Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Geréb Ágiért - kiterítjük a szennyest! 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Á, mutass egy modern embert, aki nem az első bántásnál kezd el kajdácsolni Very Happy

Különben erről a tanár úrnak szólításról eszembe jut Béky László, aki szintén tanár úrnak szólíttatja magát, és kiváló példa rá, hogy a köcsögség nem fehérköpeny-függő. Leszedi a betegeit is, tanítványait is komiszul, miközben azt mondják, semmivel sem tud többet, mint akármelyik diplomás természetgyógyász, épp csak jókor volt jó helyen, közben amikor a Lánchíd rádióban ment a műsora (lehet, megy is még, már nem szoktam belehallgatni a Lánchídba), csupa hivatalos fehérköpenyest hívott meg a műsorába, hozzájuk dörgölődzve próbált hitelesebbnek tűnni, soha egyetlen természetgyógyász nem volt a vendége.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Á, mutass egy modern embert, aki nem az első bántásnál kezd el kajdácsolni Very Happy

Különben erről a tanár úrnak szólításról eszembe jut Béky László, aki szintén tanár úrnak szólíttatja magát, és kiváló példa rá, hogy a köcsögség nem fehérköpeny-függő. Leszedi a betegeit is, tanítványait is komiszul, miközben azt mondják, semmivel sem tud többet, mint akármelyik diplomás természetgyógyász, épp csak jókor volt jó helyen, közben amikor a Lánchíd rádióban ment a műsora (lehet, megy is még, már nem szoktam belehallgatni a Lánchídba), csupa hivatalos fehérköpenyest hívott meg a műsorába, hozzájuk dörgölődzve próbált hitelesebbnek tűnni, soha egyetlen természetgyógyász nem volt a vendége.

Meggyőzésről volt szó! Smile
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arról hát.
Question

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szegény Dobby
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Höhö, ez a baj a modern emberrel, érveléssel sosem győzöd meg, csak azzal, ha bántja, akiről korábban jót gondolt, vagy jót tesz vele, akiről rosszat =)

Nem erről van szó Skar.
Egyszerűen eddig voltak jó és rossz tapasztalataim..és inkább a jó tapasztalatokból vontam le a konzekvenciát. Most viszont egy egészen más oldalukat ismertem meg és ez elég sötét volt.
Persze kivételek mindig vannak, hogy erősítsék a szabályt.
Egyébként ha már a szabályoknál tartunk: nálad kőbe vésett szabály az, hogy mindig beszólsz? Most épp depis vagyok és az öngyi foglalkoztat. Lepattogott a körömlakkom, kövér vagyok és nincs egy rongyom sem amit felvehetnék..ráadásul megjött. Légyszi légy kíméletesebb Exclamation
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Höhö, ez a baj a modern emberrel, érveléssel sosem győzöd meg, csak azzal, ha bántja, akiről korábban jót gondolt, vagy jót tesz vele, akiről rosszat =)

Rolling Eyes

(általában) mindenki a saját bőrén tanul. (ostoba ember Razz)
a semmit sem tapasztalt "bölcs" olyan, mint a felvilágosított szűz lány, aki elméletben már mindent tud a szexről, de sosem gyakorolta (és úgy okoskodik).

alias Ms M.

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 10. 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Dobby írta:
Skar írta:

Nem erről van szó Skar.
Egyszerűen eddig voltak jó és rossz tapasztalataim..és inkább a jó tapasztalatokból vontam le a konzekvenciát. Most viszont egy egészen más oldalukat ismertem meg és ez elég sötét volt.
Egyébként ha már a szabályoknál tartunk: nálad kőbe vésett szabály az, hogy mindig beszólsz? Most épp depis vagyok és az öngyi foglalkoztat. Lepattogott a körömlakkom, kövér vagyok és nincs egy rongyom sem amit felvehetnék..ráadásul megjött. Légyszi légy kíméletesebb Exclamation

kétlem, hogy egyetlen halvány körvonalad is lenne Skarról, különben nem írtad volna ezt. Az általad említett hangulatingadozásból való beszólások tényleg csak azok, nulla építőjelleggel. Zerge viszont ritkán mond olyat, aminek a valóságtartalma nem lenne teljesen helytálló, a csomagolás nem rózsaszín, és ez valóban sokak szemét szúrja, leginkább azokét, akik azt nézik, nem a tartalmat...
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 05:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem itten mostan csak humorérzékre lett volna szükség, semmi másra, hana Exclamation
ha egyetlen halvány körvonalad is lenne Gonzóról, akkor tudnád, hogy csak viccelt. geek

alias Ms M.

Vissza az elejére
Szegény Dobby
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Szegény Dobby írta:
Skar írta:

Nem erről van szó Skar.

kétlem, hogy egyetlen halvány körvonalad is lenne Skarról, különben nem írtad volna ezt. Az általad említett hangulatingadozásból való beszólások tényleg csak azok, nulla építőjelleggel. Zerge viszont ritkán mond olyat, aminek a valóságtartalma nem lenne teljesen helytálló, a csomagolás nem rózsaszín, és ez valóban sokak szemét szúrja, leginkább azokét, akik azt nézik, nem a tartalmat...

