Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk 3.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsámpásGizike írta:
Az én véleményem az hogy egy férfi, és egy nő a büdös életben nem fogja úgy érteni egymást ahogy kéne. Smile Eleve azért, mert a nőknek máshogy ketyeg az agyuk, mint a férfiaknak.
DE
Ügyesen át lehet hidalni a dolgokat. Pl. olykor énis szeretek otthon a zurammal kakaskodni..ami annyit tesz vitába szállni bizonyos dolgokban. DE! Már rájöttem, hogy olykor rá kell hagyni hogy ő nyerjen ezt úgy lehet látni -amikor már paprikásan néz......mert egy bizonyos -szinten túl- már nem a probélma és a vita a lényeg nála, hanem az hergeli fel, hogy én nyomom lefele a férfiúi büszkeségét, amiből az következik, hogy már azértse fogja belátni, ha esetleg nekem lenne igazam... Smile És olyan bódog tud lenni, hogy végül ő a győztes.
Mindig mondom neki, jólvan apuci...neked van igazad. (Utána félóra mire lenyugszik) Laughing Szeretem is a nemek harcát.
De megfigyeltem ám nála azt is, hogy sokszor kikéri a tanácsomat, aztán mindig mondom neki, hogy apa..te vagy a férfi, te dönts bizonyos dolgokban ne én. Smile Mondjuk olyankor meg az a baja...hogy ménem én döntök. Laughing Mondjuk teljesen mindegy...mert van hogy fordítva kell mondani mindent...mert tuti hogy az ellenkezőjét fogja csinálni, mint amit én mondok. Ki érti ezt... Rolling Eyes Férfiak teljesen fordítva forogtok...mindig ellentmondtok mindig. Twisted Evil Laughing Meg mi is, csak mi meg amúgy...ti meg emígy.. Laughing

De azt is imádom, hogy lehet őket befolyásolni, csak azt úgy kell, hogy mintha ő találta volna ki az ötletet. Aztán mire rájön, hogy először ő homlok egyenest mást akart, akkor már késő. De nem állhat neked veszekedni, merthogy nem Te mondtad ki, hanem ő!
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:

Ó, istenékém, ezt hol szerezted?? Shocked Shocked Embarassed Embarassed el fogadnám szívesen.. Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
zavart, hogy minden beszélgetés arra megy ki, hogy végül is ő is milyen okos...

nem értem, hogy egy nőből miért nem nézik ki, hogy ismeri a csavarhúzót, netán -isten bocsá'- a számítógépet... ? Shocked
egyik ismerősömet (ffi) megkértem, hogy segítsen rendet rakni a gépemen, de szeretném látni, hogy csinálja, hogy legközelebb egyedül is meg tudjam csinálni. valamit nem értettem, megkérdeztem.. volt még egy ilyen.. -aztán közölte, hogy inkább menjek ki.. Shocked Rolling Eyes a saját szobámból Idea hogy ne lássam, ahogy hazavágja a drágámat Crying or Very sad Crying or Very sad
ja.. vettem 1 hifit. itt ugrált a srác, hogy segít beüzemelni.. megalálta a "hagyományos" antennát. de úgy nagyon recsegett.. nézem a "csomag tartalmát", írt még egy antennát. -mutatom a srácnak, hogy szerintem ez az.. erre ő: ezt vigyem már innen, mert az nem így néz ki.. Rolling Eyes Shocked majd jött a "melyik hangfalat hova kell dugni"? -tod, én nem tok angol, ő viszont csüng a gépen, -gondoltam rábízom, hogy dugja be..semmi hang..A szentem fordítva kötötte be.. Rolling Eyes és emellé melyik antenna volt az "használható"? -Amit vigye már az orra elől.. Evil or Very Mad -ja, slusszpoén: a srác műszerésznek tanult.. Rolling Eyes
Nos, miért nem érthet a "nő" a teknikai kütyükhöz? Shocked Rolling Eyes

Idézet:
(mellesleg kicsit megkeseredettnek tűnsz,

Iazad van.. csak tudod, az én apám folyton elvárta, hogy ha ő szerel valamit, akkor az csak úgy lesz kész, ha "aszisztálnak neki".. sose tudta, mit hol tartunk.. se a ruháit, se a szerszámait.. Rolling Eyes
mikor kicsi voltam, rövid hajjal, és apukámnak segítettem kocsit mosni, jött arra egy anyuka, nálam kisebb kölökkel, aszondja: nézd, a kisfiú segít apukájának Evil or Very Mad ki a fene mondta neki, hogy fiú vagyok??? csak mert rövid volt a hajam? -arról még ne mondja meg, hogy mi van a nadrágomban.. cussing miért nem volt elég azt mondania, hogy a "kisgyerek"??? Evil or Very Mad -később meg anyám mondta, hogy apám fiút szeretett volna.. szóval úgy is lettem nevelve.. innentől kezdve kiakadtam, mikor anyám közli időnként, miért öltözködök fiúsan.. Rolling Eyes Evil or Very Mad
és ha komolyabb fizikai munkát kellett csinálni, azt is jobban jártam, ha magam csinálom, különben sose lett volna kész..
szóval nekem ne nyafogjanak a fiúk, hogy miért nem vagyok "porcelánbaba" típus.. Evil or Very Mad
Különben ha már itt tartunk, miért van az, hogy a lányokra előbb adnak fiúruhát, mint fiúkra lányosat? Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
CsámpásGizike
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Illuzió, te is műszakiérzékű ember vagy. Laughing (Üdv a rövidrenyírthajú kislányok táborában merthogy nekem is az volt..+ két bratyó.)Te...néha nehéz is a butácska nő szerep...mert annyira annyira kivennéd a kezéből a csavarhuzót.. Shocked DE nem szabad kivenni... Smile Mert azzal úgyérzi, nem...nézed ki belőle hogy ő képes azt megcsinálni...és megsértődik, és következő alkalommal...nem fogja érdekelni, hogy segítsen. Rolling Eyes A férfiak ilyen nagy gyerekek..ahogy Kirana is mondta. Mindig dicsérni kell őket, meg ilyesmik, mert igénylik. Olyankor olyan kis kis...Smile Aranyosak is! Laughing Pupujgatni kell őket.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsámpásGizike írta:
Laughing Illuzió, te is műszakiérzékű ember vagy. Laughing (Üdv a rövidrenyírthajú kislányok táborában merthogy nekem is az volt..+ két bratyó.)Te...néha nehéz is a butácska nő szerep...mert annyira annyira kivennéd a kezéből a csavarhuzót.. Shocked DE nem szabad kivenni... Smile Mert azzal úgyérzi, nem...nézed ki belőle hogy ő képes azt megcsinálni...és megsértődik, és következő alkalommal...nem fogja érdekelni, hogy segítsen. Rolling Eyes A férfiak ilyen nagy gyerekek..ahogy Kirana is mondta. Mindig dicsérni kell őket, meg ilyesmik, mert igénylik. Olyankor olyan kis kis...Smile Aranyosak is! Laughing Pupujgatni kell őket.

