Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hagyomány, kúltúra és minden, ami feledésbe merülhet.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 19. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Oriztetek a hagyomanyt mig tavol voltam? Razz
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 19. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tubica írta:
Sziasztok!

Tuuuubbbiiiicccaaa!!!! blob2 blob3 blobl4 blob5 blob8 Jaj, de örülök neked!!! Very Happy Hát persze, hogy őriztük, bár én is távol voltam, de azért őriztem Very Happy
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 21. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIA TUBICA!!!
Smile Smile

Személy szerint őriztem a hagyományt, meg tanultam is eddig ismeretlen dolgokat. Több, mint 10 év kenyérsütés után végre megtanultam, hogyan is kell igazán kenyeret sütni. Ebben segítségemre volt egy erdélyi asszony, aki elmondta, hogy a nagymamája hogyan csinálta. No, úgy az igazi. És sokkal egyszerűbb, mint ahogyan előzőleg én csináltam.
Ugye mondhatom, hogy hagyományőriztem?? Laughing

Gyere gyakrabban, ha tudsz!!

Bera, téged is nélkülöztünk! Öröm, hogy jól vagytok! Lehet, hogy ezután többet látunk?
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 19. 06:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
SZIA TUBICA!!!
Smile Smile

Személy szerint őriztem a hagyományt, meg tanultam is eddig ismeretlen dolgokat. Több, mint 10 év kenyérsütés után végre megtanultam, hogyan is kell igazán kenyeret sütni. Ebben segítségemre volt egy erdélyi asszony, aki elmondta, hogy a nagymamája hogyan csinálta. No, úgy az igazi. És sokkal egyszerűbb, mint ahogyan előzőleg én csináltam.
Ugye mondhatom, hogy hagyományőriztem?? Laughing

Gyere gyakrabban, ha tudsz!!

Bera, téged is nélkülöztünk! Öröm, hogy jól vagytok! Lehet, hogy ezután többet látunk?

Szia Hangya!!!!!

Nagyon orulok, hogy oromodet leled benne.
Jo kis friss, ropogos hazi kenyernek en se tudok ellenallni.
Szoval orizzuk ujra egyutt a hagyomanyt.
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 19. 06:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
tubica írta:
Sziasztok!

Tuuuubbbiiiicccaaa!!!! blob2 blob3 blobl4 blob5 blob8 Jaj, de örülök neked!!! Very Happy Hát persze, hogy őriztük, bár én is távol voltam, de azért őriztem Very Happy

Szia Bera!!!
A lelkunkben es cselekedeteinkben orizzuk draga, ugyhogy hiszek neked:) Smile Razz Nagy olellesssssssssssssss Nektek!!!!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 21. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Puszi neked, Tubica! Őrizzük azt a hagyományt, hogy néha benézünk a Harmonet fórumra! Smile
Hogy alakul az életed? Jó lenne, ha néha hozzá tudnál férni a nethez! Hiányzik a hagyományőrzéshez valaki, aki mozgatja a dolgokat.
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 24. 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Puszi neked, Tubica! Őrizzük azt a hagyományt, hogy néha benézünk a Harmonet fórumra! Smile
Hogy alakul az életed? Jó lenne, ha néha hozzá tudnál férni a nethez! Hiányzik a hagyományőrzéshez valaki, aki mozgatja a dolgokat.

Megtisztelsz hangyacska!!!!
Itt vagyok,ujra es ujra. Na meg ujra el kell inditsuk....., mert van mit meg orizzunk es apoljunk, de hol a regi csapat? Sad
tubica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 11. 01. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 11. 07. 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tubica drága! Smile de jó újra látni téged itt Smile
Igazságot megvallva én sem vagyok gyakori vendég errefelé mostanság, de vissza-visszahúz a szívem... :sóhaj:
Egy kis hagyományőrző-csevegés pont jól is esne Wink
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 09. 02. 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="bera"]Szia Tubica drága! Smile de jó újra látni téged itt Smile
Igazságot megvallva én sem vagyok gyakori vendég errefelé mostanság, de vissza-visszahúz a szívem... :sóhaj:
Egy kis hagyományőrző-csevegés pont jól is esne Wink[/quote]
Szia Beracska! Jo lenne ujra,itt,egyutt orizgetni minden szepet,akar emleket... Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
20 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.