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Most mi van Question
Hanácska, ha anno beleolvastál volna Skar és szerény személyem közti kommunikációba akkor nem írtál volna ilyeneket. Ezenkívül nem hiszem, hogy Skart meg kéne védeni. Harmadsorban, kettőnk közül nem hiszem, hogy rám lenne érvényes a hangulatingadozás, mint olyan.
Egyébként nincs harag Wink
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, nézd már

senki sem tudja érzelem nélkül kezelni, amit írtam

nocsak

Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még jó, hogy hét éve ismeritek egymást Twisted Evil Én meg most nyomtam be egy adag csokiburkolatú pörkölt mandulát, amitől egyfelől kövéredik a seggem, másfelől hangulatjavító, úgyhogy még nem tudom, beszólok-e ma Twisted Evil
Mildy, jó a szűzlányos hasonlat. Csak mire az összes mindentudó szűzlány elveszíti a szüzességét, és tapasztalatai alapján kezdik belátni, hogy a döntést az érintettek kezében kellene hagyni, az érintettek némelyike esetleg halott. Vagy fogyatékos a gyereke. Ezért veszélyes a bántottak - csúnyák, engem nem bántottak - te se mondd, hogy csúnyák hozzáállás. De látod, még most sem bántották eléggé, mert még mindig arról beszél, hogy amíg nincs meg a háttér, addig ne erőltessük már a dolgot. Nem a háttérrel van itt a baj, ha azzal lenne, kórházban nem halna meg senki, nem nyomorodna meg senki, nem aláznának meg emberi méltóságában senkit. Azzal van a baj, hogy Geréb nem bába, hanem orvos, az is marad, pont olyan elbizakodott, amilyen csak egy orvos lehet. Nem teázni meg fényképezkedni kellene, miközben csöndben meghal a gyerek, mert nem kap levegőt. Ha már az anya ilyen kreténke volt, kellett volna egy bába mellé, akinek helyén az esze, nem egy orvos-celeb, akinek szülés közben és után fontosabb a pózolás, mint a gyerek.

Vissza az elejére
Szegény Dobby
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Még jó, hogy hét éve ismeritek egymást Twisted Evil Én meg most nyomtam be egy adag csokiburkolatú pörkölt mandulát, amitől egyfelől kövéredik a seggem, másfelől hangulatjavító, úgyhogy még nem tudom, beszólok-e ma Twisted Evil
Mildy, jó a szűzlányos hasonlat. Csak mire az összes mindentudó szűzlány elveszíti a szüzességét, és tapasztalatai alapján kezdik belátni, hogy a döntést az érintettek kezében kellene hagyni, az érintettek némelyike esetleg halott. Vagy fogyatékos a gyereke. Ezért veszélyes a bántottak - csúnyák, engem nem bántottak - te se mondd, hogy csúnyák hozzáállás. De látod, még most sem bántották eléggé, mert még mindig arról beszél, hogy amíg nincs meg a háttér, addig ne erőltessük már a dolgot. Nem a háttérrel van itt a baj, ha azzal lenne, kórházban nem halna meg senki, nem nyomorodna meg senki, nem aláznának meg emberi méltóságában senkit. Azzal van a baj, hogy Geréb nem bába, hanem orvos, az is marad, pont olyan elbizakodott, amilyen csak egy orvos lehet. Nem teázni meg fényképezkedni kellene, miközben csöndben meghal a gyerek, mert nem kap levegőt. Ha már az anya ilyen kreténke volt, kellett volna egy bába mellé, akinek helyén az esze, nem egy orvos-celeb, akinek szülés közben és után fontosabb a pózolás, mint a gyerek.

Skar, te most Geréb Ágnesről beszélsz, de a kérdés nem az ő személye, hanem az otthonszülés. Az, hogy ő milyen ember az egy más kérdés. Azt azért tudni kell róla, hogy az EÜ Minisztérium egyetlen olyan megbeszélésére sem ment el, ahová meghívták, hogy fejtse ki az álláspontját. Helyette a Minisztérium előtt tüntetett Rolling Eyes
Hmm..celeborvosok Question
Tulajdonképpen akkor bízzuk a természetre, hogy válassza ki az életképes példányokat, csak azok maradjanak meg akik képesek maguktól megszületni, külső segítség nélkül Question Az állatvilágban működik Twisted Evil
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látod, itt van az eb elhantolva, az otthonszüléses topiknak mindjárt a címében ott van Geréb Ágnes, nála nélkül szó sincs nagyon a témáról, pedig nemcsak vele szülnek otthon.
Hogy konkrétan miért is nem ment el a minisztériumba, nem tudom, azért el tudom képzelni azt is, hogy kettőn állt a vásár - majd Gina vagy Néne talán mesél. =)
Működik az embervilágban is =) De most komolyan, a nagy fene életmentésbe majdnem annyian halnak bele, mint ahány életre nem valót életben tartanak. Tartsatok dögnek, de röhejesnek tartom, hogy félidőre született lombikbébik mentésére fordítanak annyit, amennyiből munkahelyet meg lakást adhatnának évente jó néhány egészséges párnak, akik nem mernek gyereket vállalni, mert nincs hová meg miből.

Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 13. 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha megköveznek, én akkor sem tartom okos dolognak az otthon szülést. Bár mi probléma adódhat. Lányom 6 éve szült és nem tudta senki, hogy a gyereknek a köldök zsinór a nyakán van, csak amikor már a nyomási szakaszban került, hirtelen nem volt szívhang. azonnal császározni kellett. Ha otthon szül, az unokám nem maradt volna életben.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 14. 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kivéve, ha a bába ügyes. Sok ilyen esetről hallottam már.
Az sem veszélytelen, ha a nyaralni készülő orvos burkot repeszt, nehogy más kapja a borítékot, míg ő odavan, nem igaz?

Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 14. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar! nem rólam van szó, de te majd mutasd meg hogy bábánál fogsz szülni. Embarassed Bocs de ezt nem lehetett kihagyni. Mer ugye a kibicnek semmi sem drága Rolling Eyes
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő
15 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.