Azóta megnőtt.. Cool Meg se fogta.. én adtam a kezébe, mikor már csak erősebben kellett meghúzni a csavart.. Rolling Eyes
Ez igaz, DE: rám Rolling Eyes már ilyen vagyok.. ha nem kell akkor, mikor felajánlom, utánna ne jöjjenek nyafogni.. Twisted Evil -persze, mióta apám a temetőben, naná, hogy én vagyok a férfi a családban.. -meg az, aki kinyitja a befőttesüvegeket.. Rolling Eyes Cool
És míg én "pupujgatom" az APÁMAT, engem, ki fog?? Shocked Shocked
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
alexa írta:

Ó, istenékém, ezt hol szerezted?? Shocked Shocked Embarassed Embarassed el fogadnám szívesen.. Embarassed

Nekedseadom... Embarassed
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:

neked nem elég HAUS? Crying or Very sad Shocked Kis telhetetlen.. Wink
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:

House-t Lon-nak adtam... Wink
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
A férfiben (az egészségesebb fajtában)

Ilyen még létezik?? Shocked Shocked Shocked Azt hittem, már rég kihaltak.. Rolling Eyes Shocked
Vissza az elejére
CsámpásGizike
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Illúzió"]
CsámpásGizike írta:
Laughing Illuzió, te is műszakiérzékű ember vagy. Laughing (Üdv a rövidrenyírthajú kislányok táborában merthogy nekem is az volt..+ két bratyó.)Te...néha nehéz is a butácska nő szerep...mert annyira annyira kivennéd a kezéből a csavarhuzót.. Shocked DE nem szabad kivenni... Smile Mert azzal úgyérzi, nem...nézed ki belőle hogy ő képes azt megcsinálni...és megsértődik, és következő alkalommal...nem fogja érdekelni, hogy segítsen. Rolling Eyes A férfiak ilyen nagy gyerekek..ahogy Kirana is mondta. Mindig dicsérni kell őket, meg ilyesmik, mert igénylik. Olyankor olyan kis kis...Smile Aranyosak is! Laughing Pupujgatni kell őket.[/quote]
Azóta megnőtt.. Cool Meg se fogta.. én adtam a kezébe, mikor már csak erősebben kellett meghúzni a csavart.. Rolling Eyes
Ez igaz, DE: rám Rolling Eyes már ilyen vagyok.. ha nem kell akkor, mikor felajánlom, utánna ne jöjjenek nyafogni.. Twisted Evil -persze, mióta apám a temetőben, naná, hogy én vagyok a férfi a családban.. -meg az, aki kinyitja a befőttesüvegeket.. Rolling Eyes Cool
Viszonozzák a pupujgatást, de annak is megvan a trükkje. Shocked Smile De most írjunk le minden szakmai titkot? Twisted Evil Akkor tudni fogják ők is. Laughing
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
CsámpásGizike írta:

Off:
Senki, senki nem fog pupujgatni. Confused
Sőt, ha tovább így cselekszel, azok az izmok amik igazán a nőiesség számára létezik...megereszkedik sok betegség forrása lehet, nem beszélve a kezeidről.
Keresd meg az elrejtett csajszit ott mélyen és megérkezik aki pupujgatni fog Wink

Sok Vidám perceket órákat kívánok hozzá Smile
ez a női topikba való.

ON:
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:

Alexám! végre egy igazi vérbeli pasika Laughing
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:

....
Sőt, ha tovább így cselekszel, azok az izmok amik igazán a nőiesség számára létezik...megereszkedik sok betegség forrása lehet, nem beszélve a kezeidről.
....

Ne haragudj, de nem értem, ez hogy jön ide... Shocked Shocked
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:
Illúzió írta:
alexa írta:

Alexám! végre egy igazi vérbeli pasika Laughing

Laughing House nem volt az? Shocked
Egyébként ez a pasi nagyon ott van... Az a tekintet főleg... Attól megremeg a térdem és magától csúszik a ruhám... Embarassed
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 25. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kirana írta:

....
....

Ne haragudj, de nem értem, ez hogy jön ide... Shocked Shocked

Hova, hogy jön?

Arra próbáltam világítani, hogy ha férfiasdolgokat cselekszik, emelget, nehéz dolgokat akkor minden tartóizom tönkre megy...görbe lesz a háta, lecsúszik a méh-e stb. ezért írtam azt, ezt nem itt kéne írni másik topikba való!!!! Evil or Very Mad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő
33 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.