Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kisbaba elvesztése
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 13:20    Hozzászólás témája: Kisbaba elvesztése Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
"Örülök", hogy rátaláltam erre a topikra. Egy hely ahol megemlékezhetek az én Angyalkámra.
... és jó lenne beszélgetni is valakivel.

9 naposan hagyott itt minket ...

Augusztus 11-én született, 5 napos korában kiderült, hogy beteg a szívecskéje, 8 naposan megműtötték. A többit már tudjátok ... Crying or Very sad

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 13:23    Hozzászólás témája: Re: Kisbaba elvesztése Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Zéká írta:
"Örülök", hogy rátaláltam erre a topikra. Egy hely ahol megemlékezhetek az én Angyalkámra.

Augusztus 11-én született, 5 napos korában kiderült, hogy beteg a szívecskéje, 8 naposan megműtötték. A többit már tudjátok ... Crying or Very sad

Nem találok szavakat... nagyon nehéz lehet Crying or Very sad
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zéká!

Itt nyugodtan beszélgethetünk, meghallgatlak/maghallgatunk. Ha csak ennyivel is, talán enyhíthetjük a fájdalmadat.
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága ZéKá.

Nincs ilyenkor szó és gesztus ami enyhitheti a fájdalmadat.Én is elveszitettem az első gyermekemet...azóta van 3 egészséges rosszcsontom....De nincs olyan év amikor ne emlékeznék meg róla.Remélem az angyalok vigyázzák az útját és a tiéteket is!
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage !
Köszönök neked mindent ! A segítséget, az új topic-ot és a részvétet.

Caravell !
Neked is köszönöm !

Julya !
3 rosszcsontod van már ? De jó ! Bár az első gyerkőcödet senki sem pótolhatja, de így triplán kárpótolt az élet. Gratulálok hozzájuk !
Elárulod, hogy nálatok mi okozta a tragédiát ?
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves ZéKá.

Nem tudták megmondani az okát teljesen érthetetlen volt.Az is csoda volt hogy életben maradt a pocakomban.Nem tudtam kihordani mert nem engedték...azt mondták hogy veszélyes rám nézve mert bármikor meghalhat a hasamban.Azt sem mondták meg hogy kisfiú vagy kislány volt...persze azt mondták az én érdekemben.Végül elöntött a vér elájultam és amikor felébredtem már nem volt pocaklakóm.Sosem értettem meg mi történt...annyir akartam őt...olyan szeretettel gondoltam rá mindig...szivkamranagyobbodása és veseelégtelensége volt sőt az egyik veséje ki sem fejlődött.A szivem egy csücske mindig az övé marad de a jóIsten megajándékozott a 3 csodámmal igy könnyebb még visszagondolni is hiszen a fájdalmat háromszoros öröm pótolta.Kivánom neked szivből hogy te is átélhesd a maradéktalan szépségét az anyaságnak, hidd hogy megérdemlitek!!! Smile
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julya !
Nem semmi történet, sajnálom ! Sad Kegyetlen dolgokat tud produkálni az élet.
Én is nagyon szeretnék másik babát, amilyen gyorsan csak lehet. Bár Dalmácskát soha senki nem fogja pótolni. A "hab a tortán" az, hogy nekünk csak lombikkal lehet gyerekünk, a kislányunk is 3. beültetésre jött össze.
Mindig minimum 2 gyerkőcöt szerettem volna, ahhoz képest most elég ramatyul állunk. Nálatok mennyi idő múlva született meg a 2. baba ?
Szólj ám rám, ha nem szeretnéd, hogy kérdezgesselek, nem mindenki tud beszélni a fájdalmáról !
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Julya !
Nem semmi történet, sajnálom ! Sad Kegyetlen dolgokat tud produkálni az élet.
Én is nagyon szeretnék másik babát, amilyen gyorsan csak lehet. Bár Dalmácskát soha senki nem fogja pótolni. A "hab a tortán" az, hogy nekünk csak lombikkal lehet gyerekünk, a kislányunk is 3. beültetésre jött össze.
Mindig minimum 2 gyerkőcöt szerettem volna, ahhoz képest most elég ramatyul állunk. Nálatok mennyi idő múlva született meg a 2. baba ?
Szólj ám rám, ha nem szeretnéd, hogy kérdezgesselek, nem mindenki tud beszélni a fájdalmáról !

