Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ellenpont
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 02. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elaludta, itthonhagytam szükséges dolgokat, dugóba keveredtem, de ma ment az angol, és a megszokottnál korábban hívott és jól sikerült a próba is...
Sloan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 15. 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy mi a konkrét értelme ezeknek a helyzeteknek, hogy miért így kell megtapasztalnunk dolgokat, mert fáj... de utána jobbnak és erősebbnek érzem, és boldogabbnak és felszabadultabbnak. Néha kijön a gőz... remélem most kijött minden egy jó időre. Confused Smile
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 15. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Reggel a kelleténél korábban keltem, korábban el is indultam itthonról , mégis elkéstem reggel gyakorlatról!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 16. 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

második hete fáj nem kicsit a torkom, de és viszont letényfékeztem idejövet egy széééépséges napocskavirágot Smile
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 17. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Reggel eludtam de nem késtem le az indulást (munkacsoport értekezlet többszáz km-re lakhelyemtől)...
Zuhogó esőben indultunk, de a célállomáson jó idő fogadott bennünket...
Fárasztó, de jó hangulatú nap volt...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 24. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abszolút ide való...

Örülök, hogy úgy tűnik, hogy rendbe fog jönni a lábam és annak is örülök, hogy már ma hazajöhettem...

DE

annak nem örülök, hogy fáj és hogy még csak mankóval tudok járni... annak meg végképp nem, hogy mankózhatok be zhkat írni, meg vizsgázni...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 24. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem meg fájik a fejem és a nyakam, mint állat, de így legalább csak lmegyek végre dokinnihez ;-/
A múlt nyári szobatársam úgy törte el a lábát, hogy szökdécselt vígan vizsgázni és elesett egy csorba lépcsőfokon. A lépcsőt azóta sem hozták rendbe, a leányzót pedig a saját lábán küldte be a koleszdoki a szötökába, a söprűnylet használta mankónak, ztán, mivel haza már nem engedték, a söprűnyél szépen ott maradt.:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 24. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
nekem meg fájik a fejem és a nyakam, mint állat, de így legalább csak lmegyek végre dokinnihez ;-/
A múlt nyári szobatársam úgy törte el a lábát, hogy szökdécselt vígan vizsgázni és elesett egy csorba lépcsőfokon. A lépcsőt azóta sem hozták rendbe, a leányzót pedig a saját lábán küldte be a koleszdoki a szötökába, a söprűnylet használta mankónak, ztán, mivel haza már nem engedték, a söprűnyél szépen ott maradt.Smile

Szegényke!

És a szobatársad is... De aztán rendbejött, ugye?!

Nekem nem eltört... a térdemben volt porcgyűrű szakadás és a keresztszalag is sérült volt... már 8 éve fájt a lábam, persze nem folyamatosan...)
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 24. 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
De aztán rendbejött, ugye?!

Ó, minden rendbejött! Loptam nekik másik söprűt.=)

Idézet:
Nekem nem eltört... a térdemben volt porcgyűrű szakadás és a keresztszalag is sérült volt... már 8 éve fájt a lábam, persze nem folyamatosan...)

Valami sportolászat?
Nekem rég nem stimmel valami a csontvázammal, de most, hogy sokat gunnyasztok a gép előtt, ez elég nyílvánvalóvá vált.:(
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dörmi...
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még életemben nem aláztak meg ennyire, de nem is fog többé soha senki!
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dörmi... írta:

???priv?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Abszolút ide való...

Örülök, hogy úgy tűnik, hogy rendbe fog jönni a lábam és annak is örülök, hogy már ma hazajöhettem...

DE

annak nem örülök, hogy fáj és hogy még csak mankóval tudok járni... annak meg végképp nem, hogy mankózhatok be zhkat írni, meg vizsgázni...

jobbulgass gyorsan
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
dörmi... írta:

???priv?

? Shocked
Balance
Farkas

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van bennem egy tegnapi telefon, amit nem tudok hová tenni.
Kaptam egy nagyadag fejmosást, kiérdemeltem nagyon. Aztán kaptam olyat is, amihez semmi közöm. Sőt, a másik fél sem ilyen, de én váltottam ki belőle.

Jogosan várnak el tőlem valamit, amire képtelen voltam. Nem tudtam betartani a szavam, ígéretem.

Eltávolodtunk egymástól. Ő sem tudja megoldani egyedül, én sem. És eddig együtt sem tudtuk. Tartok tőle, h maradandóvá válik ez a dolog.
Tartok attól is, h miattam, az én tetteim hiányától téves következtetés ülepszik le a másikban.

De az a legfőbb baj, úgy látom, hogy hiába is kezdeményezne a másik valami megbeszélést, rendezést, nem vagyok én sem alkalmas rá... Confused
Dorkababa
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 25. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balance írta:
Van bennem egy tegnapi telefon, amit nem tudok hová tenni.
Kaptam egy nagyadag fejmosást, kiérdemeltem nagyon. Aztán kaptam olyat is, amihez semmi közöm. Sőt, a másik fél sem ilyen, de én váltottam ki belőle.

Jogosan várnak el tőlem valamit, amire képtelen voltam. Nem tudtam betartani a szavam, ígéretem.

Eltávolodtunk egymástól. Ő sem tudja megoldani egyedül, én sem. És eddig együtt sem tudtuk. Tartok tőle, h maradandóvá válik ez a dolog.
Tartok attól is, h miattam, az én tetteim hiányától téves következtetés ülepszik le a másikban.

De az a legfőbb baj, úgy látom, hogy hiába is kezdeményezne a másik valami megbeszélést, rendezést, nem vagyok én sem alkalmas rá... Confused

Crying or Very sad
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Következő
3 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.