Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kisbaba elvesztése
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kedves Zéká!

Történetedet olvasva Brian Weiss: Életek, mesterek című könyve jutott eszembe. Idézek belőle:
Idézet:
...
Szeretetből nagy áldozatott hozott érted. Az ő lelke nagyon fejlett... A halála kiegyenlítette a szülei tartozását. Azt is meg akarta mutatni neked, hogy az orvostudomány csak eddig tud menni, hogy a hatásköre nagyon korlátozott.

Ezt a létközből egy Mester Szellem üzeni a regressziós hipnózist vezető pszichiáternek....

Ezt a magam nevében is nagyon köszönöm. Ezt az idézetet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia ZékÁ!
Mindig vannak pozitiv és negativ példák.De csak egy a fontos a hited...hinned kel hogy anyának születtél erre a földre és a szived ezt úgyis megsúgja.Engedd el a gyermekedet ne akard itt tartani hogy aki jönni akar hozzád az jönni tudjon ha elérkezett az ideje.Siglinde idézete nagyon nagy igazságot hordoz magában és elgondolkodtatot...talán most értettem meg miért mondta asztrológustól a látóig mindenki hogy a karmám le van tudva.Lehetséges hogy a tied is?De ne agyaljunk ezen...pozitivan előre...köszönd meg a gyermekednek meditációban hogy itt volt és engedd útjára.Ölellek.
Julya
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Zéká!

Adj magadnak időt a gyászra! Tudom, hogy ez mennyire fáj, főleg, hogy előtte mennyit végig kűzd valaki, hogy lehessen babája, hogy kihordja, megszülje... az emléke soha nem múlik el.

Látod, vannak sokan, akiknek mégis sikerült, sokszor akkor, amikor már nem is gondolták. Ha elsön az ideje, meríts ebből erőt!

Adig is óvjanak az angyalok.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Köszönöm Kage.De hosszú évek munkája volt nekem is mig végre megértettem én is dolgokat.Bár én mindig azt mondom hogy engem szeret a jóIsten mert megadta a lehetőséget ANYÁNAK lennem.Sok van még a szülésig Kage?Vagy lecsúsztam valamiről?
Vigyázzanak rátok az angyalok!
Ölellek.
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Köszönöm Kage.De hosszú évek munkája volt nekem is mig végre megértettem én is dolgokat.Bár én mindig azt mondom hogy engem szeret a jóIsten mert megadta a lehetőséget ANYÁNAK lennem.Sok van még a szülésig Kage?Vagy lecsúsztam valamiről?
Ölellek.

Minden percben érkezhet!
Vissza az elejére
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Tényleg? Dejó ! Szuper!! Kiccsaj, kissrác?
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Hála Istennek Smile
Rám a szívbaj jött, amikor megláttam, hogy Te nyitottad ezt a topic-ot, még egyszer nem ér így megijeszteni Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Jaj de jó...Biztos nagyon várjátok már.
Én minden pillanatra emlékszem és mig élek nem felejtem el amikor először láttam meg a gyerkőcöket...a világon a legcsodálatosabb érzés és semmi pénzért nem cserélném el semmivel.
Azt kivánom mindenkinek aki vágyik az anyaságra hogy élje át ezt a csodát boldogan és egészségesen!
Neked Kage és Neked is ZéKá!
Nagy ölelés!
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bera !
Neked is köszönöm a vígasztalsát !
Megígérem, a reményt nem adom fel, míg az egészségem engedi.

Kage !
Mindenórás vagy ? De jó !!! icon_biggrin
Első babátok ?
Nagyon sok örömet és egészséget kívánok nektek !
Vissza az elejére
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma felhívott a főnökasszonyom, hétfőtől mennem kell vissza dolgozni. Sad Édes kicsi lányom szeretgetése, vigyázása, nevelgetése helyett koncentrálhatok a tisztelt ügyfelekre. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Kage írta:
julya írta:
Kage írta:
Drága Julya!

Annyir igazakat írsz...

Ölellek.

Minden percben érkezhet!

Hála Istennek Smile
Rám a szívbaj jött, amikor megláttam, hogy Te nyitottad ezt a topic-ot, még egyszer nem ér így megijeszteni Laughing

Csatlakozom az előttem szólóhoz ... nagyon megriasztottál Smile
Kérjük majd Sloantól az sms-t. Wink
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:
Ma felhívott a főnökasszonyom, hétfőtől mennem kell vissza dolgozni. Sad Édes kicsi lányom szeretgetése, vigyázása, nevelgetése helyett koncentrálhatok a tisztelt ügyfelekre. Crying or Very sad

Kedves Zéká!

...ilyenkor nagyon nehéz bárminemű "bolcsességet" mondani, nem is teszem.
Nagyon, nehezen lettem én is áldottálapotos... majd 5 hónapos volt a babócám amikor megindult a szülés, otthon a fürdőkádban.
Ez a Csernobili robbanás idején volt... 6 hónap után ismét pocaklakóm lett, amit nem akartam elhinni dec.31-én lesz 21 éve, hogy életet adtam első fiamnak Laughing majd rá 7 évre világrahoztam a másodikat Laughing
Akkor leírhatatlan félelem, fájdalom volt lelkemben...de 2 fiam megszületése segített feldolgozni elsőgyermekem elvesztését. Hiszem és vallom, hogy így kellett történnie, hogy megkapjam a 2 fiamat.
Kívánom, hogy teljes szívvel nézz a fényre amikor jönnie kell beragyogja mosolya lénye egész életed!

Szeretettel
Holdasszony
Zéká
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holdasszony ! (Ez de szép !)
Köszönöm neked is, hogy megosztottad velem a történetedet ! Sajnálom. Kegyetlen dolgok ezek. Sad
Gratulálok a 2 fiadhoz ! 21 éves ... a legszebb kor. De jó neki. Smile
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zéká írta:

Bbemes !
Ugye, hogy leszek anyuka ??? Muszáj, különben nincs értelme az életnek !

Persze, hogy leszel kedves Zéká!! Biztos vagyok benne! Smile
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.