Semmi baj már feldolgoztam és ha neked ez segit szivesen megosztom veled a történetem.
Én nagyon szerencsés ember vagyok mert akkor lehet gyerekem amikor csak akarom.Pontosan egy év telt el és állapotos lettem Leventével.Fél évvel a baba elvesztése után az orvosom mondta hogy mostmár nyugodtan próbálkozhatunk.és még fél év kellett hogy összejöjjön.Azt gondolom a szervezetnek kell hogy kipihenje a történteket.És megtanúltam meglátni a jót a rosszban.Az első babánál még anyukámék laktunk, mire a második baba jött már a saját otthonunkba tudtuk hazavinni És talán mindketten a férjemmel érettebbek lettünk és még nagyobb szeretettel tudtuk várni a gyermeket.Próbálj meg te is a dolgok mögé látni...tudom nem jó vigasz de gondolj bele hogy milyen szörnyű lett volna végignéznetek a kislányotok szenvedését ha életben marad , de egész életében beteg lenne.És valószinű ez is egy feladat volt számotokra.
További szép napot neked most mennem kell. Smile
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 17:57    Hozzászólás témája: Re: Kisbaba elvesztése Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:

Sajnálom Zéká! Sad
Vigyázz magadra, és adj most időt a lelkednek és a testednek a felépülésre...
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bbemes és
Julya !
Köszönöm ! Smile
Az a baj, hogy a türelemből van nekem most a legkevesebb (hiányérzetből és fájdalomból a legtöbb). Kedden megyek egy megbeszélésre a lombikos orvosomhoz, úgyis az lesz amit Ő mond.
Addig pedig marad az a pár nap emléke, amit adott nekem a Sors ...
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Bbemes és
Julya !
Köszönöm ! Smile
Az a baj, hogy a türelemből van nekem most a legkevesebb (hiányérzetből és fájdalomból a legtöbb). Kedden megyek egy megbeszélésre a lombikos orvosomhoz, úgyis az lesz amit Ő mond.
Addig pedig marad az a pár nap emléke, amit adott nekem a Sors ...

Elhiszem, hogy türelmetlen vagy. Mindig mondom, hogy mennyi igazságtalanság van ezen a földön... annyian megadnának mindent egy babáért, míg mások, akiknek nem kellene gyereket vállalni, szülik őket egymás után Confused

Kedves Zéká, tudom, hogy az élet kárpótolni fog, és egy gyönyörű kisbaba anyukája leszel! Smile picurkád, akit most elveszítettél mindig Veled lesz...
aki már vesztett el pocaklakót (bármilyen okból), tudja milyen fájdalmas ez, és mindig a szívében őrzi babáját... Crying or Very sad
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 03. 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zéká!

Történetedet olvasva Brian Weiss: Életek, mesterek című könyve jutott eszembe. Idézek belőle:
Idézet:
...
Szeretetből nagy áldozatott hozott érted. Az ő lelke nagyon fejlett... A halála kiegyenlítette a szülei tartozását. Azt is meg akarta mutatni neked, hogy az orvostudomány csak eddig tud menni, hogy a hatásköre nagyon korlátozott.

Ezt a létközből egy Mester Szellem üzeni a regressziós hipnózist vezető pszichiáternek....
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 06:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt, szép napot mindenkinek !

Sieglinde !
Nagyon sokatmondó és elgondolkoztató az idézeted ...

Bbemes !
Ugye, hogy leszek anyuka ??? Muszáj, különben nincs értelme az életnek !
Vissza az elejére
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 07:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Jó reggelt, szép napot mindenkinek !

Sieglinde !
Nagyon sokatmondó és elgondolkoztató az idézeted ...

Bbemes !
Ugye, hogy leszek anyuka ??? Muszáj, különben nincs értelme az életnek !

De bizony, hogy lesz értelme! Csak tényleg ne légy türelmetlen! Mert akkor az fogja hátráltatni! Zéká! Leszel még anyuka! Wink
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zéká Smile
Ugyan én még nem vagyok anyuka és még várnék is pár évet a babavállalással, de őszintén együttérzek veled Sad
Nénikém 54 éve vesztettel a kisfiát, aki csupán egyetlen napot élt, de még most is gyászolja Crying or Very sad
A szomszédcsaj kisbabája 4 hónaposan halt meg idén májusban, róla is tudom, hogy a fájdalma elviselhetetlen, de neki is azt mondjuk, hogy még fiatal és lesz még babája, bár Csengét senki sem pótolja, hiszen 4 hónapig reménykedtek, hogy végül hazahozhatják Crying or Very sad
Rengeteg erőt és kitartást kívánok, mindannak ellenére, hogy most megtört vagy...
Még annyit, hogy olvastam egy cikket, hogy a SOTE-n rendel egy doktornő, aki ebben az országban egyedülálló terápiával segít, olyanoknak is akiknek a lombikprogram nem segített...A nevét sajnos nem tudom már Embarassed
...és még egy valami:
Az egyik ismerősöm 6 évig nem esett teherbe, volt neki kaparás, átfúvatták a petevezetékeit, lombikprogramhoz megkapta az injekciókat, de végül a beültetésig nem jutottak el....
...és végül tavaly augusztusban teljesen természetes fogantatás után megszületett a kislánya.
Ne add fel a reményt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.