Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Férfinak lenni
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Megfigyeléseim szerint a farkat azért a lélek vezérli a legélvezetesebben - mindkét fél számára. Az igazi gyönyör mindkét félnek egy különleges lebegés, meditatív tudatállapot. Szóval nem lenézni a vágyakat...

szublimálás az a vágyon keresztül vezet, az elfogadáson keresztül, az elfojtás az ami elnyomja a vágyat.. és talán lenézi..
és a szublimálást arra az esetre értettem ha nincs veled a partner, ami nálam a jellemzőbb, ezért ebből indultam ki
ha nálad a másik a jellemző, neked nem kell hát szublimálni

ez esetben beérheted a szeretkezéssel Twisted Evil
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, megmutatom a kollégáknak ezt a topicot... Jóóóóóó sok pasi van nálunk... Twisted Evil
Érdekes elnézni néha őket... Nálunk a férfiak minden fajtája megtalálható... Mindíg tanulok valamit... Razz
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Érdekes elnézni néha őket... Nálunk a férfiak minden fajtája megtalálható...

fehérek, feketék, tarkák?
meg ne fogd a főnök farkát
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
alexa írta:

laughing3
Családos embert nem taperolok... Twisted Evil
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
ez esetben beérheted a szeretkezéssel Twisted Evil

Huh, megkönnyebbültem... Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
alexa írta:

Egy ismerősömnek sikerült. Később kirúgta a pasit, mire a pasi most őt rúgja ki. Rolling Eyes
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
stabil írta:
alexa írta:

Egy ismerősömnek sikerült. Később kirúgta a pasit, mire a pasi most őt rúgja ki. Rolling Eyes
Confused
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
biztosan megérdemelték egymást Mr. Green
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
dorotthy írta:
biztosan megérdemelték egymást Mr. Green

Hja... nem nyilatkozom. Jobbat kívánok ennél mindenkinek.
Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
zzoli írta:
2. pasik egymás között valszeg nem erről fognak beszélni

már azért sem mert ha nagy véletlenül ráakadunk egy "titokra" arról hogy mi kell a nőnek,
azt az értük való rivalizálásaink miatt nem szívesen dobjuk be a közösbe
Nem, ez a rivalizálósdi inkább a nőkre jellemző, hanem inkább azért, mert a férfi tökéletesen megvan nő nélkül is, képes annyira lefoglalni magát valami mással, h teljesen megfeledkezik arról h van vagy létezett valaha is nő a világon.
Titkok? mivel ez egy szociális folyamat, sok minden mások szeme előtt történik, nagy titkolozás nincs, az más kérdés, h aki nem "beavatott" az a századát se fogja fel annak ami a szeme elött történik, sőt eszébe se jutna azt csinálni amit látott...
De igaz, a mi társadalmunkban hiányzik a férfiaknál ez a beavatás, amire a fiuknak szükségük lenne, de ehelyett már generációk óta az anyák nevelik fel öket...
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
a mi társadalmunkban hiányzik a férfiaknál ez a beavatás, amire a fiuknak szükségük lenne, de ehelyett már generációk óta az anyák nevelik fel öket...

Hajrá Idea tessen nevelni is azt a kölköt, nem csak megcsinálni.. Exclamation
Mert a (legtöbb) pasi nem veszi ki a gyereknevelésből a részét. Rolling Eyes
hogy-hogy ehelyett?? Shocked a pasik már generációk óta kezdenek ellustulni. /Ha nem tetszik, hogy az anyák nevelik a fiúkat is, nem csak a lányokat, lehet segíteni.. Rolling Eyes Cool
Vissza az elejére
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Lehet, megmutatom a kollégáknak ezt a topicot... Jóóóóóó sok pasi van nálunk... Twisted Evil
Érdekes elnézni néha őket... Nálunk a férfiak minden fajtája megtalálható... Mindíg tanulok valamit... Razz

Ó, de jó helyen dolgozol!
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mancs írta:
ha nem kellene nő nekünk, akkor tök jó dolgokat csinálnák/csinálunk. De meg lettünk büntetve a vággyal, így kénytelenek vagyunk néha úgy csinálni, mintha érdekelne minket a női nem... ...(upsz, most gyorsan elbujdokolok Laughing )

hmm érdekes megállapítás... javaslom a guminőt, ha kiélted a vágyaidat csak kimosod a kádban és kiteríted száradni... még vacsorázni sem kell elvinni. Exclamation Evil or Very Mad
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
stabil írta:
zzoli írta:
2. pasik egymás között valszeg nem erről fognak beszélni

már azért sem mert ha nagy véletlenül ráakadunk egy "titokra" arról hogy mi kell a nőnek,
azt az értük való rivalizálásaink miatt nem szívesen dobjuk be a közösbe
Nem, ez a rivalizálósdi inkább a nőkre jellemző, hanem inkább azért, mert a férfi tökéletesen megvan nő nélkül is, képes annyira lefoglalni magát valami mással, h teljesen megfeledkezik arról h van vagy létezett valaha is nő a világon.
Titkok? mivel ez egy szociális folyamat, sok minden mások szeme előtt történik, nagy titkolozás nincs, az más kérdés, h aki nem "beavatott" az a századát se fogja fel annak ami a szeme elött történik, sőt eszébe se jutna azt csinálni amit látott...
De igaz, a mi társadalmunkban hiányzik a férfiaknál ez a beavatás, amire a fiuknak szükségük lenne, de ehelyett már generációk óta az anyák nevelik fel öket...

a fenti színnel jelőlt mondattal egyetértek, de hoppá-hoppá nem azért mert anyák nevelik ...találkoztam olyn férfiúval akinek én mondtam el, hogy egy férfi mit használ stb. mert hiába volt otthon férfi minta elnyomta az anya egoizmusa.
Próbáljatok meg logikusan gondolkozni...férfiak is beszélgetnek egymásközött a nők viselkedéséről szokásaikról.
Úgy gondolom, valahogy a mai társadalom bekéne csempészni a férfivá és a nővé avatási ceremóniát.
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Idézet:
a mi társadalmunkban hiányzik a férfiaknál ez a beavatás, amire a fiuknak szükségük lenne, de ehelyett már generációk óta az anyák nevelik fel öket...

Hajrá Idea tessen nevelni is azt a kölköt, nem csak megcsinálni.. Exclamation
Mert a (legtöbb) pasi nem veszi ki a gyereknevelésből a részét. Rolling Eyes
hogy-hogy ehelyett?? Shocked a pasik már generációk óta kezdenek ellustulni. /Ha nem tetszik, hogy az anyák nevelik a fiúkat is, nem csak a lányokat, lehet segíteni.. Rolling Eyes Cool

Már nem is emlékszem mikor kaptam utoljára ilyen jó anyás fenyítést! Laughing Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő
3 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.