X megszólal úgy téve mintha mi is látnánk/hallanánk mi zajlik a fejében/én már tudom hogy kell ezt kezelni és így is megértjük de sokan azt hiszik hogy komoly gond van vele és csak a pszihológus segíthet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fazon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drumka írta:
Most pszihológushoz kell vinnem mert az óvónők nem tudják kezelni a helyzetet. Többen felhívták rá a figyelmemet hogy a fiam indigó gyerek.

Csak vigyáz, hogy nehogy a pszichológusok valamilyen traumát okozzanak neki és tele ne tomjék gyógyszerekkel. Én is ezen mentem át gyerekkoromban (én is indigó voltam), és eléggé megviselt. Wink

Vissza az elejére
fazon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 10. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

brigitta034 írta:
Csak az aura színéből lehet megtudni,hogy ki melyik típusba tartozik?/Már ha tartozik valahova.../

Vagy az aura színébol vagy látó által. Wink

Vissza az elejére
Astarion
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 13. 07:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fazon írta:
drumka írta:
Most pszihológushoz kell vinnem mert az óvónők nem tudják kezelni a helyzetet. Többen felhívták rá a figyelmemet hogy a fiam indigó gyerek.

Csak vigyáz, hogy nehogy a pszichológusok valamilyen traumát okozzanak neki és tele ne tomjék gyógyszerekkel. Én is ezen mentem át gyerekkoromban (én is indigó voltam), és eléggé megviselt. Wink

Egyetértek, ha lehet, ne a pszichológushoz vidd! A pszichológus csak akkor fogja torelálni a gyerek "angyal-látását", stb... ha valamilyen szinten elfogadja a spirituális dolgokat, ellenkező esetben csak a gyógyszerre, vagy évtizedekig tartó kezelésre szorítkozik.
Egyébként az ilyen gyermekek, akik olyan tulajdonsággal rendelkeznek, mint a tied is, begyorsítva szeretenének felnőni, hogy minnél előbb felnőttként kezeljék őket, de ha már most is úgy bánnának vele pld. az oviban, egyenrangú felnőttként, akkor sokkal könnyebb helyzetben lenne. Tényleg jó lenne valami olyan klub, ahol nemcsak az ilyen gyerekek szülei, de maguk az indigó, vagy kristálygyerekek is találkozhatnának egymással, mert akkor látnák, hogy nincsenek egyedül, vannak, akik megértik őket.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
1 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.